24 máj 15, 19:47:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 8
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Melyik a jobb anime? A Dragon Ball, Yu Yu Hakusho, Bleach vagy a Naruto?  (Megtekintve 44369 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #30 Dátum: 09 szep 03, 11:24:01 »

Szerintem ne hasonlítjuk Vegitát Sasukéhez emberek  Neeem

Vegita sokkal karizmatikusabb, érdekesebb és szimpatikusabb szereplő Nevet Tele volt meglepetésekkel és nem volt " isten császár kifogyhatatlan erő mindenki megmenti a seggemet " meg neki sokkal jobban állt a nagyképűség mint szöszkének...ennyit erről....másrészt meg mindig megverték és talpra tudott állni hiába aza  nagy büszkesége mindig fejlődött és nem síránkozott mert Vegita a saját erejét fejlesztette és használta de szöszke eddig csak orochimarutól tanultakat és Itachi -tól kapott képességeket használta kivéve a Chidorit amit láthatunk hogy kicsit tulzásba vitte az erősségét egy 15 éves hülye gyerek lévén...

Bleach anime eljut a mangához akkor elég erős lehet a versenyben Nevet
Nekem a Dragon Ball Z ből a Trunksos részek a kedvenceim szóval ezért DB Z ... főleg amikor visszamegy a horroric future-be és meglepi Cell bácsit *-*
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 03, 11:26:14 írta Syzygy » Naplózva
Lolo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Válasz #31 Dátum: 09 okt 14, 18:11:24 »

Nehéz választás.
A Dragon Ball "fiatalságom Nevet" animéje(6,7 éves korom)
A Naruto inkább a mostani időkre jellemző Mosolyog
Szóval szerintem legyen 50-50 Hümm-hümm
Naplózva
Brock Lee
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 125


« Válasz #32 Dátum: 09 okt 14, 23:26:52 »

Hmm, szerintem ez elég érdekes egy kérdés. Csak én érzem úgy, hogy ezeket hülyeség összehasonlítani, hogy melyik a jobb? Nevet
Oké, hogy bizonyos értelemben ez a 4 anime "hasonló", de szerintem akkor sem szabad őket egy kalap alá venni.
Meg én személy szerint nem hiszek abban, hogy a DB nélkül nem lenne a másik három. Ugyanúgy lennének szerintem, a fő dolgok nem változnának, csak néhány dolog tünne el/másképp lenne, mert hiányozna az alap modell, ami alapján ki lett találva.
Én személy szerint a Yu Yu Hakusho kivételével mindhármat nagyon szeretem. Az YYH-t csak azért nem, mert ez hasonlít a legjobban a DB-re (szerintem) és ezért számomra nem elég eredeti. /Na meg időben a YYH készítése áll a legközelebb a három közül a DB készítéséhez, sőt a DB anime még tartott, mikor a YYH-t kezdték/

Szóval a végső választásom, hogy a három közül nem tudok választani  >.<#
Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #33 Dátum: 09 nov 27, 16:01:53 »

A Dragon Ballra nem emlékszem már... rég volt mikor láttam meg kéne nézni az elejétől a végéig (majd 1x).
A Yu Yu Hakusho-t nem nagyon ismerem, láttam belőle kb 10 részt, de nem jött be túlságosan, nem rossz, de nem is jó.
A Naruto-t a története miatt szeretem, mindig történik benne valami érdekes...
A Bleach-t kedvelem a 4-közül a legjobban. Van benne humor, akció. Az elején még jobb volt amikor a harcok alatt ment a Hasel Fernandes - Number One zene (bocs ha rosszul irtam) , de még most is ez tetszik a legjobban...
 Nevet Nevet
Naplózva

....................................................................................................................
Dave SSJ4
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20


« Válasz #34 Dátum: 09 dec 08, 11:41:40 »

Ömm,hülyeséget mondasz...  Pojén
A Bleach mangát Kubo Tite csinálja,és ha jól tudom a DB-hez semmi köze! Nevet

Dehogy is nincs köze, sőt nagyon is sok van Mosolyog

"Kubo Tite 1977. Június 26-án született Hiroshimában. Eredeti neve Kubo Noriaki. A Dragon Ball-on és az Akirán nőtt fel, ez a két anime inspirálta arra, hogy manga rajzoló legyen.
Mikor Kubo megpróbálta új szerzeményét (Bleach) eladni a Weekly Shonen Jump magazinnak, visszautasították, mondván nagyon hasonlít az akkor fénykorát élő és azóta is igen népszerű Yu Yu Hakusho mangára.
Ám ekkor nem más, mint a Dragonball sorozattal legendás hírnévre szert tevő Akira Toriyama írt neki egy bátorító és inspiráló levelet. Ez a levél valóban elérte célját, Kubo erőt merített belőle, hogy újra próbálkozzon és végül kifizetődött a sok erőfeszítés, a Weekly Shonen Jump végre elindította a manga sorozatot."
Naplózva
ikariam
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #35 Dátum: 09 dec 08, 16:32:35 »

Szerintem a Dragon ball és a Naruto egy szinten vannak Mosolyog
Mert igaz hogy a Dragon ball-ból csomó mindent átvett sok anime de szerintem a Naruto szinte semmit se vett át mert nem sokat láttam a Dragon Ballba chakrát , ninjutsukat és a narutoba se bolygókat pusztítani Nevet
Naplózva

http://titok0008.qwqw.hu <---Oldalam! nézd meg, One piece nevelde.(remélem nem gond, ha az akkor írj üzit Admin, és leveszem.)
Palidy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6



WWW
« Válasz #36 Dátum: 09 dec 10, 22:05:49 »

Nálam ezek közül az első a Dragon Ball.
Nemrég néztem végig a simát és a GT-t most fejeztem be 2 napja ikszdé A Zed-et azért nem néztem újra mert most nézem a Kai-t ikszdé, de a Zed-et már így is kétszer láttam Nevet
Ezek közül a Zed a kedvencem, bár a GT-be van a kedvenc jelenetem Nevet
Goku:"
-Ne haragudj!
-Nagyon meglepődtem.
-Sosem gondoltam, hogy
ilyen erős vagyok."

Második: Naruto
Ebből igazán nincs is kedvenc szereplőm, ez olyan anime ami rendkívül tágas és összetett világot tár az ember elé, ez kellő izgalommal és néha humorral fűszerezve.

Harmadik a Bleach
Hát ez inkább ilyen verekedős harcos anime, némi alaptörténetre ágyazva, de lássuk be nem a történetszál mélysége a lényege ennek az animéknek. Bár így is egyik nagy kedvencem. Kenpachival az élen Nevet

Yu Yu Hakusho meg nem láttam
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 10, 22:06:32 írta Palidy » Naplózva
Ixion
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1073

Csak 1 Célunk van: El fogjuk pusztítani Konohát!


« Válasz #37 Dátum: 09 dec 26, 19:23:56 »

Szerintem a Naruto áll az első helyen.
2. Bleach
3.Dragon Ball
4.Yu Yu Hakusho csak mert még nem ismerem Nevet
Naplózva

Az igaz barát az, aki akkor jön, amikor mindenki más megy.
Úgy élj a jelenben, hogy megbánás nélkül gondolhass a múltra.
A boldogsághoz hozzátartozik a küzdelem, a tudás, a teljesítmény.
Az életben minden csata azt a célt szolgálja, hogy tanunljunk belőle valamit.
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #38 Dátum: 09 dec 27, 17:26:26 »

Szerintem a Bleach, nagyon kicsivel lemaradva a DB, utánna a Naruto és YuYu hakuso (nagyon hasonlit a DB-hez, és ugye annál semmi se jobb, ugyh sajna utsó ikszdé)
Naplózva







Flash
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 212

Don't mess...with the Uchiha


« Válasz #39 Dátum: 09 dec 27, 21:20:49 »

Hát nálam első helyen Naruto vagy Bleach
Narutot sztem nem kell részleteznem, hogy miért, remek sztori jó karakterek stb Nevet
Bleach-et nemrég kezdtem el nézni de ezt is nagyon megszerettem. Poénok szempontjából veri a narutot, azok az arcok néha, meg Orihime magában egy olyan elem ami nagyon nagy + pont Nevet, azon kívül meg maga az egész tetszik nekem.
De ha muszáj lenne választani akkor Naruto jobb egy kicsivel, valahogy a karakterek jobban bejönnek Nevet
Utána jön a Dragonball, eztis nagyon szeretem, bár csak a KAi-t néztem/nézegetem Nevet
És utcsó helyen a YYH, pár részt láttam ,de egyáltalán nem tetszett:D  Valahogy idegesítenek a szereplők,meg az ellenfelek főképp. >.<#
Naplózva

Hatsue
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26


« Válasz #40 Dátum: 10 jan 04, 20:05:19 »

én se szeretem ha így 1 kalap alá veszik ezeket  Neeem az igaz h a DB az alap de én se hiszem h a többi nem lenne ha DB se lett volna :S szimplán 1 műfaj...
nekem Naruto első helyen ^^
aztán DB és YYH
a Bleachet meg még nem láttam/olvastam :S
Naplózva
Ravengoth
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 87


« Válasz #41 Dátum: 10 jan 05, 16:44:25 »

Nalam az: 1. Naruto
                 2.Yu Yu Hahusho
                 3.Bleach
                 4.Dragon Ball
Naplózva

Fear of the dark!
FujiwaaraMichiyo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 248

Aisurando *O*


WWW
« Válasz #42 Dátum: 10 jan 07, 14:34:08 »

Nálam a bleach az első! A narutóbül már csak a sima részeket szeretem.
Naplózva

/l 、
( ゚ヮ 。7 ೨ -Ve~nyau!
 l、 ~ヽ
 じしf_, )ノ
Risa-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #43 Dátum: 10 jan 17, 20:44:33 »

Konnichiwa!

Szívem szerint azt mondom, hogy a Bleach és a Naruto, de nem ők most a favoritom. De attól még jók. Utánunk jön persze a Yu Yu hakusho, mert láttam és tetszet, de viszont én nem szeretem a Dragon Ballt. Nagyon nem. Szóval csak ennyit szerettem volna!
Sayonara!
Naplózva
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #44 Dátum: 10 jan 18, 18:33:50 »

Üdv all! Nos ehhez a témához annyit tudok fűzni hogy a DB-t egyikhez se lehet hasonlítani hisz az egy kultusz anime... a Yu Yu Hakushotól kezdve a Bleachig mindegyikben megtaláljuk a DB egyik szereplőjének a vonásait

Hiei, Sasuke = Vegita ha láttátok az animéket tudjátok miről beszélek(Söt még ide sorolná Ishidát is az utolsó Quincy-t neki is rengeteg vonása van ami Vegitához köti)
Naruto = SonGoku (nem egy észlény egyik se... de a harchoz értenek)
Yusuke = most ide sztem SonGohan jöhetne (a dühtől erőre kap, Toguro elleni harc)
És ezt még lehetne sorolni szereplőről szereplőre...

Tehát nálam az örökös Number 1 a Dragon Ball, utána a legjobban a Yu Yu Hakusho-t csiptem a legjobban a Naruto és a Bleach nálam 1 helyen szerepel.
Naplózva


--->3D Modeller<---
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 8
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!