24 máj 07, 11:59:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Pockie Pirates (2 soros szabály)  (Megtekintve 58590 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Negritis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 544


Saiyan Meteor


« Válasz #285 Dátum: 14 máj 15, 06:07:20 »

a 30k-s recruit megéri, csak nincs időm azzal se vacakolni Nevet

a hajós cucc szintén, pedig végig kéne tolni mindent hogy igazán jó legyen
Naplózva



DjLord1998
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 86


« Válasz #286 Dátum: 14 máj 15, 21:00:50 »

Értem akkor eddig jól tettem hogy nem csesztem el a fame-t pörgetésre kivéve ami nem rég volt és kuma jött ki belőle.Nevet
Időm,türelmem nincs a hajózáshoz így én nem csinálom amúgy egyik karimra kaptam egy kis ajándékot:$ 500fame,1k gold,sok s shadow,warship u. card,pár milla gold stb. Ray-chan luffy+kizaru lesz vagy más (Mivel kizaru-val harcolt sabybodyn) vagy másik verzió AB.Amúgy ti mit csináltok PP közbe?
Naplózva
Negritis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 544


Saiyan Meteor


« Válasz #287 Dátum: 14 máj 20, 14:32:27 »

ezt hívják idegbajnak szerintem Nevet
1db Accino vagy Foxy kellene hogy meglegyen a Garp S30on
100 small convene és 5 fame pörgetés sem dobta ki, sebaj talán holnap Nevet
Naplózva



Legato
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #288 Dátum: 14 máj 21, 09:38:49 »

Pedig őket gyakran forgatja ki 50 fame-ből, bár én is jártam hasonlóképpen, 1 Shojou kellene Kizaru-hoz és meglenne a 3 grácia, de  ugyan így nem sikerült kiforgatnom,talán ma..Nevet
PP közben én általában "dolgozom" vagy valami filmet hallgatok/nézek a háttérbe, bár 5-6 percnél nem több,amíg végig tolom a kötelezőket, egyedül enies lobby ami idő igényesebb meg a hajókázás,ezen kívül minden csak percek kérdése, eventeken marinefordot szerettem de már 2p alatt ledarálják a népet a többiek oda nincs már kedvem, hogy az első 2 percnél arra figyeljek,hogy gépnél legyek... ott egye meg a franc:)
Naplózva
Negritis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 544


Saiyan Meteor


« Válasz #289 Dátum: 14 máj 21, 11:15:00 »

marineford átment botozásba sajnos így én is hanyagolom, pedig jó móka volt anno
én ahogy néztem kb 15-20 perc a kötelezők, de tényleg nem sok

én vagy tanulok vagy GW2-zök közbe Nevet
ma még nem álttam neki, de sztem ma meglesz Nevet

közbe S3on is már csak apróságok hiányzonak Shankshez kb 1-2 hét

ami idegesít, hogy mind2 szerveren eddig nagyjából 8k goldot vertem el Luffyra és semmi Nevet

Garp állat Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 22, 15:29:42 írta Negritis » Naplózva



Legato
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #290 Dátum: 14 máj 24, 17:54:19 »

marineford átment botozásba sajnos így én is hanyagolom, pedig jó móka volt anno
én ahogy néztem kb 15-20 perc a kötelezők, de tényleg nem sok

én vagy tanulok vagy GW2-zök közbe Nevet
ma még nem álttam neki, de sztem ma meglesz Nevet

közbe S3on is már csak apróságok hiányzonak Shankshez kb 1-2 hét

ami idegesít, hogy mind2 szerveren eddig nagyjából 8k goldot vertem el Luffyra és semmi Nevet

Garp állat Nevet

Grat az öreghez!:) Nekem free adv callbol egyből kijött Croc ami pont kellett Borsalino-hoz, így ha nem váltom be őket én is Garp tulaj lennék:))) Kár hogy visszafele nem lehet konvertálni már felhasznált  karakter kártyákat^^
Nézegettem Luffyt meg Shanks-ot ,de nincs lelki erőm már nekifogni egy ilyen projectnek...meg  illendőségből kirakom SSS Choppert és SSS Frankyt, hozzájuk is már "csak" Enel szintű S-rankos kalóz hiányzik,meg Red Fame is van 1400,utána elkezdek filózni hogy van 2 csapatnyi használható crew-em, melyik lenne a legjobb 5 mellém -.-
Első nekifutásra:
                              Akainu(50% magic/physical redu)- Robin (előbbit helyből fel Furyzni)-  Prot. Swordman
                               Kizaru(Magic att.miatt) - Shirahoshi - Franky ( debuff miatt)


Naplózva
Negritis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 544


Saiyan Meteor


« Válasz #291 Dátum: 14 máj 25, 11:00:56 »

köszi

nah közbe S3on is megvan Shanks, jöhet SSS Franky Nevet
nem lesz könnyű meló, de a napi +100g-t megéri úgy döntöttem

az én csapatom így néz majd ki S3on :
x-x-x
SSS Robin - SSS Chopper - Sword Prot
Kizaru (míg nem találom ki kire cserélem) - SSS Franky - Shanks
Megalo
Naplózva



Legato
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #292 Dátum: 14 máj 26, 21:40:13 »

Nekem Kizaru nem jött be annyira Gladinál sem, valamiért Usoppot jobbnak érzem, bár ez lehet még azért van csak mert nincsenek jó cuccai,hiszen sima Sea God Settet kevésnek tartom egy Navira, így megvárom a 120at vele aztán BM...meglátom,,,

Shanki nagyon tudhat,tanknak raktad látom, Sea God-ot szoktad tolni? Ha igen  hányas Souljaid vannak ott?
Nekem 4db  lvl3-as készlet és 1db lvl4-es,  most lesz meg napokban a másik lvl 4-es is, azt Earth Guard-ra akarom tenni,60-ról 90%ra ugrik azon a szinten a defense 2 körig
Naplózva
DjLord1998
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 86


« Válasz #293 Dátum: 14 máj 27, 21:10:41 »

Én mi napokba úgy döntöttem hogy addig nem hagyom abba még meg nem leszek 130 full bm,full csillag,full kagyi,minden hajó stb. meg nem lesz de az a bibi picit idő igényes és nekem metin,minecraft,skyrim el vesz sok időt.Mosolyog meg hétvégén meló is sok idő-t és hogy spórolhatnék idő-t pp-n szerintetek?:O Amúgy most lesz meg SSS chopper aztán gyüjtöm franky majd garp/shanks
Naplózva
Legato
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #294 Dátum: 14 máj 29, 09:49:19 »

Hát csak kitartást hozzá!:) Amúgy nagyjából ennyi is lenne a játék hosszútávú célja sztem:D Elsőre  jó célkitűzés,de próbálj kis lépésenként haladni és arra koncentrálni, tudod minden hosszú út egy kisfröccsel kezdődik! Ha minden jól megy  még úgy is jó 1-1,5 év mindennapos munkája lesz... Persze a könnyebbik lehetőség az a gold vásárlás:)
Több játékot is nyomhatsz mellette simán, nem hiszem h napi 1 óránál többe kerülne,hogy foglalkozz a PP-vel!
Én most leálltam kicsit a karakter összerakásokkal, sodródom,hiszen megvan középtávra a csapat, 2 szett BM-et kirakok hogy az admirálisoknak meg legyenek a megfelelő statjaik (gyűrű kivételével,mert arra sajnálom a diamondot, amit ördöggyümölcsre gyűjtök és Devil Fruit SS-t akarok vásárolni belőle 550/1000 van jelenleg :/ ) Aokijin valszeg" hagyom a  Sea God szettet, így Prot,Kiza,Aka BM, Shira,Aok full SG,Drake full FG, utána már "csak" ezeket kell upgradelnem,onnantól
elkezdek gyűjtögetni, meg goldot menteni,egész hamar össze jött 500g!Fame-ket is szépen össze lehet kapargatni,ha meglesz a 2,4k  elképzelhető hogy addigra kirakom choppit v franket, onnantól percek kérdése lesz a felvarázsolás SSS 120-ra:)
Mai nap nagyot makkoltam, 4 db Lila kalóz jött ki a 100 db 30ezresből!:D alapanyagnak jók lesznek
Naplózva
Legato
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #295 Dátum: 14 jún 03, 17:48:14 »

nna,  fél éve gyüjtöttem megalo-ra erre  véletlenl besyncheztem a sz*ros choou-chou ba vagy mi a halál  töke az a mocskos korcs, így elveszett a tojása, nekem kivan  a tudatom már ezzel a mocskos játékkal ha érdekel valakit azu accom 3 admirálissal eladó!
Naplózva
DjLord1998
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 86


« Válasz #296 Dátum: 14 jún 04, 16:23:02 »

Az sajnálatos de fél év hogyan?:/ 2 max 3hónap egy megalo számításaim szerint ezért ne hagyd abba mert jól haladsz 3admirális,shirahosi és többi legénységi is meg van neked nem?Nevet Akkor csináld azt hogy el kötelezd magad és vigyázol hogy ne következzen be újra ez a baki
Naplózva
Legato
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #297 Dátum: 14 jún 05, 09:16:53 »

volt egy 2 honap kihagyásom mikor hagytam a fenébe ezért tartott fél évig.. amúgy tényleg 2 erős hónap míg ujra meglesz,de így is mocskos nagy hátrányba vagyok a sima kutyával...:/
Elcsűrtem minden fame-t de nem jött ki a szükséges 2db S kalózom se, ha érdekel valakit 5ösért övé az acc.
Naplózva
Negritis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 544


Saiyan Meteor


« Válasz #298 Dátum: 14 jún 10, 14:21:54 »

tanulás mellett volt időm kicsit hajózgatni is, így S3on megvan a trade lv50 (igen 50 Nevet)
viszont az hogy csak egyesével lehet remodel crystalt venni elég idegörlő Nevet

sebaj Ark Maxim már kész, ha eleget kattingatok akkor a red force is hamarosan megvan Nevet



-
közbe összeraktam S3on Aokijit is, valamint újabb 2k gold ment veszendőbe Luffy után vágyakozva Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 13, 18:33:46 írta Negritis » Naplózva



DjLord1998
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 86


« Válasz #299 Dátum: 14 júl 09, 19:04:22 »

Mivel a topik nem nagyon forog úgy gondolom 2dolog lenne illő 1.Írogatunk bele mint régen 2.Zárják a témát szerintetek mi legyen?Nevet és még lenne 1 kérdésem 1 30as karakterrel lehet rendesen shell-et gyűjtögetni?Mosolyog Mert eddig 100+os karik-al simán lehet szerezni őket de érdekelne egy kis karival hogy tudnék e.Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!