24 máj 15, 22:07:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 6
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Inoue Orihime  (Megtekintve 32203 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #30 Dátum: 11 aug 10, 12:09:12 »

Viszont míg Sakura a képességét kemény munkával szerezte amihez AGY is kell. Addig Inoue fullbringer. A képességet kapta és nem szűkséges hozzá agy. Ha szűkséges volna nem tudna gyógyítani. Még szerencse, hogy meggyógyít boldog boldogtalant különben még ennyi értelme se lenne a létezésénekXDDD
Orihime buta mint a föld persze, hogy az életét adja mikor nincs esze, hogy kitaláljon valami célszerűt. Egy agyatlan nagy mellű tehén semmit több.

Hinata a másik szánalmas karakter. Annak is halnia kéne. Tehetetlen élet képtelen és szánalmas.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #31 Dátum: 11 aug 10, 13:17:12 »

Ennyi erővel Sakura is chakrával született, épp úgy meg kellett tanulnia használni mint Inouének a fullbring képességet. A képességek használatának megtanulásához pedig pont annyi észre van szüksége mint Sakurának a gyógyító jutsukhoz.

Egyébként én se rajongok különösebben a karakterért, csak nem is utálom. Amolyan semleges karakter, vannak idegesítő és szimpatikus szokásai is Mosolyog
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #32 Dátum: 11 aug 10, 13:20:13 »

Ezt most pont úgy írod mintha Inoue tehetne róla, hogy így eset a dolog. Ilyen szempontból Ichigo is csak kapta ezt a lehetőséget és nem megdolgozott érte. Az egész bandában Ishida az egyedüli aki küzdött is érte. Sakura is csak azért képes arra amit tett mert olyan világban nevelkedett. Nincs köztük különbség számottevően. Inoue Ichigot nyavalyog míg Sakura Sasukét, Hinata meg Narutot. Számunkra mindegyik idegesítő  mert nem vagyunk ehhez szokva. Rukia is éppen eleget, legalább annyit mondogatja az Ichigo kifejezést csak a hangneme más. Ő parancsolgatáshoz szokott hangnemet használ általában és nem az aggódó hangnemet, de nála is bőven előfordul az utóbbi is. Az viszont nem tudom megérteni, hogyan lehet gyűlölni valakit egy animéből. Nem szeretni/nem tetszeni rendben van, de gyűlölni! Ez nekem érthetetlen. Az pedig, hogy hogyan néz ki és ezért netán lehúzni! Mindegy, hagyjuk mert nem értenélek meg, pontosabban nem is akarom megérteni mert ez számomra nagyon szélsőséges.
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #33 Dátum: 11 aug 10, 13:26:31 »

Engem valamiért jobban irritál Sakura. Lehet hogy okos.. de nem szólt másról az egész élete minthogy meg kellett menteni a seggét.

Még mindig azt mondom hogy két különböző világban ennyire különböző karakterek között nem érdemes párhuzamot vonni.

Mistich azért az igaz hogy Orihime nem az intelligenciájáról híres, de csupán azért mert gyerekesen és idiótán viselkedik. Ha komolyra kell venni a figurát tud ő..
Egyébként jah, feláldozta magát, igaz hülye módon.. azért ehhez bátorság kellett. (Sakura egy ilyen szituban összeomlott volna, képtelen lett volna magától tenni bármit is, bár talán már kezd benőni a feje lágya.)
Amikor tudták hogy beüt a baj.. elment Rukiával gyakorolni, mert realizálta hogy képtelen egy szinten mozogni a többiekkel.
Emellett nagyon sokszor használta a gyógyító, vagyis visszafordító képességét.. amíg Hueco Mundo-ban volt, elnyomták, pszichikailag kínozták (Ulquiora, később a két csitri) mégis képes volt az ellenséget megmenteni, ehhez azért kell egy szilárd jellem.

"Nem szeretni/nem tetszeni rendben van, de gyűlölni! Ez nekem érthetetlen. Az pedig, hogy hogyan néz ki és ezért netán lehúzni! Mindegy, hagyjuk mert nem értenélek meg, pontosabban nem is akarom megérteni mert ez számomra nagyon szélsőséges."

Ott a pont, ezt én sem értem.. hát igen, kissé szélsőséges csak..
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 10, 13:28:22 írta Ejfel » Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #34 Dátum: 11 aug 10, 13:37:09 »

Egy karakter aki minden megmozdulása idegesít mikor megszólal felmegy a vérnyomásom 200-ra azt nem csak nem kedvelem egyenesen irritálónak találom. Idegesítő és nem látom értelmét. Az egész karakter teljesen kihagyható a történetből, ha nem szerepelne akkor se veszítene semmit a Bleach sőt! Igazából még az is zavar, hogy háh leváhatjuk Ichigó fejét úgy is vissza nő. Megölhetjük Hime úgy is feltámasztja. Igazából a auto save Kubonak. Ha valamit elbaxna majd jön a bálna azt kijavítjaxD
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 10, 13:44:22 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #35 Dátum: 11 aug 10, 13:43:33 »

Jó hogy nem már Checkpoint.
Viszont kivételesen egyetértek, kicsit tényleg túlzás hogy a halálból is visszahozza az embert, lényegében bármit vissza tud fordítani... örök élet titka.. nem mintha ebben a világban ez lenne a leglényegesebb.
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #36 Dátum: 11 aug 10, 14:27:22 »

Hiei egy hozzászólás alatt meghazudtolod magad Nevet Ha haszontalan karakter, akkor Ichigo hogy éledne fel mindig? Reinkarnáció? Nem menne. Orihime ezért kell az animébe. Ishida is tanuljon meg fél kézzel nyilazni? Nem menne neki. Lehet, hogy unalmas, de most jobb lenne, ha ilyen véresen komoly KHR stílusba menne az anime, hogy elég valaki 478.000.000 alkalommal, és a legnagyobb sérülése, hogy tiszta korom a feje? (mondjuk ez inkább animére volt igaz).
Orihime kell az animébe, legalább annyira, mint Rukia, Chad, vagy Ishida.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 10, 14:29:28 írta renato » Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #37 Dátum: 11 aug 10, 14:30:56 »

Nem véletlen vesztette el a hitét a bleachben. Egyszerűen semmi értelme nincsen az egésznek. Ezért nincs tétje a dolognak kit érdekel, ha elveszítem a kezem? Úgy is vissza nővesztikxD Inou egyáltalán nem szűkséges a mangába. Nélküle is teljesen kerek szép történetet kapnánk.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #38 Dátum: 11 aug 10, 14:34:54 »

Látod ebben igazat adok neked. Ha viszont nem ő lenne ez a személy aki visszahozna másokat akkor biztos, hogy lenne valaki más akit ezzel az adottsággal ruháznának fel. Láttunk már ilyenre számtalan példát a többi animéből is. Lásd Dragonball vagy akár a Narutot is. Ezt a képességet szinte mindenki létrehozza valamilyen módon, mert az írónak segítséget  és menedéket ad ha egy az olvasok által kedvelt karaktert elpusztítanak a történetben. Ráadásul így szabadabban is dolgozhat az író a történeten. Nem kell annyira vigyáznia a karakterekre mert bármikor ehhez a személyhez/képességhez nyúlhat.
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #39 Dátum: 11 aug 10, 15:42:40 »

Ez a vita értelmetlen, ha nem lenne Orihime akkor meg mindenki azért sírna hogy nincs egy sakurához hasonló szerencsétlen liba akit mindig meg kell menteni meg tudja a franc!
Személy szerint bírom a kis csajt, ahogy kurosakizik, meg azt is ahogy ökörködik folyton... az meg hogy mások nem bírják engem teljesen hidegen hagy de egy ilyen hülyeségen "harcolni" tök fölösleges... hát komolyan jobbra számítottam!
Ha nem tetszik japánul, akkor nézzétek magyar szinkronnal... ott elhihetitek egyszer sem halottam tőle hogy "Kurosaki-kun"!!
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #40 Dátum: 11 dec 21, 18:48:12 »

Nem akarok bunkó lenni, de kétlem, hogy van olyan hülye, aki amiatt sírna , miért nincs egy iylen karakter, csak, hogy elgyen kit megmentegetni. Jobb helyeken nincs, még a szerencsétlen Sakura sem iylen azért, pedig ő sem sok vizet zavar a Narutoban.
IShida nyilazzon egykézzel, az legalább menő lenne, Ichigo meg maradjon simán életben, azt cső.
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #41 Dátum: 11 dec 24, 16:05:30 »

Ishida megtanulhat egy kézzel nyilazni nem nagy cucc az apja is tud Mosolyog
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #42 Dátum: 12 feb 25, 16:17:48 »

Szegény szerencsétlen kis Orihime, mindenki csak bántja...

Lehet, hogy nekem sem a szívem csücske, de én általában csak röhögök rajta, az meg más kérdés, hogy a japán szinkronhangja tényleg idegesítő.  >.<# ( komolyan mondom a magyart jobban eltalálták )

Én azon a véleményen vagyok, hogy az összes karakterben van idegesítő és szerethető tulajdonság. És ha már itt tartunk, számomra sok egyéb karakter bosszantóbb mint Orihime. ( nem sorolom, mert gondolom mindenki tudna legalább 20-at )

És különben is, miért kell a Bleachet a Narutoval összehasonlítgatni??? Akkora szakadék van köztük, amit 3 Golden Gate sem tudna áthidalni. ikszdé

Ez van, ez az én véleményem...
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #43 Dátum: 12 feb 25, 23:21:59 »

Orihime (hime??? o.O) olyan tökéletes példája az életképtelen karaktereknak, hogy cikket kéne róla írni xD. Ezt nem teszem meg, nem ér annyit az egész, de azért fölsorolhatom ennek a Mary-Sue típusnak a tuljadonságai:
- Szerelmes a valszg impotens főszereplőbe menőcsávóba
- Gyönyörű, és persze akkora a mellbősége, hogy csoda, hogy kifér az ajtón
- Hihetetlenül naiv
- Bárki bármekkorát beszól neki, valszeg nem foga fel, mert csak mosolyog
- H aaz erejét nézzük, hasznos lehetne, de mivel a főszereplő haverja, mindig meg kell menteni

Eddig még oké. Hinata, és kicsit Sakura is ilyen típus, őket sem szeretem. De könyörgöm, ők legalább megölik az ellenfelet, és nem gyógyíták meg xD Amikor meggyógyította azt a két arrancar csajt, akik szétverték (de perszenemvédekezett, mert túl kedves ahhoz), ott bukott el az evolúció ikszdé
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #44 Dátum: 12 feb 26, 10:10:35 »

Nem értek egyet. Az ok pedig az, hogy egyáltalán nem összehasonlítható karakterek az általad említett személyekkel sőt maga a világ is teljesen más. Orihime nem harcosnak született és még csak nem is képezték ilyesmire. Számára ez egy rémítő valóság ahova belecsöppent és ilyen környezetben kell túlélnie. Ráadásul a testvéri felnevelés pontosan arra utal, hogy ő egy elkényeztetett kislány akit a bátyja mindentől óvott. Ilyen körülmények között a másfajta viselkedés lenne az eltorzult valóság. Ezzel szemben Sakuráék egy olyan világban nőttek fel és ráadásul arra nevelték őket, hogy ölniük kell mert ha nem teszi akkor őt ölik le. Ennek megfelelően próbálják felnevelni a falú, az iskola és a szülei is. Teljesen más kategória. A naivitást elfogadom mint ahogy idegesítő a Kurosaki kunozás is. Mellesleg egyszer nekilátunk számolni, hogy ő hányszor mondta ki a Kurosaki nevet és Rukia az Ichigo nevet. Nem gondolnám, hogy meglepő lenne a végeredmény de Rukia sokszorosan többször használta az Ichigozást. Még szerencse, hogy nem számoltuk végig. De ettől nem lesz életképtelen karakter. Ilyen, hogy mellbőséggel nem foglalkozom mert ez fanservice kategória. Minden animében és mangában megtalálható bőséges körítés mellett. Lásd Fairy Tail, Belzebub, One Piece és lehetne végtelenségig sorolni. Még soha nem láttam, hogy beszóltak neki amire komolyan reagálni kellett volna vagy ha kellett is volna akkor sem tehetett volna semmit. Ha az erejét nézzük akkor meg kell említeni azt is, hogy az ereje révén nem harcos hanem ő a királykisasszony aki védelemre szorul és nem arra, hogy tömegével mészárolja a hollowokat. Az ereje pedig szinte határtalan és még Aizen is tartott tőle. Hozzáteszem, hogy nem Orihimétől hanem annak lehetőségeitől.

Ezektől persze nem kell szeretni vagy kedvelni. Ezt mindenki döntse el magában de látni kell a háttért is ahhoz, hogy döntést hozzon egy karakterről. Hozzáteszem, hogy nekem sem tartozik a kedveltek közé, de nem is ítélem el. Ráadásul néha nagyon jól szórakozok rajta, különösen az arcmimikáján.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 26, 10:34:22 írta rini67 » Naplózva
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 6
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!