24 máj 03, 17:42:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Válassz
Tobi - 4 (1.9%)
Orochimaru - 71 (34%)
Zetsu - 15 (7.2%)
Itachi - 6 (2.9%)
Kisame - 5 (2.4%)
Pein - 8 (3.8%)
Zabuza - 1 (0.5%)
Sasuke - 3 (1.4%)
Gaara még a sötét korszakából - 41 (19.6%)
Kakuzu - 19 (9.1%)
Kabuto (Kabuchimaru verzió) - 15 (7.2%)
Egyéb (Kicsoda) - 17 (8.1%)
Hidan - 4 (1.9%)
Összes szavazó: 204

Oldalak: 1 ... 4 5 [6]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kivel találkoznál a legkevésbé egy sötét sikátorban igazából, és miért?  (Megtekintve 33089 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Chilliboy
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 66



« Válasz #75 Dátum: 14 ápr 06, 15:20:08 »

Végül is én nem félek senkitől... Nevet Nevet De a legrondábbat választottam!
Naplózva

Ez az Én ninja utam!
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #76 Dátum: 14 ápr 07, 22:50:44 »

Én még mindig Kabuto párti vagyok. Történt vele valami Itachi leckéztetése óta? Annyira lemaradtam... :/
Így az animét nézve pedig eszembe jutott róla más is, csak a név nem ugrik be. >.<#

Egyértelmű, hogy a Kabuchimaru verzió vonzóbb. ^^
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 07, 22:51:17 írta Ms. Trager » Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #77 Dátum: 14 ápr 17, 13:16:43 »

Spoiler aki nem követi a mangát! Heni --> Igen, következőnek a 667. fejezetnél jön. http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/667/3

Nade, hogy ne offoljak. Igazából egyik se olyan ijesztő. Nevet Najó Madara kicsit brutál főleg most.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 17, 13:19:56 írta Minagi » Naplózva


Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #78 Dátum: 14 ápr 17, 14:04:25 »

Tuti, hogy Gaara. Még Orochimarunak sem volt az életcélja a gyilkolás.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #79 Dátum: 14 ápr 19, 16:44:09 »

Kicsit lemaradtam erről Minagi. Nevet Köszönöm, még jó hogy így két nap késéssel volt egy női megérzésem, rá kéne nézni a topikra. Köszönöm Pojén

De hogyhogy Kabuto újra így itt? :o

(....most hogy így kezdek visszaemlékezni talán még rémlik is egy-két dolog...)
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 19, 16:47:57 írta Ms. Trager » Naplózva
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #80 Dátum: 14 ápr 20, 08:50:17 »

Én Bee-vel nem találkoznék  egy sötét sikátorban. Gyalogolnék este a sötétben, aztán hirtelen előttem kigyulladna egy színpadnak a lámpái, a színpadon Bee, kezében mikrofonnal és elkezdene rappelni. Agyhalált kapnék.  Pojén
Naplózva
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #81 Dátum: 14 ápr 20, 10:50:26 »

Ha Bee-nek világos bőre lenne rávághatnád, hogy Eminem, de eszembe jutott hogy ez most nem az a helyzet. ikszdé

Viszont a lámpalázasoknak nem előnyös ez tény. Gondolkozik De legalább híres leszel. Csak ne arról mint Zimányi Linda
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #82 Dátum: 14 ápr 21, 09:09:37 »

Kicsit lemaradtam erről Minagi. Nevet Köszönöm, még jó hogy így két nap késéssel volt egy női megérzésem, rá kéne nézni a topikra. Köszönöm Pojén
Igazán nincs mit. Hogy miért van itt? Spoiler: Mivel Narutot Obito mentette meg, kellett valaki aki Sasuket menti meg, egy gyógyító ninja, akinek elég ereje van ehhez. Ő egy bölcs döntés volt. Megváltozott elvileg, békére lel kicsit, s vissza tért. Majd kiderül mi lesz vele.
Na de vége az offnak.
Naplózva


Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #83 Dátum: 15 júl 05, 17:40:34 »

Shinoval nem szívesen futnék össze éjszaka.Kevés fémynél csak annyit látsz hogy egy alak körül bogarak repkednek ikszdé
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #84 Dátum: 15 aug 11, 20:56:32 »

Shinoval nem szívesen futnék össze éjszaka.Kevés fémynél csak annyit látsz hogy egy alak körül bogarak repkednek ikszdé

Vele én sem, félek a bogaraktól. Nem lenne nehéz neki, tekintve, hogy visítva rohanok mikor meglátom a sok bogarat ikszdé
Naplózva
Oldalak: 1 ... 4 5 [6]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!