24 máj 07, 12:40:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Blood Brothers (rpg)  (Megtekintve 21413 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #60 Dátum: 13 ápr 08, 13:45:33 »

Igazad van , köszi a tippet.
Kész van végre randolph ,igazából egészen jó lett , annyira nem erős ,de kis mázlival még pvp ben is nagyon hatásos tud lenni.
Azt ,hogy egy fam PE jelzi valahogy?
Naplózva



tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #61 Dátum: 13 ápr 08, 20:12:23 »

Randolphot én is meg fogom tartani a bossok ellen.Amúgy nem jelzi azt hogy PE, csak a statjaiból tudod megállapítani.Wiki-n rákeresel a bloodbrothers-re és ott megnézed, hogy a fam-nak amit akarsz milyenek a PE statjai, aztán összehasonlítod.Ha eddig nem nézted meg wiki-n a játékot ajánlom tedd meg, mert nagyon sok info van fennt, plusz rengeteg hozzászólás, amiből minden kiderül.Hogy mennyit ér egy fam, hogy milyen csapatot érdemes összerakni, pozitívumai-negatívumai egy famnak, szóval fontos.Az a baj, hogy most ebben a battle colosseum event-ben nem tudom fejleszteni a Lamassu-mat. Szomorú Nincs rá idő, hogy még a tojásokat is meg őt is.Pedig várom már, hogy összeálljon a csapat.  Kúl
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 08, 20:14:11 írta tibee77 » Naplózva
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #62 Dátum: 13 ápr 08, 21:20:52 »

Köszi az infot.
Wikit szoktam használni ,randolphot is ott találtam. Láttam ,hogy olcsó , nem is rossz PE-n és volt talonban egy .
Most is ott keresgélek valami hasonlót, amit megint 4-8 ból raknék össze. Meg persze nézegetem ,hogy mi lesz az amit ha már jó leszek meg kéne szerezni
pl sulima nagyon szimpatkus , kár érte ,hogy ilyen drága ,valószínű akkor csinálnék egyet ,ha valami gagyi skillje lenne (vagy majd a jövőben)
Naplózva



Zohan-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 389



« Válasz #63 Dátum: 13 ápr 09, 18:00:32 »

Nah rég írtan, de végi olvastam és amit tibee77 írtál h várni kellet volna a godd dreaming egg-el már bánom egy kicsit h elcseréltem egy  Odinra R2 + Bunga R2 na már mind1.. Nyitottam scarletet és csodálatos módom már másodjára esett belőle Cockatrice -.-"
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #64 Dátum: 13 ápr 09, 18:09:48 »

Hát hallod én se kaptam soha R-nél jobbat Scarlet pack-ból.Igaz eddig kb 4-5 ilyen coinom volt összesen, úgyhogy kicsi az esély, hogy ennyiből kijön egy Legendary. Nevet Az üzlet nem volt rossz, hidd el voltak olyanok akik nagyon bénán bizniszelték el az egg-jüket. xD Te még jó üzletet csináltál.Viszont most egy ideig még növekszik az ára vagyis várnod kellett volna,a bad dream egg meg kb. 4szer annyit ér.Kár, hogy azt nem sikerült szereznem. :/
Itt a legújabb lista a famokról, amolyan erősorrend : http://bloodbrothersgame.wikia.com/wiki/Familiar_Tier_List
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 09, 18:14:16 írta tibee77 » Naplózva
Zohan-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 389



« Válasz #65 Dátum: 13 ápr 09, 19:04:18 »

Nekem se sikerült szereznem Nevet Hát epic nekem eddig csak a "leggyengébb" coinbol esett Nevet  Hát elég szép kis lista kéne pár fam róla ami kimondottan tetszik az Batraz , de nem álmodozom Nevet  Am a mostani event coin nem is rossz pörgetem egy Gregorie, Acrobat R1 az elmúlt hetek legnormálisabb pörgetése. Am grat tibee77 a Lamassuhoz nem rossz kis fam
Naplózva
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #66 Dátum: 13 ápr 09, 20:11:54 »

Nekem eddig összesen 2 scarlet coinom volt és valami epic1-2 es succubust adott. Gyengének gyenge ,de legalább epic volt. Örömmel vettem tudomásul ,hogy a lista alapján lassan elérem a D szintet.
A mostani scaretem is EP t adott méghozzá Ziraiya EP1 est. Már csak a skillje miatt is érdemes lesz megtartanom ,esetleg fejlesztenem EP2 re.
Scarletben amennyire szerencsés vagyok annyira nem vagyok az az eventen ,20+ coinbol nyitottam 3UC meg 1 low R1 est ikszdé
Naplózva



tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #67 Dátum: 13 ápr 10, 16:42:10 »

Ezek a coinok full véletlenek.Nekem pont írtam nemrég, hogy semmit nem akar dobni, erre tegnap kaptam 2 Rare-t meg egy epicet 40 silver coinból, meg vagy 10 eventcoinbol. Nevet
Naplózva
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #68 Dátum: 13 ápr 10, 17:56:14 »

Hát én is elcseréltem kicsi Egg-em lehet kicsit olcson adtam de az én csapatomba nagyon jól jn egy artemisia ep2 , olyan 85% os lehet kb. Ezmellé még elcserétem egy gyengébb R1 esem egy gorgon ep2 re , ő kicsit gyengébb ,de a skillje kárpótol.
Naplózva



tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #69 Dátum: 13 ápr 11, 16:23:40 »

Hát azért adhattad volna drágábban is de mind1 mert így is úgyis csak nyertél rajta. Mosolyog Én viszont szerezni akarok még egy Ioskeha-t.Szegény Thor-t le fogom rá cserélni, vagyis csak megpróbálom, hátha valaki elviszi.Szívemhez nőtt de Ioskeha nagyon brutál.
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #70 Dátum: 13 ápr 16, 16:23:13 »

Na mivan emberek már senki nem játszik a játékkal? Nevet
Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #71 Dátum: 13 ápr 16, 18:57:57 »

Én már kevésbé játszok, 2-3 naponta nézek csak fel rá. Még alszok rá pár napot, és ha nem változik meg az aktivitásom, akkor elosztogatom a fam-jaimat és cuccaimat.
Naplózva

tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #72 Dátum: 13 ápr 17, 13:52:11 »

Ohh na nemáá!  Ohh My God Azt hittem lesz egy jó kis magyar társulat amivel leverjük a koreaiakat! xD
Naplózva
enarobi13
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #73 Dátum: 13 ápr 26, 16:48:27 »

Egyébként egy gyors kérdés!
 
Néha játszom a gépemen is. Ehhez leszedtem ezt a bluestacks nevü programot, de elég lassu a játék vele. Nincs esetleg valami más program, amivel gyorsabban futna a játék a gépemen?
Naplózva
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #74 Dátum: 13 ápr 27, 10:30:43 »

Mostanában kezdek én is kicsit visszaszokni a játékra.
Mivel az elöző kiszemelt PE jelötem sikerrel zárult új után kell néznem .
Egy darabig Artemisián gondolkoztam ,de rájöttem ,hogy 8 R1 böl összerakni azért nem lenne olcsó (az én mércémben)  és akkor rácáfolt az élet ,mert 3 db pörgettem ki 1 hét alatt , most még vettem kettőt , így lehet mégis összehozom .
A másik meg majdnemhogy véletlenül fog összejönni: Amazon , nem annyira jó a skillje ,de a low r1 esek  próbáltam elcserélgetni és 7 db jött már ebböl össze .
A mai nap jól indult , silver coinból kaptam galahad ep1 est

A kérdésedre válaszolva: sajna nem tudom , igazán én csak telon használom
Naplózva



Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!