24 máj 07, 09:16:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4
  Nyomtatás  
Szerző Téma: World of Tanks  (Megtekintve 16765 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #15 Dátum: 13 dec 11, 20:46:00 »

Hú ne is mondd.. De a Stuart, meg a Type T-34 már egész frankó kis gép...
Mondjuk szerintem a kínai vonallal meg is állok  a Type T-34-nél... Maga a gép fullon, a személyzet 97%-on...

Rá akarok menni fullosan a német vonalra...
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #16 Dátum: 13 dec 11, 21:04:09 »

Hajrá a szarrá nerfelt német ághoz :-/ Habár én nagy részben onnan viszek tankokat ikszdé Nevet
--------------------------------------------------------------
Időközben felvettelek, Gabesz ^^
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 11, 21:09:22 írta samdav » Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #17 Dátum: 13 dec 11, 22:13:43 »

A japán vonalról tudni már valamit? Hallotam egy haveromtól, hogy lesznek japán tankok is...
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #18 Dátum: 13 dec 11, 23:35:14 »

Először csak med tank vonal lesz, utána jön a heavy majd később ^^
Most 8.9-es verzió van, majd jön még ebben a hónap a 8.10-es verzió, amiben már benne lesznek Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #19 Dátum: 13 dec 18, 19:49:17 »

Jártatok már úgy, hogy a saját társatokat kellett kilőnötök, akkora noob? Nekemjön, kilök a pozíciómból, lövi a semmit.. Beletol a szakadékba, és jön utánam! Kilőttem a picsbe 2 lövéssel az SU-85-ösét! Forduljon fel...
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #20 Dátum: 13 dec 18, 21:41:07 »

Nekem már volt, csak én két tankot lőttem ki, mert az egyik folyamatosan blokkolt, a másik meg lőtt engem (6-os amcsi spotter tank), aztán a Ferdivel megküldtem kétszer és szevasz tavasz Nevet Az ilyenek olyan idegesítőek amúgy -.-'
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #21 Dátum: 13 dec 26, 20:22:33 »

Szóval, Gabesz hogy álsz a kínai ággal, az ötöset már kimaxoltad végül?

Illetve a német ágon hogy haladsz? VK-khoz már eljutottál? Hetzert elkezdted, ahogy javasoltam? Nevet

Egyelőre ezek a kérdések foglalkoztatnak, majd ha válaszolsz, akkor még írok, csak egyelőre legyen ennyi elég Pojén
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #22 Dátum: 13 dec 26, 21:05:15 »

A kínain a Typénél tartok, de már tényleg fullos...
A hetzerrel mentem pár pályát, és bocsi de elég is volt... Áá nagyon nem jön be... Arra jó csak hogy én legyek az 1-es számú mozgó céltárgy...
Amúgy még csak a VK 30.01-nél tartok a német ágon, deott is mindjárt 100%-os a legénység...
Belekezdtem a japán ágba, eljutotam a Ke-ni-ig...
Amióta volt a 8.1-re verziófrissítés, duplaannyi a fps, és a ping...
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #23 Dátum: 13 dec 26, 21:21:30 »

És jó az a type-t34? Sokat lehet vele farmolni?
Ha kimaxolod a Hetzer hidd el, hogy nincs ellenfele még eggyel feletti szinten se, mert az ágyúja annyira durva, hogy a saját szintjén mindenki egy lövés Mosolyog
VK 30.01... hm... Akkor abból Tigris bigris lesz és nem P, ugye?
Ja, úgy néz ki berezeltek a Wargamingesek a Warthundertől és ők is ráállnak arra a rendszerre, amire a Warthunder, ezért is jobb még például a Warthunder, mert gyengébb gépen is tökéletesen fut a játék Mosolyog
Habár ez a rendszer szerintem csak jövőre lép érvénybe majd a WoT-nál.
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 26, 21:22:37 írta samdav » Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #24 Dátum: 13 dec 26, 21:35:20 »

Tiger 1 lesz, de még az messze van...
A Type? Megyek, megállás nélkül és lövök...
Egész jó kis gép... Jól lehet vele szórakozni! Mosolyog
Kivéve most 600-as ping... Megőrülök..
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #25 Dátum: 13 dec 26, 21:36:02 »

Használsz valamifélre modot vagy addont?
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Jama-Dharma
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235



« Válasz #26 Dátum: 13 dec 26, 22:43:42 »

A type t-34 szerintem nem rossz, de az ágyú süllyedése elég ratyi sajnos, meg én nem érzem olyan pontosnak mint kéne, de nem is vagyok még 100%on a legénységgel az is igaz.

Hetzerrel meg én nem játszottam még, meg enm is fogok, de azt mondják az alap hetzer nagyon szörnyű.

Az xvm-el viszont lett valami? Mert nekem egy ideje már nem mködik, habár esélyes, hogy csak elrontok valamit.
Naplózva

White Album Gently Weeps + Space Ripper Stingy Eyes
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #27 Dátum: 13 dec 26, 22:55:55 »

Mit értesz mod meg addon alatt? Az ilyen gamer szakszavakban sosem voltam otthon...
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #28 Dátum: 13 dec 26, 23:22:52 »

Jama-Dharma: Az alap td-k sosem könnyűek, de utána fokozatosan egyre jobbak, mikor meg fullosak, aztán pusztítóak Nevet Szóval így van ez a Hetzernél is, csak az meg egy mini szörnyeteg a saját szintjén Mosolyog Tudom jól, nekem már a Jagdtiger is ki van lokkolva, csak azért nem veszem meg (mert ad 1 most másra fog kelleni a pénz, ad 2 a Ferdinand baszott jó! Nevet)

Gabesz: Amik javítják a játékstílusodat, illetve plusz dolgok, amik nem csalások, hanem csak plusz dolgokat adnak a játékhoz, ilyen például az xvm is, amit a fenti kolléga említett. Az egy statisztikai dolog, ami megmutatja, hogy a játékos mennyi játékot játszot, milyen játékos (átlag játékos amolyan 500-1000 pont között mozog, az 500 és az alatt meg noob kábé), stb... akkor van célzó mod, amitől jobban néz ki a célkereszted, van 30x többszörös zoomod, meg ilyenek, na ezekről beszélek Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #29 Dátum: 13 dec 27, 09:06:38 »

Ja értem.. Az értékelésem 2225... Az akkor gondolom elég jó... Gondolkozik

A Type T-34-el a legjobb megoldás az, ha folyamatosan mozgásban vagy, és közelről cserkészed be az ellenfelet...
Ha fejlettebb a legénységed, akkor 4-5 lövéssel a VI. kategóriás nehéztankokat is ki tudod lőni... Csak ne a frontpáncélt támadd...
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!