24 máj 03, 16:18:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Szerinted Hokage lesz valaha is Narutobol?
Igen
Nem
Lehetne, de nem lesz

Oldalak: 1 ... 35 36 [37]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szerinted Hokage lesz valaha is Narutobol? Miért? Miért nem?  (Megtekintve 109581 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #540 Dátum: 12 nov 23, 18:59:09 »

Még úgy is el tudom képzelni a mű végét, hogy Naruto "küldetésben eltűnik", de tiszteletből megválasztják "Tiszteletbeli" X. Hokagénak. A feje felkerül a sziklára és a portréja is a hokagék közé... csak éppen ő nem lesz látható sehol...
Ez a befejezés mondjuk tetszene...
Szerintem sem lesz Naruto  a Hokage, a "nem lesz, de lehetne" opcióra szavaztam.
Mert még ha nagyon meg is komolyodik és fel is nő a feladathoz, akkor sem illene hozzá az hogy a faluban ül és irányítja a dolgokat. Ő a tettek embere és ez sosem fog változni.
Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #541 Dátum: 12 nov 26, 18:38:09 »

Egyetértek, Narutónak ez a hokage akarok lenni kb olyan, mint a kisgyerekeknél az űrhajós akarok lenni. (Kimenni az űrbe persze, király dolog, de a sok éves előkészület, fizikai és szellemi megterhelés a legtöbb embert kikészíti.)
Nem való ez neki annyira, mint hiszi. Sokkal inkább Kakashit képzelném a következő Hokagénak.
Naplózva

Daiya-Hokage
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #542 Dátum: 12 dec 20, 12:35:08 »

Leszbelőle Hokage mert Tsunade úgyis őt válsztaná és a falut is megmentette!
Naplózva
Dattenaro
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 61



« Válasz #543 Dátum: 13 jan 01, 14:39:04 »

Mindeképpen Hokage lesz de szerintem az csak a manga végén fog bekövetkezni. Narutonak meg van hozzá az ereje, de nem tudom mennyire boldogulna a politikai téren.... Vajon ki lesz az asszistense ?
Naplózva
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #544 Dátum: 13 jan 01, 14:52:47 »

Mindeképpen Hokage lesz de szerintem az csak a manga végén fog bekövetkezni. Narutonak meg van hozzá az ereje, de nem tudom mennyire boldogulna a politikai téren.... Vajon ki lesz az asszistense ?

Sasuke Nevet:D:D
a viccet félretéve, valami értelmes személy: pl. Shikamaru Mosolyog
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #545 Dátum: 13 jan 01, 14:53:50 »

Shikamaru vagy Sakura lenne a tanácsadója. De az sem kizárt, hogy mindkettő kelleni fog neki  smirksweat Naruto nem az eszéről híres.
Naplózva

barr4x
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 14


Leendő RaiKage


« Válasz #546 Dátum: 13 jan 03, 18:57:05 »

Megharcol Sasukeval, mindeketten meghalnak és vége.
Lehetne mert harci tudása megvan hozzá(esze ugye kevésbé), de nem lesz mert Sasuke ellen döntetlent jàtszik.
Naplózva

Egy nap én leszek a Raikage és megküzdök Narutóval!
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #547 Dátum: 13 jan 04, 17:35:44 »

A legeslegvégén nem fog döntetlent játszani vele,hiszen dülőre kell jutni,persze ha az a valódi vége a narutonak.Szóval ez a sasuke dolog szerintem nem fogja meghatározni hogy Naruto kage lesz vagy nem..Persze ő is azon parázik hogy visszatudja vinni sasukét,de a valódi álma mégsem az,vagy az is lehet hogy a kage cim,vagy sasuke között kell választania.
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #548 Dátum: 13 okt 20, 10:59:10 »

Dehogynem Sasuke lesz végül a Hokage Mosolyog


Sanyarú idő fog Konohára köszönteni, ha ez így lesz. ^^" A Második is elég nyakas volt, de ő legalább vezetőként gondolkodott. Plusz ő évekig a bátyja tanácsadója volt. Ezzel szemben Sasuke eddig igazából mindig csak saját magáért harcolt, magára gondolt, magára kellett vigyáznia (kevés kivétellel). Nála még Naruto is jobb lenne, még ha idiótább is, mert ő legalább "faluban" gondolkodna.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #549 Dátum: 13 okt 20, 14:28:43 »

A másik dolog,hogy az egész manga arról szólt,hogy "én leszek a hokage",erre Sasuke gondol egyet,és összetöri Naruto álmait a célegyenesben Nevet
A témához hozzászólva:
Szerintem Naruto Hokage lesz,de utána (évekkel később) valami olyasmit tudok elképzelni mint a Madara-Hashirama harc,a végzet völgyében.
Naplózva

Chilliboy
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 66



« Válasz #550 Dátum: 14 jan 04, 11:52:18 »

Én lehetne, de nem biztos-ra szavaztam mert, szerintem vagy ő ,vagy Sakura és az esze miatt Shikamaru is... Láttam valamit Kishi-től Naruto folytatást és ott Sakura volt... Sasuke meg mennyen el megint szökött ninjának, mert biztos nem lesz ezek után...
Naplózva

Ez az Én ninja utam!
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #551 Dátum: 14 jan 04, 16:29:49 »

... Láttam valamit Kishi-től Naruto folytatást és ott Sakura volt...

Erre gondolsz? http://naruto-kun.hu/manga/Naruto_doujinshik/Naruto_10_%C3%A9v_m%C3%BAlva
Mert ez bizony nem Kishimoto munkája. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
vikcy96
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 22



« Válasz #552 Dátum: 14 jan 04, 21:23:30 »

Hát elég bunko lenne sasuke ha ellvené naruto álmát am szerintem a legvégén igen is hokage lesz
Naplózva
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #553 Dátum: 14 jan 04, 21:41:10 »

Jah, mert Sasuke meg a bunkóság két külön dolog, ugye? De hogy ne legyen off, gyanúm szerint nem lesz Hokage, mert önként lemond erről. Persze, ennek a legkisebb az esélye, meg akkor valami magasztos indok kéne, hogy miért is lépte meg ezt, de valahogy nem tudom elképzelni, hogy egykor majd apuci nyomdokaiba lép.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Chilliboy
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 66



« Válasz #554 Dátum: 14 jan 05, 11:15:21 »

... Láttam valamit Kishi-től Naruto folytatást és ott Sakura volt...

Erre gondolsz? http://naruto-kun.hu/manga/Naruto_doujinshik/Naruto_10_%C3%A9v_m%C3%BAlva
Mert ez bizony nem Kishimoto munkája. Nevet

Igen. Pedig valahol olvastam... de én csak újonc vagyok, én nem sok mindenhez értek még... Mosolyog
Naplózva

Ez az Én ninja utam!
Oldalak: 1 ... 35 36 [37]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!