24 máj 07, 21:16:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 6
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Blood Brothers (rpg)  (Megtekintve 21416 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #15 Dátum: 13 márc 05, 20:50:54 »

Itt egy félhivatalos lista a legjobb familiarok-ról: http://bloodbrothersrpg.com/viewtopic.php?f=3&t=17767
Ha erről a listáról már van 1-2 embered, akkor beindulhat a szekér. Nevet
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #16 Dátum: 13 márc 08, 09:36:32 »

Na mivan laci abbamaradt a játék? Nevet
Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #17 Dátum: 13 márc 09, 19:10:29 »

Még mindig megy, csak kevesebb időm van rá Mosolyog

Jelenleg egy Heavy Automaton 2-re gyúrok. Minden megvan, csak szintezni kell, hogy PE legyen. Beszereztem egy Wynde, Dragonslayer 2-őt is, sajnos csak sima EP.
Ezenfelül pörgettem egy Coco, Gorilla Bandit-ot is, akiről azt hittem, hogy értéktelen... De tévedtem Nevet. Illetve egy Nunu, Hill Giant-ot is.
A következő célpont, amiből PE-t akarok, az Coco lesz. Bár elég drága, de szerintem megéri.

Ahogy néztem, minden fam egyre drágább lesz... Mindenki Ira, Specter-t kér mindenért. Megértem, hogy miért, de a kezdőknek így esélytelen, hogy jobb fam-eket szerezzenek...
Naplózva

tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #18 Dátum: 13 márc 12, 13:23:24 »

Igen most nemreg lett vege az eventnek amin Ira specter-t lehetett kapni (epphogy lemaradtam rola  Szomorú ) es mindenki olyat akar.Nagyon utos kis familiar az! Ohh My God Amugy a coco-t fejlesszed csak, mert nem rossz kis fam.A heavy automaton azert jo cucc mert sok embernek van sarkanya (dragon zombie, fafnir, niedhogg) es ezek ellen nagyon jo vedelmet ad az automaton, persze csak a mellette allo embereknek sajnos de azert nem rossz.en most kulfoldon vagyok es sehol egy wifi, ugyhogy most elegge lemaradok a jatekkal, pedig a thor-omat mar nagyon fel akartam fejleszteni 4es epic-re.
Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #19 Dátum: 13 márc 14, 15:17:31 »

Alig haladok a játékban... Mint korábban írtam mindent nagyon drágán adnak... A map-on pedig egy értékes cucc se akar esni. És még pörgetéssel se jönnek a jó fam-ek...
Ez az új event adott egy Iron Golem-et, de ha jól láttam nem igazán lehet vele üzletelni... Így hogyan is szerezzek még egyet? Költsek pénzt a játékra?

Nem régóta játszok, de úgy látom, hogy kezd egyre inkább pénzéhes játékká válni... Ha nem költesz rá, akkor semmit se fogsz elérni.
Naplózva

tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #20 Dátum: 13 márc 14, 22:13:43 »

Hidd el rosszul latod a dolgot.en december kornyeken kwzdtem el vele jatszani es meg egy forintot nemkoltottem ra!megis eleg jo famjaim vannak.igaz hogy decembertol egeszen idaig nem volt melom,ig rohadt sok idom volt jatszani vele ergo jobb cuccaimint egy tok atlag jatekosnak aki napi 1-2orat jatszik a jatekkal...(en napi 4-5ot biztos toltam).igen azt a famot en is megkaptam de ha az event alatt minden nap nejelemkezel a jatekba akkor kapszmajd ajandekokat amik eleg hasznosak lesznek.(scarlet coin peldaul) ja ezzel a fammal amit kaptal majd csak az event utan tudsz kereskedni,alatta nem.ez minden uj fammal igy van.
Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #21 Dátum: 13 márc 15, 13:28:47 »

Persze, te jobban átlátod a dolgokat.  Számomra eddig úgy jött le, hogy egyre pénzesebb lesz a dolog.
Ez az Iron Golem-es dolog jó hír Mosolyog. Akkor várni kell és össze kell rá szedni a cuccot. Nyilván nem lesz olcsó.
Azt lehet tudni, hogy a Princeps, Angel of Blades és a Cat Sith's Lesser Mage II mennyire lesz értékes?

Ha már erre járok akkor: Rattlebones II-t és Bunga, the Protector II-t vennék. 3-3 db kéne.
Naplózva

tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #22 Dátum: 13 márc 15, 16:25:29 »

Ezek a famok amiket irtal ezek event famok.az event alatt nagyon erosek mert sokszorozodnao a statjaik.event utan mar tok atlagosak lesznek,viszont ez a golem nem lesz rossz,eleg jo tank statjai vannak.rattlebones nem egy hu de draga cucc viszont eleg jo.ha 4 db r2bol raakod ossze akkor nem lesznek rossz statjai.nekem is volt egy de vegul elcsereltem egy zombie dragonra.a bunga viszont mar huzosabb dolog.nekem is van egy es kb a csapatom leghasznosabb tagja.nagyon komoly sebzest bir ki (persze csak atk-t) es bevedi az egesz csapatot.egy pe bunga meger 45-50 gh-t is igy megkapod azt hogy akar 6 gh-ba is kerulhet egy r1-es.az r2es vagy ugyanannyiba vagy kicsit kevesebbe kerul.

Ja a scarlet coin-ert mit kaptal?
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 15, 16:30:41 írta tibee77 » Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #23 Dátum: 13 márc 15, 17:22:55 »

Most csak R2-es fam-ekbe gondolkodom. Így is elég húzós az áruk. Végül is mennyivel lesz gyengébb, ha 4 R2-est használok és nem 8 R1-est?
Egyébként az R2-es Bunga-t R1-es Coco-ra cseréltem. Megérte?

Ha jól emlékszem, akkor Guerson, Spark Mage volt, akit a scarlet-ért kaptam.

Amúgy te csak PE-ket gyűjtesz vagy jó a sima EP is?
Naplózva

Zohan-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 389



« Válasz #24 Dátum: 13 márc 15, 20:18:18 »

Nah jó látni h mások is játszanak vele, de el is állt a lélegzetem mennyi mindent nem tudok..
Például hogy lehet  venni familiarokat? meg már ahogy vissza olvastam nagyon bénának tűnik a csapatom Nevet
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #25 Dátum: 13 márc 15, 21:33:56 »

Laci: nekem egy PE-m sincs volt ket zombi dragon 2-m,azt ugye 4 fullos 1es zombi dragonbol csinaltam ami mar nem fejlesztheto tovabb megse nevezik pe-nek mert csak ket 1es epicbol van nem 8bol.na mind1 a lenyeg az az hogy nekem sem volt ra eleg idom h full epicet csinaljak sajnos.ha 4db r2es-bol csinalsz az asszem 94-95 %os lesz,ami mar eleg jo.a coco bunga csere sztem megerte,igaz h itt az elejen a coco ugymond erosebb viszont ha meg 3 r2es bungat beszerzel akkor nagyon jo famod lesz.az en bungam is 4 r2esbol van es eleg bivaly.en a scarlet coin-t nagyon megszivtam mert olyan noname cuccokat kaptam h mar faj!xD pedig remenykedtem h kiporgetek egy legendary famot. Nevet

Zohan olvasd a topic-ot elorol ott mindent leirtam. kacsint
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 15, 21:36:28 írta tibee77 » Naplózva
Zohan-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 389



« Válasz #26 Dátum: 13 márc 15, 21:58:38 »

Olvasgatom , de kicsit bonyolult és még sok minden zavaros Mosolyog
Nah vissza olvastam amit irtál tibee77 és azt szeretném kérdezni hogy ebbe R1 gyüjtéseket edig ne mtudtam hogy igy mennyivel erősebbek de most szétnéztem és van két R1 Sir Galhadom hogy kezdésnek jó lesz és hogy mennyire jó karakter ?
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 16, 12:25:04 írta Zohan-san » Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #27 Dátum: 13 márc 17, 09:37:12 »

Azok inkäbb ilyen kezdo familiarok.A lenyeg, hogy ugy fejlesszed ahogy leirtam korabban vegyel melle meg 2 db R2est es lesz egy jo kis embered.Persze csak az elejen ersz vele valamit, kesobb mar gyenge lesz, de idovel persze minden gyenge. Nevet
Amugy ha valakinek kell majd az event utan a golem-em akkor elcserelhetem valamire. Mosolyog
Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #28 Dátum: 13 márc 17, 15:32:40 »

Lehet, hogy szükségem lesz majd a Golem-re Mosolyog. Ahogy írtad, eléggé tank beállítottságú. Hátránya, hogy lassú.
Közben megvan már a 2. R2-es Bunga is. És R2-es Rattlebones-ból is már kettő van. Pluszba valami vacak R4-es Rare fam-ért szereztem egy R2-es Tepaxtl-t, nem tudom mennyire használható, majd eladjuk ha nem válik be.

Eventen lassan 500k pontom lesz, még 200k kell egy Astaroth-hoz. És jó lenne 30ezerbe is bekerülni még egyért.
Az event coin-ból jött egy Cat Sith's Greater Mage és egy Guerson, Spark Mage II is.

Nagyjából ennyi történt Mosolyog
Naplózva

tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #29 Dátum: 13 márc 17, 15:56:04 »

Hat hallod elegge makos vagy akkor, hogy ennyi mindent szerztel.  kacsint A tepaxtl peldaul nalam is aktualis, most csinaltam/csinalok 4 R2-bol egyet, nemsokara kesz van.Amugy ugyanaz mint a girtablilu csak minden statjaban raver jo par ezret, vagyis tuti kis cucc lesz belole ha kesz lesz.Event boss-ok ellen tokeletes lesz, pvp-ben se lesz rossz.
Igen a golem lassu de nem is kell neki gyorsnak lenni, csak viselni az uteseket.Ha az elso sorba teszed akkor meg az attack-ja is eleg jo, hogy kinyirja az enemy-t, mondjuk varazslatok ellen gyenge, de hat senki lehet tokeletes.  smirksweat Amugy most ha kesz lesz a tepaxtl akkor mar meg is van a team amirol azt mondom, hogy egy ideig el leszek vele, most is peldaul en abbahagytam az event-et, nem gyujtom mar a pontokat, inkabb a sztori modban fejlesztem az embereimet.Thor keszen van, Narluce is kesz van a Bungam melle.Kovetkezo eventen belevethetem magamat a surujebe. Mosolyog Most amire per pillanat "nincs" szukesegem ergo csere mehet barkivel, az 4db R1es Randolph, 1db R2es Randolph, a golem, egy EP1es Ziraya, meg meg 2 R1es princeps, es 1 R2es cat sith lesser mage.Ja es meg nekem is van egy R1es Guerson-om is.
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 17, 16:00:40 írta tibee77 » Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 6
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!