24 máj 18, 02:56:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Mi az, ami miatt valójában olvasod a Naruto-t...
Mert látni szeretnéd, hogy mikor lesz Naruto-ból Hokage - 6 (7.3%)
Mert még érdekel a nagyon hosszúra nyújtott története - 30 (36.6%)
Mert tudni szeretnéd mi lesz Sasuke sorsa - 5 (6.1%)
Mert tudni szeretnéd, kivel fog összejönni Naruto - 5 (6.1%)
Mert szereted a shonen fight harcokat - 1 (1.2%)
Más kedvenc karaktered sorsa miatt - 10 (12.2%)
Már csak megszokásból - 25 (30.5%)
Összes szavazó: 81

Oldalak: 1 2 [3]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Mi az, ami miatt valójában olvasod a Naruto-t...  (Megtekintve 9623 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #30 Dátum: 13 jún 16, 12:06:48 »

Már csak megszokásból. Sasuke sorsa érdekel még, de mivel kettőre nem lehetett szavazni, így az előbbire tettem.  Mosolyog
Naplózva
Mia
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5



« Válasz #31 Dátum: 13 jún 16, 12:19:34 »

Hello!
Érdekel a történet vége.Nem számít mennyire húzzák el a storyt. Nem szeretem a befejezetlen dolgokat.Nincs kimondott kedvenc szereplőm.Mind a "gonosz" mind a jó oldalról vannak érdekes szereplők.Nem vagyok már fiatal,mégis le tud kötni.Persze vannak unalmas részek,de mibe nincs?  Hümm-hümm  bye bye
Naplózva
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #32 Dátum: 13 aug 09, 07:51:06 »

Egyszerűen, mert érdekel mi lesz a vége. Érdekel, hogy Naruto álma valóra válik e, érdekel, hogy Sasuke mit fog most csinálni, érdekel a többi karakter sorsa is, mert egyszerűen úgy vagyok vele, hogy, ha már elkezdtem akkor tudjam már meg mi lesz, há' nem?! Lehet, hogy mostanában nagyon elnyújtott, érdektelen, esetleg furcsa, és már-már a nevetségesség határát súrolja 1-2 fordulat, de akárhogy is nézem, engem akkor is érdekel, hogy, hogyan lesz ebből a történetből, egy kerek egész.
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
foenemes
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12


« Válasz #33 Dátum: 13 aug 27, 15:03:16 »

Szerintem mind1ik karakter a maga módján értékes, max nem olyan erősek... (ami jelen pillanatban mindennél fontosabb)
én még el olvasgatnám/nézném jó pár évig (6-7)  Kúl
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #34 Dátum: 13 aug 27, 16:11:35 »

Valóban kár, hogy csak burkoltan van olyan választhatóság, hogy csak a vége érdekel már. Nagyjából már tényleg nálam is megszokás, az alatta hallgatott zene 9:1 arányban szórakoztat a mangával szembe szóval igen....mint egy rossz játék, amit csak azért játszol, hogy meglesd a zárásvideót. Nevet

Szerk: Na jó...az még érdekel, hogy kivel jön össze Naruto, és nem a karakterek miatt (nincsenek karakterek), csak az általuk képviselt értétek miatt. Flamewar kirobbantás elkerülése végett csak annyit mondok, hogy helytelen lenne szerintem, ha a Sakurával jönne össze.
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 27, 16:14:05 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #35 Dátum: 13 aug 28, 10:34:06 »

Egyértelmű:Itt a legjobbak a harcok (szerintem)
Ismerve a mangakát,még el lesz nyújtva jó pár évig,a befejezés miatt nem kell egyelőre aggódni.
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #36 Dátum: 13 aug 28, 23:42:37 »

Számomra a sima Naruto eszméletlenül nagy élmény volt mikor még kisgnome voltam. Elkezdtük nézni a tesóimmal és hiába nem értettem mindent (japánul-angol felirattal, kb 10-11 éves voltam.)mégis magával tudott ragadni. Nagyon intenzív volt, a harcok jók voltak, a zene fantasztikus volt. Mikor megható jelenet volt, könnyeztem, mikor csatáztak izgultam...

Szóval szerintem a történet nagyon jó.
Nem véletlenül nem csak egyszer néztem meg a sima Narutot. Később, hogy azért a kimaradt dolgokat pótoljam, amiket nem értettem, elkezdtem olvasni a mangát. Majd pár évvel később megint jött a Naruto Shippuden. Akkoriban inkább Naruto téren jobban szerettem a mangát, mert nem volt annyi filler, így én azt olvastam és bőven tudtam a sztorit mikor kijött a Shippuden, de gondoltam, adok neki egy esélyt. Nem bírtam sokáig. Számomra már nem volt az igazi. Nem néztem és azóta egy részt se láttam a Shippudenből, de nem is bánom.

Szépen lassan abba hagytam az anime-manga nézéseket, nem csak a Narutot nem követtem, hanem semmit mást és jót tett ez a szünet. Ez alatt az idő alatt, jó pár fejezet Naruto manga kacsingatott rám a gépen, mikor egyszer csak folytattam a háború kezdetétől.
Magába szippantott engem megint. Jó olvasni. Utálom a never ending sztorikat, ki nem állhatom, de mindig van kivétel.

Fel lett építve a történet, nem is kicsit. Nem csak a főszereplő, de a többi szereplő is fejlődik és néha nevetséges dolgok történnek, de kit érdekel, mikor nagyobb arányban meg izgul az ember?

Én nem olvasgatnám, nézném pár évig. Szerintem ha ez húzva lenne még 5-7 évig, abba hagynám az olvasását megint és mikor vége, elolvasom a végét, vagy folytatom onnan ahol abba hagytam, de már azzal a tudattal, hogy VÉGRE VÉGE. Be van tépve

Szeretném, hogy egy tisztességes befejezést kapjon. Nem egy Harry Potter félét, hogy eltelt X év és akkor most mindenki mosolyog stb.

Bármit mondunk, jó ez a manga.
Érdekel a vége, kivel mi lesz, hogy lesz lezárva igazán. Ki hal meg. Ki éli túl és miért? A faluk között mi lesz később?
Változnak-e majd az emberek s a vezetők, hisz nem véletlenül robbant ki a háború. Olyan emberek akadnak ki, mert szinte eltörlik az életüket, akiket a gyűlölet hajt.

Nincs sok szerelmi szál ebben a sztoriban, de ha Naruto élni fog a végén, kíváncsi vagyok kivel jön össze és, hogy hogyan indokolják meg. A másik lány hoppon marad, vagy hirtelen más tetszik majd neki? Stb...
Nagyon sok éve követem figyelemmel, néha kiakadok erre a mangára, máskor magába szippant és ez tetszik.

Van amikor nem ilyen kellemesen áradozom a Narutoról, mert elegem van, hogy nincs még mindig vége, de most nem úgy jött össze.>_<  Pirul
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 28, 23:45:12 írta Minagi » Naplózva


Oldalak: 1 2 [3]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!