24 máj 07, 10:03:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 4
  Nyomtatás  
Szerző Téma: World of Tanks  (Megtekintve 16766 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Dátum: 13 márc 27, 19:15:46 »

Úgy láttam nem nagyon van témája eme remek netes játéknak, és így legalább ki lehet beszélni. Mosolyog
Ha szereted a második világháborút, meg a tankokat, akkor ezt biztos élvezni fogod.
Nagyon jó szimulációs, TPS típusú (de FPS nézetben is lehet játszani) online második világháborús tankos játék Mosolyog

Link: http://worldoftanks.eu/
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
GepgurU
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 322


Gépész gnóm, a gépek piciny hercege


« Válasz #1 Dátum: 13 ápr 01, 19:20:08 »

Na, van egy topik az átkomnak is. Kifejtem. Édesapám annyira ráfüggött, hogy az számomra nem kicsit se problémás, ha van rá esélye hosszú órákon át csak lő, és lő és öl. Valamelyik más fórumi keresgélés után a magyar játékosok szerint a német és szovjet tankok a legjobbak, előbbiek a pontosabbak, az utóbbiak pedig a páncélzat terén értek el sikereket. Persze pl. az amerikaiaknak vannak a legjobb rádió meg ilyesmi, de ezekkel lehet a legnagyobb pusztítást végezni.

A játékkal néha én is játszok, az angol ágát építve, nehéz tank és páncélvadász területen, de egyenlőre nagyon az elején vagyok...

Aki még játszik ezzel, azok melyik ország tankjaival szállnak zömmel szembe az ellenfélnek?
Naplózva

Harc nélkül feladni, olyan mint lemondani az álmainkról.

~ Mesterem: hanii ~ [Za Goburin no joō!]
Kis kabalám:
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #2 Dátum: 13 ápr 01, 22:16:37 »

Én a német, angol és orosz vonalat viszem (mindegyiknél 2-2 tankom van) Mosolyog
Mindegyik vonalon már 3-as szintű tankjaim vannak szinte Mosolyog
Németeknél 3-as szintű páncélvadászom van, és egy 3-as szintű könnyű tankom.
Angoloknál 2-es és 3-as szintű könnyű tankom van.
Oroszoknál is 2-es és 3-as szintű könnyű tank van.
Már nem sok kell, hogy angoloknál és az oroszoknál is mindkettő 3-as szintű legyen. Utána egy kicsit az angolokkal szerintem leállok és ráállok természetesen a német vonalra, mert szerintem az a legjobb Nevet Meg persze az oroszokat se fogom elfelejteni Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
GepgurU
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 322


Gépész gnóm, a gépek piciny hercege


« Válasz #3 Dátum: 13 ápr 03, 11:57:21 »

Nagyjából én is, apa már a 6-7 szinten tart, pedig újrakezdte új nemzettel, úgymond. De belinkelek ide valami hasznosat. Apa talált egy nagy WOT Fant, aki elkészítette a magyar szinkront, és így mindenki használhatja, aki akarja. Nem tudom honnan szerezte, így újra feltöltöm ide a data.hu-ra, de minden jog és egyéb az övé.
LINK: HA MAJD MEGTALÁLOM IDE KELL MAJD KATTINTANI, TÜRELEM
A fájlban található dolgokat be kell másolni a Játékmappája/res/audio mappába.
Naplózva

Harc nélkül feladni, olyan mint lemondani az álmainkról.

~ Mesterem: hanii ~ [Za Goburin no joō!]
Kis kabalám:
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #4 Dátum: 13 ápr 03, 23:30:20 »

6-7-es szint? Az már nem semmi Mosolyog Én már mindegyik nemzetnél elértem a 3-as szintű tankokat, most leginkább a németeknél vagyok azon, hogy legyen már 4-es szintű tankok, csak piszok nehéz tényleg. Mondjuk egyik ismerősöm, aki már a 10-es szintnél jár az azt mondta, hogy 4-es szintű tankok után jön az igazi buli, addig megy a fürge ujjak öt perce ikszdé
Hm... Magyar szinkronnal? Érdekes lehet, bár lehet rontja az élményt, mert számomra az eredeti szinkron tökéletes.
Gondolom te már kipróbáltad? Vagy apud legalábbis biztos? Jó élményt nyújt? ^^
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
GepgurU
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 322


Gépész gnóm, a gépek piciny hercege


« Válasz #5 Dátum: 13 ápr 11, 19:08:26 »

Sok benne a poénos beleszólás, és elég hasznos, ha "Ez az, sikerült." vagy "Kilőtted az ellenfelet". Így kicsit könnyebb tájékozódni, hogy mi is történt.
meg nem érdemes minden tankot kifejleszteni, mert minden nemzetnek az előnye miatt érdemes ráálni egy ágra, de ha neked ez kell... nem hátráltatlak.
Naplózva

Harc nélkül feladni, olyan mint lemondani az álmainkról.

~ Mesterem: hanii ~ [Za Goburin no joō!]
Kis kabalám:
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #6 Dátum: 13 máj 06, 23:43:11 »

Újabb helyzet jelentés:
Angol nuku, orosz is. Majd, ha kimaxoltam, vagy nagyon jól állok a németekkel, akkor jöhetnek az oroszok Mosolyog Inkább az utóbbi Nevet
Egyébként szerintem jó az eredeti szinkron, maradok az angolnál, ha nem sértődsz meg, valahogy az eredeti szinkron általában jobb Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #7 Dátum: 13 aug 23, 15:30:14 »

Nem tudtok esetleg valami anime addikt klánról wot-on?
Mellesleg:
4000 csata,1 tier9,kb.2 hét és meglesz a tier10,ezen kívül gyűjtök 1 tier8-ra,van még tigrisem és tigris p-m,és egy 7-es arty-m (prémium nélkül),ha tudok,szívesen segítek bárkinek.
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 23, 15:31:57 írta -Uchiha Itachi- » Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #8 Dátum: 13 aug 23, 15:36:09 »

Mi a neved a játékban? Felveszlek, én ugyanezzel a névvel vagyok fent WoT-on Mosolyog
Illetve klánba is játszom már, ha érdekel szólok a klánvezérünknek és felvesz. Ilyen tankokkal simán felvesznek, ha már a 6-7-8 szintű tankok kellenek a felvételhez, akkor te simán megvagy Nevet

9-es tier-ben mid van? Páncélvadász?
Meg milyen tier8-asra gyűjtesz?
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #9 Dátum: 13 aug 24, 07:39:02 »

Név: [szerkesztve,PM-ben elküldöm kacsint ]
M103-am van,és VK 45.02 A-ra (azt hiszem az A a 8-as,a P a kilences) gyűjtök.A tigris p viszont azért jó,mivel tigris,vk-t és ferdit is lehet belőle kutatni.Most az utóbbit kutatom,csak nem lesz rá pénzem Mosolyog
Persze,érdekel a klános dolog.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 11, 19:32:24 írta -Uchiha Itachi- » Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #10 Dátum: 13 aug 24, 10:17:38 »

Felvettelek barátlistára.
Ferdit akarok én is, csak én nekem Jagdpanther-em van és onnan Nevet
VK 45.02 az durva :O Mosolyog Tigris p helyett akkor már inkább Tigris, az mégis csak jobb Mosolyog Illetve milyen 7-es arty-d van, GWpanther? Vagy valami francia, amcsi, vagy akár orosz? Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #11 Dátum: 13 dec 11, 19:50:55 »

Egész jó ez a játék! Én a német és a kínai vonalat fejlesztem... Jelenleg egy Type T-34-est, és egy VK30.01-t fejlesztek, van még egy DW2, és egy M5A1 elit harckocsim...
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #12 Dátum: 13 dec 11, 20:21:23 »

Gabesz: Vegyél fel, ugyanaz a név, amit itt a fórumon használok. Majd jót ökörködünk, és hozom az arty, td hordát Pojén Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #13 Dátum: 13 dec 11, 20:28:55 »

Jobban járunk ha te veszel fel engem: Gabeszg87 néven nyomom! Mosolyog

Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #14 Dátum: 13 dec 11, 20:33:06 »

Jól van Mosolyog Majd rálesem a dologra, ahogy tudok ^^
Kínaihoz hogy tudtál hozzá kezdeni? Valami förtelem a Chi-ha... -.-'
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Oldalak: [1] 2 3 4
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!