24 máj 07, 06:40:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 25 26 [27]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Farmville (2 soros szabály!)  (Megtekintve 81749 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #390 Dátum: 11 szep 16, 13:23:07 »

Én most szüneteltetem egy jó ideig az FV-t.Elég sokmindent kell csinálni a suliba,meg még nyelvvizsgázni is akarok,úgyhogy ne kövezzetek meg ha nem küldözgetem vissza a cuccokat.Meg már valahogy elegem van abból hogy minden héten új épület van,új küldetés,meg minden ki tudja mi xD
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #391 Dátum: 12 szep 06, 09:29:54 »

Tolja még innen valaki a játékot? Én még csinálgatom, bár már nem akkora aktivitással. Most meg nagyon meg is nehezítették az egészet, az újabb küldik sokkal nehezebbek mint régen. (Többet kell ültetni, egyszerre több cuccot is gyártani). Ráadásul mostanában kissé be is van hülyülve az egész. Pl. betöltésnél mindig kifagy a flash plugin egy kisebb időre, meg az egész helyenként nagyon lassú. Chrome-ot használok. Kíváncsi vagyok, hogy más böngészőknél is csinálja-e ezt?
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #392 Dátum: 12 szep 06, 13:06:59 »

Igen, még mindig játszok, csak egy pár hete szüneteltetem. (nem ültetek, de a gyűjtögetős dolgot csinálom, meg ha látok a falamon valamilyen kérelmet, azt is megnyomom általában) Csak akkor fogok neki rendesebben, ha valami rendes lovat is lehet szerezni a küldetéssel, különben nem. Kicsit ráuntam, hogy mindig kunyerálni kell a szomszédoktól. Valahol azt írták, hogy azért tettek be "gyártós" feladatokat a küldetésekbe, mert nem sokan használták a Craftshopot. A feladatokkal akarták az embereket rávenni a használatára. Nálam ez pont visszafelé sült el. smirksweat
Nekem nem lázad, csak nagyon-nagyon ritkán, az is inkább a lassabb net miatt, de ha megmondom, milyen böngészőt használok, kiátkozol. ikszdé
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #393 Dátum: 12 szep 07, 08:56:04 »

Akkor nem kérdezem meg, milyen böngészőt használsz. ikszdé Nekem egyébként azon is bénázik, megnéztem. (A nevét le se írom. Nevet)

A Craftshop-ot igazából én se nagyon használtam, csak a küldetéseknél. Egyszerűen túl macerás, hogy a fákról származó busheleket is használni kell, azokat meg ugye nem lehet a szomszédoktól venni, csak magadnak termelni., ami nem könnyű, mert a fák lassan érnek be. Eddig egyébként annyira nem volt nehéz, mert általában csak egy cuccot kellett legyártani (szinte mindig Famrhands vagy Arborist) de most ezt is megnehezítették. Kellett is építenem még egy Craftshop-ot. Mondjuk a küldikkel azért jó cuccokat lehet szerezni, főleg állatokat. Ló is egész gyakran volt mostanában, meg macska is, én főleg arra gyúrok. Nevet Csak elég nagy szenvedés néha beszerezni a dolgokat hozzá. Nem csak a kéregetés nehézkes, hanem a gyártások is.

Viszont coinom megint rengeteg van, vagy 25 milla. ikszdé Csak már nem nagyon bővítek, egyenlőre nincs szükségem több helyre. A japán farmot lenne jó még bővíteni, csak ugye oda másfajta pénz van, az meg lassan gyűlik.
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #394 Dátum: 12 szep 07, 09:32:39 »

Eredetileg Firefoxon kezdtem, de ott tényleg állandóan bekrepált, úgyhogy áttértem emerre. ikszdé A legnagyobb baj, hogy túlterheltek a szervereik. Szerintem. Ha külön lapokon nyitogatom meg a kérelmeket a főoldalról, belassul az egész. Néhány hónapja még semmi ilyennel nem találkoztam. A többi játékukkal sincs e téren gond.

Minek használjam a Craftshopot, ha Farmhandset meg Arboristot szerezhetek az istállóból, Fertilize Allt meg a méhektől? A fáktól szerzett bushelokból meg többet kapsz egyszerre, ha több olyan fád van, amilyen bushel kell. (de jól megmagyaráztam smirksweat) Viszont, ha a silód tele van, akkor nem kapod el a bushelokat. Amúgy kérhetsz is, de hiába, ha nincs helyed eltárolni. Olyankor megkapod az üzenetet, hogy küldtek hozzávalót, de azt már nem kapod el. Hmm...
Mondom, már néhány hete nem nagyon néztem rá a küldetésekre, de miért építettél másik Craftshopot? Annyit kellett craftolni, hogy a kibővített shop sem volt elég? WTF?
A japán küldetésekkel lehet a legszebb cuccokat megszerezni, de nekem azok a legnehezebbek. Nagyon ritkán tudom befejezni őket. :/
Tudom, milyen gazdag vagy, a múltkor már dicsekedtél vele. ikszdé Nekem csak három millám van. A japán farmon az utolsó bővítés hiányzik. Van pofájuk elkérni érte hatszázezret. Soha az életben nem szedem azt össze. Hmm...

Amúgy mi ez a Farmville 2, amit annyira reklámoznak mostanában?
Naplózva

Viktor-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 424


« Válasz #395 Dátum: 12 szep 20, 18:30:34 »

Elkezdtem unatkozásból én is FV-zni. Nevet Jóval jobb a FV2: Jobb grafika, nem laggol, nagyobb fun. (SZERINTEM) 1 próbát megér mindenkinek aki nem is FV-zett. Kéne szomszéd hogy gyorsabban farmoljam a goldot bow Bár ha már olyan komolyan toljátok az elsőn akkor én se jönnék 2-re.. Pojén
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #396 Dátum: 12 okt 29, 10:21:30 »

A FV2 egyelőre azért nem laggol, mert még kicsi, de amint akkora adathalmaz lesz a farmod, mint 100+ leveles sima farmosoknak, az is pont úgy fog laggolni, szerintem. Nevet

Meg szeretnélek kérni titeket, hogy szavazzatok a rajzomra, hátha megnyerem azt a kis pénzt, amit a közönségdíjasnak ígértek a magyar farmosok. Nem valami látogatott a téma, de az a pár szavazat is sokat számít. Mosolyog

Itt tudjátok megnézni a "versenyzőket", ... és itt tudtok szavazni.
Remélem, nem számít reklámnak. smirksweat Köszönöm szépen mindenkinek, hogy ezt elolvastátok. Pirul
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #397 Dátum: 12 okt 29, 11:55:06 »

Remélem te is a sajátodra szavaztál, mert néztem meg a versenyzőket, csak klikkeltem a 2-esre, mert te is arra. Nevet Majd megnézem őket ha lesz időm, de úgyis rád szavazok. xD

FV2? Nem tudom, nekem annyira nem tetszik. Meg nem is akarok új játékot vállalni, a sima FV-ben is van bőven mit csinálni. Nevet

Ez a Haunted Hollow tetszik nagyon. Jók ezek a szörnyes, zombis, drakulás stb témák. Nevet Csak a küldik nehezek. Jade Fallson tegnap végre befejeztem ezt az utolsó cuccot (Beat Jade Falls), de érdekes módon semmi reakciót se kaptam rá. Még csak egy felugró ablakot se, hogy király vagy, kössz. Remélem azért lesz majd valami, elég angy meló volt.
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #398 Dátum: 12 okt 29, 12:34:49 »

De hülye vagyok, elfelejtettem odaírni... ikszdé Igen, a kettes az enyém, köszi Aes! Nevet

Jaja. Nevet A Jade meg a Haunted farm nekem is a kedvencem. Pont azért, amit leírtál. Nevet Csak két küldetést tudtam rendesen befejezni a Haunteden, de mindkétszer instagrowot kellett nyomnom a két napos virágra. A beat xy farmnál nem mindig gratulál. Van, amikor belassul a rendszer és "elfelejt" visszajelezni, de olyankor is elkapod az ajándékokat. Időhiány miatt még nem sikerült megvernem a Jadet, de a Haunteden mindig villogott, ha egyet megcsináltam a négy követelményből. ^^
Naplózva

Oldalak: 1 ... 25 26 [27]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!