24 máj 04, 05:36:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 17
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Erősorrend - kik a legerősebbek és a leggyengébbek? Miért?  (Megtekintve 56920 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #15 Dátum: 10 feb 20, 19:54:38 »

Hinatát nagyon lebecsülöd ,sokat fejlődött már és kifejlesztett egy magának fekvő stílust.Nehogy már Tentent ne előzze meg ,aki az egyik leggyengébb ninja a történetben.Egyébként én ezeket a szereplőket ilyne sorrendbe képzelem el:
Neji
Lee
Shino
Shikamaru
Hinata
Kiba
Chouji
Sakura
Tenten
Ino

Shino sem egy hülye gyerek és Shikamaru semmit nem ér az árnyékával Shino bogarai ellen.

u.i:A Legendary osztályba nem tudom besorolni Gaarát és a maradék Kagékat ,de majd később megpróbálom sac per kábé berakni ,fel is tűnt ,hogy őket mindenki kihagyta
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 20, 19:58:55 írta titius » Naplózva
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #16 Dátum: 10 feb 20, 20:24:42 »

Ám most így beugrott 1 jelenet a part1-böl mikor Itachi és Kisame Naruto után ment Konohába, amikor Jiraiya-val volt, és volt 1 olyan kijelentése Itachinak h valószínű h Jiraiya ellen nem lenne esélye sőt a legjobb esetben is mind a 2-en meghalnának tehát döntetlen lenne... nem tudom h másnak rémlik e ez a rész de akkor van kb amikor Naruto megtanulja a rasengant... és a Sasuke vs Itachi után azt hiszem Nevet erről mi a véleményetek? Nem tudom de akkor ez valószínűsítheti azt is h Jiraiya erősebb volt Itachinál Nevet
Naplózva


--->3D Modeller<---
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #17 Dátum: 10 feb 20, 20:27:11 »

Ha figyleembe vesszük, hogy Itachi ott nem akart harcba keveredni, és Narutot sem akarta elvinni, röviden, hogy Itachi jófiú, egyértelmű, hogy valamit mondania kellett Kisamének.. nem mondhatta, hogy "ugyan má mennyünk inne".
De egyébként is, Itachi nem lehetett tisztában a sannin erejével, úgyhogy ha ezzel valaki nem ért egyett, erre akkor sem alapozhat.
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 20, 20:31:51 írta STM » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #18 Dátum: 10 feb 20, 20:32:31 »

Moderátor:
Aki listát ír, az írjon indoklást is. A lista magában csak hozzászólás-vadászat.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #19 Dátum: 10 feb 21, 00:38:32 »

Kakesz, ahelyett, hogy belekötnék a listádba, csak annyit kérdezek, hogy ha Itachi gyengébb Orochimarunál, hogy lehet az, hogy..  bye bye

Csináltam mindegyik csávókához egy kisebb indoklást ahogy Chakra kérte, ott leírtam miért raktam előrébb Orot.
Itachiról anyit hogy: csak a Tsukuyomija volt megtörhetetlen a többi genjutsuja kaial feloldható annyi az egész, hogy nem néznek a szemébe +az elé rakott shinobik közül nincs olyan aki szerintem ne tudná kivédeni az amaterasut és ha tényleg komolya a harc nemhiszem, hogy Ita eljut a Susanooig sőt szerintem Amaterasut se tudna használni hisz genjutsuval próbálkozna... Rengeteg olyan jutsu van a felé soroltak kezében amivel csak Susanooval tudna válaszolni.
A hosszabb harcokban meg egyértelműen bukós karakter a kevés csakra miatt.

Ha egy normális erősorrendet akarunk csinálni szerintem a felhozható ellenfeleknek a lehető legnagyobb esélyt kell számításba venni és közben a vizsgált karakternek is a szintjéhez/stílusához mért reagálást. Én legalább is így csináltam.
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 21, 01:02:47 írta kakesz » Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #20 Dátum: 10 feb 21, 02:46:37 »

Akkor viszont, nem voltál következetes, mert a Sandaime Orochimaru fölött van.
Saratubi ugyan lenyomta, de csak azért, mert amíg Orochimaru elégtételt akart rajta venni, a megalázását, és az igaza bizonyítását fontosabbnak tartotta a megölésénél.. megölhette volna  a legelején, vagy például később, amíg a genjutsuban volt, nyugodtan használhatott volna valami halálos támadást, mondjuk simán leszúrhatja a Kusanagival..
De egyébként Itachi genjutsuit sem lehet csak úgy megtörni, ha belegondolsz, Kurenainak sem sikerült, de a sharingannal nyomuló Szöcskét is beszívatta egy többszintü genjutsuval, aztán ott van az ujjal mutogatós genjutsu is, amit elég kevesen vennének egyáltalán észre, amíg nem késő.... de nem kötök, inkább folytatom saját listám, maradjunk annyiban, hogy nagyon más véleményen vagyunk ebben a kérdésben.
Egyébként, szerintem kb. lehetetlen összeállítani egy olyan listát, amit nagyjából mindenki elfogad..  smirksweat
Legfeljebb Kishi' rakhatna össze egy ilyet.
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 21, 02:47:30 írta STM » Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #21 Dátum: 10 feb 21, 08:55:30 »

Na gondoltam írok én is egy listát, mivel nem igazán tudtam mindenkit sorrendbe tenni, mert valami sose stimmelt, lehet kicsit érdekes lett itt-ott a listám.
Ezt csak egy személyes meglátáson alapuló lista, de azért próbáltam érvekkel magyarázni az elképzeléseimet.

1. Rikudo - A shinobi világ alapítója és a Jubbi jinchuuriki-je. Nem hinném, hogy kétséges lenne az első helye.
2. Hashirama - Az legerősebb ismert Uchiha legyőzője és a bijuu-k irányítója.
3. Madara Uchiha - A létező legerősebb Uchiha, és az FMS egyetlen ismert birtokosa.
4. Itachi Uchiha/Nagato/Minato - Ez itt most kicsit elég hülyén nézhet ki, de ez a három karakter nekem nagyon ütközik. Úgy gondolom Nagato-t elintézte volna a 8 farkú Kyuubi, viszont számomra Nagato erősebb karakter mint Itachi. Aki viszont szerintem feltudta volna venni a versenyt a 8 farkú Kyuubi-val is, mert ha más nem is, az Amaterasu biztosan bevált volna, hiszen még Killer Bee teljes átalakulásának is betett, és talán a kettő kicsit hasonló. Ezzel szemben Minato a teljes, 9 farkú Kyuubi-t is képes volt elzárni a pecséttel, ami ugyan nem igazi győzelem, mert ő is a halálát lelte benne, de szerintem még így is hatalmas fegyvertény, viszont úgy gondolom, hogy annyiból ami eddig kiderült róla, Itachi és Nagato esélyesebbnek tartható, ha Minato-val kerülnének szembe.
5. Sasuke Uchiha - Őt erőszintben szinte sorolhatnám Itachi mellé, viszont ha az Itachi féle Susanoo felszereléséről nem is beszélünk, még mindig ott van az a szellemi képességekben megmutatkozó jelentős különbség, amitől Itachi jobb.
6. Naruto Uzumaki - Nem örülök, hogy őt Sasuke mögé kell tennem, de szerintem a Genjutsu elleni teljestehetetlenség, és az Amaterasu ellen bevethető védelem hiánya ide kényszeríti őt. Mert habár 8 farokban hatalmas fizikai ereje lesz, és valószínűleg ilyen állapotban a Genjutsu-k se hatnak rá, az Amaterasu még mindig védhetetlen.
7. Orochimaru - Az egyik leghatalmasabb zseni a Naruto világában. Híhetetlen ereje van, és szinte már elképzelhetetlenül szívós.
8. Danzou - Mint az Izanagi mesterfokú használója, még a nálánál erősebb shinobi-kkal szemben is feltudná vennia  versenyt.
9. Raikage - Hihetetlen fizikai erő párosul hihetetlen sebességgel és hihetetlen védelemmel.
10. Kisame - A chakra elszívása egy szörnyen erős képesség, de csak ide tudom betenni, mert ebben a listában sok szereplő kitudná játszani ezt a képességét.
Naplózva

Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #22 Dátum: 10 feb 21, 09:51:29 »

Rikodou- A shibi világ alapitója, tőle ered a ninjutsu.
10farku - A legerősebb bijuu.
Hashirama - Legyőzte adarát, és Rikodou vérvonalához tartozik.
Madara (régen) - A legerősebb uchiha FMS el.
Itachi/Pein/Minato - A legerősebb uchiha MS el, a rinnegan egyetlen örököse és a valaha volt legerősebb hokage
Sasuke (MS) - Uchiha MS el, Danzout és Orochimarut is legyőzte.
Orochimaru - Rengeteg übertápos és tiltott jutsu birtokosa, nem mondom h olyan erős mint itachiék de a lentiekkel szerintem felvenné a versenyt. Bijuukat meg nem irok ide.
Danzou - Az első hokage DNSe és az Izanagi miatt jogosan van ilyen elől. Orochimaru tudná a trükjét, Sasukétól kikapott, Peinéktől is kikapott volna. Az Izanagi miatt és Shisui genjutsuja miatt Kisame jiraya és Naruto is kikapott volna. Ha nincs információjuk Danzou képességeiről, akkor nem lett volna esélyük.
Jiraya - Legendás sanin, nagy tapasztalattal, de csak a sennin módot és a rasengant láttuk tőle.
Kisame - A legerősebb kardforgató, de a képességei inkább a bijuuk elfogására való, mint harcra.
Naruto (sage) - A Kyuubi nélkül nem olyan nagy ütőkártya. Jirayát nem tudná legyőzni Sage módban és még fuzionálni se tud a békáival. A rasen shurikent nem tuja akármikor használni, és kisame samehadájával, vagy Danzou izanagijával nem tudna mint csinálni.
Naplózva







titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #23 Dátum: 10 feb 21, 10:36:29 »

Kumori bocs ,de még Sarutobi is azt mondta ,hogy Minato volt a valaha élt legerősebb Hokage,így szerintem beférne a ,második helyre,főleg hogy kb. 3 képességét ismerjük.
Renningan már bocs ,de mi az ,hogy Naruto Kyuubi nélküL?!?!!? Ez olyan mintha Sasukét néznénk Sharingan vagy anno átokpecsét nélkül.A Kyuubi igen is az erejét képezi ,pont ezért lett belépecsételve és igen is használhatja....

Itt a listám indoklással is:
Rikudou(10farkú jicnhuurikije,jutsuk alapítója stb..) és
Minato (Befér ide ,mivel Sarutobi is kijelentette ,hogy a valaha élt legerősebb Hokage volt elbánt a Madara által irányított Rókával is,igaz belehalt...)
Hashirama Senju(Fa elem ,Rikoduo leszármazotja,aki kéeps irányítani a bijuukat és legyőzte Madarát)
Madara Uchiha(FMS birtokosa,Rikoduo leszármazotja,clánja vezetője,Kyuubi irányítója,de kikapottt...)
Uchiha Itachi/Pain (Nos e két karakter között mindig is viták folytak ,de már lerágott csont ,nem akarom újra indítani ezért egyenlőek...)
Sasuke(MS birtokosa,hihetetlen chakra tartalékok,ész stb.)
Naruto(Sage mod,Kyuubi,FRS,de sajnos kevés genjutsut használó ellen)
Sarutobi(Professzor úr+shiki fuijin ,amivel még orot is megsemisíthette volna.)
Danzou(10 élete és fa elem eléggé meglepő lehet, ezenfelül a genjutsuja nagyon erős.)
Orochimaru(Fizikai támadásokkal szinte elpusztíthatatlan ,rengeteg jutsut ismer,zseni,Legendás Sannin)
Jiraiya(Legendás Sannin másik tagja,Sage mode,rasengan)
Raikage(Hihetetlenül gyors és hatalmas fizikai erő)
Kisame(Chakra elszívás ,Samehadával való fúzió)
Méh(Hachibi jinchuurikije,ügyes kardforgató)

Egyébként azt megkell jegyeznem ,hogy Danzou a genjutusval rengeteg shinobit legyőzne ,viszont Raikage ellen enm sokat ér a genjutsu a villám burok miatt,viszont őt nem rakhatom Oro vagy Jiraiya elé az ereje miatt.
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #24 Dátum: 10 feb 21, 10:50:32 »

Sajnálom Titius, de nem olyan, mert ha Naruto jön a kyuubival akkor  szinte az első helyre jöhetne, hisz a 9 farku már Paint is leverte volna.

Minato szerintem csak a legtehetségesebb hokage volt. És lehetett volna a legerősebb, ha van ideje. Annyiból, amennyit tőle láttunk eddig, nem hiszem h Madarák elé kéne tenni. Persze ez megitélés kérdése Mosolyog

Narutot nem tenném olyan előre, mert a kyuubi nélkül nem lenne sok esélye, nem beszélve arról h Danzou is arra gépészkedte be magát h a Kyuubit mindenféle képpen irányitani tudja és Kisame is le tudná győzni. Sőt szerintem Orochimaru és Jirayanak se lenne ügy kizárni a kyuubit egy pecséttel (minr anno a chunin vizsgán). Naruto fél a kyuubitól, csak a legeslegvégső esetben használná. Addig meg a két Sannin le tudná pecsételni és ámmen. A raikage az egyetlen aki kordában tudja tartani Killer beet, vagyis Narutot is tudná ütni, ha arról lenne szó. Jah és Killer Bee már mester fokon üzi a bijuu irányitást. a 8 és 9 farok között nincs nagy különbség, itt a tapasztalat és az öntudat miatt bee nyernie.

Sarutobit se érzem helyesnek h olyan előre tetted. Professzor meg minden, de ha Orochimaru meg akarta volna ölni és nem meggyalázni, akkor vége lett volna és még ugy se sikerült neki Mosolyog Csak a kezeit vette el. Jirayat lehet h letudta volna győzni, lehettek egy szinten, de a raikage vagy a Méh ellen nem lett volna esélye.

Orochimaru tette Danzout olyanná, tudja minden kis trükjét, nem hiszem h gondot okozna neki legyőzni.

Egyenlőre Naruto a leggyengébb legendás, mert nem jutna el addig, h használja a kyuubit mondjuk 8 farokig. Ahoz elég erős érzelmi hatás kell és h ha mindentől elvonatkoztatva hozzuk meg a döntést: Tehát találkoznak egy sikátorban, nem kaptak külsőstől információt és nincs érzelmi kötöttségek, akkor Naruto csak Sarutobit tudná legyőzni.

Minato meg Minato, ha gondolod teheted előre és hátrább is Mosolyog még nem láttunk tőle eleget.
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 21, 10:52:03 írta Renningan » Naplózva







kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #25 Dátum: 10 feb 21, 13:46:36 »

Sarutobit se érzem helyesnek h olyan előre tetted. Professzor meg minden, de ha Orochimaru meg akarta volna ölni és nem meggyalázni, akkor vége lett volna és még ugy se sikerült neki Mosolyog Csak a kezeit vette el. Jirayat lehet h letudta volna győzni, lehettek egy szinten, de a raikage vagy a Méh ellen nem lett volna esélye.

Egyenlőre Naruto a leggyengébb legendás, mert nem jutna el addig, h használja a kyuubit mondjuk 8 farokig. Ahoz elég erős érzelmi hatás kell és h ha mindentől elvonatkoztatva hozzuk meg a döntést: Tehát találkoznak egy sikátorban, nem kaptak külsőstől információt és nincs érzelmi kötöttségek, akkor Naruto csak Sarutobit tudná legyőzni.

Oro lehet, hogy megalázni akarta a harmadikat de Hiruzen se akarta megölni...  ha Oro hatalmas 8fejű kígyóvá változik arra is jó a Shinigami.
Arról, hogy Oro gyengébb mint a Raikage meg Gyilkosméh hát egyrészt elemi előnyben van szél veri a villámot másrészt fizikailag sebezhetetlen.

Naruto ha kagebushinnal fárasztja/ki ismeri az ellenfelet akkor nem ronthat el semmit. A Kyuubi erejét meg simán hozzá lehet adni szerintem 3farokig ami felér egy gyógyulással meg csakra töltődéssel.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #26 Dátum: 10 feb 21, 13:47:30 »

Szerintem ezt a kérdést úgy érdemes vizsgálni, hogy ereje és egészségi állapota csúcsán ki mennyire erős. Kár pl. Narutot többször belevenni a listába, úgy mint kölyök Naruto, egyfarkú Naruto, kétfarkú Naruto, Sennin Naruto stb. Ez csak bonyolítja a dolgot, mert ha a kölyök Naruto felkerül akkor még kb. 100 karakter lehetne.  Emellett még csak olyan karaktert illesztenék be, akitől legalább néhány oldalas harcot láttunk, vagy eleget hallottunk a képességeiről ahhoz, hogy képet alkothassunk róla. Ezért nem kerül fel a listára például Tobirama, Izuna Uchiha, a Sandaime Tsuchikage vagy Zetsu. A Godaime Mizukage viszont lenyomott egy néhány oldalas fightot, a Shodaime Hokagéről, Madaráról, Minatoról vagy a Rikudo Senninről pedig eleget hallottunk, így ők is mehetnek. Még egy kitétel: a bijuukat sem szándékozom rangsorolni, mert egyfelől nem túl kiforrott karakterek, másfelől ez olyan lenne, mintha a legjobb kézifegyverek rangsorolásakor valaki bedobná az atombombát. Nem tudom, hogy kinek mi a véleménye erről, de azért bátorkodom ezt javasolni, mert elég kiforratlannak látszik ez a topic. Túlságosan eltérőek a listák és túl sok a vita. Persze a listák a későbbi adatok alapján változhatnának a manga végéig, ezért szerintem meg kéne engedni, hogy eltérő színnel, pl. zölddel lehessen utólag is módosítani, és akkor nem kell egy újabb baromi hosszú hsz. Ezekkel kapcsolatban várom a véleményeket - főleg valamelyik moderátor sama-tól.
És végül az én listám:
1. Rikudo Sennin: A „shinobik Istene.” Ezen nincs mit magyarázni.
2. Uchiha Madara: A Mangekyou Sharingan képességei nagyon veszélyesek. Ha pedig valaki a megvakulás veszélye nélkül képes használni… A Rikudo viszont mindenkinek nagy falat.
3. Pein (Nagato): Nem használta olyan jól a Rinnegant, mint a Rikudo, de így is bármilyen támadást visszavert.
4. Minato Namikaze: A Hiarashin no Jutsu túl nagy előny. Egy érintés és a következő pillanatban elvágja a torkod. Még vér sem kell neki, mint Hidannak. Aki nem tökéletesen a képességét, az első összecsapás után halott. A fenti hármat viszont nem tudta volna megjelölni.
5. Uchiha Itachi: Nagyon tapasztalt volt a Mangekyo használatában, és pontosan tudta mikor melyik képességet kell előhúznia. A tapasztalata helyezi Naruto és Sasuke fölé.
6. Naruto Uzumaki: Sage módban és Kyuubi chakrával már majdnem olyan gyorsan regenerálódik, mint Tsunade a titkos jutsujával. Az FRS-el vagy az óriási Rasengannal pedig bárkit megöl, ha talál. Már egész sok jutsut ismer. Előbb-utóbb ő lehet a legerősebb.
7. Sasuke Uchiha: Kisebb az állóképessége, mint Narutonak, és szerintem már lassabb is, ha Naruto Sennin módban van. De a teljes potenciálját még ő sem érte el (EMS). Azzal pedig a fiatal Madara szintjére kerülne.
8. Yondaime Raikage (E): Erős, mint Tsunade és gyors, mint Minato. A páncélja nagyon hathatós védelem. A Rasen Shurikent és a Susanoot viszont nem veri.
9. Sarutobi Hiruzen: Fiatalon a legerősebb kagénak tartották, de a fentiek közül azok, akik utána jöttek túlszárnyalták, akik előtte voltak (Rikudo, Madara) pedig túl erősek.
10. Senju Hashirama: A legnagyobb kérdőjel. A képességei erősek, de nem látom az aduászt, amivel legyőzte Madarát. Vele kapcsolatban akkor látnék tisztán, ha tudnánk mi történt a Végzet Völgyében. A 10-es helyre azért került, mert Killer Bee erejét még el tudná fojtani. Bee pedig az én listámon vízválasztó. Mégpedig azért mert:
11. Killer Bee: Egy jinchuuriki, aki tökéletesen irányítja a második legerősebb élő bijuut. Pechére a fentiek vagy bijuu irányítók, vagy rendelkeznek valami különösen erős jutsuval (Amaterasu, FRS, Shiki Fuujin, Shinra/Chibaku Tensei). És ott a tesó, aki köztudottan erősebb. Az utána következők viszont már nem rendelkeznek ilyen képességekkel.
12. Jiraiya: Azért került hátrébb, mert nála már nem látom azt a jutsut, amivel le tudná győzni a teljes Hachibit. A Hachibinál gyengébb karakterek közül viszont ő a legerősebb a Senjutsu miatt.
13. Orochimaru: Nagyon sok jutsut ismer, de nincs akkora ereje, mint a Sennin Jiraiyanak. További hátránya, hogy nehezen bírja a háromévenkénti vedlést. Az aurája, a gyilkos támadásai és a majdnem halhatatlansága viszont félelmetesek.
14. Danzou: Killer Beet nem tudná irányítani, a többiek pedig annyiszor ölnék meg, ahányszor meg kell őt ölni ahhoz, hogy halott maradjon.
15. Kakashi Hatake: Túl sokszor kéne megölnie Danzout ahhoz, hogy legyőzze. Ennyi Kamuitól és Raikiritől idő előtt kimerülne. Az utána következőket viszont már egy Kamui is megölné. (Hidan persze nem halna meg, de felcsaphatna fejnélküli lovasnak. Kakuzunak pedig csak öt szíve van és nem öt feje.)
16. Deidara: Kakashi még elég gyors ahhoz, hogy megölje, mielőtt ügyeskedni tudna (Kamui), Danzout ellen pedig nincs értelme az öngyilkos taktikának, az Izanagi miatt.
17. Kisame: Deidarát nehezen tudná foglyul ejteni a vízi börtönében, Kakuzu elemi támadásait viszont ezzel tudná semlegesíteni. Víz alatt a Samehadával biztosan erősebb nála.
18. Kakuzu: Öt elemi chakrát birtokol, de a víz alatt Kisaméval vagy a magasban Deidarával nem boldogulna.
19. Sasori: Kakuzu elemi jutsui túl erősek a bábhadseregnek, egy két szúrással pedig még nem ölné meg a zombit.
20. Godaime Mizukage (Mei): A két kekkei genkai együtt nagyon kemény, de egy mérgező szúrás és Sasori győzött.
21. Tsunade: Elképesztő testi erő és egyszeri lehetőség a csata során a teljes regenerációra. De közelharcos típus, míg az előző 20 karakter közül csak a Raikagétól és Minatotól nem láttunk távolsági támadást. Ők viszont túl erősek. Csapatmunkában viszont Tsunade nagyon jól jön a gyógyító képessége miatt.
22. Gaara: Nincs teljes kontrolja a Shukaku felett, a homokról pedig bebizonyosodott, hogy nem áttörhetetlen. Hidant viszont össze tudná vele zúzni.
23. Hidan: A halhatatlanság nagy előny, ha az ember tudja, hogy hogyan kell kihasználni. Emellett nincs erős távolsági támadása, mint Gaaranak, Sasorinak vagy Kakuzunak.
24. Kabuchimaru: Kabuto önmagában is jounin szintű, de Orochimaru erejével biztosan erősebb. Ha teljesen uralni tudná mestere képességeit, akkor lekörözhetné őt. Persze kérdés, hogy akkor még mindig Kabutonak kéne-e hívni, vagy esetleg Orochimarunak.
25. Kimimaro: Az átokpecsét nagyon sokat dob a vérvonal képességén, de a betesége túl nagy hátrány.
26. Konan: S szintű shinobi, ezért mindenképpen fel kell kerülnie, de a lista végén szerepel, mert semmi igazán ütőset nem mutatott. Egy átlag jounint viszont legyőzne.
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 21, 13:51:19 írta Tomimaru-sama » Naplózva

Tomi is a good boy.
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #27 Dátum: 10 feb 21, 14:02:32 »

Kakesz én Sarutobiról és nem Ororól beszéltem. Sarutobi verhetné meg Jirayát és kapna ki beeéktől Mosolyog

A 8 farku kigyó ellen jó lenne a shinigami? Hát nem tudom, ha fiatal lenne talán, de legjobb esetben is mind2en meghalnak.
Naplózva







Shinobi031
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 92



« Válasz #28 Dátum: 10 feb 21, 14:58:38 »

Szépen levezetted Tomimaru- sama, de azért vannak benne hibák. Chiyo nagy pl szeritem beférne 26-os listába, hatalmas harci tapasztalatával, mérgeivel, mindenféle báb jutsujával. Érdekes h kakuzut ilyen hátra raktad, pedig ha jol emlékszem Kakashi is mondta, hogy gyengébb nála, + harcolt Hashiramával, és tulélte. Kisame is legyőzte volna Killer Beet, ha nem menti meg a Raikage
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 21, 14:59:12 írta Shinobi031 » Naplózva

All this time I've been called a genius, so I cannot lose.
Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #29 Dátum: 10 feb 21, 15:21:34 »

Kakuzu képességeit én is nagyon bírom, de egyszerűen túl erős a mezőny. Pedig az egyik kedvenc Akatsukim. De az, hogy harcolt Hashiramával az inkább rá nézve hízelgő, mint Hashiramára, ezért van hátrébb a rangsorban. Kisame pedig valóban legyőzte volna Beet, de Jiraiya ellen meg elfutott. Jiraiya viszont meg nem hiszem, hogy legyőzne egy bijuut. Ráadásul Bee nem használta a teljes alakját Kisame ellen. Ilyen körbeveréses ellentmondások valóban vannak, ezzel nem lehet mit kezdeni, de próbáltam kihozni a legjobb variációt. Mellesleg az elején írtam, hogy minden karakternél a fénykorát veszem figyelembe. Bee pedig most a Samehadával még erősebb lesz. De ez a körbeveréses dolog tényleg egy gyenge pontja ezeknek a listáknak. Chiyo pedig azért nem került fel, mert már Sasori is csak az utolsó harmadba fért be. Ennél is hosszabb listát meg nem akartam, mert akkor már lehetne Gai, Asuma, Shi, Darui, Zabuza stb.
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 21, 15:24:10 írta Tomimaru-sama » Naplózva

Tomi is a good boy.
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 17
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!