24 máj 15, 19:45:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 17
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Pockie Ninja (2 soros szabály!)  (Megtekintve 62200 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Negritis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 544


Saiyan Meteor


« Válasz #15 Dátum: 11 márc 15, 06:21:01 »

tényleg elég mybrute jellege van Nevet
de nekem tetszik Nevet

1-3. arena piti volt Nevet de a 4. nél Renji egyből oktat h kevés vagyok Nevet
mondjuk most nézem h valahogy levertem Nevet de nem kicsit volt kihívás Nevet

jűl el vok Nevet csak felmérgel h firefox alatt nemtom tolni, csak chrome

amúgy ti hol tartotok? Nevet mer én má minjá 18as vok Nevet
eddig 1 quest szivatott meg, amihez oda is van írva h hard Nevet

hehe má szereztem egy sasuke-t és fel is tettem
amúgy van 1-2 ruhám ha kell nektek is, monjduk sztem nagy része kuka monjduk

megvan a lvl20 is Nevet viszont a goldom elkótyavetyéltem sebaj úgyis csak béta Nevet
most 8 órás training mint 1ik quest szal ebbe is beleszaladtam de sebaj Nevet
amúgy a missinok jók Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 15, 15:55:47 írta Negritis » Naplózva



dexter6
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 476

Full-idiot Alchemist :D


« Válasz #16 Dátum: 11 márc 15, 20:25:07 »

Hát kicsit egyhangú kezd lenni, de sok időt el lehet cseszni úgy is ,hogy kb semmit sem csinálsz. Kicsit idegesítő, hogy sokszor várni kell cuccokra, pl disassembly scrollokra. Kezd egy egészen jó skill összetétel kialakulni, ami arénába jó.

Most lvl 26, de 2 kör las noches után 27 is meg lesz. Cuccaim gyengék, csak az animációk miatt játszom, azok zsírok. Shino rucit veszek szívesen, már +5-nél vagyok és kétszer buktam be a +6-ot. Kő el is ment rá, gyűjthetek megint.

Hogyan lehet a cuccokat unboundra változtatni? Így nem tudom eladni pár outfitemet. Még akad javítani való, de jó lesz a játék. Nevet
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #17 Dátum: 11 márc 15, 21:17:35 »

Jesszus atyám, ebből csak két dologra jöttem rá: 1. hogy én már rég le leszek maradva mint a borravaló, mire nyílt lesz a játék, és 2. Legőszintébben mondom, hogy már most elvesztettem a fonalat és nem vágom hogy miről csócsáljátok a fonalat ikszdé
Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #18 Dátum: 11 márc 16, 13:47:53 »

Lenne két kérdésem:
1., Hogy lehet a ruhát + -olni?
2., Valahogy meglehet változtatni a nemet? Mert valami olyasmit ír amikor fel akarom venni Itahci ruháját, hogy nem megfelelő a nemem (vagyis én ezt értettem Nevet ). De ez minden férfi ruhával így van. Mert az elején random választottan gondoltam úgy sincs jelentősége és persze, hogy egy nőt fogtam ki...
Naplózva

Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #19 Dátum: 11 márc 16, 17:47:57 »

Látod látod, a csajok problémásak Nevet
Félretéve a viccet: a játékban véletlenszerűen alakítod ki a karaktered?? Én jobbnak tartanám ha egyet kiválasztanál és az lenne a profilodban (mint a ninja manager) így kicsit pokémon hangulatom van ikszdé
Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #20 Dátum: 11 márc 16, 18:16:25 »

Az elején 10 +4-5-6 karakterből lehet választani (meg nem mondom, hogy pontosan mennyi). Ez kevert van naruto-s és bleach-es karakter is. Aztán játék közbe lehet köcsögöket széttörni és azok dobnak ruhákat (van vagy 30-40 db és véletlen szerűen dobálja) vagy itemet (4-5 darab van azt hiszem, innen szerintem az exp bag a jó cucc). Van 5-6 fajta köcsög (talán 3 db 200 medálba kerül a többi gold-ba, én a 18 goldosat szoktam törni) Miután kiesett egy ruha azt fel lehet venni. Mindegyik ruhának más a stat-ja. Illetve bizonyos fegyvereket bizonyos ruhák tudnak csak használni (meg talán a set-ek is kötöttek).

Hát igen látszik, hogy a nők nem férfiakból vannak, ezért csak a probléma van velük Nevet
De tudod mit, elküldöm az acc-om PÜ-be (bár hamarabb is megtehettem volna Nyelvesít Nevet ).
Naplózva

dexter6
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 476

Full-idiot Alchemist :D


« Válasz #21 Dátum: 11 márc 16, 18:30:09 »

Hát igen, a pasi az pasi a nő meg ... egy talány Nevet Szóval láttam én is a lvl 40-es karit, fel sem tudom fogni hogyan. Én 28as vagyok most, shino +6 szürke rucival. Nemet nem lehet szerintem változtatni, de a saját nemedbe tartozó bármely karakter ruháját magadra öltheted, így lehetsz bárki, aki tetszik. Van kék ulquiorra és naracs sasuke rucim, de mindegyik

más fegyvert használ, mint shino, így azokat nem használom. Lehet boundos cuccot unboundolni? Ha töröm a jarokat, akkor az összes outfit szinte boundos lesz, így nem tudom eladni őket. Ruhát úgy lehet +-olni, hogy veszel még másik két +0-ás rucit és a 3-at szintetizálod, majd mindig két új +0-ás ruhát kell hozzáadni, és lehet hogy összejön, lehet hogy nem

a fejlesztés. Fejlesztéskor az alapcucc megmarad, a katalizátorok elvesznek. Lehetne több skill, bár így is elég sok kombót lehet berakni. Még egy dolog, rohadtul idegesítő, hogy nem lehet szabadon venni dolgokat. Például disassembly scrollokat, meg talizmánokat cuccok erősítéséhez. Márpedig ha nincs talizmán, akkor aranyért lehet

csak tápolni a felszerelést. Az meg normál indításkor eléggé limitált lesz szerintem, csak pénzért lehet majd aranyat venni. Majd meglássuk.
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 16, 18:36:28 írta dexter6 » Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #22 Dátum: 11 márc 16, 20:51:33 »

Nya most már valamennyit én is hozzá tudok szólni  Mosolyog - hála Lacinak (itt megjegyezném hogy hétvégén már nem leszek ilyen fáradt akkor 10 percnél többet is rászánok)
Az első ami eszembe jutott, hogy aztaqva mennyi szöveg! Ugyebár én a DDTankhoz tudom hasonlítani és ugye ott minden képekkel van helyettesítve, nos itt azért kicsit más a szitu yoyozik tőle a szemem @___@
Meg az az igazság, hogy a túl sok szöveget nagyon fáradtan nem is akartam átolvasni, fel sem fogom az angolt
Én is kerestem a nem változtatását és hát...nos nem. Bár azt nem értem, hogy Hakut miért veszi lánynak??
Visszatérve a kép szöveg arányra: Azért hangsúlyoztam ki, mert DDTankon nagyon barátságos a környezet, remélem ezt itt is megoldják majd.
Az aréna része érdekes, de gondolom nem akartak nagyon Naruto Arena kopintást. A zenék jól össze vannak rakva, tetszik a víz faluja, bár én a többire is kíváncsi vagyok ^^ - Esetleg valakinek egy print screen? Mosolyog
Összegezve: Kicsit le kell nyomni a szövegtengerből, mert eszméletlen sok az infó én így újoncként majd frászt kaptam ^^" Mindamellett látok egy csomó olyan gombot (igen, megint DDTank) melyek funkcióit hasznosabb lenne összevonni, a ki-be lépegetés helyett.

További piros pont a képekért az arénában, nagyon tetszenek ^^ - Az aréna a legjobban kidolgozott, és nagyon mutatós.
Szerintem javítani kell még, de egyébként még akár príma is lehet belőle! Köszönöm a meghallgatást - még egyszer köszönöm Lacinak a lehetőséget - talán még írok erről szösszenetet hétvége fele.
Naplózva
dexter6
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 476

Full-idiot Alchemist :D


« Válasz #23 Dátum: 11 márc 18, 20:14:43 »

Hát nálam ennyi elég volt erre a 7 napra. Vannak benne jó dolgok, de még sok mindenen kell javítani, finomítani. Leginkább az aréna nem tetszett. Volt, hogy simán kikaptam egy játékostól, utána meg simán kiütöttem. A random generátor túlzott szerepe nagyon befolyásolja a csaták kimenetelét. Tök mindegy milyenek a statisztikáid, mert ha az

ellenfél szerencsés a te kombóid meg nem jönnek be, akkor egy relatíve gyengébb játékos is simán nyerhet. Remélhetőleg a végleges játék jobb lesz, ha nem sokkal, akkor erre sem kell majd túl sok időt pazarolni.
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Negritis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 544


Saiyan Meteor


« Válasz #24 Dátum: 11 márc 18, 22:46:23 »

nekem nagyon mybrute feelingem volt picivel több kontrollal, én se tolom tovább
amúgy a speed fontos szerepet játszik, meg az hogy hány +os a suitod, hiába a táp cucc ha +0s vagy

de nekem alapvetően tetszik, jó unaloműző
a random engem nem csak pvp-ben hanem pve-ben is idegesítő, főleg h halálnál romlik minden cuccod pve közbe, az nem tetszett
a disciple cucc bejött,, a movement korlátozás jó dolog, mert nem tud a nonstop online ember elhúzni tőled, de azért még én is úgy érzem hogy kell a finomítás

Nem duplaposzt. Mod.
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 20, 00:32:29 írta Hiei D. Legend » Naplózva



Negritis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 544


Saiyan Meteor


« Válasz #25 Dátum: 11 márc 20, 00:15:15 »

van infótok róla h mikor jön az open beta?
/elvileg bő 1 napja írtam szal hátha ez má nem duplapost Nevet/

én nézelődtem de nem találom
Naplózva



Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #26 Dátum: 11 márc 20, 11:02:04 »

Negritis: Szerintem ne kukacoskodj a modikkal, nem értem akkor mire való a szerkesztés gomb...
A kérdésre viszont nem tudok felelni, bevallom nem néztem külön, csak a főoldalukon, ott viszont még semmilyen információ nincs még.
Naplózva
Negritis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 544


Saiyan Meteor


« Válasz #27 Dátum: 11 márc 20, 11:49:14 »

nem kukacoskodás volt Nevet csak ugye ha nem new post akkor nem látjátok h mi van Nevet
meg a szabályba le is van írva h 24 óra után belefér az új
mivel ez még csak alakulóban lévő topic nem hinném h baj lenne Nevet

remélem hamarosan kiderül az info
Naplózva



dexter6
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 476

Full-idiot Alchemist :D


« Válasz #28 Dátum: 11 márc 20, 13:25:59 »

Valaki még játékban azt mondta, hogy 19-e, de szerintem az hülyeség volt, bár majd egy ránézést megér este felé. Amúgy a fórumban a bugs and errors rovatot elnézve lesz mit kijavítaniuk. Én is több hibával találkoztam az egy hét alatt.

Dexter696 néven írtam is be párat. Megtaláltam a főoldalon egy guideban, hogy hogyan lehet unboundolni a cuccokat. Egy unbound katalizátorral kell szintetizálni elvileg. Meg olyat is írtak, hogy +0-ás szürke cuccokat lehet szintetizálni kékké meg naranccsá. Chakra carrier baggel kell próbálkozni, bár még closed bétában olvastam volna, és akkor ki is pró-

báltam volna, így nem tudom pontosan hogyan is működik ez a része, így viszont már könnyebben elképzelhető mások hogyan szedtek össze +11 és magasabb narancs outfiteket. Ha találtok infót pls postoljátok. Nevet
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Negritis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 544


Saiyan Meteor


« Válasz #29 Dátum: 11 márc 20, 13:54:09 »

én pl ott eltoltam egy dolgot Nevet
sasuke ruha+soifon ruha+vmi másik ruha = gaara Nevet
szóval gondolom boundos csaj suitból lehetett volna csinálni pasi cuccot
de sajna az is boundos volt

amúgy a másik ami zavart hogy nem tudtam mi bound és mi nem
ezt nem ártana vhogy jelölni a cuccon
Naplózva



Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 17
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!