24 máj 04, 01:04:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 15
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kinek a karakterét találták el a készítők a legjobban és miért?  (Megtekintve 64960 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Dátum: 07 júl 07, 16:25:04 »

Kinek a karakterét találták el a készítők a legjobban?

Itt nem arra vagyok kíváncsi, hogy melyik a kedvenc szereplőd, vagy melyiket utálod a legjobban. A kérdés az, hogy melyik szereplőhöz illik legjobban a szerepe ill. melyik van a legjobban kidolgozva (történet, jellem...)?

Szavazást nem csinálok, mert nagyon sok szereplő van és tuti, hogy lesz olyan akinek a Más kategóriába esik majd a választása. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 12, 14:45:36 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Gk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404

Zisten


« Válasz #1 Dátum: 07 júl 07, 16:33:21 »

hát szerintem, akit mindenféleképpen elsősorokba helyeznék az Kakashi...kétségtelen, hogy az egyik legjobban kidolgozott és eltalált karakter...a jellemét profira csinálták és emellett a tehetséggel sem spóroltak...
a kinézete is odavág és rendesen meg lett alapozva a története is...számomra az egyik legizgalmasabb karakter...persze csak szerintem... Mosolyog
Naplózva
Karasu
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 505


« Válasz #2 Dátum: 07 júl 07, 16:49:57 »

Kakashiban én is egyetértek Mosolyog Nagyon jól összehozott karakter, és sztem soha nem tesz olyat ami nem vall a jellemére...
Sztem Jiraiya is érdekes, a perverz remete és a tanár jól egyesül benne Nevet
Tsunade is jó, hogy egyrészt nagyon laza életmódott folytatott a vándorlásokkal meg szerencsejátékkal, és bár felelősségteljes Hokage lett, még mindig valahogy süt róla az a lustaság meg minden Nevet
Naplózva

愛してる acid


"Think different... just like everyone else."
Amy Lee D.
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1386


« Válasz #3 Dátum: 07 júl 08, 13:09:17 »

kellet volna ide is szavazás és szerintem Kakashi nyert volna magasan Nevet
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #4 Dátum: 07 júl 08, 22:26:43 »

Kakashi...hmm, ő a tök tuti ebben ezerrel! De még Gaara az, aki szintén remek karakterileg!

(*...titokban végig Orochit mond...*)<-csak mégis a fentiek jutottak eszembe előbb Nyelvesít
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Seed
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1257


« Válasz #5 Dátum: 07 júl 12, 07:31:29 »

Mielőtt leírom leszögezném, hogy utálom, irritál ez a szereplő:

Uchiha Sasuke

Neki van eltalálva a múltja, a gyerekkora, a részletek, a bosszúvágy stb.
Naplózva
csont12
Vendég
« Válasz #6 Dátum: 07 júl 12, 12:13:39 »

Kakashi és Jiraiya mind a kettő odavág!!!!!
Naplózva
uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #7 Dátum: 07 júl 12, 12:21:23 »

sasuke karakterét ugyan jól kitalálták de nem masahi már miondtam hogy sok ilyen karakter van öregebb animékből mint a naruto szóval nem eredeti 
és szerintem is kakshi a legjobban kitalált szereplő vagy deidara is egy kicsit
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #8 Dátum: 07 júl 12, 22:05:10 »

Hatake Kakashit ............. múlt jelen és a feeling
Itachi : tipikus sötét árnyakba burkolózó gonosz ámde fel-fel villan némi odafigyelés is másra....Kisame, Sasuke

 Nevet Jahh... Gaarában és Sashori-ban is 1 et értek de ott van még Kabuto akit mongyuk utálok de tipikus kis patkány kémkedő  Nevet :ninjaideg:
« Utoljára szerkesztve: 07 júl 12, 22:14:01 írta Adachi » Naplózva
Gk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404

Zisten


« Válasz #9 Dátum: 07 júl 12, 22:09:38 »

Kakashi az mostmár alappá vált, mint látom, de így is van...
szerintem még Gaara és Sasori is az eltaláltak közé tartozik...Sasori, mint még nem bábba zárt lélek... :-X
Gaara meg már az elejétől kezdve egy fantasztikus karakter!
Naplózva
Dei
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 838



« Válasz #10 Dátum: 07 júl 15, 02:54:06 »

szerintem Itachi...ja és persze Rock Lee...mondjuk Jiraiya-t is nagyon eltalálták, hmm
Naplózva


Seed
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1257


« Válasz #11 Dátum: 07 júl 15, 17:21:15 »

Naruto: benne az elszántságot és azt találták el jól hogy soha nem adja fel...tipikus főszereplő
Kakashi: neki a humora a legjobb, de az ereje is nagyon nagy
Orochimaru: tervei, céljai, a jelleme, és az animében a hangja is el van találva :PPP (főleg mikor mondja hogy Sarutobi-sensei vagy Kabuto  Mosolyog)
Tsunade: lustaság, erő, forma (xD)

Most hirtelen ennyi jutott eszembe, akit jól eltaláltak szerintem meg még alul írtam Szószkát is (az nem azt jelenti hogy szeretem)
Naplózva
Ben Tennyson
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315


« Válasz #12 Dátum: 07 júl 15, 17:43:13 »

Sasukeét, mert pontosan olyan "én vagyok a király, a cool" karakterét pont eltalálták...
és talán még Shikamaruét...
Naplózva
Nihilus
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 399


« Válasz #13 Dátum: 07 júl 15, 18:25:44 »

Sasuke meg szerintem nagyon eltolt karakter Nyelvesít
Naplózva
Gk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404

Zisten


« Válasz #14 Dátum: 07 júl 15, 18:32:55 »

Sasuke pont az a karakter, aki nem általános, de egy annyira xar lett belőle, hogy azt ép ember ép szavakkal nem tudja leírni...a legtöbb embernek szúrja a szemét a stílusa...az elején még aztmondtam, hogy jóvan...legyen szemét meg gőgös meg egó meg az istentudja...de a shippuudenbe meg a Part2.-ben nem enyhénszólva túlzásba vitték...

Kakashi személyisége ereje és sokoldalúsága csak a Gaidenben mutatkozik meg igazán...Obito...stb...
az elején azért volt jó, mert nem tuttál róla semmit mégis láttad hogy nem kispályázik, a Part 2.-ben azt láthattad, hogy kamatoztatja a tehetségét, a shippuudenbe meg még a bölcsebbnél is bölcsebb...egyszerűen megunhatatlan a style...
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 ... 15
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!