24 máj 04, 03:27:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Szerinted ki/kik a legerősebb negatív szereplő/szereplők?
Itachi
Deidara
Kisame
Tobi
Sasori
Sasuke
Orochimaru
Kimimaro
Juugo
Suigetsu
Karin
Valaki a hang 4-eséből
Zabuza
Haku
Pein
Kabuto (Kabuchimaru)
Uchiha Madara

Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 23
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szerinted ki/kik a legerősebb negatív szereplő/szereplők és miért?  (Megtekintve 65460 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #15 Dátum: 07 aug 09, 17:16:08 »

Gaara védelmében ott csak azért győzött, mert szentimentális lett és védte a falut.. Csak néhány tonna homokot mozgatott.. Amúgy nem sok esélye lett volna Deidaranak! :-[ Ha belegondolok az első eset a Narutoban, mikor az érzelmi motiváció gyengít..., szegény Gaara :Mosolyog
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Dei
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 838



« Válasz #16 Dátum: 07 aug 12, 05:03:39 »

én a következőkre szavaztam: Itachi, Tobi, Deidara

Itachi azért erős mert...szerintem mindenki tudja, hogy miért Nevet
Tobi az Akatsuki valódi vezére, úgyhogy valószínűleg erős
Deidara pedig nagyon jól harcolt Gaara és Sasuke ellen...és persze ő a kedvenc karim is Nevet
Naplózva


Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #17 Dátum: 07 aug 12, 12:19:46 »

Hát, lehet hogy már történelem, de én Orochimarura szavaztam. Aki tréfásnak tartja, hogy összeakaszkodik a 4 farkas Kyuubi-Narutoval... kacsint
Eredetileg Itachira ment volna a voks, de ő a Sharingan nélkül lehet hogy fele ilyen erős sem lenne (mondjuk nem is nagyon használ mást).
Tobitól és Paintől még semmit nem láttunk, így róluk nem tudok nyilatkozni.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Ben Tennyson
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315


« Válasz #18 Dátum: 07 aug 12, 17:54:20 »

szerintem Pein, Kisame, és persze Itachi
Naplózva
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #19 Dátum: 07 aug 12, 18:07:37 »

Itachi miért olyan erős? Ezt nem értem...összvissz az MS van neki ott, de ha azt vhogy hatástalanítják, akkor vége van...
Pein az egyértelmű, a pecsételő technika, meg maga a tény, hogy ő a vezér
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Datti
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 845


« Válasz #20 Dátum: 07 aug 13, 10:30:15 »

igen, viszont tobi a vezér vezére... :-X szal akár ő is lehet a legerősebb...
Naplózva
Damon
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 359



« Válasz #21 Dátum: 07 aug 13, 12:36:01 »

Hogy Itachi mért olyan erős? Itachit legalább már láttuk egy kicsit harcolni nem úgy, mint egyeseket.
Pl.: Pein, Tobi, Karin, Yuugo, Suigetsu. Őket még nem is nagyon láttuk rendesen harcolni csak elmondták,h ez meg ez már ezt meg ezt legyőzte, de ezzel nem lettem okosabb. De Peinre, h az istenit értkezett 8 szavazat???!!!!!! Meg mire fel nem is láttuk,h mit tud. Csak annyit tudunk róla,h eddig veretlen, de ebből indult ki az a 8 ember, aki rá szavazott.  ;D De most komolyan, Haku-ra is azt mondták,h veretlen azt Naruto szétverte a buciját, de nagyon. Meg mért nincs ott Zetsu ennyi erővel vagy az Akatsuki főnök? És el ne feledkezzek Hakuról és Zabuzáról, mert ők is negatív karakterek. Hihetelen, de komolyan...  ;D
Naplózva

Eceteslinzerkarika
Sok-sok ember rokona
Datti
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 845


« Válasz #22 Dátum: 07 aug 13, 13:04:30 »

sztem kimimarora is felesleges volt szavazni. gaara legyőzte őt, gaarát meg dei, deit meg meg itachi és sasuke is. és peinről meg tobiról télleg nem tudunk vmi sokat.
Naplózva
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #23 Dátum: 07 aug 13, 13:12:57 »

Kimimarot nem győzte le Gaara..., hamarabb meghalt a betegsége következtében Lee és Gaara szerencséjére. (Meg ennyi erővel Sasuke a legerősebb, mert Naruto mindenkit le fog győzni (ha egyszer ő a főszereplő és a legfőbb jó Nevet), őt meg egyszer Sasuke győzte le... Na hol sántít a dolog?  kacsint )
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #24 Dátum: 07 aug 13, 17:53:19 »

zabuza meg megölte vólna kakashit( aki nem piti ninja Nevet ) ha nincsenek  narutoék, amúgy Itachi se verhetetlen Oro Szaszuke testében legyőzné >Nevet
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #25 Dátum: 07 aug 13, 17:58:07 »

Ezek szerint a jók szimplán a teamwork-nek köszönhetik a győzelmeiket. Furán hangzik, de ha belegondolunk így van...
Viszont! Ezek szerint akkor a gonoszok a legerősebbek, csak nem nagyon hajlandók csapatmunkázni... jó hát az akatsuki más, de vegyük Tobit és Deidarát...mennyire szeretik egymást... és Tobinak csak az a dolga, h elrohangáljon Dei bombái elől. Vagyis ez volt...
A legerősebb továbbra is Oro!
« Utoljára szerkesztve: 07 aug 13, 17:58:49 írta Zemori-san » Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #26 Dátum: 07 aug 13, 18:05:47 »

Hogy Itachi mért olyan erős? Itachit legalább már láttuk egy kicsit harcolni nem úgy, mint egyeseket.
Pl.: Pein, Tobi, Karin, Yuugo, Suigetsu. Őket még nem is nagyon láttuk rendesen harcolni csak elmondták,h ez meg ez már ezt meg ezt legyőzte, de ezzel nem lettem okosabb. De Peinre, h az istenit értkezett 8 szavazat???!!!!!! Meg mire fel nem is láttuk,h mit tud. Csak annyit tudunk róla,h eddig veretlen, de ebből indult ki az a 8 ember, aki rá szavazott.  ;D De most komolyan, Haku-ra is azt mondták,h veretlen azt Naruto szétverte a buciját, de nagyon. Meg mért nincs ott Zetsu ennyi erővel vagy az Akatsuki főnök? És el ne feledkezzek Hakuról és Zabuzáról, mert ők is negatív karakterek. Hihetelen, de komolyan...  ;D

Úgy, hogy azt az egész pecsételős technikát, ami  a démon kiszedéséhez kell, ő hajtotta végre
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #27 Dátum: 07 aug 13, 18:09:50 »

Oro mint legerösebb xD.
Na szal az elsö dolog amit mondanék ho Juugo korant sem biztos hogy negativ szereplö, ö még át is allhat narutoekhoz föleg hoha majd megismerkedik Narutoval azutan könnyedén, elöfordulhat ho kigyogyitjak a betegségéböl vagy iesmi. A masodik itt most azt kell bejelölni hogy ki a leg gonoszabb vagy hogy ki a legerösebb gonosz ? Harmadik, az hogy szerintem nem a gonoszok a legerösebbek hanem Juugo, jo is lenne de valszeg Naruto most a legerösebb és ö lesz az elsö aki majd legyözi Peint gondolom en vagy vmi iesmire szamitok Mosolyog.
Damon, neked meg azt nem ertem ho azt irtad nem erted peinre miert szavaztak ennyien meg azt is irtad ho ennyi erövel az akatsuki leader is itt lehetne a listan, de hisz Pein a leader, persze ugy nez ki Tobi még a leadernek is parancsol, de attol független még Pein a leader és nem Tobi Mosolyog.
« Utoljára szerkesztve: 07 aug 13, 18:13:31 írta Kroni » Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #28 Dátum: 07 aug 13, 18:11:32 »

Narutonak meglenne az ereje hozzá, de nem igazán tudja még használni
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #29 Dátum: 07 aug 13, 19:55:52 »

Jupííííí  :jupije: :jupije: :ninjaboldog: Itachi vezet..végre valahol xD ... Nevet ....hm.... Itachi a legerősebb gonosz akit tudunk mire képes Nevet...
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 23
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!