24 máj 03, 23:47:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Szerinted ki/kik a legerősebb negatív szereplő/szereplők?
Itachi
Deidara
Kisame
Tobi
Sasori
Sasuke
Orochimaru
Kimimaro
Juugo
Suigetsu
Karin
Valaki a hang 4-eséből
Zabuza
Haku
Pein
Kabuto (Kabuchimaru)
Uchiha Madara

Oldalak: 1 ... 21 22 [23]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szerinted ki/kik a legerősebb negatív szereplő/szereplők és miért?  (Megtekintve 65451 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #330 Dátum: 13 dec 22, 00:04:50 »

ha Kishi nem hazudtolja meg magát, Madara is megtér, tehát előreláthatóan Kakuzu vagy Deidara (bár nem tudom ő mennyire számít negatívnak.. végülis ha úgy nézzük, szegény csak túlságosan szereti a művészetét) Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 22, 00:06:19 írta nclearu » Naplózva

Amaya
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 27


« Válasz #331 Dátum: 13 dec 23, 01:44:04 »

Hát a Taki/Hebi tagjai nem mondhatóak negatívnak csak Sasukét követték. Tobi sem mondható már annak. Zabuzáról és Hakuról is kiderültek a dolgok, szint úgy Kabutoról is, Pein/Nagatóról is. Ha úgy nézzük mindenki másról.
Talán Orochimaru az én igazi negatívumom, de Sasuke is meggyőző ilyen téren az "Elpusztítom Konohát"-val, valamint Kakuzu, Deidara és Kisame is negatívum, bennük csak ez látszott, bár lehet más céljaik voltak, de ezek oda lyukadtak ki.
Madara? Elgondolkodtat, de ki nem állhatom, olyan mint egy liba akit megtömtek.
De Orochimaru mellet vagyok.
Naplózva
Pain
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23



« Válasz #332 Dátum: 13 dec 30, 17:58:05 »

Az én abszolút favoritom (talán nem meglepő módon) Uchiha Madara. Mindig is Uchiha rajongó voltam, ő ráadásul a legerősebb Uchiha a történelemben és a klánon kívül sem számít túl gyengének. Mosolyog Őt Kisame követi, nagyon megtetszett a stílusa, talán az EAÉ hatására is. Orochimaru és kígyókon alapuló technikái számomra elég visszataszítóak, így őt nem kedvelem.

Egyébként én sem skatulyáznék be mindenkit negatív szereplőként, csak negatív oldalon álló szereplőkként:
Itachi - mindenki tudja, hogy mire gondolok
Deidara - csak az elvesztett fogadás és művészetének fejlesztése miatt csatlakozott az Akatsuki-hoz
Tobi - annyira szerette Rin-t, hogy a világot is képes lett volna elpusztítani érte
Sasori - a szülei elvesztéséből eredő fájdalom gyilkolási vágyként mutatkozott rajta, ezért csatlakozott az Akatsuki-
hoz
Sasuke - az ő esetében is mindenki tudja, hogy mire gondolok
Kimimaro - hűséggel követte azt, aki gyermekkorában rátalált, felkarolta és felnevelte
Juugo - tulajdonképpen elvi és kényszeri okok miatt követi Sasukét, hiszen "ő a börtöne"
Suigetsu - ő egy picit gonosz, de nem kifejezetten negatív karakter. Haszonszerzésből követi Sasukét
Karin - nyilvánvalóan csodálatból, szerelemből és a valahova tartozni vágyás akaratából követi Sasukét
Zabuza - ő negatív karakter, de azért a végén kiderül, hogy mégis képes a szeretésre és a pozitív érzelmekre
Haku - hasonlóan Kimimaróhoz, ő is csak gyermekkori megmentőjét követte, hűséggel
Pein / Nagato - a saját igazságérzete által kialakított békét akarta megteremteni, ezáltal megszüntetve a fájdalmat

« Utoljára szerkesztve: 13 dec 30, 17:59:32 írta Pain » Naplózva
Oldalak: 1 ... 21 22 [23]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!