24 máj 04, 03:11:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 14 15 [16] 17
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Erősorrend - kik a legerősebbek és a leggyengébbek? Miért?  (Megtekintve 56916 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #225 Dátum: 14 máj 26, 22:38:59 »

Nanana, álljunk csak meg. Te komolyan azt állítod, hogy az ellen az 50 emeletes szobor ellen, Nagato, meg Itachi eséllyel védekezne? Nevet Hashirama egy állat, még ha most meg is tépázták. Akkora chakrája, olyan regenerációja, olyan fa eleme van, hogy ne haragudj, de Itachi és Nagato ha együtt támadnak, akkor se verik meg. Nem mondom, megizzasztanák, de esélyük se lenne hosszútávon. Egyszerűen más szint.
Azokat a tényezőket meg, hogy büszke, meg nem vette komolyan, hagyjuk már. Te komolyan azt hiszed, hogy Madara nem adott bele mindent? Vagy hogy nem a lehető legjobb taktikával harcolt? Úgy ismerte Hashiramat, mint senki más.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #226 Dátum: 14 jún 03, 19:34:55 »

Moderátor:
Utolsó pár hsz törölve, mert ez nem a "Ki nyerne csatában?" c. téma. Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #227 Dátum: 14 jún 13, 10:05:08 »

Madara 2 rinnegan szemmel, Juubival már eléggé megközelíthette Rikudo szintjét. Most viszont úgy tűnik Kaguya majdnem az összes chakrát birtokolja és jóval erősebb náluk is.
Azt mondjuk kétlem, hogy ennyire erős lett volna a maga idejében, hiszen akkor még csak a fának volt chakrája/maga is megküzdhetett volna a Tízfarkúval, nem kellett volna a két fiára bíznia.
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #228 Dátum: 14 jún 13, 10:26:10 »

Kaguyaról még semmit nem tudunk, simán lehet, hogy ő maga lett a tízfarkú. Madara mondta, hogy "a szent fa valójában...."... Kaguya. Szerintem.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #229 Dátum: 14 jún 13, 10:57:32 »

Kinyírta Madarát, teremtett egy új világot és még Sasuke is megjegyezte, hogy egy teljesen más szinten van. Nekem ennyi elég, hogy elhiggyem sokkal erősebb.
Annak meg nincs értelme, hogy ő lenne a fa.
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #230 Dátum: 14 jún 13, 11:40:36 »

Azt, hogy ő volt a legerősebb az egyértelmű. Hogy minek nincs értelme, azt szerintem várjunk ki.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #231 Dátum: 14 jún 13, 12:21:41 »

Idézet
Kinyírta Madarát, teremtett egy új világot és még Sasuke is megjegyezte, hogy egy teljesen más szinten van. Nekem ennyi elég, hogy elhiggyem sokkal erősebb.

Attól nem erősebb mert a Zetsu hátbatámadta a Madara-t. Persze nem azt akarom mondani, hogy Kaguya nem erősebb mint madara hisz szerintem kaguya mindenkinél erősebb beleértve Madara-t Rikodou Sennin-t is, én csak azt mondom, hogy B hátbatámadja A-t, A meghal attól még nem biztos, hogy a C erősebb, mint az A.
Meg nem is Kaguya támadta hátba Madara-t hanem Zetsu.
Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #232 Dátum: 14 jún 13, 12:47:32 »

Nézőpont kérdése. Zetsut ő irányítja.
Naplózva

Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #233 Dátum: 15 dec 05, 08:50:57 »

Eléggé inaktív lett a topic Nevet .De itt a saját top10 listám a Naruto Gaidenig.(még nem fix)Kíváncsi vagyok,hogy mit gondoltok a saját top10 listámra.  smirksweat
1:Ootsutsuki Kaguya(Juubi) .Ő volt a legerősebb ember.1vs1 senkinek sincs esélye ellene.Szó szerint isten volt a Naruto világában. Ja és persze halhatatlan volt.
2:Hagoromo és Hamura egyenlő.
3:Madara,Obito,Gai 8kapuval csak egy kicsivel gyengébbek a 2helynél.
Lényegtelen,hogy Madara volt a világ legerősebb Uchiha,ha Obito Kamui ellen alig lehet védekezni.Obito olyan volt mint Madara.Mind2 kitartóak voltak.Szerintem mind2 egyenlő ellenfelek voltak,akik egy kicsivel erősebbek voltak Naruto,Sasuke Senju Hashiramanál.Gai kapcsán pedig ha kinyitja a 8kaput,akkor a halálával is döntetlen lesz a harc kimenetele. Mert mind2 meghalnak.Kivéve ha túléled 10-20% esély erre.
4:Naruto,Sasuke,Senju Hashirama.
Naruto és Sasuke rengeteg fejlődtek a történet során.Azonban még mindig egy szintbe rakom Hashiramarával.
5:jinchuurikik,Gedo Statue,Biju,Akatsuki tagok(kivéve Zetsu).Az összes Kage.Kimimaro  és Kakashi 1szem sharinganal.
Holtversenyek.Nehéz megmondani,hogy ki az erősebb.Mert mindenkinek van valami erős jutsuja.Pl Tsuchikage poreleme.
6:Kakashi(sharingan nélkül),Gai 7kapu,legerősebb Anbu tagok,Sakura,Lee és a  7 kardforgató.
7:Ide rakom a chunin(Hinata,Ino és a többiek),gyengébb Anbu tagok,Hang négyes
8:Genin.
9:Hétköznapi emberek Nevet.
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 05, 09:01:56 írta Dungeon Lord » Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #234 Dátum: 15 dec 05, 18:35:52 »

Madara jóval erősebb volt azért Gainál. Ne felejtsük el, hogy egyetlen rinneganja volt, amikor harcoltak, nem kettő, és ez rengeteget számít. Emellett szerintem azt a harcot Madara nem vette annyira komolyan. Legalábbis nem értem, hogy mi a fenéért nem támadott, és nem használt semmiféle jutsut, csak védekezett az igazságkereső gömbökkel. Szerintem taijutsuban, nyers erőben akarta felmérni az erejét, más magyarázatot erre nem találok.
Obito...hm, jogos lenne a kamui miatt, de szerintem azon a szinten, amin Naruto, Sasuke és Madara álltak a végén, nem jelentene kihívást nekik kijátszani, a gyorsaságuk miatt. Ne felejtsük el, hogy még Minatonak is ment, anno.
Ha Obitonak két sharinganja lett volna, tökéletes Susanooval, na az már OP lett volna. De nem volt.
És még annyiban nem értek egyet, hogy oké, Hashirama erős volt, nagyon erős, de Naruto és Sasuke a Rikudouval való találkozásuk után szerintem egyértelműen túltett rajta. Hiszen, mije volt Hashiramának, ami nem volt meg Narutonak? Fa elem, de helyette volt fekete cucca és Kuramája. Ha az ideiglenes erejétől még el is tekintünk. Sasuke ugyanígy. Igazából azért kellett behozni szerintem Kaguyát, mert ketten nagyon egyértelműen túltettek még Madarán is. Legalábbis két rinnegan ide, vagy oda, Madara nem tudott mást csinálni, csak védekezni. Én valahova oda tenném őket, ahol Juubito volt erőben.
Tehát Kaguya, majd Hagoromo (Hamura ki tudja), majd Madara, majd Obito, Naruto és Sasuke, aztán talán a kamikaze Gai, utána Hashirama, és aztán jönnek szépen a többiek. De azért köztük is vannak különbségek. Minato kiemelkedik a kagék közül, Itachi és Nagato az Akatsukiból, Bee a jinchuurikik közül, és még ott van Kabuto. Aztán jönnek valahol a többiek.
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 05, 18:36:47 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #235 Dátum: 15 dec 20, 10:22:46 »

Nos igen,talán tényleg erősebb volt Madara Gainál.Csak azt ne felejtsük el,hogy Madara 1Rinnengan és Rikudo erejének 95%  képes volt majdnem megölni őt. Szerintem Madara komolyan harcolt Gai ellen,ha azt nyilatkozta,hogy Hashi óta nem volt ennyire izgatott egy harcra. Igaz,hogy egy kicsi támogatás volt mellette, de egy Rikudos erővel azért mégis kell egy támogató csapat. Főleg egy olyan embernek,aki nem tud Ninjutsot használni. Tehát ha valaki nem rendelkezik legalább egy Rikudo erővel,akkor annak esélye se lenne Gai ellen.Ezért raktam egy helyre az erőviszonyoknál és szerintem jogosan.

Naruto és Sasuke az a gond,hogy Rikudo erejének a fele-fele lett elosztva . Míg Obito 83% és Madara 95%Rikudo erővel harcolt.Tehát 1vs1 senkinek se lett volna esélye ellenük.Se Gai ellen,se Obito és se Madara ellen.
Ennyi erővel mondhatnám azt,hogy Obito se tudta volna legyőzni Rikudos Madarát 1vs1.Azonban Obitonak az egyedi képessége miatt volt akkora ereje mint Madarának.Ha kamui volt az egyetlen technika aki képes volt Gedou megsebezni,akkor Madara ellen se lett volna neki probléma. Szerintem Obito és Madara egyenlő ellenfelek voltak.

Végül pedig Hashirama kapcsán ő tényleg egy isten volt. Emberként egy bijuu chakrával rendelkezett és legyőzte 2Rinnengans +hashi dns tökéletes edos Madarát 1vs1.Tehát Hashi volt olyan erős,mint fele-fele rikudos erővel rendelkező Naruto és Sasuke. Max egy pivicel gyengébb.

Ops Kabutoról tökre megfeledkeztem  smirksweat.Az ő erejét 4-5között sorolnám(Edo tensei miatt).
A többiről majd késöbb írok véleményt,mert pár dolgot én is elfelejtetem  smirksweat.
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 20, 10:29:08 írta Dungeon Lord » Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #236 Dátum: 15 dec 20, 19:16:01 »

Azt a Hashiramás harcot szerintem jól elcseszte Kishi, teljesen nonszensz, hogy az a Madara kikapott attól a Hashiramától. Aztán amikor feltámadt Madara, miért lett hirtelen olyan erős? Azt mondja Hashirama, hogy "majdnem az egész régi erejét visszanyerte". Vagyis az EDO miatt, hiába volt a fa elem, meg a rinnegan, nem volt olyan erős, mint anno? Szóval szerintem ezt Kishimoto kuszálta össze, de jó rendesen.

És én nem hiszem, hogy Juubito olyan erős lett volna. Két komplett (és valszeg a legerősebb) bijuu hiányzott belőle, egyetlen rinneganja volt, meg egy sharinganja, amit valamiért egyszer sem használt, ráadásul a sima erejét sem tudta eleinte irányítani, majd amikor tudta, akkor is le tudták győzni, mindenféle külső segítség nélkül. És azt főleg Naruto és Sasuke intézte el. Akik sokkal, sokkal gyengébbek voltak a "haláluk" előtt. Szóval nem hiszem, szerintem haláluk után kb. egyforma erősek lehettek Juubitoval, 1v1-ben.

Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #237 Dátum: 15 dec 21, 19:54:34 »

Azt a Hashiramás harcot szerintem jól elcseszte Kishi, teljesen nonszensz, hogy az a Madara kikapott attól a Hashiramától. Aztán amikor feltámadt Madara, miért lett hirtelen olyan erős? Azt mondja Hashirama, hogy "majdnem az egész régi erejét visszanyerte". Vagyis az EDO miatt, hiába volt a fa elem, meg a rinnegan, nem volt olyan erős, mint anno? Szóval szerintem ezt Kishimoto kuszálta össze, de jó rendesen.
Edo Madara vs Edo Hashi nem hibázott Kishi Jon.Mind2 egyelően harcoltak és mind2 megpróbálta a másikat lepecsételni.
Lásd itt:http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/656/4
Csak Hashi volt a gyorsabb így Madara vesztett .Amikor Naruto megtámadta Madarát akkor kiszabadult fasárkány ninjutsoból és Rinnen Tensei hála újra tudot mozogni. Amikor Madara újraéledt, gyorsan lepecsételte Hashit,hogy ő nem állítsa meg újra. Itt:http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/657/6
Madara  csak azért volt erősebbaz  Edo tensei testénél,mert ellopta Hashitól a Senjutsot és az erejét. Innentől jöttek bijuuk és utána nem sokkal lett az új rikudo.
És én nem hiszem, hogy Juubito olyan erős lett volna. Két komplett (és valszeg a legerősebb) bijuu hiányzott belőle, egyetlen rinneganja volt, meg egy sharinganja, amit valamiért egyszer sem használt, ráadásul a sima erejét sem tudta eleinte irányítani, majd amikor tudta, akkor is le tudták győzni, mindenféle külső segítség nélkül. És azt főleg Naruto és Sasuke intézte el. Akik sokkal, sokkal gyengébbek voltak a "haláluk" előtt. Szóval nem hiszem, szerintem haláluk után kb. egyforma erősek lehettek Juubitoval, 1v1-ben.
Obito csak  azért nem volt képes az elején irányítani Juubit,mert kételyei voltak saját magán.itt: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/653/17
Amikor megvolt a célja,akkor lazán vissza vette az íránytást Juubi ellen.Így lett az új Rikudo Sennin.
Visszatérve Obito,Madara,Sasuke és Narutohoz.
Obito és Madara azért volt erősebb Narutonál és Sasukénél.Mert Obito és Madara már a  bijuu erő előtt rendelkeztek mind2erővel.Rikudo  hiába erősitete meg Narutot és Sasukét,akkor is mind2 csak fél-fél erővel rendelkeztek.
Sasukénak  volt Senju dns és rinnangan,de nem rendelkezett Bijuu chakrával.
Narutonak  pedig nem  volt Uchiha dns,csak 9 mini Bijuuval.
Tehát 1vs1 esélytelenek voltak.

« Utoljára szerkesztve: 15 dec 21, 19:58:30 írta Dungeon Lord » Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #238 Dátum: 15 dec 22, 21:25:12 »

Ja, tudom, hogy logikailag levezetve ez jön le az egészből. Csakhogy Obitot legyőzték úgy, hogy SEMMI nem volt bennük. Érted, nem? Ketten, az igaz, de akkor is legyőzték (oké, segítettek, de na, az már csak a chakra húzás volt). És ne mondd már, hogy a feltámadás utáni Naruto nem volt többszörösen erősebb, mint előtte...Obito nem mutatott semmit, amikor a Juubi benne volt, csak csapkodott a fekete cuccaival össze-vissza. Világos, hogy százalékokban levezetve az jön ki, hogy Rikudounak nagyobb erejét kapta meg Obito (amúgy ez sem igaz, mert csak a Juubi egy része volt benne, a srácok meg egyenesen Rikudoutól kaptak chakrát...nem mindegy, szerintem), de Naruto és Sasuke egy fél kyubival, meg egy sima Susanooval (+természeti chakra) legyőzték azt a hatalmas Obitot...Akkor később, fekete cuccal, 9 bijuu chakrájával, brutális természeti chakrával Naruto ne győzte volna le 1v1-ben? (Vagy Sasuke rinnegannal, extra képességgel, tökéletes Susanooval, szintén rikudou chakrájával...) Oké, erről lehet vitatkozni, mert vannak érvek ide is, oda is, de engem erről nem fogsz meggyőzni, az biztos.
Amúgy az egyik leggyengébb része volt a mangának, de ez most lényegtelen.

Hashirama vs Madara
Nem magyaráztad meg, hogy miért nem hibázott...oké, hogy egyenlően harcoltak, na de miért? Életükben kb. egyforma erősek voltak, oké, Hashirama mindig is erősebb volt egy KICSIT.
Na de Madara megszerezte a Rinnegant és a fa elemet is. Mégis hogy lehet az, hogy mégis egyformák voltak?

És aztán miért lett sokkal erősebb Madara a feltámadása után? Oké, persze, megszerezte a senju chakrát, de Hashirama azt mondja, hogy visszaszerezte a régi erejét. Ezek szerint EDO formában nem tudtak teljes erőbedobással harcolni a kagék?
Szóval ja, szerintem ezt jócskán összekuszálta Kishimoto.
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 22, 21:29:25 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #239 Dátum: 16 jan 14, 09:35:55 »

Hashirama vs Madara
Nem magyaráztad meg, hogy miért nem hibázott...oké, hogy egyenlően harcoltak, na de miért? Életükben kb. egyforma erősek voltak, oké, Hashirama mindig is erősebb volt egy KICSIT.
Na de Madara megszerezte a Rinnegant és a fa elemet is. Mégis hogy lehet az, hogy mégis egyformák voltak?
És aztán miért lett sokkal erősebb Madara a feltámadása után? Oké, persze, megszerezte a senju chakrát, de Hashirama azt mondja, hogy visszaszerezte a régi erejét. Ezek szerint EDO formában nem tudtak teljes erőbedobással harcolni a kagék?
Szóval ja, szerintem ezt jócskán összekuszálta Kishimoto.
Arról se feledkezünk meg,hogy Madara előre tervelte a harcot. Az elején megpróbálta Hashit lepecsételni és ellopni a Senju erejét,hogy harcolhasson Obito ellen. Itt: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/647/11
De végül sikertelenül.
Azonban Madarának nagy mázlija volt,hogy Obitonak nagy kételyei voltak a terv kapcsán és ő kikapott. Így maradt egy másik tervnél. Amit már leírtam egyszer(feljebb leírtam).Így ezt a harcot taktikával nyerte meg.
Most elfogadod vagy sem,Hashi erősebb volt egy Rinnenganos ellen. Nem hiába istenítik a shinobik.Az erő sorrend ez volt
1:Ootsutsuki Kaguya(Juubi) .Ő volt a legerősebb ember.1vs1 senkinek sincs esélye ellene.Szó szerint isten volt a Naruto világában. Ja és persze halhatatlan volt.
2:Hagoromo és Hamura egyenlő.
3:Madara,Obito,Gai 8kapuval csak egy kicsivel gyengébbek a 2helynél.
Lényegtelen,hogy Madara volt a világ legerősebb Uchiha,ha Obito Kamui ellen alig lehet védekezni.Obito olyan volt mint Madara.Mind2 kitartóak voltak.Szerintem mind2 egyenlő ellenfelek voltak,akik egy kicsivel erősebbek voltak Naruto,Sasuke Senju Hashiramanál.Gai kapcsán pedig ha kinyitja a 8kaput,akkor a halálával is döntetlen lesz a harc kimenetele. Mert mind2 meghalnak.Kivéve ha túléled 10-20% esély erre.
4:Naruto,Sasuke,Senju Hashirama.
Naruto és Sasuke rengeteg fejlődtek a történet során.Azonban még mindig egy szintbe rakom Hashiramarával.
5:jinchuurikik,Gedo Statue,Biju,Akatsuki tagok(kivéve Zetsu).Az összes Kage.Kimimaro  és Kakashi 1szem sharinganal.
Holtversenyek.Nehéz megmondani,hogy ki az erősebb.Mert mindenkinek van valami erős jutsuja.Pl Tsuchikage poreleme.
6:Kakashi(sharingan nélkül),Gai 7kapu,legerősebb Anbu tagok,Sakura,Lee és a  7 kardforgató.
7:Ide rakom a chunin(Hinata,Ino és a többiek),gyengébb Anbu tagok,Hang négyes
8:Genin.
9:Hétköznapi emberek Nevet.
És aztán miért lett sokkal erősebb Madara a feltámadása után? Oké, persze, megszerezte a senju chakrát, de Hashirama azt mondja, hogy visszaszerezte a régi erejét. Ezek szerint EDO formában nem tudtak teljes erőbedobással harcolni a kagék? 
De arról se feledkezünk meg,hogy az Edonak csak azért voltak korlátai. Mert ha valaki meghal az már nem tud tovább erősödni.Ez volt Edo tensei  hátránya. Csak annyi ereje lesz,mint amennyi fénykorában volt.
Amikor Madara újraéledt, addig erősödhet,ameddig  akar. Csak nem volt neki végtelen chakra és halhatatlan teste.(Kivéve Kaguya -Hidan)
Obito nem mutatott semmit, amikor a Juubi benne volt, csak csapkodott a fekete cuccaival össze-vissza. Világos, hogy százalékokban levezetve az jön ki, hogy Rikudounak nagyobb erejét kapta meg Obito (amúgy ez sem igaz, mert csak a Juubi egy része volt benne, a srácok meg egyenesen Rikudoutól kaptak chakrát...nem mindegy, szerintem), de Naruto és Sasuke egy fél kyubival, meg egy sima Susanooval (+természeti chakra) legyőzték azt a hatalmas Obitot...
Azok a fekete cuccok ha valakit eltalálnak annak annyi. Senki sincs biztosságban ellene,se Edo se élő ember.
A rikudo erőről csak annyit mondok,hogy csak fél-fél erőről volt szó.Ha logikailag számolom,akkor is Obito 1vs1 erősebb volt.De arról se feledkezünk meg,hogy Naruto és Sasuke kaptak egy pecsétet(ying-yang),aminek az volt a lényege,hogy azzal pecsételjék le az ellenfelet.Ez volt a Rikudo erejének a lényege. A pecsét. A többi pedig csak egy kis buff volt ennyi.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 14 15 [16] 17
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!