24 máj 07, 17:28:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 24 25 [26] 27
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Farmville (2 soros szabály!)  (Megtekintve 81754 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #375 Dátum: 11 júl 03, 09:55:36 »

Kéne egy kis segítség , tök jó volt a Farmvillém , és egyik napról a másikra átment ilyen Angolos kis sz..ba vagy mibe amin mindenem elvesztetem amiért eddig keményen dolgoztam. Tudok segíteni hogy kaphatom vissza a régi farmom? Mert itt kb semmim sincsen meg a pénzen kívül és a farmom is tök kicsi.Még a sárkányomnak is annyi pedig az volt a kedvencem amiért sokat áldoztam.
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #376 Dátum: 11 júl 03, 17:09:18 »

Jobb felső sarokba ahol ki van írva a farmod neve van egy léghajó ikon.rákattolsz,katt a "go to my home farm" -ra,és a "travel now"-ra.Amúgy az az angol farmod.bármikor odamehetsz meg vissza,lehet küldiket csinálni,új növények vannak satöbbi Nevet
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #377 Dátum: 11 júl 27, 15:19:35 »

Hasonlóan növelheted az angol farmod méretét is, mint a másikét. Először is bemész a marketba és az Expand Farmnál megnézed, hogy megveheted-e a nagyobbat. Ha nem, akkor a "buy" helyett valami olyasmit fog írni, hogy "ask for help" vagy "ask for ... (valami)". Erre rámész, és kijelölöd a szomszédaidat, akiktől segítséget szeretnél kérni. Úgy néz ki, mint amikor például építőanyagot kérsz. Miután elegen segítettek, simán megveheted a nagyobb farmot a marketban. Nevet
(remélem, érthatően írtam le ^^")
Szerintem azért csinálhatták az angolt, hogy ne unalmasodjon el annyira a játék. (?) Amúgy nem tudom. Ezt tőlük kellene megkérdezni. ikszdé És szerintem biztos mindig ki fognak találni új dolgokat, hogy ne essenek el a pénzforrástól. Pojén

Valaki már végigcsinálta az angol farmos küldetéseket? Nevet

Van kb 4 és fél millám, de hiányzik a'szem 3 szomszéd az expandhoz... Sír
Naplózva

Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #378 Dátum: 11 júl 27, 17:04:29 »

igen,nekem már kész van vannak a küldik,ha megcsinálod mindet megkapod a storage transfert,és pakolgathatod a cuccokat az angol farmból a rendesre és vissza.amúgy kapják be,visszavettem a termőterületet h legyen hely a sok lomnak az eredeti farmon mert ott már mindent növény mgvan kivéve az electric lily-t,de hamarosan az is meglesz..erre bevágják nekem a super cropst,hogy nehogymá meg legyen az összes növény xD
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #379 Dátum: 11 júl 29, 16:50:05 »

Igen, a pakolászós dolgot azt tudom, hogy elkapjuk, de ennyi? :/ Legalább adnának egy kis zsét vagy legalább még valami hasznos dolgot... Hmm... Végigszenvedtetik velünk azt a rakás hülye küldetést, utána meg kapsz néhány ezer coint, pár száz xp-t meg egy storage transfert... -.-
Ritka nagylelkűek...
Én csak most kezdtem neki az egyik super crop-nak... Xp-ért mindent! ikszdé
A tyúkólamat is bővítem... Imádkozok, hogy összejöjjön elég segítség hozzá. smirksweat
Naplózva

Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #380 Dátum: 11 júl 30, 20:49:28 »

Zynga megint bekaphatja...megcsinálom az összes eddigi növényt normál farmon,meg az english farmon is most naponta megvan 1 tábla,erre kitalál 2 új szőlőnövényt,meg behozta a super crops-növényeket....Hát nem hiszem el hogy nem bírt volna várni még vagy 1 hónapot ezekkel a szarokkal -.- Ja,amúgy üzemanyagfogytán vagyok,abból az 1000 kannából már csak 700 kannám maradt,köszönhetően a 2 farmon egyszerre vetésnek xD mondjuk nem értem minek parázok,van 21 db 20 kanna vésztartaléknak xD A másik kedvencem a craftingolás...megcsinálok vagy 30(!) 50. szintű epertortát.van vagy 4-5 igen aktív szomszédom, én mindig veszek mindenkitől,de ki veszi meg az enyéimet?Csak Aes...Bár nemtudom hogy csinálja hogy egy nap vesz 6-ot,de nem bánom Nevet amúgy jelöljetek szomszédnak,szívesen vásárolok meg segítek mindenkinek aki visszaküldi a cuccot Nevet http://www.facebook.com/profile.php?id=100000951037529 csak írjátok oda h farmville vagy valami,mert akit nem ismerek azt nem jelölöm vissza xD
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #381 Dátum: 11 júl 31, 07:58:39 »

Én most annyira nem játszom aktívan. Legalábbis ami a táblákat illeti. ikszdé Most nekiálltam az új egy naposnak, csinálgatom. De angol farmon egyátalán nem ültetek. Nevet Ott csak a fákat csinálom. Nevet Elkezdtem építeni a 7. orchardot. Mosolyog De pl a küldikkel nem nagyon foglalkozok már... valahogy sosincs türelmem, ehhez az ültess 200 ezt 100 azt stb.. Super cropsal sem törődtem még. Majd ha már meg lesz az összes tábla. Meg amúgy se szeretném, ha aranyszínűvé válnának. Nekem jobban tetszenek a tábláim úgy, ahogy vannak. ikszdé
Am Marci nem 6ot csak kettőt veszek minden nap.^^ Egyet az angol farmomon, egyet meg a rendesen. Sztem amúgy ez egy bug, mert néha kiakassza a gamét, de így lehet mindenkitől egy nap két cuccot venni. Mosolyog
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #382 Dátum: 11 júl 31, 13:12:08 »

Hát pedig a múltkor úgy írta az ablak h 6-ot vettél...Mondom nem hiszem el...megnéztem a my salesbe és tényleg vettél 6-ot xD Megláttam vágtam egy  Ohh My God fejet Nevet de most hogy mondod lehet csak 2-őt vettél,és valahogy kiakadt,nekem meg elkönyvelt 6 eladást :DDD Most elfogyott az összes epertortám,most vettettem szuperepret xD remélhetőleg a bushelek 100 körül lesznek xD utána meg vetek búzát és nekiállok gyártani ezerrel,kell az üzemanyag xD
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #383 Dátum: 11 aug 02, 19:55:26 »

Oké Marci, küldtem kérelmet. Nevet Már csak 2 szomszéd kell... ^^"
Aes, ahhoz képest, hogy nem nagyon foglalkozol a farmoddal, kb te vagy a legszorgalmasabb szomszédom... ikszdé Amúgy én örülök az új szőlőknek. A lila nagyon jól fizet, és elég XP-t is ad. Nevet Szerintem csak azokat az új növényeket fogom kigyűjteni, amik meg is érik... Olyanért nem strapálom magam, ami alig ad egy kis pénzt vagy XP-t.
És sikerült a tyúkólbővítésem~! El sem hiszem! Nevet
Kaptam egy ingyen dart-ot ahhoz a dobálós játékukhoz. Azon a farmon, amit csak a pénzért tartok lovat lőttem, a rendesen, meg persze, hogy kacsát. -.-
Naplózva

dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #384 Dátum: 11 aug 15, 11:50:25 »

Hányas szinttől lehet küldeni másoknak állatokat? Mert haverom küldene nekem egy pink sárkányt de neki nemengedi pedig 9es szintú nekem meg kéne az a sárkány mert szeretem ezeket.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #385 Dátum: 11 aug 15, 13:34:08 »

2 soros szabályra ügyelj!

Amúgy sajnos van egy szintkorlát a küldéshez, de nem tudom mennyi. Olyan 15-20 körülire tippelek. Szomorú Ezt a multis csalók miatt vezették be, akik olyanokat csináltak, hogy regiztek egy fake accot facebookra, csináltak egy farmot, bonuspackok+toolbar meg pár szintlépés és simán meg volt az a 20-20 papírpénz, ami egy átlagos cuccra/állatra kell. Nekem is így lett egy csomó cuccom, pl a piros sárki is. Nevet
Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #386 Dátum: 11 aug 15, 19:49:56 »

Tudsz ilyeneket mondani amiből gyorsan tudok szerezni még pénz , vagy haveromnak mert csak 9-es szintű. Am kár mert emiatt emiatt ő nem tud küldeni pedig sok mindent dobtam már neki ezzel viszonozta volna. Na mind1. De gondolom nem csak egy tipp van amivel lehet ezt azt szerezni nem? Pl ezek a bonuspackok mik?
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #387 Dátum: 11 aug 23, 10:59:15 »

Jól felcseszte az agyamat a Farmville. Nem csinálom a küldiket, de ezt a tündéreset elkezdtem. (Mert szeretem a tündéreket Nevet) Erre most meg holnap már vége, a hatodik részét nem is tudom megcsinálni. -.- Kaptam egy tök jó várat, amit nem tudok hova tenni, mert nincs hely. Viszont legalább a kék sárkánykölyköm meg lett. Nevet Azok nagyon aranyosak, van már piros is. Jó lenne a rózsaszínet is behúzni. Nevet Csak nincs elég papírpénzem rá sajnos. Meg láttam, hogy valamikor fekete is volt, az nem is tudom mikor. Szomorú

Meg volt fehér farkaskölyök is. (tiszta Trónok Harca Nevet). Farkasom egy van, de jó lett volna mellé a fehér is.
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #388 Dátum: 11 aug 23, 12:47:31 »

farkas kölyök az toriko:D
egyébként farmvillbe valahogy nem lehet sok mindent egyszerre letörölni?
mert egyszer unatkoztam és kiraktam pár szalmabálát amit 1 év lenne leszedni:D
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #389 Dátum: 11 aug 24, 10:33:20 »

Tudtommal nem lehet, úgyhogy hajrá hajrá! ikszdé Viszont van egy olyan opció, hogy quick delete, csak azzal vigyázni kell. Ha bekapcsolod és rákattolsz valamire, amit 5000-nél kevesebbért adhatsz el, akkor kérdezés nélkül kitörli.
Ha jól emlékszem, akkor az utolsó tündéres küldiért egy tavat kaptam. Gondolkozik Én sem tudom hova tenni a várat, és kb semmit mást sem a tündéres dolgokból. ikszdé Már csak 2 szomszédom hiányzik az expandhoz, sz'al majdcsak összejön. Utána meg átrendezem a farmom tündéres felét.
A fekete sárkány tudtommal az előző tündéres akciónál volt. ^^
Farkast meg szerintem szerezhetsz abból az új cuccból, amit most építettünk.

A Farmhandsekért meg bocsi. >.<# Még nem volt időm végignyálazni a lovaimat. smirksweat Majdcsak összejön az is...
Naplózva

Oldalak: 1 ... 24 25 [26] 27
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!