24 máj 07, 06:28:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: e-Sim: Lehetünk újra nagyhatalom? (2 soros szabály)  (Megtekintve 5584 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Hoci-sensei
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Dátum: 12 feb 26, 21:00:29 »

Kedves Naruto rajongók!

Egy online közösségi játékot szeretnék bemutatni nektek, melyet közel 20000 aktív felhasználó játszik, szerte a világ minden tájáról. A játék 173 napja indult, jelenleg 39 virtuális ország játékosai törnek világ uralomra, vagy harcolnak a szabadságukért. Ebben a harcban próbál helyt állni a fiatal, ám harca kész ország, sMagyarország. Jelenleg 570 aktív lakosunk van, és veletek szeretnénk e számot növelni, hisz ti vagytok a jövő nemzedéke, akikkel naggyá válhat egy a való életben kis ország, a mi országunk, mint ahogyan azt Litvánia tette, akit a játék első számú nagyhatalomként tartanak számon az e-simen.
E játékban lehetsz hazájáért küzdő bátor katona, egy egész katonai alakulatot irányíthatsz, lehetsz zsoldos, kereskedő, kém, diplomata, újságíró akire olvasok ezrei kíváncsiak, kiépítheted saját cég birodalmad, mellyel hatalmas vagyonra szert téve országok sorsát döntheted el, de lehetsz politikus, párt elnök vagy éppen egy ország elnöke is! Nem kell órákat eltöltened a gép előtt ahhoz, hogy sikeres légy, elég naponta csupán pár perc is. Alakítsd kedved szerint a saját, az országod és akár a világ sorsát! Az e-sim egy új világot, és egy második lehetőséget kínál számodra, ahol csak is a képességeid számítanak. Itt valóra válhatnak álmaid. Ha szeretnél egy összetartó közösség tagja lenni, csatlakozz!


Röviden sMagyarország jelenlegi helyzetéről

A népesség száma szerint a 9. helyet foglaljuk el az országok közt, hála az utóbbi 1-2 hétben beregisztrált új játékosoknak, s bár nekik még fejlődniük kell, egyre erősebbé válunk, és idővel felvehetjük a versenyt a jelenlegi nagyhatalmakkal is.
Jelenleg egy erős szövetség, az Alpha tagjaként vívunk közvetlen harcot Szlovéniával, Horvátországgal és Lengyelországgal. Országunkat az eltörlés veszélye fenyegeti, a lengyelek elfoglalták a fővárost és vele együtt a fél országot. Élet halál harcot vívunk, és egyenlőre sikerült megőriznünk az ország keleti részét, ami a gazdaságunk legjelentősebb részét teszi ki.
Már több alkalommal töröltek el minket keleti szomszédaink, de eddig mindig sikerült talpra állnunk. Most szeretnénk visszavágni nekik, és ehhez új, ötletekkel teli, ambiciózus, és első sorban tettre kész játékosokra van szükségünk. A te segítségeddel újra a magyarok nyilaitól félnek majd szerte a világon.

A játékba itt tudtok regisztrálni: http://e-sim.org/index.html?lan=58619

Ha bármi kérdésetek van a játékkal kapcsolatban, engem keressetek meg privát üzenet formájában (A nevem Hocci), vagy kérjetek segítséget a játék üzenő falán.

A topicra innentől a kétsoros szabály voantkozik.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 04, 13:37:49 írta Hiei D. Legend » Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1 Dátum: 12 feb 26, 21:29:40 »

A dupla poszt nem megengedett! Ott van a szerkesztés gomb használd!
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
GepgurU
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 322


Gépész gnóm, a gépek piciny hercege


« Válasz #2 Dátum: 12 feb 26, 21:56:07 »

Regeltem és máris hármas szintű vagyok, de most el vagyok megint tébolyogva. Régen volt egy ehhez hasonló ott se ismertem nagyon ki magam. De ha naponta kell ezt csinálni, amit ma akkor nem lehet olyan nehéz.
Naplózva

Harc nélkül feladni, olyan mint lemondani az álmainkról.

~ Mesterem: hanii ~ [Za Goburin no joō!]
Kis kabalám:
Hoci-sensei
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #3 Dátum: 12 feb 26, 22:23:03 »

Az első napokban az edzésen, a munkán és a harcon (amennyit tudsz: munkádért ugye fizut kapsz, és azon vehetsz ételt, amivel visszatöltheted az életerőd, amit a harc során veszítesz) nem lesz sok dolgod. olvashatsz újságcikkeket, belátszhatsz a közösségi életbe az üzenőfalon és a cseten: http://rizon.net/chat   és itt az #esim-hu szoba.
És keress magadnak egy Katonai alakulatot, ahova majd csatlakozni szeretnél:)
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4 Dátum: 12 feb 26, 22:25:08 »

Akár ezen a fórumon is beszélgethettek erről;) Nem feltétlen kell hozzá IRC ha a szabályokat betartjátok felőlem több ezer oldalon át írogathattok.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Hoci-sensei
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #5 Dátum: 12 feb 26, 22:27:57 »

Értem, csak hát ugye az a csatorna amit megadtam, a játékban Magyarország hivatalos cset szobája, mindig vannak fent, szóval azonnal tudnak segíteni minden újonnan regisztráltnak. Eddig 7 emberből 1 regelt, remélem azért majd többen is kedvet kapnak a regisztráláshoz:D
Tényleg jó a közösség, gyertek csak bátran.

Persze itt is segítek, ha van kérdés, tegyétek fel.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6 Dátum: 12 feb 26, 22:36:45 »

Nem gond mehettek oda elvégre az cset. Viszont itt is kifejtheted nekik a dolgot. Hidd el elég sok ember menne, ha tényleg jó a dolog. Moderálok elég témát itt van igény a jó online játékokra.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #7 Dátum: 12 márc 04, 13:38:21 »

Innentől két sorosszabály van érvényben.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
vastelorde
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 164


Veterán age of empires játékos.


« Válasz #8 Dátum: 14 szep 29, 19:36:31 »

Ez olyan mint az E-republik nem? vagy tévedek?  Gondolkozik Am ezzel még játszatok? mert jó lenne egy online játék
amiben sok emberel játszok Mosolyog Szóval láttam nem egy ilyen játékot  ? ? K???
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

"Szeretem a tejet" -Öreg bácsi a tévében
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!