24 máj 07, 10:07:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Town of Salem  (Megtekintve 2970 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Dátum: 15 feb 26, 12:23:27 »

Town of Salem


Úgy vettem észre, hogy kicsiny hazánkban nem túl ismert eme remek játék szóval egy kicsit reklámoznám nektek. ^^ Mert jóóó. :3


A játék ingyenes, böngészős, illetve amennyiben gazdagok vagytok steamen megvásárolható, letölthető verziója is van, amiért cserébe egy kis bónusz pénzt (meg nem tudom, hogy még mit) kapsz.

Az oldal: >Klikk<

Amire szükséged lesz: Hacsak nem teljes baráti csapattal játszol, akkor kell tudnod valamennyire angolul. Még ha nem is perfektül, de értsd mit beszélnek a többiek és ha szükséges tudd minimálisan megértetni a többiekkel magad ha arra kerül a sor. Mert ez bizony a HAZUGSÁGOK JÁTÉKA. *villámcsapás, mennydörgés*

Játékmenet: Amikor elindítod a játékot, összedob 14 másik játékossal. Mindannyian választhattok magatoknak egy álnevet, ezen a néven fogod játszani az adott kört. Miután mindenki választott nevet magának a játék véletlenszerűen kisorsol mindenkinek egy szerepet.
Ezek a szerepek három kategóriába sorolhatók:
  • Városiak (ők vannak a legtöbben)
  • Maffiózók (a klasszikus játékmódban hárman vannak)
  • Semlegesek

A lényeg, hogy senki nem tudja, hogy ki kicsoda! Mindegyik oldalnak más célja van a játékban. Egyértelműen a városiak el akarják tenni láb alól a bűnözőket, vagyis a maffiózókat illetve a sorozatgyilkost (ő a semleges kategória tagja.) Hasonló a célja a maffiának. A semlegesek már egy kicsit más kategória. Míg a másik két oldal csapatban van ők egyedül operálnak és nem feltétlenül mindenki megölése a céljuk. Pl. a jester célja az, hogy elérje a város lakóinál, hogy felkössék, majd a sírból visszatérve halálba kísértsen valakit, aki azt mondta rá, hogy bűnös. Nyelvesít

A játék két napszak között váltakozik. Nappal a játékosok megvitatják a korábban történteket és lehetőségük van rá, hogy szavazással valakit, akit gyanúsnak vélnek bitóra küldjenek (ekkor válhat pl hasznodra az angol, hogy meggyőzd a többieket, nem vagy bűnös.) Éjszaka viszont mindenki mozgásba lendül és aktiválni tudják a képességeiket. Például a sorozatgyilkos az éjszaka leple alatt meg tud ölni egy másik játékost, a doktor meg tud valakit gyógyítani, a seriff nyomozni tud valaki után, esetleg a médium társaloghat a korábban meghalt játékosokkal.

Egyébként ha pl városi vagy és meghalsz, még megnyerheted a játékot, ha a nép győz. Nevet Maffiánál is ugyanez.


Én nagyon ajánlom mindenkinek, hogy legalább kipróbálja. Mosolyog Engem és pár barátomat egyből beszívta. (Kicsit addiktív tud lenni. >_<)
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 26, 12:24:00 írta Ritli » Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #1 Dátum: 15 feb 26, 16:14:12 »

Kipróbáltam, hát nagyon sok a szereplő így elsőre.

És benne van a pakliban hogy a 3-4 gyilkos egyből megöl, aztán max a hullákkal csetelhetsz. Meg ha megadtad volna a te nicked lett volna egy refered  Pojén
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #2 Dátum: 15 feb 26, 16:21:41 »

A nevem ... *dobpergés* Ritli.
Amúgy ja elsőre nekem is sok volt, de pár játék és megtanulja az ember. (kivéve káosz módban o_O)
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #3 Dátum: 15 feb 26, 17:53:42 »

Én meg SuperboyPrime, játszhatnánk egyet mert tetszik!

igaz eddig egyszer se voltam maffia vagy sk, de egyszer csak összejön  Pojén
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #4 Dátum: 15 feb 26, 21:02:47 »

Én az első és a második meccsemen is SK voltam. Nevet A másodikat meg is nyertem. *w* Azóta nem voltam SK pedig bejön. Szomorú (Jester viszont utálok lenni) A maffiában az a jó, hogy bár nem tud mindenki ölni, de éjjel tudnak egymással beszélni. (mondjuk ha véletlen van kém a játékban mint random town akkor az látja amit beszélgetnek. /:j )
Én most értem haza, de vegyél fel barátnak (ha még nem tetted) és majd játszhatunk valamikor. ^^
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 26, 21:03:23 írta Ritli » Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!