24 máj 07, 07:19:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csábításból jeles  (Megtekintve 1458 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Ms. Trager
Vendég
« Dátum: 14 márc 24, 00:21:17 »

Utána néztem, nem találtam egy topikot sem róla, de megemlíteni sem még nagyon. Már csak azért is mertem felhozakodni vele, mert animés játék. Nevet

Én jelen pillanatban 259 napja már, hogy játszom rajta.

Talán az idegesít a legjobban, hogy iszonyat gyorsan fogy az akciópont, ami szükséges az epizód előrejuttatásában. A dollárral nem feltétlenül van már bajom, de régebben minden vackot összevásároltam.

A mortal pillowt is kipróbáltam, volt hogy 4 héten át csak azt nyomtam szünet nélkül, így végül is mindig bent voltam a top 3-ban, de mostanában nem sok időt szánok rá. :/

Nem tudom, ki játszik rajta, milyen néven vagy mióta. Nyilván valóan sokan ismerik, ha már animés közösség, és... így is agyon lett hirdetve. >.<#

Eleinte a kapcsolataim is jól indultak rajta, de utána valahogy már azt se olvastam végig, mit mond a másik, csak nyomtam és kész. Igazából nem tudom, hogy mi hajt még, de lemaradni csaknem akarok.

(Egyébként rémlik, mintha lett volna hasonló témám még anno, de nem vagyok biztos benne, nem találtam semmit róla, a lezártak között sem.)
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 24, 00:21:51 írta Ms. Trager » Naplózva
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!