24 máj 04, 00:30:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 11
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Neked melyik Narutos ruha tetszik a leginkább? Miért?  (Megtekintve 45628 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #15 Dátum: 08 júl 16, 19:14:18 »

őőő nekem ANBU ruha meg ugye Akatsuki és Temarié meg Hinataé.... és hogy miért.....hm mert az ANBU ruciazolyan...tök elit Pojén az akatsukisnak jók a színei Hinata ruhájának a shippus változata tetszik...ebbol is csaka szinek xD és Temarinak meg asima Narutos szerelése...Shippuba má nemoylan jó.... =/
Naplózva

jennybaba
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 381

Szászke-kun fan :D


« Válasz #16 Dátum: 08 júl 27, 18:27:47 »

Akatsuki ruha a legkirályabb.. nem is tudom mért, csak egyszerűen az teccik a legjobban...
Nekem Tsunade ruhája is teccik főleg amikor nincs rajta az a kardigán..
aztánn.. lássuk csak nekem sasuke shippuudenes oros ruhája is bejön,  csak mert jól áll neki Pirul
Meg Kurenai ruhája is nagyon teccik, de tényleg nem tudom, h miért
Naplózva
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #17 Dátum: 08 júl 29, 11:24:53 »


Bár ez a két öltözet egyforma, de a színek különbözőek: Iruka és Kakashi ruhája is tetszik, mert jól áll rajtuk. Főleg a nadrág, mert jó anyagból van, mint az egykori tesinadrágom Amerikából  Nyelvesít
Csak a színüket nem értem: Irukáé sötét egy kicsit, Kakashié sötétebb, Asumáé MÉG sötétebb...   Hmm?
Sakura ruhájából már kezd elegem lenni... mert rózsaszínű. Még a fejpántja is. És minek húz kesztyűt? Nincs túl meleg ahhoz? 
Gai és Lee ruhájáról már beszéltem, de hozzáírom a miértet:
Azért találom undorítónak, mert testhezálló, mint a bicikligatya és tudjátok... mutogatják magukat. Fúj!  Lehánylak Lehánylak
Ráadásul olyan színe van, mint a hernyónak  Ördögi Valami teknősbékához hasonló színűt kéne felvenniük, mert illik hozzájuk. (Gondolom)
OFF: Nézzétek meg majd jól a különböző nemzetiségű olimpiai sportolók mezét! Hozzáillőek, nem? OFF END
Naplózva
Crusnik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 178


Nerf my genjutsu, if you can!


« Válasz #18 Dátum: 08 júl 29, 13:23:35 »

Nincs izlésetek, Gai Lee ruha the best ikszdé Na jó poénnka jó meg rajzba minden jobban néz ki, cosplayt is ezért utálom. Hát nehéz döntés, talán.......Jiraiya régi ruhája, az bejön, bár nem tudom MAdara páncélzata is tetszik meg Shodaié is brá az lehetne díszesebb.
Naplózva
Uchiha Sasuke-sama
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 236

Sasuke azért is "jó"


« Válasz #19 Dátum: 08 júl 30, 13:52:54 »

Nekem az Akatsuki ruhája tettszik mert az olyan titokzatos. Azok a vörös felhők nagyon bejönnek.
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak, ezért a moderátor (Aes Sedai) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Katie-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


« Válasz #20 Dátum: 08 júl 30, 15:14:16 »

az nekem is nagyon bejön. de még shika ruhája tetszik, az olyan szexi Nevet
Naplózva

Hekate
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187


Filozófus Kunoichi


« Válasz #21 Dátum: 08 aug 01, 17:02:43 »

Hm, először is nekem nagyon tetszenek az Akatsuki köpenyei. Furcsa módon olyan szolidan költőiek, annak ellenére, hogy ők képviselik a gonosz vonalat ebben a sztoriban. Egyébiránt a nevük is nagyon tetszik. Értékelem Kishimoto-san költőiségét. Ezen kívül nekem nagyon tetszik Gaara Shippudenes harci ruhája (csak én látok rosszul, vagy a Hachibin is olyan félpáncél van, mint rajta volt...?), Sasuke fekete bőgatyája is tetszik (nem tudom a japán nevét, sajnos), igazán közönyösen stílusos. Nekem Sakura Shippudenes összeállítása is bejön, és tetszenek Neji kösztümjei is. Plusz szeretem Minato ruháját, és nagyon tetszik Jirayira kinézete is:D
Naplózva

Az egyensúly a lényeg.
Kagami-chan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 58


bleach fangörl a narus fórumonXD


« Válasz #22 Dátum: 08 aug 05, 17:45:02 »

Hm az Akatsukis ruha téll favorit, sztem Itachi nézett ki benne a legjobban Nevet a shippuudenre kivetítve nekem a lányok ruhái közül Ino és Saku ruhája...háát a fiúknál pedig Neji ruhája teccik, mert totál Nejis:P^^ a sima Naruban meg nincs kedvencemXD
Naplózva



- bleach fangörl *ICHIGOOOO* (jelenleg nagyobb blíícs fangörl, mint naru fangörlXDezvan...szpráájt)
- hiszek a NaruSaku és a SasuSaku elméletben:D..valamelyik csak összejön:D
- Szászúke nem gonosz, csak ilyen emo fíílingűXD
SasuSaku
Vendég
« Válasz #23 Dátum: 08 aug 05, 22:53:17 »

Lányok közül Temari összes ruhája... És azért, mert illenek hozzá, és jól állnak neki Mosolyog
Fiúk közül... Gaara Shippus ruhája. Egyszerű és nagyszerű. ^^ *Gáájá fojevöj*
A legborzasztóbb: Gai és Lee gönce Nevet Jujj, amikor Naruto kapott egy olyan rucit Gaitól, és még hordani is akarta  Nevet Nyelvesít Kiröhög
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 29, 20:33:29 írta SasuSaku » Naplózva
Crusnik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 178


Nerf my genjutsu, if you can!


« Válasz #24 Dátum: 08 aug 06, 00:07:30 »

Mivel az a legjobb ruha, abban megtiszteltetés lenni ikszdé

Kagami-chan, megmondanád miért Itachin álta legjobban? nekem Sasori bábuján kivül midnenkin ugyanugy nézett ki még árnyékot vagy valami kis ruha anyagszerűséget sem adja vissza. Az Akatsuki ruha csak azértn em jön be mert  azt képviseli amit én utálok minden animebe és főleg Narutoba, az divat, mindig az ilyen coolos kariktól mindenki elszálva, kcisit már undorító ikszdé
Naplózva
Hekate
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187


Filozófus Kunoichi


« Válasz #25 Dátum: 08 aug 06, 08:33:15 »

Jobb szeretnéd az Akatsuki-sokat bőrgatyában és bőrdzsekiben látni, esetleg farmerben? Itt jelezni kell valamivel az egy csapatba tartozást, és ennek ez egy jól bevált stílusos módja. Sajnos ebben nem üt el az általános shonen mangáktól, de ettől az, ami. Nem hiszem, hogyha különböző ruhákban lennének, meglenne az a titokzatos, félelmetes varázsuk, ami körüllengi őket. Ha az ember eredeti gonosz-ábrázolást akar látni, forduljon a szépirodalomhoz, esetleg válogasson a művészi mangák között. Ez azonban kőkemény shonen, a legkeresettebb Son Goku óta, szóval az ember vagy kibékül a stílusával, vagy nem olvassa tovább:P
Naplózva

Az egyensúly a lényeg.
Kagami-chan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 58


bleach fangörl a narus fórumonXD


« Válasz #26 Dátum: 08 aug 06, 08:54:51 »

Kagami-chan, megmondanád miért Itachin álta legjobban? nekem Sasori bábuján kivül midnenkin ugyanugy nézett ki még árnyékot vagy valami kis ruha anyagszerűséget sem adja vissza. Az Akatsuki ruha csak azértn em jön be mert  azt képviseli amit én utálok minden animebe és főleg Narutoba, az divat, mindig az ilyen coolos kariktól mindenki elszálva, kcisit már undorító ikszdé

jóhátna:Dmost baj, hogy van egy kedvenc a gonoszok közt, és az pont Akatsukis ruhát visel?ikszdéés nem vagyok elszállva Itachi coolos karijától, mert magába az anime-be nem ő a favorit^^ mind1 az Akatsukis ruci akkis tök jóXD
Naplózva



- bleach fangörl *ICHIGOOOO* (jelenleg nagyobb blíícs fangörl, mint naru fangörlXDezvan...szpráájt)
- hiszek a NaruSaku és a SasuSaku elméletben:D..valamelyik csak összejön:D
- Szászúke nem gonosz, csak ilyen emo fíílingűXD
Crusnik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 178


Nerf my genjutsu, if you can!


« Válasz #27 Dátum: 08 aug 06, 11:08:33 »

Az hogy egy csapathoz tartoznak nem jelenti azt hogy egyféle ruhát kell hordaniuk, de amugy nem az a baj hogy egyforma, hanem hogy mindig az jut róla eszembe, hogy sok fangril meg fanboy ódákat zeng rólúk, mikor egy "esőkabát" felhőkkel ikszdé
Nem tudom nálam ha valaki jól akar kinézni vagy legyen átlags ruhába, vagy valami jó harci felszerelés, mint Lee overálja ikszdé amugy a dzsekivel már egész jó sőt... vagy pl a nagy kedvenc Madara páncélos ruhája, ezerszer jobb. Mind1 nem vitatkozok rajta, csak nem értem miért minden második post akatsuki, kicsit zavaró hoyg az emberek mennyire felszinesek Hümm-hümm Na jó léptem most kcisit szar hangulatom van azt már prédikálok ikszdé
Naplózva
Hekate
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187


Filozófus Kunoichi


« Válasz #28 Dátum: 08 aug 06, 11:24:21 »

Mind1 nem vitatkozok rajta, csak nem értem miért minden második post akatsuki, kicsit zavaró hoyg az emberek mennyire felszinesek Hümm-hümm Na jó léptem most kcisit sz*r hangulatom van azt már prédikálok ikszdé

Ezzel most akkor mit akarsz mondani? Egyébiránt itt nem maga a ruha a lényeg, hanem az, hogy mit fejez ki. És ha neked az egy esőkabát felhőkkel, hát sajnálom, hogy nem tudsz bele több dolgot elképzelni ennél... Nyelvesít
Naplózva

Az egyensúly a lényeg.
Crusnik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 178


Nerf my genjutsu, if you can!


« Válasz #29 Dátum: 08 aug 06, 14:54:08 »

Ez hosszú és off is, de ha érdekel majd valami naruto offba beírom ha van ilyen.
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 11
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!