24 máj 04, 04:22:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Szerinted Hokage lesz valaha is Narutobol?
Igen
Nem
Lehetne, de nem lesz

Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 37
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szerinted Hokage lesz valaha is Narutobol? Miért? Miért nem?  (Megtekintve 109615 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
DreadItachi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 202

no1 hentai fan X3


« Válasz #15 Dátum: 07 okt 22, 19:56:30 »

Hát én igenre szavaztam de nme  tom még bármi lehe. ???

[A mellékletet az Admin törölte]
« Utoljára szerkesztve: 07 okt 22, 19:57:05 írta DreadIatchi » Naplózva
Takemitsu
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 578


« Válasz #16 Dátum: 07 okt 22, 20:15:56 »

azok után hogy Chijo-baa mit mondott neki, illene összeszednie magát és Hokagévé válnia. De az még nagyon soká lesz :'(
Naplózva
Arisa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 202


« Válasz #17 Dátum: 07 okt 23, 13:54:33 »

Én remélem, hogy Hokage lesz Narotoból, szóval az igenre szavaztam Nevet
Naplózva
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #18 Dátum: 07 okt 24, 11:22:28 »

biztos h Hokage lesz belőle.. a főhősnekm indíg teljesül az álma.. Nyelvesít
Naplózva

Datti
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 845


« Válasz #19 Dátum: 07 okt 24, 16:00:04 »

a "lehetne, de nem lesz"-re szavaztam. mert lehetne, de nem lesz. Nevet vagyis a sorozat alatt biztos nem. szívesen megnézném, ahogy megkapja a hokage címet meg az asztalon alszik, de sajna sztem azt már nem fogjuk látni. mert az anime nem arról szól hogy hokage akar lenni, de ezt már írtam vmeik topicban. ha arról szólna, simán az igenre voksoltam volna. de nem az. hm, most így belegondolva lehet h az igenre kellett volna szavaznom ??? mert az tuti h hokage lesz, csak azt már ne fogjuk látni. ez most "igen" vagy "lehetne, de nem lesz"? ;D
Naplózva
Rei
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 71


« Válasz #20 Dátum: 07 okt 28, 11:42:29 »

Hát szerintem a történet végén Naruto hősként hal meg és mindenki tisztelni fogja, meg ilyenek...
Szerintem valahogy így kéne vége lennie. Én nem tudok a Naruto-nak túl nagy hepiendet elképzelni...
Mindenesetre a  lehetne, de nem lessz-re nyomtam.
Naplózva
Smi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #21 Dátum: 07 nov 10, 23:01:39 »

Lehet hogy hokage lesz,de én nem tudom elképzelni hogy lenne valaha türelme a papírmunkákhoz.Meg ott csücsülni az irodában..hmm..Unná
Naplózva
DeatH
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513


« Válasz #22 Dátum: 07 nov 11, 22:14:06 »

sztem, lehetne, de nem lesz mivel megválasztanák hogakénak, de nem fogadja el, mert má sasuke megszállotja, és már nem azaz álma, hogy hokage legyen hanem hogy sasukét visszahozza Nevet aztán a sorozat végén kitudja de közben tuti nem xd narutóból kb olyan hokage lenne mint tsunade Nevet meg lesz egy tanitványa aki állandóan cseszegettné hogy dolgozzon Nevet
« Utoljára szerkesztve: 07 nov 11, 22:15:34 írta dEatHy » Naplózva
Tanist
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 189


« Válasz #23 Dátum: 07 nov 12, 16:44:39 »

Neki nem kell tanítvány ott lesz a lelkiismeretes Sakura:D attól függetlenül, hogy összejönnek e...
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #24 Dátum: 07 nov 13, 01:31:01 »

Nem leszz, hogy miért is? Elsősorban azért akart hokage lenni, hogy elismerjék, viszont ez már sikerült elérnie, és szerintem rá fog jönni, hogy van fontossabb dolog a hokageségnél ( eh..ragozás :-X), és itt nem Szaszke hazaráncigálására gondolok.
Naplózva

Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #25 Dátum: 07 nov 13, 08:40:39 »

Szerintem nem fogja feladni a Hokage dolgot, mert még ha rá is jön hogy már tisztelik, ettől függetlenül meg akarja majd védeni Konoha lakosait, és ki tehetné meg legjobban, mint a Hokage Nevet
Viszont a sorozatban szerintem nem válik Hokagévé, max Kishimoto-sensei berak vmi kis extra chaptert, amiben évekkel később Naruto már a Hokage, vagy Tsunade azzá nevezi ki^^

Szal én az igenre szavaztam, így tömören Mosolyog
Naplózva
Der Teufel
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 486


« Válasz #26 Dátum: 07 nov 13, 20:23:56 »

Szerintem akkor lesz, ha befejezték a történetet. Azonban amíg ebből pénz nyerhető, addig nem lesz.
Naplózva
Miku-chan
Vendég
« Válasz #27 Dátum: 07 nov 17, 19:27:47 »

Szrintem Hokage lesz majd annó valamikor, de csak ha eléri, hogy Sasuke visszatérjen a faluba, mert azt ő maga is megmondta, hogy, hogy lehetne olyan valaki Hokage, aki még egy barátját se képes megmenteni (ez még Jiraiyanál is hozzájárult, hogy ne fogadje el a Hokageséget). De, ha belátható időn belül vissza is hozza Sasukét, akkor is még nagyon messze áll ettől, szerintem még LEGALÁBB 8-10 év kell neki, ahoz, hogy mind tudásban, mind szellemileg megérjen erre a dologra.
Naplózva
Jaaku
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 69


« Válasz #28 Dátum: 07 nov 18, 23:18:09 »

Nem tudom hogy mi lesz, de tudom hogy mit szeretnék:
Végső Sasuke, Naruto angts fightot, melynek során Narutonak sikerül legyőznie Sasuket, de csak úgy hogy kiengedi magából az összes farkat, elveszti  a kontrollt, és végül ő is meghal.
A végén pedig Shikamaru lesz  hokage, vagy Sakura.
 Nevet
Naplózva

BLS
Csillus
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 567



« Válasz #29 Dátum: 07 nov 19, 00:11:52 »

Szerintem,Hokage lesz,mert EDDIG a Sasuke visszaszerzésén kívül minden sikerült neki.Meg szerintem Sasuket is tuti visszaszerzi.Mert a Végzet Völgyében zajló csata végén a gyerekkori Naruto és Sasuke kezet fog.Meg amikor már megy el Sasuke emlékezik hogy,Itachi mondja neki: "Meg kell ölnöd a legjobb barátod" erre Sasuke fennhangon azt válaszolja :"Szerzek erőt a magam útján.Túlszárnyallak  a magam útján.Erre mérget vehetsz!",meg hogy utána kisüt a nap és először Narutot világítja meg az is erre utal.Én ezt gondolom  Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 37
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!