24 máj 07, 20:32:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 4 5 [6]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Blood Brothers (rpg)  (Megtekintve 21415 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
enarobi13
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #75 Dátum: 13 ápr 27, 17:17:53 »

Na mindegy!

Itt egy másik kérdés? Tapasztalataitok alapján a cointokat hogy érdemes kinyitni? Egyesével vagy jobb, ha 10-et egyszerre bontok ki? Hogy adja jobban a R és Ep lapokat?
Naplózva
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #76 Dátum: 13 ápr 27, 19:13:58 »

Általában 10 esével éri meg igazán . Nálam kb minden 2 10 es nyitásból jön egy R minden 10. 10 es böl egy Ep.
Ez persze csak nagyátlag ,de közelítésnek kb elmegy.
A másik ,hogy nagyon maceráls egyesével nyitogatni (nekem még sosem volt hozzá türelmem ,csak amikor elősször játszottam)
Naplózva



enarobi13
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #77 Dátum: 13 ápr 28, 06:30:57 »

Akkor igazábol a skarlet cointokat is ugy lenne érdemes kinyitogatni. Volt már olyan, aki 10-et összegyüjtött és ugy nyitotta ki? Ha igen mik a tapasztalatok vele kapcsolatban?
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #78 Dátum: 13 ápr 28, 09:08:59 »

Nem is hallottam, hogy gépen is lehet vele játszani! :O Lehet kipróbálom én is úgy.Amúgy ehhez a coin nyitogatáshoz hozzászólva, én is már csak 10esével nyitogatom őket.Elején kivártam a sorom és egyesével nyitogattam de már nincs hozzá türelmem. Nevet Pedig úgy vettem észre (magánvélemény), hogy egyesével több rare-t ad.Amúgy meg szerintem tök mind1, ez valahogy úgy mehet mint a nyerőgépek a kocsmában.Ha sok pénz van benne akkor egy idő után tejel.Lehet, hogy mikor te kinyitsz egy koporsót akkor a rendszer észleli, hogy már egy ideje nem dobott senkinek semmit és neked lesz pont szerencséd.Ez zsákbamacska, nem hiszem hogy van rá egy szisztéma.Pedig milyen jó lenne már!  Nyelvesít
Amúgy én azóta is nyomom ezerrel, már összeraktam egy Astaroth-ot, meg most egy Desna-t is, így már egész jó lett a team.Most azon gondolkozok, hogy hogy szerzek majd be egy Fatuus-t.Nagyon hasznos kis support fam.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 4 5 [6]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!