24 máj 08, 00:07:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 318 319 [320] 321
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Soul-arena (2 soros szabály!)  (Megtekintve 409735 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Ricko14
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 182


« Válasz #4785 Dátum: 11 máj 28, 11:39:53 »

Ami nekem bevált a Sado-Ishida-Ichigo azzal jó voltam most a Grand FIsher küldijét csinálom de Konnal nehéz :I tudtok valami taktikát mit kell benyomni hogy jó legyen kon a harcmezőn vagy jó csapatot hozzá? most Sado-Ichigo -Kon csapatot használom nem tudom jó-e?
Naplózva

lambomax
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 263


« Válasz #4786 Dátum: 11 máj 31, 16:51:34 »

Hát ugye Kon-nál fel kell rakni a Gigai Pill nevű skilljét. 5 körig érvényes. Hatása:

-10 ponttal lecsökkenti ellenfél támadását.(persze, ha afflication vagy piercing attack-ról van szó, azt nem gyengíti le.)
-Flying Knee Strike nevű skill 5-tel többet sebez, azaz 20 pontot. + ellenfelet is stunnolni tudja már.
-High Speed Rush nevű skill is 5-tel többet sebez, azaz 20 pontot. +kap egy 5 pontos védelmet/falat 1 körig. ( afflication ez ellen is áthatol, piercing ellen már véd ez.)

Egy szó, mint száz gigai pill nélkül szart se ér Kon, viszont azzal már elég jó. Mosolyog


Más. Úgy tűnik végre átrendezik a ladder rendszert, így pl egy 41-es szintű vaizard, ha kikap ellenfélül egy 15-os szintű ellenfelet, akkor nem 600 pontot fog veszíteni, hanem jóval kevesebbet.+ ha nyer egy 41-es szintű egy 15-ös szintű ellen, nem egy nevetségesnek mondható 15 pontot fog kapni, hanem jóval többet. Kb így lesz majd, ahogy szemléltettem. Dolgoznak az adminok már az ügyön...

Közben pedig újra megjöttek az új karik, azaz újra "beindult" az élet az arénán. Én, még nem szereztem meg az új karikat, de majd nemsokára sort kerítek rá. Mosolyog
Naplózva

Daniels
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #4787 Dátum: 11 jún 30, 23:40:48 »

Sziasztok, én még nemrég kezdtem a soul-arenát. Most Hadnagy vagyok de nem akar menni kenpachi küldije, nem nagyon használják Ganjut. De nem ez a problémám hanem Nemuhoz nem tudok összerakni egy jó csapatott segítségeket előre is köszönöm.
Naplózva

      Good Morning!
:embarressed :embarressed
Awokado
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20



« Válasz #4788 Dátum: 11 júl 03, 12:28:47 »

Sziasztok, én még csak Shinigami vagyok a játékba, épp Hanatarou küldijével vagyok elfoglalva, Rukia mellé kérnék egy jó teamet, összes kari megvan Shinigamiként, csak Hanatarou hiányzik. Utána egy jó Ladder team is rámférne,amivel feltudok menni Ryokara. Thx előre is   bow
Naplózva

Awokado, pomidory i Hrabia Pumpernikiel ;-)
lambomax
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 263


« Válasz #4789 Dátum: 11 júl 07, 10:24:57 »

Awokado

Tudom, hogy unalmas lehetek már, de u.azt tudom mondani, mint mindig:

-->Ichi/Ruki/Ururu

Daniels

-->Kira/Momo/Nemu
-->Sado/Shawlong/Nemu

Remélem tudtam segíteni nektek. Mosolyog
Naplózva

fefe1200
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78



« Válasz #4790 Dátum: 11 aug 03, 12:40:57 »

Hello mindenkinek!Én még tejjes mértékben új vagyok a soul arena-ban, és ichigo-hoz kérnék szuépen teamokat, ha lehet, nagy9on sürgősen kellene.A válaszokat előre is köszönöm, és mindenkinek jó játékot kívánok, és sok szerencsét!
Bocsi a sok rizsáért a 2. sorban, de nem tudtam mivcel kitölteni Nyelvesít!
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #4791 Dátum: 11 aug 08, 13:25:25 »

Na elkezdtem újra játszani, jelenlegi teljesítményem elég gyér, de már kezdek visszarázódni (ma vertem el egy Vizardot Nyelvesít).
Most terveim közt van újra feljutni Vizardra, és ott maradni, nem resetelek/szórakozok, hátha feljutok Captain rangra.
Láttam Zoli, hogy neked se jött össze a lv46 :S nem fogsz már visszamenni Espadaról Vizardra??
Naplózva
lambomax
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 263


« Válasz #4792 Dátum: 11 aug 08, 15:46:40 »

Nem rajtam múlik. Mosolyog Majd, vmikor... változtatnak a ladder rendszeren, addig csak hébe-hóba ladderezek.

Nem fogok annyi pontot veszíteni arrancar, privaron ellen ha kikapok ellenük, ugyanakkor ha nyerek ellenük, többet fogok kapni, mint most. De, amilyen lusták, nem tudom mikor lesz esedékes. Mert így 5 megnyert meccs=1 elveszített meccs.

Viszont kari információm vannak, most 12(13).-én, vagy jövőhét 19(20)-én jön a karakter csomag, elvileg 6 karakterrel. (most adtak volna ki egy 3 karis csomagot, de...). Így legközelebb akkor jönnek, elvileg 6 karakterrel. És lehet, hogy hétről hétre adják ki, ha sa-ból indulok ki. xD És, az is majdnem biztos, hogy a top3 espada benne lesz, hiába nem ők következnek anime sorrendjében. (Sokan ríttak Harribel után, de tényleg. xd)

És nem fogják megcsinálni soha( Kostas) mondta, Yachiru-t, (kivéve ha Kubo kezd vele vmit támadás terén...), és nem lesz 1. osztag bajszos hadnagya, Chojiro se. Illetve az az arrancer se valószínű, akit Koma győzött le FKT-ban.

A zárójelbe tett időpont azt jelenti, hogy ami pl 19. náluk, az nekünk már 20. ... xD

És vizard szintű kari se valószínű, viszont espada annál több. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 08, 15:51:01 írta lambomax » Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #4793 Dátum: 11 aug 08, 15:57:31 »

Hallottam róla, hogy a 3 Espada mostanság jön ki, és még úgy tudom, hogy Res. Ulquiorra is tagja lesz ennek a csomagnak, vele meg akkor VL Ichigonak kéne jönnie, de úgy meg a kapitányok maradnak ki.
Amúgy Kostas vagy Zelos volt az a böszme, amelyik nem bírta normálisra belőni se BM-et se Res. Szayelt? Nevet Mert úgy tudom ők készítenek most karaktereket (ha igaz, amit Adamems mondott, akkor 2-t Zelos, 4-et Kostas), és előre fel szeretnék készülni rájuk idegileg xD
Naplózva
lambomax
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 263


« Válasz #4794 Dátum: 11 aug 08, 16:10:02 »

Jaja ők készítik. xD De Sib, nélkül nem tudnak mit csinálni, hiába vannak kész. Egy beképzelt gyerek, nem enged a hatalmi pozíciójából. xD Ül a szemétdombján. Mosolyog És egyébként Zelos lustizik, miatta csúcsott kiadás megint. Kostas 1el teljesen kész van már, kódolással is, csak van egy bugja neki, azt még javítják. +kész van még egy kari karakter desginjával, karival, kódolása nincs meg még. Zelos meg szinte semmit se csinált... Kostas árulkodott boardon, onnan tudok ennyit.  Ördögi

Kapitányok nem lesznek elvileg, de lehet kerül pár darab belőle... de a top3 espada lesz középpontban elvileg. Majd meglátjuk. Én egy új ladder rendszernek jobban örülnék, de nem tudom, hogy csinálnak bármit is... Mosolyog

BM-mel semmi bajom. Hanem Res. Szayel 1.skilljét ki nem állhatom. 1 feketéért, mindenki skilljét 10el csökkenti/kivéve aff/. 1 kör után, pedig ismét használhatja, is nagyon idegesítő, és sokat számít. Ugye -30..., azt rád teszi megint annyi...
Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #4795 Dátum: 11 aug 08, 16:28:04 »

Res. Szayel OP, Bankai Mayuri UP. De egyszerűen nem is lehet jóra csinálni őket, mert a skilljeik nem engednek aranyközéputat, vagy lehúzzák hihetetlenül, vagy nagyon felerősítik őket. Ott van Bankai Byakuya. Nála miért tudták eltalálni azt a pontot, ami még az OP és az UP határán van? Mert a skilljei megengedték.
Most Mayuri mérgénél az örök aff az vagy valami nagyon magas/jól növekedő érték, vagy egy elenyésző támadás. Kezdetben 'aszott erős volt, most már jelentősen gyengébb. a Superhuman Drug elég jó, meg a 2. skill is, csak az a baj, hogy ezzel a kettővel nem lehet megnyerni a meccset.
Másik bajom, hogy most Nnoitrával behoztak egy erősebb Ururut. Oké, hogy ő egy Espada, meg minden, de azért elég brutális, hogy egy fehérbe (!!!!) kerülő skill kinyomja a healt, DD-t, védelmet, reducot, countert, reflectet, és a többi friendly skillt. Ráadásul 2 körre.
Na nem is panaszkodok többet, attól nem fogok feljutni Arrancarra xD
Naplózva
lambomax
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 263


« Válasz #4796 Dátum: 11 aug 08, 16:50:36 »

Jaja. Egyetértek, Szayellel is, BMayurival. is. Szayelt már mondtam, h túl erős. BMayuri-val nincs bajom, de inkább UP, mint kiegyensúlyozott abban egyet értek. Nnoitra meg igen, erős, 1.skillje miatt az egyik kedvencem. xD Viszont azt utálom, mikor ellenfél csapatában Nnoitra van... xD De használni szeretem. xD 2 körös ururu 1. skill.  bow Csakis jó sülhet ki belőle. Vagy nem... xD

Amúgy nem hinném, hogy nagyon változtatni fognak rajt, tény egy karival ki tud cseszni rendesen Nnoitra, de ez a játék csapatból áll, nem OP-k és UP karikból. Mert tény, van mindkettőre példa, de hál istennek nem ilyen egyszerű a képlet. Senki sem lett captain még sztem úgy, hogy 3 OP karit egymás mellé tett. Viszont jó csapattal igen. Mosolyog

Amúgy bírom a soul arénás, naruto arénás beszélgetéseket, kívülálló (értsd: nem játszik ezekkel a játékokkal)  ide téved, az se tudja miről hablatyolunk. ikszdé

Az arrancar szinthez pedig, hajrá!  Nevet

De, azt hozzátenném persze, hogy OP karik sokat nyomnak a latban, de egy jó csapat sokkal jobban dominál, mint egy OP kari. Am anno BMayuri nem OP volt, hanem OP OP. ikszdé Csakis azért tudtam felmenni vele vizradra. xD
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 08, 17:09:08 írta lambomax » Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #4797 Dátum: 11 aug 08, 17:18:32 »

Azért kicsit szívás, mikor jön ellenem egy kedves ellenfél, akinek a csapata Kisuke-Nnoitra-Ulquiorrából áll, én meg akárhogyan taktikázok BB-Ryuuken-Hime csapattal, akkor sem fogom tudni legyőzni, mert rám pakolja a 2 körös támadásokat, ezek összesen 85öt sebeznek, viszont védekezni/healelni nem tudok Nnoitra miatt.
Másik kedvencem (igen, megint elkezdem szidni az összes karaktert, akitől kikaptam xD) Grand Fisher. Tipikus counter karikat alázó counterrel rendelkezik, a védelme az egekbe van, a támadása óriási, és még mindig 1-2 randomos skillekről beszélünk! Ja és Kuukaku minden countert offol, GF-ét nem...
Naplózva
lambomax
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 263


« Válasz #4798 Dátum: 11 aug 08, 17:31:10 »

Am természetesen Nnoitrával is egyetértek, csak én jobbnak látom valamivel a helyzetet, mint te.

GF skillje se nem counter, se nem reflect.  "Ignore all new non-affliction damage". És ez egyikbe se tartozik bele. Ez ugye figyelmen kívűl hagy minden rá érkező támadást. -afflication. Míg a counter egy adott támadást hárít,és általában egy adott karakterét(akire ráteszi, azét, ugye. Ha pedig magára, akkor mki ellen jó.) a reflect meg visszaveri a támadást. Az külön bele van írva a skill leírásban, ha counter-ezik, vagy reflect-ezik az adott kari. Ha nincs, akkor nem. GF OP, ez tény. Hogy miért? Mert alig használták(és ez igaz is volt), ezért az adminok kitalálták, hogy erősítenek rajt. Várható neki egy nerf közeljövőben sztem. És jogosan. Mosolyog
Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #4799 Dátum: 11 aug 08, 17:51:46 »

Igen, már rájöttem, hogy valószínűleg ez az ok. Nem lenne baj, ha ilyen lenne GF, csak erősen Hakudás karakterré kéne alakítani. Igazából az az egy baj van ezzel az "erősítem, aztán gyengítem" stratégiával az adminok részéről, hogy amint gyengítik mindenki elfordul tőle, amint erősítik meg mindenki vele játszik csak.

Ezazz, +2nél dusztig egy 3rd seatot kell beadni, aki GF-fel szétloccsantja a csapatomat...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 318 319 [320] 321
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!