24 máj 03, 23:57:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Te melyik hidden village nindzsája lennél?
Konoha rejtett faluja - 96 (34.2%)
Rejtett Felhő Falu - 14 (5%)
Rejtett Köd Falu - 12 (4.3%)
Rejtett Szikla Falu - 0 (0%)
Rajtett Homok Falu - 9 (3.2%)
Rejtett Hang Falu - 2 (0.7%)
Rejtett Vízesés Falu - 3 (1.1%)
Rejtett Eső Falu - 6 (2.1%)
Rejtett Hó Falu - 2 (0.7%)
Rejtett Fű Falu - 2 (0.7%)
Hold Alatt Rejtőző Falu - 4 (1.4%)
Rejtett Termálvíz Falu - 6 (2.1%)
Akatsuki - 72 (25.6%)
Egyik sem, teljesen független missing-ninként működnék : ) - 49 (17.4%)
Rejtett Csillag Falu - 0 (0%)
Rejtett Örvény Falu - 4 (1.4%)
Összes szavazó: 276

Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Te milyen ninja lennél a Narutóban és milyen életet élnél?(kikkel haverkodnál)  (Megtekintve 51848 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
tobi-madara
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9



« Válasz #150 Dátum: 13 feb 06, 22:21:06 »

elkészítettem a saját karakterem:

Név: nem ismert
nem: férfi
kor: 30-40
magasság: 175cm
súly: 80kg
falu: rízs föld


Egy olyan helyen született ahol nem voltak ninják, nyugodtan tudta technikáját gyakorolni.
Képessége hogy chakrája segítségével teste nem pusztítható el, papír daraokra omlik (hasonlóan mint konan)
nem lehet elzárni mivel egy háromszögekből álló körből előtud bármikor "teleportálni". Ezt a kört a csata során elhelyezi számtalan helyre. Egyetlen legyőzési módja ha elfogy a chakrája. maszkot visel

Egy gyors képet is illusztráltam:
http://kepfeltoltes.hu/130206/iuiiu_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Igyekeztem összeszedni a gondolataimat, remélem tetszik.
Naplózva
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #151 Dátum: 13 feb 06, 23:37:49 »

OFF milyen progival rajzoltad?
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #152 Dátum: 13 feb 07, 00:04:14 »

Én is rakok pár képet a saját karakteremről (Isakawa Ayumi) akiről fentebb már meséltem 1 kicsit.
http://kepfeltoltes.hu/130207/ayuminew32_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/130207/kakaayu42_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/130101/kakaayu3_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #153 Dátum: 13 feb 28, 14:09:26 »

Név: Tobirama Yamata
Nem: férfi
Életkor: 23 (a negyedik shinobi háború idején)
Magasság: 183 cm
Súly: 77 kg
Falu: Konoha
Klán: Yamata klán, a falu határán kívül
Rang: Anbu (12 éves korától), Jōnin (17 éves korától)

Jutsu:
Kuchiyose no Jutsu (kígyók)
Sen'eijashu (Orochimaru "kígyót húzok elő a pulcsim ujjából" jutsuja)
Shunshin no Jutsu (Rendkívül gyors mozgás, de még nem éri el Shishui vagy a Raikage szintjét.)
Fūton: Hien (Asuma szél elemű csakrapenge-technikája. Alkalmazás: Közelharcban katanával és a Shunshin no Jutsuval kombinálva jelentősen megnöveli a gyorsaságot és a szabad szemmel látható elérési távolságot. Trükkös, trükkös jutsu...  Ördögi)
Fūton: Daitoppa (Orochimaru szél elemű jutsuja)
Doton Kagebunshin (Orochimaru föld elemű klónja. Alkalmazása: Papírbombákkal kombinálva távolról is felrobbantható. A megtévesztett ellenfél nem is sejti, hogy a neki felállított csapdát üldözi... Csúnya, csúnya kombináció...  Ördögi)
Doton: Doryūheki (Föld elemű fal.)
Ura Shishō Fūinjutsu (Danzo fordított pecsételő technikája. Alkalmazás: A pecsétet egy kőre vagy kunaira helyezi és azt az ellenfél felé hajítja. A pecsét aktiválásakor a támadás hatósugara hirtelen drasztikusan megnő és elnyeli az áldozatokat, akik képtelenek ilyen közelről kitérni az útjából. Aljas, aljas jutsu...  Ördögi)
Genjutsu: Kokuangyo no Jutsu (Hashirama sötétséghozó genjutsuja. Alkalmazása: Továbbfejlesztve. A sötétség mellett erős, vibráló hatású zajt is okoz, közvetlenül a belső fülben, ami egyensúlyvesztéshez és szédüléshez vezet. A sötétben... Gonosz, gonosz genjutsu...  Ördögi)
Ezen felül az alap technikák.

Fegyverek:
tükörsima, fém markolatú katana (A fém markolat és a simaság miatt jobban vezeti a csakrát. A markolat és a penge nem különálló darabok, egyetlen formában lettek kiöntve.)
kunai, shuriken (Lepecsételve hordja, a csuklója felső részén.)
kibaku fuda (Lepecsételve hordja a csuklója alsó részén, hogy ne lehessen látni, amikor elhelyezi a papírbombákat.)

Harci stílus:
Pont olyan, mint egy igazi kígyóé. Tobirama stílusára a könnyedség, a gyorsaság, a megtévesztés és a kellemetlen meglepetések jellemzőek. (Megjegyzés: Szerintem elég erős és rafkós shinobit sikerült összehozni, anélkül, hogy egyetlen S szintű technikát ismerne.)

Kép:
<--- Az avatarom jó lesz.

A klán (fiktív) története:
   A Yamata klán korábban az Uchiha klán és a Hagoromo klán szövetségese volt, de az Uchihák túlzott hatalomvágya miatt átpártoltak a Senju klánhoz. Ebben a helyzetben a Yamata klán és a kisebb klánok  a mérleg nyelvét jelentették. A Senju, Uzumaki, Sarutobi, Yamata és a többi klán összefogása kényszerítette ki a békét az Uchihákkal és tette lehetővé Konoha megalapítását. Éppen ezért Hashirama mindig is tisztelettel bánt a Yamata klánnal, de később öccse Tobirama a Yamata klánt annak "kígyó természete" miatt az Uchiháktól távol, a falun kívül telepítette le, mert veszélyesnek gondolta a jelenlétüket és megkérdőjelezhetőnek a hűségüket. Ehhez nagyban hozzájárult, hogy a Yamata klán pártolt át utolsóként a Senju-szövetséghez.
   A Yamata klán tagjai mindent megtettek, hogy elnyerjék a falu bizalmát. A háborúkban bátran, gyakran vakmerően vettek részt, ami hozzájárult a számbeli megfogyatkozásukhoz. Tiszteletük jeléül a klán egyik sarját az őket a faluból kitessékelő Tobirama után nevezték el. (Hasonlóképpen Uchiha Sasuke nevét a Sandaime Hokage apja után kapta.) A fiatal Tobirama szüleit a harmadik Shinobi háborúban veszítette el.
   Évekkel később, nem sokkal a Yondaime Hokage kinevezése után a Sandaime Hokage felfedezi, hogy egyik tanítványa, a Yamata klán tagja (fiktív betoldás!), Orochimaru borzalmas kísérleteket folytat a faluból elrabolt shinobikon. Orochimaru elmenekül, de távozása előtt még magához veszi a klán egyik tiltott technikáját, a Yamata no Jutsut tartalmazó tekercset és megöli a klán vezetőjét. Tobirama szemtanúja a gyilkosságnak, de Orochimaru életben hagyja őt, mert úgy véli, hogy a kis genin nem jelent fenyegetést a számára. Ez az eset, illetve az a körülmény, hogy a Yamaták régi szövetségesei, az Uchihák titokban puccsot terveznek, újfent gyanúba keveri a Yamata klánt. Danzo Shimura úgy dönt, hogy a kezébe veszi a dolgokat. Danzo rajtaütést tervez a Yamata klán szállásán, a támadó csapat vezetésével pedig Uchiha Shishuit bízza meg. Tobiramát, a klán új reménységét, aki szerepelt a likvidálandó klántagok listáján, csapattársa, Uchiha Itachi egy ürüggyel elcsalja a szállásukról, megmentve ezáltal az életét. Az anbu gyökér-frakciója az akció során hét klántagot megölt és ellopta a klán másik tiltott jutsuját (Ura Shishō Fūinjutsu) tartalmazó tekercset. A támadás a végletekig megyöngítette a Yamata klánt, melynek létszáma a klán vénjeivel és a gyerekekkel együtt immáron nem éri el a húsz főt. Az elkövetők kilétére sohasem derült fény. Danzo és a Hokage tanácsadói Kumogakure követeit vádolták, akik ezzel egy időben kísérletet tettek rá, hogy elrabolják Hyuuga Hinatát, a Hyuuga klán fejének, Hyuuga Hiashinak a lányát. A Kumogakuréval szembeni gyanút erősítette, hogy korábban már egyszer megpróbálták elrabolni Konohából a Kyuubi korábbi jinchuurikijét, Uzumaki Kushinát. Kumogakure természetesen sohasem vállalta magára az akciót, de az eset egy életre megalapozta a Yondaime Raikage ellenszenvét Danzo iránt. Nem sokkal Shishui Uchiha eltűnése után Uchiha Itachi lemészárolta az Uchiha klánt.
   Bár véleményét nyilvánosan soha nem hangoztatta, de Tobirama az elejétől fogva kételkedik abban, hogy valóban Itachi irtotta volna ki az Uchiha klánt, és bár gyanúsnak tartja a Yamata klán elleni merénylet körülményeit is, de ennek ellenére erős ellenszenvvel viseltet a Yondaime Raikage ellenében.
   A továbbiakban jelentős harci erőt nem képviselő Yamata klán utolsó lehetőségként a klán erősségének számító gyógyfüvekből készített orvosságokkal és az orvosi nunjutsuval próbálja hasznossá és nélkülözhetetlenné tenni magát Konoha számára. (Megjegyzés: A kígyó az orvostudomány jelképállata.) Tsunade, a Godaime Hokage, aki maga is orvosi ninja, méltányolja a klán erőfeszítéseit, és a falu újjáépítése során új szálláskörzetet jelöl ki számukra, a kórház közelében. A klán egyetlen megmaradt harcos tagja viszont más módon próbál nevet szerezni magának...

Jellemzés:
   Tobirama Yamata csapattársához, Uchiha Itachihoz hasonló, megfontolt, nyugodt karakter. Életcélja, hogy elismertesse a faluval klánja létezését, ő maga pedig kiváló shinobivá váljon. Ahhoz, hogy ezt elérje, eltökélte magában, hogy ő lesz az, aki megszabadítja a világot Orochimarutól. Hogy tiszteletet vívjon ki magának, és hogy erőt szerezzen Orochimaru elpusztításához, megtanulta a klán összes elérhető jutsuját és eltökélt szándéka, hogy egy napon elsajátítja majd a Senjutsut. Tobirama nem gyűlöli különösebben Orochimarut, inkább mélységes csalódottságot és sajnálatot érez iránta, amiért a tehetséges előd nem váltotta be a Yamata klán hozzá fűzött reményeit. Úgy gondolja, hogy ha Orochimaru annak idején más utat jár be, azzal a szüleit és a klánt is megmenthette volna. Tobirama Orochimaru megölésével bizonyítaná klánja feltétlen hűségét a faluhoz.
   Tobirama tagja volt az ANBU-nak, ahol a szökött shinobikat kutató csoportban tevékenykedett, abban a reményben, hogy egy nap alkalma lesz végezni Orochimaruval. Itachi távozása után megszerezte a jōnin rangot. Ezt követően a Sandaime Hokage engedélyezte számára, hogy Orochimaru után kutasson. Az Orochimaru búvóhelyeiről és tevékenységeiről szóló információk, melyeket Naruto és csapata Sasuke kereséséhez használt fel jórészt Tobirama csapatától származtak. Orochimaru (vélt) halála után Tobirama feladata az Akatsuki utáni kutatás volt.
   A negyedik shinobi háború idején az ellenszenvén felülemelkedve, vállvetve harcol Kumogakure mellett. A Yamata klán tagjaként Tsunade és A alkalmasnak tartják arra, hogy a Kabuto elfogására küldött titkos csapat része legyen. Kabuto rejtekhelyének keresése közben az osztag belefut egy edo zombikból álló csapatba, amit a Shukaku Gaarát megelőző Jinchuurikije vezetett. Tobirama a volt Jinchuuriki legyőzésével és lepecsételésével szerzett nevet magának. (Folyt. köv.)
   Erős érzelmi szálak kötik Anko Mitarashihoz.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 28, 14:20:28 írta Tomimaru-sama » Naplózva

Tomi is a good boy.
Sora-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 5



« Válasz #154 Dátum: 13 ápr 05, 18:58:50 »

Sziasztok! Ez lenne az én kitalált karakterem!
Név : Namikaze Reira
Kor : 17
Falu : Konoha, Sunagakure
Reira kb 162 cm, hosszú, szőke hajú, kék szemű kunoichi.
rendkívül erős, nagyon fegyelmezett csapat tagja, Anbu harcos, és most szeretné megszerezni a jounin címet. Nagyon kedves mindenkivel, ritkán lehet zavarba hozni, vagy felidegesíteni, de akinek ez sikrül, az csúnyán megjárja.
Jellemő kinézet: Az Anbu fekete köpenye alatt nem a szokásos egyenruhát hordja, hanem egy narancssárga, ujjatlan pólót és sötétbordó könyékig érő kesztyűt, farmerszoknyát (alatta azért van rövidnadrág ikszdé) és térdig érő sötétvörös magassarkú csizmát.
Jutsu:
Különleges fény típusú ninjutsu
Támadások: fénynyaláb, fénysugár, vakító fény, vakond bomba
Védelem : Fénypajzs, (és hangpajzsot is tud belőle csinálni.) ,háromszögű fénykalitka, fénykereszt
Ezen kívül tud használni futon, doton és suiton típusú ninjutsukat.
A genjutsu a gyengéje, de taijutsuban is kíváló.
Rendkívül jól tudja használni a pecsét jutsukat és a tér-idő ninjutsukat. megidézett állata egy hatalmas sas.
Fegyverek:
Van 2 katanája, az egyik képes elnyelni a másik pedig visszaküldeni a rá irányított támadást.
Kunai, shuriken, levélbomba

Bemutatkozás :
Namikaze Reira, mint a nevéből is látszik a negyedik hokage (Minato) öccsnek a lánya, így Naruto unokatestvére. A chunin vizsga után találkoztak amikor Reira elmondta Narutónak hogy az unokatesója. Nem mondja el Narutonak, hogy a Yondaime volt az apja, sem pedig a születése körülményeiről nem beszél neki, pedig tud mindent . Egyébként egy idős Narutóval.
Mikor Naruto elmegy Jirayaval tanulni, Reirát Tsunade a Homokfaluba küldi, hogy legyen követ a 2 falu között
Itt megismerkedik a Gaaraval a Kazekagéval és nagyon jóban lesznek, egymásba szeretnek. Jounin lesz, csapatot kap Sunagakuréban, miközben erősíti a 2 nemzet közti barátságot. Reira mindent megtesz azért, hogy erős csapatokat képezzen ki a Madara elleni háborúra.
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #155 Dátum: 13 ápr 07, 16:37:09 »

Nem akarok hangulat rontó fök*cs*g lenni... de ilyen téma már létezik Te milyen ninja lennél a Narutóban és milyen életet élnél?(kikkel haverkodnál) néven. Legutóbb is volt ilyen akkor is én vettem észre, és most is, kicsit jobban körülnézhetnétek a topicok közt, megéri. *és ez csak saját vélemény*
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 07, 17:25:06 írta Morause » Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #156 Dátum: 13 ápr 07, 20:12:57 »

A kettő közt van némi eltérés mert nem biztos , hogy olyan ninja lennél mint amilyet itt esetleg tervezel Mosolyog
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #157 Dátum: 13 ápr 08, 07:34:04 »

Mint mondtam legutóbb is én vettem észre, mert volt egy téma hasonló beállítottsággal, Chakra helyeselte és összevonta, az nem azt jelenti hogy ez attól még törölve lesz, márha erre is rábólint! smirksweat

http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=3668.msg643218#msg643218

ui.: de amúgy nem, a két téma ugyanaz mert kitalálsz egy saját karaktert mindegy hogy most te lennél-e vagy sem. Karakter leírás, történet, fegyverzet (ersetleg képek is) ez van a másikban is.
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 08, 07:34:50 írta Morause » Naplózva
kisama
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 253


Made in China :P ("Basszus")


« Válasz #158 Dátum: 13 máj 01, 20:57:01 »

Név: Kisama Gekkou
Falu: Ismeretlen
Kor: 16
Néhány jutsu: Chakra elnyelés (elnyeli az ellenfél chakráját, és így birtokolja az összes elemet)
                       Thendan (szemképesseg, akár a rinnengan)
                       Thedas (Végső jutsu, ami az életébe kerül... Ekkor hatalmas erő szabadul fel, így a halál és élet kapujába kerül. Hasonlít Ryuzetsu jutsujához)
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 03, 21:05:53 írta kisama » Naplózva

GravyTeasons
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #159 Dátum: 13 máj 09, 18:11:29 »

Név:Sesshomaru Yuichi Hakesage
Kor:14
Cél:Legjobb ninjának lenni és minden ország között békét teremteni és 1 nagykönyve az összes klán,falu jutsuk összegyüjtése
Nem:fiu
Falu:Avarrejtek utána elemegyek Ködrejtekbe Jutsu tanuláshoz
Jutsuk:Viz és jég technikák pl Pusztitó Tsunami,Vizi kapu(pajzs) Dupla jég fúró,
Naplózva
Misaki-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 6



« Válasz #160 Dátum: 13 máj 17, 18:05:50 »

Itt az enyém is:
~Név: Hashimoto Misaki
~Nem: lány
~Kor: 16
~Lakhely: Konoha
~Magasság: 165 cm
~Súly: 59,5
~Szemszín: tengerkék
~Külsö: Gyönyörü hosszú fénylö krém szinü haja van, öltözéke egy
rövidnagrág, egy sötétkékszinü csöfelsö
(vagy h is hivják.. olyan ujjatlan..)
és egy olyan összekötös pulcsi..
a shinobi jelet medálként hordja h
egy kicsit egyénibb legyen a stílusa
De itt van kép is (saját rajzok):

http://www.myimg.de/?img=IMG20130516072909d6e84.jpg

http://www.myimg.de/?img=2013051618194708e2e.jpg

http://www.myimg.de/?img=201305161829067900d.jpg

Bár itt kicsit kissebb korunak tünik
ugyhogy mutatok egy kicsit
felnöttesebbet kacsint :

http://www.myimg.de/?img=201305161839247b840.jpg

éés itt van egy chibi verzió is:

http://www.myimg.de/?img=201305161840436f41d.jpg

sajnos csak igy tudtam felrakni de
remélem megteszi.. Mosolyog
~Fegyverek: -kunai
-shuriken (amiket ugy használ h az elméjével mozatja igy nem nagyon lehet kikerülni Nyelvesít )
Az életrajzán még gondolkozom de
a lényeget leirom:
Lenne egy különleges képessége
amit úgy hivnak shinyugan ez egy
szemtechnika ami azt jelenti
magyarul h behatol (itt van kép
róla:
 http://www.myimg.de/?img=20130516182113f0333.jpg

ez egy nagyon összecsapott kép de itt
jobban látszik h milyen a mintája:

http://www.myimg.de/?img=20130516182344202ce.jpg )
 ,
vagyis ezzel a technikával hatol be
az emberek agyába és láthatja az
emlékeit, gondolatait és viziokat
kelthet bennük. Ez a lány amugy
egy telepata..az elméjével mozgat
dolgokat és a jövöbe lát de csak
néha mikor látomása van..(igy néz
ki ha ''bijon''-ja van ez japánul
látomást jelent:

 http://www.myimg.de/?img=201305161824055aa7b.jpg

Mivel nagyon imádom Narutot ugy
képzeltem el h Misaki teljesen bele
van zúgva és igy egypárként
lennének..
Amugy a lány is árva lenne szóval
lenne közös vonásuk de most nem
irom le teljesen h mit találtam ki
mert nagyon hosszu és friss még..
Szóóval én ilyen karakterecskét találtam ki.. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 17, 18:17:37 írta Misaki-chan » Naplózva
Kirito
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 138

Dead


« Válasz #161 Dátum: 13 máj 21, 14:54:56 »

Gomen, akkor majd ha valaki értesítené Chakrát, az jó lenne. Nincs sok időm, így sajna nem is vagyok sokat fennt. Még egyszer Gomen, hogy nem néztem körül, de gondoltam hogy csinálok egyet. Csak szemmel futólag néztem át  smirksweat  bow  Nevet
Naplózva


Gazdám: Lina Lisana (Én a hű pokemon) Mesterem: Hiname Shion
Petem:(Csincsillám)  dreamfolow Akinek a második leghűbb társa vagyok: Hidetada

Járd végig az utam. Botladozz mindenhol ahol én. Utána ítélkezhetsz felettem. És kész:) "Sírj. Könyörögj. De nem érdekel, véged"!
Cool
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110

Cool.


« Válasz #162 Dátum: 13 máj 25, 17:01:53 »

Akatsuki , habár a tagok többsége nem is volt teljes képbe mi fog történni akkor is olyanért küzdöttek ami megváltaná a világot.   Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 25, 17:02:38 írta Cool » Naplózva

Ahogy a levelek , te is elhullasz.
Dave88
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 158



« Válasz #163 Dátum: 13 máj 27, 11:41:05 »

Egyértelműek Akatsuki, mókás lenne lángba borítani a ninja falukat
Naplózva

Nézzé' Hunter x Huntert!!
Dave88
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 158



« Válasz #164 Dátum: 13 máj 27, 16:47:08 »

Az én ninjám Konohai születésű, vékony, kopasz, barna szemű.
Elhagyja faluját, mert elege lett a sok szabályból, a kötelességből.  (Lehetőség szerint megöli Sakurát és/vagy Chojit). Csatlakozik az Akatsukihoz.

Célja káoszba dönteni az egész shinobi világot, amely káosz a rendszer totális összeomlásához vezet. Erre különösebb oka nincs, csupán a móka kedvéért cselekszik. Legfőbb elve a "valami ellen harcolni, nem pedig valamiért." Nincsennek lelki sebei, és gyerekkori traumái, semmiképpen sem megtéríthető! Gúgyos, ércelődő humora senkit nem kimél.

Eleme a tűz
Átlagos mennyiségű chakrával rendelkezik, fizikuma is átlagos, ezért a harcok során leginkább az eszére, a megtévesztésre, genjutusra, és piszkos trükkökre hagyatkozik, a becsületes szemtől szembeni harcokat nem kedveli. Ha ellenfele egy pillanatra szem elől téveszti, megidéz egy tűzklónt, amit elterelésként használ, míg ő az ellen mögé kerül, és hátulról végez vele. A tűzklón sérüléskor felrobban, ami komoly sérüléseket okozhat a kartávolságon belül tartózkodóknak.
Mivel a Yoroi klánból származik, így rendelkezik a chakraelszívó képességgel. Az elszívott chakra felét képes felhasználni sajátjaként. Klánja jutsuját tökélesítette, ezzel elérve két új technikát:
1. Képes az elszívott chakrával másfélszeresére növelni az alap chakráját egy rövid időre, ennek hátránya azonban, hogy megrövidíti az élettartalmát.
2. Legvégső technikája: képes duplájára növelni, az elszívott chakrával, az alap chakráját, ezzel hatalmas erőre tesz szert, a sebessége is megduplázódik, azonban ennek a hátránya, hogy rövid időn belül a test túlterhelődik, a sejtek roncsolódnak, a chakra szivárogni kezd, míg teljesen ki nem ürül, ez pedig az alany halálához vezet.

Sosem akart mártír lenni, így, ha egy harc kedvezőtlenül alakul, ami nagy eséllyel a vereségével végződne, inkább megpróbál elmenekülni, ha ez nem sikerülne, akkor sem könyörög kegyelemért, vagy árulja el a társait.


Naplózva

Nézzé' Hunter x Huntert!!
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!