24 máj 03, 23:53:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Te melyik hidden village nindzsája lennél?
Konoha rejtett faluja - 96 (34.2%)
Rejtett Felhő Falu - 14 (5%)
Rejtett Köd Falu - 12 (4.3%)
Rejtett Szikla Falu - 0 (0%)
Rajtett Homok Falu - 9 (3.2%)
Rejtett Hang Falu - 2 (0.7%)
Rejtett Vízesés Falu - 3 (1.1%)
Rejtett Eső Falu - 6 (2.1%)
Rejtett Hó Falu - 2 (0.7%)
Rejtett Fű Falu - 2 (0.7%)
Hold Alatt Rejtőző Falu - 4 (1.4%)
Rejtett Termálvíz Falu - 6 (2.1%)
Akatsuki - 72 (25.6%)
Egyik sem, teljesen független missing-ninként működnék : ) - 49 (17.4%)
Rejtett Csillag Falu - 0 (0%)
Rejtett Örvény Falu - 4 (1.4%)
Összes szavazó: 276

Oldalak: 1 ... 10 11 [12]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Te milyen ninja lennél a Narutóban és milyen életet élnél?(kikkel haverkodnál)  (Megtekintve 51847 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Szofi-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 10



« Válasz #165 Dátum: 14 feb 20, 02:11:46 »

Én homokrejtekre szavaztam. Szívesen lennék Sunai ninja. Kalandos és veszélyes helynek tűnik... Mosolyog Na meg ott van Gaara... c:
Naplózva

Sabaku no Gaara........ *---*
Chilliboy
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 66



« Válasz #166 Dátum: 14 ápr 05, 10:59:17 »

Konoha, mert az a legerősebb, és velem együtt ha minden falut(kivétel Konoha) összeadnánk megszoroznánk végtelennel akkor is erősebb Konoha! Nevet Na meg jó arcok vannak ott! Nevet Nevet Nevet Nevet Nevet Nevet Nevet Nevet Nevet Nevet Nevet ikszdé ikszdé ikszdé ikszdé ikszdé ikszdé ikszdé
Naplózva

Ez az Én ninja utam!
Rain
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94



« Válasz #167 Dátum: 14 ápr 05, 21:13:13 »

Na meg jó arcok vannak ott!
Mizuki, aki majdnem rászabadította Konohára a Kyuubit, Obito, akinek ez a terv sikeres volt, aztán a lázadó Uchihák, Danzou, a rengeteg szökött-ninja, Sasuke is, Orochimaru, és még sorolhatnám.

Azért lehet, hogy Konoha a "legmocskosabb" falu a többiekhez képest.
Naplózva
Chilliboy
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 66



« Válasz #168 Dátum: 14 ápr 06, 07:30:02 »

Hát épp ezért olyan jó arcok! Nélkülük Naruto a Pain-es harcig csak lazsált volna, és a végén meghal Naruto... Azaz ezek az előbb említett személyek segítettek ezzel a "gonoszkodásukkal" Naruto-n és az egész ninja világon! Sőt még rajtunk is segítettek,mert mi tovább és tovább olvashattuk/nézhettük.


Naplózva

Ez az Én ninja utam!
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #169 Dátum: 14 ápr 06, 11:55:41 »

Na meg jó arcok vannak ott!
Mizuki, aki majdnem rászabadította Konohára a Kyuubit, Obito, akinek ez a terv sikeres volt, aztán a lázadó Uchihák, Danzou, a rengeteg szökött-ninja, Sasuke is, Orochimaru, és még sorolhatnám.

Azért lehet, hogy Konoha a "legmocskosabb" falu a többiekhez képest.

Azért Kirigakura se marad el sokkal mögötte, Rejtett vérköd falu meg ilyenek Nyelvesít
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #170 Dátum: 14 ápr 06, 13:10:42 »

Konohának nagyon két arca van. Valóban, az egyik oldalon ott vannak az Orochimaru, Danzou féle köcsögök. A másik oldalon meg a pacifisták (ezek többen vannak). Még Suigetsu említi is:
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/350/8
Még Sasuke is ilyen volt sok évnyi Orochimaruval való edzés után. Hát még akik nem voltak szökött ninják?
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #171 Dátum: 14 ápr 07, 23:37:09 »

Valószínűleg kimozdulnék a természetbe, és az összes természeti erőt megtanulnám irányítani, ami csak létezik. Felhasználni nem csak támadásra, de védelemre is. Míg végül én uralnám magát a természetet. Nevet

Nem barátkoznék önszántamból senkivel, attól függ, ki számít "barátnak", aki kecsegtető ajánlattal áll elő, nekem, mint a természet uralkodójának. Pirul

Egyébként Kabutoval, Madarával és Orochimaruval szívesen szóba állnék, ha sor kerülne rá.

Addig gyakorolnám a regenerációt is, az újjászületés művészetét. Ja, és azt hiszem se nem jó, se nem rossz oldalon nem állnék. Vagy az oldalamon áll valaki, vagy nem. Én magam egyik oldalon sem állok.

Viszont Narutonak keresztbe akarok tenni.

Hirtelen haragú, gyakran őrült, fondorlatos és intelligens nindzsa lennék. Könnyen előfordul, hogy előbb cselekszem, és utána gondolkodom.

(Megjelenésre pedig ott az avatárom... bár nem hosszú életű, az is biztos)
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 07, 23:38:27 írta Ms. Trager » Naplózva
KetZee
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 83



« Válasz #172 Dátum: 14 ápr 08, 18:06:31 »

Áruld el nekem, hogyan gyakorlod az "újjászületés művészetét"? Megölöd magad valamilyen módon, aztán ha újjászületsz siker és örülsz magadnak ha nem akkor halott maradsz? Nevet
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #173 Dátum: 14 ápr 08, 18:44:19 »

Gondolom önműködő lenne..  Gondolkozik Vagyis helyrehozza saját magát automatikusan.  Nevet

Hááát én még mindig villám elemű lennék (vonzódik a villámokhoz) ha meg lehetne ilyen kekkeigenkai akkor meg gravitáció (az milyen jó lenne) vagy valami spéci téridő jutsu (tér és idő manipuláció is).
A természetem az olyan lenne mint a valóságban (vagyis hirtelen haragú csak itt a "valóságban" nem vagyok erős hogy neki menjek valakinek de tudok én barátságos is lenni) a kinézetem az semmiképp se lenne a valódi.
Fiatal vékonyka leányzó lennék és a közvéleményt megbotránkoztató ruházkodási stílussal áldana meg az univerzum.  Nevet
A magam ura lennék, nem állnék be hivatásos ninjának, a saját szakállamra dolgoznék, és aki barátságos velem azzal én is aki nem azzal meg feltörölném a padlót.  ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 08, 18:53:44 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #174 Dátum: 14 ápr 08, 19:18:00 »

Áruld el nekem, hogyan gyakorlod az "újjászületés művészetét"? Megölöd magad valamilyen módon, aztán ha újjászületsz siker és örülsz magadnak ha nem akkor halott maradsz? Nevet

Elfoglalnám más testét, úgy végeznék a testtel. Majd regenerálnám. Tehát a holttestben próbálnék tovább ténykedni amíg önön nem regenerálódok. Bár ehhez kell a lélekkel való bánás is.

Magamon élesben csak később gyakorolnék, bár értelme nem lenne.
Naplózva
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #175 Dátum: 14 ápr 08, 20:00:37 »

Én rejtett termálvíz faluban lennék úszóoktató.  Nevet
Naplózva
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #176 Dátum: 14 ápr 08, 20:21:01 »

Egy biztos látogatód lenne Tsunade. Úgy érzem. Gondolkozik Biztos, hogy vállalod?
Naplózva
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #177 Dátum: 14 ápr 08, 22:21:46 »

Naná, hogy vállalom, csak őt, senki mást!  Nevet
Rejtett Termálvíz Falu a legkirályabb az összes közül! Yeah! Itt nem kellene ninjának lenni. Végül is minek?  Pojén
Naplózva
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #178 Dátum: 14 ápr 09, 00:02:45 »

Vagy nindzsának öltözve lesni, kémkedni a vendégek után, mivel lehetne még tökéletesebbé tenni a helyet. Nevet

Szerintem, akkor ennyi erővel nyitok valami Terráriumházat. Hátha Orochimaru és Kabuto is benéz. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 10 11 [12]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!