24 máj 04, 05:37:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Te melyik hidden village nindzsája lennél?
Konoha rejtett faluja - 96 (34.2%)
Rejtett Felhő Falu - 14 (5%)
Rejtett Köd Falu - 12 (4.3%)
Rejtett Szikla Falu - 0 (0%)
Rajtett Homok Falu - 9 (3.2%)
Rejtett Hang Falu - 2 (0.7%)
Rejtett Vízesés Falu - 3 (1.1%)
Rejtett Eső Falu - 6 (2.1%)
Rejtett Hó Falu - 2 (0.7%)
Rejtett Fű Falu - 2 (0.7%)
Hold Alatt Rejtőző Falu - 4 (1.4%)
Rejtett Termálvíz Falu - 6 (2.1%)
Akatsuki - 72 (25.6%)
Egyik sem, teljesen független missing-ninként működnék : ) - 49 (17.4%)
Rejtett Csillag Falu - 0 (0%)
Rejtett Örvény Falu - 4 (1.4%)
Összes szavazó: 276

Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 12
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Te milyen ninja lennél a Narutóban és milyen életet élnél?(kikkel haverkodnál)  (Megtekintve 51853 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #15 Dátum: 10 feb 14, 10:59:47 »

Nálam is Kumogakure a nyerő, viszont innen dezertálnák az Akatsukiba  Ördögi már csak a poén kedvéért, hisz mennyit pattogtak, h most tőlük nem jött akatsukis.

Amugyis tetszenek a Villám technikák. Vagy az vagy tüz, de konohában olyan unalmas lenne az egész nem? Most ott naruto, aki mindenkit megment h passzoljon az idealista nézeteihez, a folytonos sasuke utáni sirás  >.<# Majd elfelejtettem, h nem lenne egy falu elég nekem, meg Ino-Sakura-Tenten triónak  >.<# Tuti miattuk dezertálnék xD
Naplózva







Ravengoth
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 87


« Válasz #16 Dátum: 10 feb 24, 09:49:02 »

Eső falu a favorit nálam is, imádom az esőt és meg ott van Konan is xD
Naplózva

Fear of the dark!
Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #17 Dátum: 10 júl 21, 20:55:55 »

Rejtett felhő egyértelműen--->és persze missing-nin mivel ilyenkor gyilkolhatok és szabadon gyűjthetem be a tiltott technikákat Ördögi
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Beni-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 139

Akkor jó egy fánk ha utána nem jár a pofánk!


« Válasz #18 Dátum: 11 jan 11, 15:58:41 »

Sziasztok ezt a témát az igazi fanok miatt índítom mert kiváncsi vagyok hogy rajtam kívül ki milyen ninja akarna lenni a Naruto-ban és milyen teknikákat talált már ki a mit szívesen megosztana másokkal. Nevet Nevet Nevet Mindig milyen életet élnétek?

________________________

Moderátor:
Amíg szépen kifejtett hozzászólások (legalább 2 sor) jönnek, addig marad a téma. ^^


« Utoljára szerkesztve: 11 jan 15, 19:45:39 írta Beni-kun » Naplózva

\"Miénk a nukleáris óriások és az érzelmi csecsemők világa. Többet tudunk a háborúról mint a békéről, többet a gyilkolásról, mint az életről.\" Omar Nelson Bradley (amerikai tábornok a második világháborúban és a koreai háborúban)
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #19 Dátum: 11 jan 11, 16:10:48 »

Kaguya lennék, asszem. Kimimaro süti Kúl.
Kaguyaként tudnám változtatni a csontjaim alakját, méretét és számát, +cak én a vérem anyagi összetételét (méreg, sav, láva).
Naplózva
Juby
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #20 Dátum: 11 jan 11, 18:53:09 »

Helló mindenkinek én biztos Uchiha lennék,és nem ölnék meg senkit hogy megszerezzem a Mangekyō Sharingant.Kakashi is megoldotta anélkül.Két kedvenc technikám van a Rasengan,és a Raikiri így ezt a két technikát ötvözném.A technikám neve pedig:Raiton Rasenkiri.(Villám elemű Rasengen)Egézsbiztos Kakashival barátkoznék.
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 31, 21:37:29 írta Juby » Naplózva
zozo112
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 33



« Válasz #21 Dátum: 11 jan 11, 19:12:10 »

Először is a legelső faluba mennék el, hogy polgárságot szerezzek (valszeg ködbe Nevet)
Másodikként, mikor letettem a gennin vizsgát nekilátnék a saját elgondolkozású jutsuim kifejlesztésére(plazma és gyémánt elem, fény elem) egy dojutsut is kifejlesztenék (Aryuugan) hisz Kakashinál is láthattunk hasonlót.

Aztán elhagynám a falut, magányos mesterként tanítanék embereket és egy végső csatában hősiesen meghalnék, a lelkemet lepecsételve, hogy ne fordulhassak senki ellen halálom után.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #22 Dátum: 11 jan 11, 20:19:27 »

huh
Milyen ninja lennék ha ott lehetnék: leginkább a téridő jutsukra összpontosítanék, nemcsak ilyen idézgetés, hanem kifejleszetnék olyat h az idővel is szórakázok (pl. vkit beleejtenék 1 olyan jutsuba h minden ismétlődik, mint 1 genjutsu, csak éppen ez tényleg +történne vele, "befagyasztanám" a dolgokat, mit Piper a Bűbájos bosziból, eltorzítgatnám a téridőt, elterelném az ellenségetis h időtnyerjek, elvágnáma teret mint Mukuro a YYHból, + hasonló szép dolgokat) Még az időutazás is lehetséges lenne, dehogy nellegyen minden "tökéletes" azt nemtom csak úgy +csinálni mer gigászi chakramenyiség kéne hozzá.
Kikkel barátkoznék: sokmindenkivel, elmennék Konohába de nemlennék 1 adott falu része (mivel nembűnöztem ott nemlennék körözve sem), és néha segítenék azoknak akikkel barátkozok, de önálló konoichiként működnék (mint 1 +bízott, és nem mint alkalmazott) Kakashival nagyon szivesen barátkoznék (biztos nemakarna kinyírni ha nem csinltam semmi bűnözést és 1 falubase köröznek.  Nyelvesít


Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Beni-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 139

Akkor jó egy fánk ha utána nem jár a pofánk!


« Válasz #23 Dátum: 11 jan 11, 20:30:52 »

Eggyértelmű hogy konoha ott haverkodnék narutóékkal és szidnám Sasuket egész nap Nevet
Naplózva

\"Miénk a nukleáris óriások és az érzelmi csecsemők világa. Többet tudunk a háborúról mint a békéről, többet a gyilkolásról, mint az életről.\" Omar Nelson Bradley (amerikai tábornok a második világháborúban és a koreai háborúban)
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #24 Dátum: 11 jan 12, 16:27:46 »

én a homokot jelöltem, de nincs nagy indok, sasori fan vagyok Nevet

bár azt a termálvizet sem vetném meg, az gondolom az lenne, ahonnan hidan jött...
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #25 Dátum: 11 jan 12, 19:01:22 »

Én konohai lennék tuti.
Mivel én sem vagyok 100% as, lee, naruto, stb alkotnák a spanjaimat.
Tűz elemem lenne és szél.
taijutsu-jutsu kombóval nyomulnék
Kifejlesztenék egy kardból kilőhető  szél elem,  tűz, tudnék idézni, és. majd fojtatom! xD
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #26 Dátum: 11 jan 13, 17:01:15 »

Termálvízre raktam a voksom. Ugyanis ott "tenyésztik" a Jashinisztákat. Nanááá hogy halhatatlan akarok lenni! Nevet
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Samehada-0
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 14

GIGIGIGI...


« Válasz #27 Dátum: 11 jan 14, 14:02:46 »

Rejtett Köd esetleg Felhő ^^
Ez a két falu áll legközelebb hozzám elem tekintetében és stílus tekintetében is, szóval. Mosolyog
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #28 Dátum: 11 jan 14, 14:09:55 »

Hát, nehezen tudom elképzelni magam, egy falu rendes ninjájaként, ahogy teljesítem a feladataim... ha már Naruto-univerzumba képzeoemem magam, alap, hoyg civilnek sem...
...de származásomat tekintve Konohai lennék, az jó hely kezdnei, hangulatos, van fürdő, rámen, ez meg az, aztán szépen, nem veszélyes elemként, viszonylag korán, mondjuk tizenöt-húsz évesen, chuuninként elhagynám a falut, összecsalnék magamnak ninjutsuval diszkréten egy vagyont, és élnék, kísérleteznék meg miegyéb egy szép nagy birtokon, ahonnan szórakozásból, anyagi okokból, vagy kutatásaim érdekében mozdulnék ki időnként.
Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #29 Dátum: 11 jan 14, 14:10:51 »

Akatsukira szavaztam, mert ha akatsukis vagyok, az azt jelenti, hogy jó erős vagyok. Ördögi
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 12
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!