24 máj 17, 15:29:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 608 609 [610] 611 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1171168 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Copy Ninja Kakashi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 5



« Válasz #9135 Dátum: 14 feb 18, 12:57:28 »

Szerintetek ha Kakashinak lenne egy gyereke az örökölné a sharingant??? Gondolkozik Vagy ez kizárt mert nem Uchiha ??
Naplózva
Pain
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23



« Válasz #9136 Dátum: 14 feb 18, 15:11:38 »

Nem örökölné, mert nincs benne Kakashi génjeiben.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #9137 Dátum: 14 feb 18, 15:47:55 »

Max. kettő féle képen örökölhetné
1.) Uchiha asszonyt vesz el, ami elég nehéz feladat lenne,
2.) Szemátültetés.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #9138 Dátum: 14 feb 18, 16:08:28 »

Kiegészíteném, hogy esetleg génátültetéssel is elérhető. Van már példa erre a mangában, tehát kivitelezhető. Az eredmény viszont ismeretlen, hogy esetleg ettől az utód szert tehet e egy sharinganra. Az Uchihák génje valószínűleg nagyon erős, így akár be is következhet a dolog.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #9139 Dátum: 14 feb 18, 19:26:36 »

Mondjuk ha Kishi úgy akarná akkor simán beleszőne a sztoriba valamilyen szökevény  Uchiha nőcit aki még a klánirtás előtt lelécelt a faluból.   Nyelvesít
Szinte látom a lelki szemeim előtt ahogy egy hosszú fekete hajú Sasuke anyjára hasonlító nőszemélyt akit Kakshinak kell visszavinnie és ő vissza is viszi... csak más célból.  Hump

A szemátültetés az nem igazán öröklés inkább "ajándék".  Gondolkozik

A génátültetés meg elvileg még működhet is de ott van a kockázat hogy nem éli túl mint Oro alanyai a Hashi géneket (kivéve ugye Yamatot), Kakashi nem tenné így kockára a saját kölyökét a "jövő generációját".  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #9140 Dátum: 14 feb 27, 22:23:42 »

Régeben volt 1 boritó kép amin Narutot körülveték a bijuuk. Ezen a képen Naruto ismeretlen külsövel rendelkezet. Lehet ezt a kúlsöt fogja most felveni?
Naplózva
Nikolas
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #9141 Dátum: 14 ápr 22, 20:51:24 »

Hali
Naruto most már fel tudja venni a remete formát magától is vagy még mindig csak klónokkal gyűjti be a természeti energiát?
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9142 Dátum: 14 ápr 22, 21:44:34 »

A mostani manga fejezetekből egyértelműem úgy tűnik, hogy magától is képes rá. Sőt, mintha automatikusan benne lenne.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Nikolas
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #9143 Dátum: 14 ápr 22, 22:16:56 »

Most vissza is olvastam és képes magától is már elejétől fogva, csak akkor mozdulatlannak kell lennie. Ezért lehettek a klónok ,h ha csata közepette kifogyott a természeti energiából akkor ne kelljen mozdulatlanul maradnia. Mostani manga fejezetekből meg már egyértelmű ,h automatikus, rikodou sennin senjutsujával rendelkezik már   Nevet
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #9144 Dátum: 14 júl 06, 03:23:44 »

Most hirtelen, ami számomra hiányos, és így utólag már kb lehetlen beleerőszakolni, az a part1-es jelleme.

A part1-ben Sakura nem más, mint a kötelező lány. Lány és ennyi.

Nyilván néhányotokkal volt már hasonló, az óvodábam, vagy az iskolában, hogy azok a társaitok, akiknek valamiféle traumjuk, vagy nyomoruk volt, azok valahogy különbek, (akár mondhatni menők), akik úgymond átestek egyfajta tűzkeresztségen.

Nekem, már volt el törve a kezem.
Nekem a lábam is.
Az semmi, nekem nyáron betört a fejem
...de neked még semmid enm tört el, így nem tudsz hozzászólni.

Vagy azok, akik megérték valamelyik szülő, vagy családtag halálát, mint traumát.
Vagy a családon belüli erőszakot.

Aki ezen nem esett át, az egyfajta kiválónak érezhette magát főleg, ha a csoportban több ilyen is volt.
Nyilván senki se kívánt magának törött kezet és temetést, de azért mégis ott volt a kívülállóság érzése, főleg, ha a csoportban többen értek át hasonlót.

A Narutoban ez a kívülálló a part1-es Sakura. A társai Sasuke, Naruto, Kakasji, mind átestek valamiféle gyerekkori traumán. (Tágabb értelemben ki lehetne egészíteni Nejire és Gaarára is).

Ő egy úgymond probléma mentes átlagos család lánya.

Nincs benne a karakter(fejlődés)ében, hogy hát hoppá nem mindenkinek olyan fenékig tejfel az élet, mint neki.

Rendben, hogy csak egy 12 éves kislány volt, de véleményem szirint, a ebben a korban már azért értelmi éretséggel rendelkeznek az efféle dolgok terén.

Moderátori emlékeimből egy példa.
A hőskorszakban voltak 10-12 éves fórumozók. (most is vannak, de ők lényegtelenek, bocsesz  Nyelvesít) Akikkel probléma volt, azok zömével fiuk voltak. Az a kevés, aki tudott értelmesen viselkedni, azok zöme pedig lány.

Tehát p1 Sakurának bizonyára észre kellett (volna) vennie, hogy a környezetében annyi gyerekkori traumával küzdő egyén van, hogy azok már egy külön klubbot  is alapíthattak volna.

Hát igen, Kishi rá volt állva "a szar volt a gyerekkorom" témára, viszont a kontrasztot, amit p1 Sakura jelenthetett volna, már nem dolgozta ki.

ui: ez is elfért volna 2 sorban.
Naplózva

naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #9145 Dátum: 14 szep 09, 19:31:52 »

Csak kiváncsiságbol. Naruto megölt már valakit? Filler nem számit.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9146 Dátum: 14 szep 09, 19:44:48 »

Hát Kakuzut végülis megölte, bár a kegyelemdöfést nem ő vitte be, de meghalt volna. Peint is ”megölte" volna, ha nem lettek volna hullák Nevet
Végülis azt a csávót, aki Itachi alakját vette fel, amikor mentek megmenteni Gaarát, ő ölte meg. Vagy már halott volt, és csak irányították? Nem emlékszem.
A háborúban senkit eddig, ha csak a Zetsuk nem számítanak embernek (erősen kétlem...).
SPOILER Obitot nem ölte meg, Kaguyát szintén nem, csak lepecsételték, Madarát sem ők ölték meg, habár ki tudja, lehet, hogy ha nem győzik le Kaguyát, akkor életben marad benne (inkább a halál, szerintem).
Szóval közvetlenül szerintem senkit nem ölt meg, közvetetten Kakuzut, meg azt a homoki shinobit (?ebben nem vagyok biztos).
De lehet, hogy valamit kifelejtettem.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #9147 Dátum: 14 szep 09, 19:46:07 »

Hát Kakuzut kétszer megölte! De a legvégén így is Kakashi adta be neki a végső csapást!

Amúgy ha a fehér Zetsuk is embernek számítanak akkor igen  Nevet, és nem is keveset belőle!

De szerintem ezért lett ő a megváltó mert mindenkit megváltoztat!
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 09, 19:54:02 írta Mextil General » Naplózva
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #9148 Dátum: 14 nov 13, 18:55:27 »

Nekem csak egyetlen egy bajom van Naruto-val.... hogy egy akkora Kinniku Suguru copycat, hogy azt már le sem tudná tagadni Kishimoto!

http://vergilx.deviantart.com/art/Kinniku-Suguru-And-Uzumaki-Naruto-Parallels-494275975
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #9149 Dátum: 15 ápr 24, 23:10:47 »

Nem tudtam először hova írjam,de szerintem ez lesz a legmegfelelőbb.

Készüljetek fel,mert Kakashi arcáról lehullt a lepel.
Erősen Spoileres mindenkinek!  Nyelvesít
http://www.saiyanisland.com/2015/04/naruto-kakashis-face-revealed/

Aki csak a képre/vázlatra kíváncsi.
http://i.imgur.com/oFVx9RE.jpg
Naplózva

Oldalak: 1 ... 608 609 [610] 611 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!