24 máj 07, 13:29:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 6
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Blood Brothers (rpg)  (Megtekintve 21414 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Dátum: 13 márc 02, 20:32:24 »

Nem találtam sehol mobilos játékoknak topic-ot így ide az online játékokba indítanám ezt a témát erről a nagyon tuti kis játékról.iOS-en és Android-on is elérhető, online rpg játék.Aki szerette például a Disciples nevű játékot pc-n annak ez tuti be fog jönni.Én amióta felraktam telóra állandóan fél napokat bír csak ki a telefon mert mindig lemerítem emiatt a játék miatt! Nevet
Itt egy wiki-s link ahol többet tudhattok meg a játékról: http://bloodbrothersgame.wikia.com/wiki/Blood_Brothers_Wiki
Ha valakinek megtetszik és elkezdi akkor először egy tutorial rész jön ahol bemutatnak mindent, hogy hogy kell csinálni.Utána jön egy rész ahol egy id kódot tudsz megadni, itt ha megadod az én kódomat: 7cL1Qp (kis és nagybetűre figyelj!) akkor nem csak én járok jól hanem te is.(erős szörny plusz kis pénz is üti mindkettőnk markát Mosolyog )
Na de nem önmagam reklámozásáért nyitottam a topic-ot, remélem sok embernek bejön majd a játék így tudunk majd egymásnak segíteni, én mindenképpen segítek majd a kezdőknek ha igénylik.  kacsint
Naplózva
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #1 Dátum: 13 márc 02, 23:52:03 »

Tényleg jó kis játék , el lehet tölteni az időt.
Kb 3 hete kezdtem. Izgalmas és mindig van mit csinálni , új familiarokat szerezni ,fejleszteni ,pakolgatni hogy mindig a jó combo jöjjön ki.
Sajna nem vagyok valami nagyon szerencsés ,szóval warlordal együtt csak 4 epikem van (L -t még nem is láttam).
Amugy látszik hogy a játék népszerű , mindig van valami esemény a játékban , ez annyira igaz ,hogy a fő mapon mégg alig haladtam valamit (talán a 2 nagyterület 2-3 spotjában tartok valahol).

off:remélem megmarad ez a topik ,lehetne a játékról dumálni.
Naplózva



tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #2 Dátum: 13 márc 03, 12:18:05 »

Mint már írtam én is ugyanígy vagyok vele mint te. Mosolyog Mindig van valami új amit lehet szerezni, ez tetszik benne a legjobban, folyamatosan frissítik.Milyen fam-jaid vannak?Nagyon ráhajtassz arra, hogy PE-k legyenek, vagy egyenlőre még csak az a lényeg, hogy sima Epic-ek legyenek?Ja ha akarsz vegyél fel Ally-nak:tibee77 a nevem.
Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #3 Dátum: 13 márc 03, 14:25:19 »

Már egy jó ideje fent van telómon, de eddig nem igazán játszottam vele. Valahogy Age of Empire jobban lekötött. Na meg a napokban kezdtem el az AVP-t és a Real Racing 3-mat párhuzamosan tolni Nevet

Viszont most, hogy van egy hely, ahova írhatom a noob kérdéseimet, talán mégis csak elkezdtek vele játszani Mosolyog
El is kezdeném a kérdés sorozatot:
Mit lehet a G-ből? Eddig két dologra jöttem rá: összeolvasztás és fuzionálás.
A másik kérdésem kapcsolódik hozzá egy kicsit: hol lehet olyan potit szerezni, amivel a dögöket kell elkapni?

Ui.: Mobilos topic-ot én is támogatnám Mosolyog

Szerk.:
tibee77 felvettelek ally-nak Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 03, 14:38:37 írta laci1005 » Naplózva

tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #4 Dátum: 13 márc 03, 14:40:31 »

Jól tudod, evolution-re jó (két egyforma dög-ből egy harmadik jön össze ami erősebb), meg a Warlord-nak tudsz új képességet csinálni (Add skill).A gold-ból mindenkinek sok van és nem tudja kb. senki semmire használni csak erre a kettőre.Persze a Bazaar-ban lehet kereskedni goldal is de az senkinek se kell.Egyszer láttam, hogy egy srác egy nagyon elég erős familiar-ját 1 gold-ért adta el, kb. csak poénból. Nevet Jó neki, biztos van egy csomó pénze és gondolta poénkodik egyet. Nevet Amúgy meg az a poti a hearts blood, azt a mapokon mikor kószálsz néha ládába rejtve kapod meg, néha egy szörnyet ha legyőzől akkor kapod.Nagyon értékes cucc, a bazaar-ban kereskednek is vele tehát ha van egy relative értékes embered azt akár Hearts Blood-ért is el tudod adni.Mondjuk egy Legendary familiar-ért volt, hogy elkértek több száz Hearts Blood-ot.A lényeg, ha ilyet találsz (mikor új karaktert kezdesz akkor az elején még 2 db ilyen is üti a markodat) akkor azt tartogassad mert elég értékes.Ami még annál is értékesebb (mert a pvp-sek marha nagy hasznát veszik), az a gjallarhorn, mindenki ezzel kereskedik.Én nagyon későn kezdtem el a bazaar-ban kereskedni így az első acc-om amit azóta is nyomatok elég gyengus sajna, most csináltam egy másodikat azzal támogatom az elsőt.(küldök minden hasznos dolgot amit csak lehet Nevet )

Szerk.:Jaja, pont most láttam. Nevet
Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #5 Dátum: 13 márc 04, 16:11:50 »

EP szörnyeket, hogyan lehet szerezni? Illetve a PE mit is takar?

Nemrég sikerült pörgetnem egy Dragon Whelp II-t, nagyon jó kis sárkány (legalábbis itt az elején Mosolyog). A Red Samurai is jó választás volt, a Brawl képessége tetszik.
Van olyan, hogy legerősebb/jobb kezdő? Ha van, akkor melyik az? Vagy szét vannak balance-olva?

Most ezen az event izén végigvittem a Beginner részt és véletlen az Expert-re nyomtam... 5 ellenféllel találtam szembe magam, a 3 helyett... Ilyet, hogy lehet csinálni?

Szerk.:
Asszem rájöttem a hsz. írása közben a PE-re... Ez az a kristálygömbös cucc akar lenni? Mennyit lehet egy szörnybe rakni maximum?
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 04, 16:14:46 írta laci1005 » Naplózva

tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #6 Dátum: 13 márc 04, 18:17:20 »

Nah szépen sorjában.Az EP szörnyeket is meg lehet szerzni mondjuk coin-okból igaz, hogy rohadt ritkán.Én 4 hónapja játszok és eddig két EP familiart kaptam coinokból (silver meg bronz coin).Illetve ha van egy olyan fam-od (rövidítek) ami egy csillagos (ez a szintjét jelzi, nem a level-t) és R (rare, kék R betű-s) abból ha hármat összeraksz (evolution) akkor a 3. formája egy teljesen új kinézetű szörny lesz ami már EP (epic).Ha még egyet hozzáraksz akkor lesz a 4 csillagos Epic ami a végső forma, ezzel eléred a 99es szintet és nem fejlődik tovább.A PE az a Perfect Evolution-t jelenti.Úgy rakod össze a szörnyeidet, hogy nem 4 db-ot raksz össze hanem 8-at!Egy fajta szörnyből ami minimum R-es szerzel 8 darabot, mindegyiket felfejleszted 70es szintre (Rare szörnyeknél 70es szint a max) és így mindegyik egy csillagos szörnyedet evolution-nel "összerakod".Azért kell 70es (max. szintre) fejleszteni őket evolution előtt mert így minden "összerakásnál" +10%os bónuszt kapsz.Így fog kinézni (1*+1*)+(1*+1*)+(1*+1*)+(1*+1*) így rakod őket össze.Így lesz belőlük 4db 2csillagos szörnyed, ezek még csak Rare formában vannak.Ezután a 4 db 2*os szörnyet ugyanezzel az elvvel összerakod (2*+2*)+(2*+2*) és kapsz belőlük két darab 70es szintű 3*os Epic szörnyet.Na most ezt a kettő szörnyet felfejleszted 99es szintre, mivel ezek már epic-ek ezeket 99ig lehet húzni és aztán evolution.Így a végén lesz egy PE szörnyed, ami sokkal erősebb mintha 4 db-ot raknál össze.Itt egy link egy nagyon népszerű szörnnyel, szinte mindenki ilyet akar csinálni, mert majdnem a "legerősebb" Epic szörny. http://bloodbrothersgame.wikia.com/wiki/Lanvall,_Lizard_Cavalier_II
Nézdd meg a stat-jait, hogy mekkora a különbség a max stat között és a PE között.Persze ahhoz, hogy PE szörnyet csinálj rohadt sok idő kell, és rohadt sok tőke.Persze nem igazi pénz, viszont ha az van akkor a legjobb lehetsz.Nagyon nehéz beszerzni egy fajta szörnyből 8db 1*ost, mert mindenki ilyet akar csinálni.
A kristályok amikről te beszélsz azokból van 5 fajta:HP, ATTACK,DEF,WIS (amolyan mana),AGI
Mindegyikből 10db-ot (összesen 50et) hozzárakni (EMPOWER) bármelyik emberedhez.Vagyis az nemigaz, hogy csak 50-et mert többet is lehet de ezt most hagyjuk, egyenlőre bővel elég az az 50is neked. Nevet
Következő:Igen van olyan hogy legerősebb meg jobb kezdő, de attól függ miben a legerősebb.Van olyan szörny aminek rohadt magas az ATK-ja (fizkális sebzés), van amelyiknek rohadt magas a WIS-ja (mágikus).Azt te döntöd el, hogy milyen csapatot akarsz összerakni.A WIS nem csak támadásra jó, hanem a mágikus támadások védésére.Tehát egy "varázsló" emberedet aminek magas a WIS-ja egy másik varázsló (akinek szintén magas a WIS) alig tud megsebezni, ellenben egy magas ATK-s ember szarrá veri.Az ATK ellen a DEF véd, értelemszerűen minél magasabb annál jobb.
Utoljára az, hogy ki kezd hamarabb:Minél magasabb az AGI-ja az emberednek annál gyorsabban kezd.Az a szörny amit belinkeltem az például ilyen.Rohadt magas neki, így szinte mindig ő kezd és ha van két ilyen mondjuk a csapatodban azok rohadt nagy pusztítást tudnak csinálni.Azért is ilyen közkedveltek.(és drágák is)
Ja az event, igen.Beginner rész után ne az expert-et csináld. Nevet Ott már elég magas szintűek a szörnyek, az utolsó pályáját (11) én meg se tudtam csinálni, pedig nem olyan "gyenge" a csapatom. Nevet Persze meg tudtam volna ha lenne elég felélesztő potion-öm de sajnos nincs, így hagytam Nevet
Te még csak a játék elején vagy, ahogy haladsz előre a sztorival úgy kapod majd a csapatbővítést.Most meg nem mondom pontosan, hogy mikor fogod a következőt kapni, a lényeg hogy menj és meglátod. Nevet
Na hát elég durva hosszúsága lett a mondókámnak, remélem azért érted a lényeget.Mind1 mert én is mindenre magamtól jöttem rá te is rá fogsz, ez csak egy kis segítség. kacsint

Szerk.:Ja amúgy én is anno a Red Samurai-t választottam (lehet egy kis Naruto behatás miatt Nevet ), viszont rá fogsz jönni (én már rájöttem), hogy nem a legjobb választás volt. xD Később majd tudsz a Brawl mellé még két különleges képességet rakni, amit majd egy EPIC szörnyed feláldozásával kaphatsz meg.
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 04, 18:26:10 írta tibee77 » Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #7 Dátum: 13 márc 04, 19:01:38 »

Ohh... Így már minden világos Mosolyog. Köszönöm a válaszokat.
A Samurai-t csak úgy random választottam... Pontosan mire is fogok rájönni? Nevet. A + skill-t pedig láttam. 50-es szinten lehet majd választani (legalábbis hasonlót ír, amikor rá akarok menni).
A statos dologra rájöttem, hogy ki mikor, mekkorát támad. Mondjuk melyik RPG-ben van másképp... Nevet

Szóval akkor csak haladni kell a történetbe, az 5 fős csapatért? Ez tetszik. Azt hittem, hogy egy csomót kell költeni a játékra, hogy feloldódjon a +2 slot.

Még valami: az Ally-nak igazából mi értelme van? Az oké, hogy event-re tudod hívni a társaid, ezáltal az általa megszerzett pont x%-át megkapjuk.
Meg egymásnak lehet cuccokat küldeni... Ennek amúgy mi értelme? Csak a pénzesek és a multi accosok tudnak érvényesülni.
Most komolyan, ki fog a másiknak egy olyan szörnyet küldeni, amiért mondjuk fél évet szenvedett? Esetleg a 3-4-5 eurós/dolláros (fene se tudja) potikat?
Az megint más, ha abbahagyja a játékot és azért küldi át. Olyan rendszer kéne, hogy mindennap tudsz küldeni a másiknak valami itemet bérmentve. Sok netes játékban működik ez.
Naplózva

tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #8 Dátum: 13 márc 04, 19:46:55 »

Nekem például két acc-om van.Az elsőt amit fel is vettél ally-nak azt támogatom a másodikkal.Elkezdtem másodjára egy Black Brute-ot (az a gorilla) és nyomatom azt is.Tőle küldtem át például 2 hearts blood-ot amit az elején majdnem kezdéskor kap az ember, mivel azokat ilyen alacsony szinten úgysem tudom jól hasznosítani.Akkor ezzel a második acc-al sokkal szerencsésebb voltam mint az elsővel, ebben sikerült "kipörgetnem" (ahogy te mondtad) két epic fam-ot bronze coin-okból, amik elméletileg a leggyengébben tejelő coin-ok.(nagy szerencsém volt) Így azokat át tudtam küldeni az első accom-ba.De ezt te is tudod, hogy ez a multiacc lényege.
A másik meg, hogy legalább tudunk mi is csereberélni.Ha neked mondjuk az elején jobban jönne 10 kristály akkor én átküldök neked annyit, ha van épp nekem és te meg valami mást cserébe.Mivel te is itt fórumozol így megbíznék benned, hogy tuti te is küldenél vissza valamit így lehetne egymásnak segíteni.Volt már hogy az egyik ally-tól kaptam 10 shade-t csak úgy.Nem tudom miért küldte de megköszöntem. Nevet
Amúgy meg simán csak gyengus a Samurai.Nem valami jók a statjai, inkább balance-olva van, nincsenek kiemelkedő tulajdonságai.És igen csak simán menni kell a sztorival, ezért is tetszett meg ez a játék, mert nem kell rá költeni pénzt.Jó persze később sokkal nehezebb lesz a dolgod.Az ilyen event-eken például esélyük sincs azoknak bekerülni az élmezőnybe akik nem költenek valódi pénzta játékra, lehetetlen.Vannak olyan emberek akik taktikával, tapasztalattal jó helyeken végeznek (mondjuk az első ezerbe bekerülnek) de ahhoz tényleg tudni kell, hogy mit miért csinálsz, hogy helyezed el az embereket a csapatodban, kit mikor miért támadsz meg.Én ettől rohadt messze vagyok, egyenlőre csak élvezem a játékot.Amúgy meg ajánlom hogy nézelődj a bazaar-ban.Ha van egy kis üzleti érzéked akkor elég jó dolgokat lehet szerezni.Volt hogy kellett nekem egy bizonyos ember de csak úgy tudtam megszerezni, hogy az egyik fam-ot elcseréltem valakivel egy másikra, aztán ezt a másikat elcseréltem egy harmadikra és ekkor lett meg az az ember amit el tudtam cserélni egy olyanra ami pont nekem kell.Hát nem volt egyszerű de megérte. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 05, 15:56:35 írta tibee77 » Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #9 Dátum: 13 márc 05, 15:31:28 »

Most szereztem egy Girtablilu-t. 1*-os R és elég sok EP közül lehet választani, mint ajánlat... Érdemes elcserélni valamire?
Mire figyeljek ilyenkor?

Egy gyengébb EP-t már szereztem. Mondjuk, ha jól látom ki van tömve kristályokkal. 7970 helyett 8994 az AGI-ja... Mosolyog. Meg a többi értéke is ~1000-el nagyobb.
Vettem egy csomó 4*-os R-t, darabonként 1 elixirért. Eladtam őket 2-3 elixirbe, majd a bejövő haszonból vettem meg (talán 5 v 6db-ba került). És maradt rajtam még +10 elixir.
Naplózva

tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #10 Dátum: 13 márc 05, 15:54:47 »

Girtablilu nem rossz kis fam.Ha szépen "felneveled" (nem muszáj 8 db 1*os, elég 4db 2*os is) ahogy mondtam, elég jó kis sebzéseket tud leadni.Mivel heavy poison damage-ről beszélünk ami ráadásul 3 különböző embert is el tud találni (vagy egyet 3szor ami tuti ko) elég jó kis halálosztó, persze csak kezdő szinten.(a sztori módban sokáig segít majd, inkább a pvp-nél lesz gyengus egy idő után)Később már úgyis el fogod adni de addig nagyon sokszor ki tud húzni a kakiból. Mosolyog Sőt az eventeken a boss-ok ellen a poison damage nagyon sokat ér, miután sikerült őt úgymond "megpoisonozni" körönként levesz a bosstól elég sok hp-t (17500-től egészen 99000-ig) úgy hogy hozzá se érsz.De ha más valamit akarsz fejleszteni, netán nem hosszútávlatokban gondolkodsz akkor most elcserélheted egy epic-re, és akkor lehet, hogy mégkönnyebben veszed az akadályokat a sztori módban vagy a pvp-ben itt az elején.
Azért mondd majd, hogy mire akarod elcserélni és majd mondok rá én is valamit, hogy megéri-e vagy sem.
Az EP amit szereztél szintén nem rossz dolog, nekem is van a gyengébb csapatomba egy, mondanom se kell csak most kezdtem el azzal a team-mel és a legerősebb a csapatban, így ő viszi a pálmát egyenlőre.Még jó darabig megtarthatod, eladni nagyon úgyse tudod.Látom te is ráéreztél a csereberére. Nevet Ne aggódj később majd néha a fejedhez fogsz kapni, hogy úúú basszus többet is kérhettem volna ezért vagy azért, én is csinálok néha még hülyeségeket. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 05, 16:01:27 írta tibee77 » Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #11 Dátum: 13 márc 05, 16:26:38 »

Akkor még nálam marad egy darabig. Talán megpróbálok egy PE-t csinálni belőle Mosolyog. Ha lesz nálad eladó, akkor gondolj rám Nevet

Amit még akartam kérdezni: Baego, White Drake mennyit ér kb.? Ahogy néztem nem sok mindenre tudnám elcserélni, sőt 1-1-be el se menne...

Amúgy te most melyik fam-et szeretnéd beszerezni? Azt a Lanvall izét megmutattad és nagyon bejött Nevet. Jó lenne, ha összetudnám kapargatni rá a cuccost. Bár elég drágák, viszont cserébe erősek is.

Ui.: látom sok ember érdeklődését felkeltette a játék ^^
Naplózva

tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #12 Dátum: 13 márc 05, 17:11:09 »

Baego tipikusan kezdő fam, sztorimódban az elején még hasznos, közepe felé (jelenlegi közepe, mert folyamatosan bővítik a sztorit új pályákkal) már felesleges, sokkal jobbakat tudsz szerezni.Neki a különleges képessége, hogy az agi-t feljebb tolja kezdéskor persze nem sokkal, vannak nála sokkal jobbak ezen  téren.Amint nincs rá szükséged add el vagy olvasszd be a főemberedbe.Ja tényleg, a főembered kül. képességét (brawl) fejlesztgeted azért?A sok C-s meg UC-s famot amiket szerzel útközben toljad bele a Blood Brothers féle fejlesztésbe, ettől a Brawl sokkal gyakrabban jön elő harc közben.Én most Thor-t akarom fejleszteni, nagyon ütős kis cuccai vannak.Amúgy Lanwall-t még hagyjad szerintem, nagyon korai ilyen nagy fába vágni a fejszédet. Nevet Ha eladnám az összes emberemet, akkor talán tudnék fejleszteni egyetlen darab Lanwall-t PE-re! xD Rohadt drága az a familiar, nem éri meg. Nevet

Szerk.:Sok ember? Nevet Ketten dumálunk csak a játékról. xD Amúgy jó lenne, ha többen is jönnének, mert csak külföldi fórumok vannak és bár jól megy az angol, magyarul jobb lenne diskurálni a játékról. Mosolyog Amúgy meg nem volt még egy mobilos játék se ami ennyire rabul ejtett.Nincs szavatossági ideje, mert mindig újítják, nem kell pénzt fektetni bele, hogy el tudjál vele játszani, nincsenek reklámok közbe!Ritka ez a mai játékok között.
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 05, 17:14:36 írta tibee77 » Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #13 Dátum: 13 márc 05, 17:50:16 »

A Samurai skillje már maxon van Mosolyog.
Ami még érdekelne, az az hogy az energy-t nem lehet növelni? Nagyon kevés ez a 30... Kb. 5 perc alatt ellövöm az egészet és váratok 2-3 órát (nem tudom pontosan mennyit), hogy újra feltöltsön...

Illetve tudsz mondani valami kezdő build-et, ami hamar összerakható és használható is?
Ugye V alakú a csapat összeállítás, gondolom számít csak valamit, ha valamelyik hátrébb áll. A kérdés az, hogy mennyit.

És ahogy nézegettem, szerintem a Golden Lance a legjobb választás kezdőnek. 16k AGI, szóval mindig ő üt először és mivel a skill-je az AGI-t veszi alapul szépen képes vele tarolni.
Naplózva

tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #14 Dátum: 13 márc 05, 19:38:49 »

Hát igen hogyne számítana!Azokat a famokat amiknek nagy a DEF-je és az ATK-ja azokat az első sorba kell tenni.Az első sorban lévők kapják a legtöbb ütést, így ők bírják a legtovább de az is igaz, hogy az első sorból a samurai-od nagyobbat üt az ellenfélre mint a hátsóból.Tehát fizikális sebzést okozókat előre kell raknod mindenféleképpen, azt amelyik a WIS-re építi a támadását azt meg hátra, mert a WIS támadásoknál nem számít hogy hátul vagy elől vagy illetve hogy az ellenfél hátul vagy elől van.Beteszel leghátra egy ilyet http://bloodbrothersgame.wikia.com/wiki/Odin_Stormgod_II (ő egyébként a másik nagyon népszerű familiar) és onnan ő mindenkire ugyanolyan mértékű csapást fog mérni, arra is aki az első sorban van és arra is aki a hátsóban.
Igen az energy az csak 30, ez eddig még nem változott sajnos, mindenkinek ennyi van.Ha van mandrake-ed http://bloodbrothersgame.wikia.com/wiki/Mandrake  akkor azt felhasználva újra lesz 30 energy pontod és mehet a mászkálás tovább.Ezt is a sztori módban kapod ládákból vagy a bazaar-ban tudsz cserélgetni persze.
Hát igen az egyik legnépszerűbb heroe a Golden Lance, de mellette van még a Grey Mage is mert neki is majdnem annyi az AGI-ja és mellette a WIS is rohadt magas.A legtöbb jó játékosnak ilyen csapata is van.Gondolj bele mire képes egy 170es Golden Lance mellette 4 darab PE Lanwall-lal.Ez mindenkinek KO. Nevet Persze vannak ellenfelei, például az én Bunga Stalwart-om pont az ilyen Lanwall félék ellen jó.Felbuffolom a védelmét egy Narluce nevű fam-al és mikor a Lanwall támad 70%os eséllyel az én Bunga-m kivédi az ütését (bármelyik emberemre támad rá) és vissza is támad azonnal.Persze ez a Bunga egy WIS bázisú team-mel már nem tud mit kezdeni, mert alacsony a WIS-ja de Lanwall ellen nagyon jó. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 05, 19:40:30 írta tibee77 » Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 ... 6
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!