24 máj 03, 19:13:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kinek a karakterét találták el a készítők a legjobban és miért?  (Megtekintve 64951 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
kornell123
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12



« Válasz #195 Dátum: 10 ápr 04, 15:11:00 »

Gaara-t nagyon eltalálták, a jelleme, modora, öltözete, hajszine stb......  Nevet és Kakashi is jól lett szerkesztve
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #196 Dátum: 10 ápr 25, 11:01:57 »

Shikamaru nagyon jól meg lett csinálva(menduksze vagy mit mondogat állandóan xD)
Naruto is jó,bár sok anime főszereplőjére üt a jelleme
Sasuke is el lett találva,bár a bosszúvágya már egy kicsit túlzás lett
Kakashi,hát no comment:D
Ero-sennin se rossz:D
meg még Deidara tetszik:)
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #197 Dátum: 10 máj 31, 16:39:04 »

Killerbee Nevet Ö nem egy tucat karakter az biztos. A jelleme ahogy rappel a harcstílusa meg a testvéréhez való kötödése nagyon jól el lett találva, és ö nem az a tipikus anime szereplő hanem teljesen egyedi. Király kari   5*
Naplózva


Murcik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 160

Béke csak akkor lehet ha előtte háború van.


« Válasz #198 Dátum: 10 júl 27, 12:56:45 »

szerintem az akatsuki minden tagjának a jelleme. Amihez kötődik a szövegeikbe is ble van rakva
Naplózva
zigmundfrajd
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 4



« Válasz #199 Dátum: 10 júl 28, 15:55:24 »

egyértelműen a főszereplő naruto... az előb olvastam ojanokat hogy utálják narutot meg stbstb... azért gondoljunk bele a sima naruto részek nem 15-16-17 éveseknek készültek hanem a kissebbik korosztálynak egy nagyon karakteres alak akire felnlézhetnek nagyszájú stb...nem azért alkoták narutot hogy egyből okos, tisztagondolkodású legyen
az nem ért volna csak egy 4 betűs szót S-el kezdődik Nevet szerintem őt találták el legjobban  mert az egész generációt érinti a kissebeknek naruto nagyobbaknak shippuuden Nevet
Naplózva
Maya110
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 18

A farkas dala a holdról szól


WWW
« Válasz #200 Dátum: 10 aug 05, 02:19:22 »

Hátőő...szerintem minden szereplő nagyon jól meg van csinálva. Különböző egyéniségek, igazából egy karaktert se utáltam/utálok. Na jó,Sakurát nem bírtam a sima Narutoban...de a shippuudenben már igen. Választani meg kiemelni nem tudok senkit.  Nevet
Naplózva

Kakashi87
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 77



« Válasz #201 Dátum: 10 aug 08, 17:44:15 »

1. Jiraya a perverzitása miatt Nevet
2. Killer bee--> szerintem nem szorul magyarázatra ikszdé
Naplózva

Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #202 Dátum: 10 aug 27, 02:58:06 »

egyértelműen Kakashi! Nevet nagyon jól el lett találva! a kinézete és a jelleme passzol! Nevet a legjobban az tetszik benne hogy egy gyerekkori trauma miatt lett egy bunkó ám végül egy újabb trauma miatt mondjuk úgy észhez tért és már tudja mit is jelent jó nindzsának leni! Mosolyog na meg a sharingan se utolsó szempont!:) na meg a perverzsége.. nos.. hehe! zseniális! xD az egész történetbe szerintem ő a legösszetettebb karakter! Nevet
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Treyman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 407


« Válasz #203 Dátum: 10 aug 27, 12:25:24 »

szerintem shikamaru-é, és kakashié lett a legjobban eltalálva Nevet
Shikamaru azért, mert teljesen látszik, hogy lusta, viszont nagyon okos...
Kakashi: Az előző commentekből kiderül Nevet
Naplózva


heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #204 Dátum: 10 szep 08, 20:11:12 »

Az én kedvencem Nagato valószínűleg a legelgondolkodtatóbb karakter, mindemellett látszik a személyiségén, hogy egy teljesen kidolgozott filozófiai kérdés sémájára épül ami nem mellesleg a naruto alapsztorijául szolgál és mindvégig hű ehhez még akkor is amikor úgy dönt,hogy narutora örökíti minden kétségét és szerepét mint a kérdés megválaszolója.
Hiszen nem adja fel a vágyát és álmát, hogy békét teremtsen csupán csak átadja mindezt és ezzel még egy plusz motivációs löketet is átnyújt ami egy igazán szerethető karakterré teszi.

Számomra tökéletesen példázza, hogy "A nagy hatalom mindig nagy felelősséggel párosul.".
Igazából szerintem az ő halála volt a legszomorúbb viszont ő legalább boldogan halt meg hiszen tovább adta örökségét akárcsak Jiraya ráadásul ugyanannak a személynek és az ironikus benne, még az örökség is ugyanaz.
A karakter stílusa ahhoz amit vall tökéletes a hatalma szintén kellően nagy mindehhez, ezenfelül a háttér sztorija és még a szinkronhangja is piszkosul jó.

Lényegében egy tökéletes karakter a múlt homályából aki egy kisebb villanásnyi idő erejéig több volt, mint puszta ember, s ezen idő letelte után úgy is halt meg, számomra, ezért ő a legjobb karakter és mindemellett még tiszteletreméltó is naruto és a legtöbb ninja szemében egyaránt.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
szaea1994
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 21


« Válasz #205 Dátum: 10 nov 12, 02:14:18 »

Szerintem Jiraya, mert egyszerre perverz idióta és bölcs tanító. Meg van benne a kellő lazaság, de a tapasztalat és a gondoskodás is ahhoz, hogy jó tanár legyen.
Naplózva

Dszviktor
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 5


Skizofrén vagyok, és én is.


« Válasz #206 Dátum: 10 nov 14, 18:03:46 »

Szerintem egyértelműen Shikamaru karakterét találták el, azt, hogy miért azt nem tudnám pontosan megfogalmazni, egyszerűen nekem nagyon bejön az a karakter.
Naplózva
Beni-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 139

Akkor jó egy fánk ha utána nem jár a pofánk!


« Válasz #207 Dátum: 11 jan 10, 16:47:10 »

Sztem Shikamaru karakterét is nagyon eltalálták elképesztően okos és bár nem a legerősebb de ezt a tudásával kompenzálja  Nevet
Naplózva

\"Miénk a nukleáris óriások és az érzelmi csecsemők világa. Többet tudunk a háborúról mint a békéről, többet a gyilkolásról, mint az életről.\" Omar Nelson Bradley (amerikai tábornok a második világháborúban és a koreai háborúban)
Kira88
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 17


« Válasz #208 Dátum: 11 jan 15, 21:12:27 »

Szerintem minden karakter nagyon jól el lett találva. Vannak kedvenceim és vannak olyanok is akiket utálok de attól még jól el lettek találva. A szinkronhangok is nagyon jók.
Naplózva
USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #209 Dátum: 11 ápr 01, 23:37:01 »

orochimaruét:az igazi gonosz
killerbeeét: az igazi bohóc
Naplózva
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!