24 máj 10, 05:27:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 36 37 [38] 39 40
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Boruto mozi  (Megtekintve 100966 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #555 Dátum: 15 okt 28, 13:33:51 »

Fel tudnád dobni megára?; mert túl sokan nézték már meg és nem lehet megnézni, letöltésnél meg hibát ír.

Hm-hm.... Nekem nyitva van két napja  alink, és még mindig meg tudom nézni.  Gondolkozik Lehet persze, hogy azóta leszedték. Szomorú akkor meg csak pár napig élt. Szomorú De szomorú. Szomorú

Akkor bocsika. Szomorú Lehet ezeknél rögtön meg kell nézni, mert már törlik is.  Technikai KO
Megnéztem a másik oldalt is, ahonnan le lehet szedni, de már mindenhonnan törölték.... bakker de szemét a világ. Nevet Nevet Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 28, 13:40:23 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #556 Dátum: 15 okt 28, 18:54:58 »

Menni megy csak néha nem lehet megnézni, mert sokan nézik.

Edit
-Kis keresgetés után megtaláltam a beágyazott videó forrását, ha vártok egy órát-kettőt leszedem és felrakom valami letöltőre.
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 28, 18:58:25 írta Exkirion » Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #557 Dátum: 15 okt 28, 19:56:12 »

Nyaa-n már fönt is van.Kuro küldi.
http://www.nyaa.se/?page=view&tid=750055
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #558 Dátum: 15 okt 28, 20:14:29 »

Nyomman, akkor nem szenvedek vele.
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #559 Dátum: 15 okt 28, 20:47:50 »

Lel Nevet
Egész sokan seedelik és még jobb is a minősége.Asszem.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #560 Dátum: 15 okt 28, 20:50:33 »

Ahogy nézem ugyan az, csak minimálisan szebb, meg nagyobb képméretű.
Amúgy szeretem az ilyen cam-os verziókat. olyan, mint ha ott ülnél a nézőkkel a mozikban és velük együtt röhögcsélnél stb. Kár, hogy ennek a közönségnek uncsik a reakciói.
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 28, 20:51:23 írta Exkirion » Naplózva

Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #561 Dátum: 15 okt 29, 14:05:39 »

Neki is álltam tölteni Nevet  imádom, hogy tudok angolul így nem kell annyit várnom az ilyenekre ikszdé
Már csak seedelhetnék rendesen mert alig jön pedig 3 p szokott egy ilyen lenni Nevet

Naplózva
fornetti2
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 109



« Válasz #562 Dátum: 15 okt 29, 21:35:11 »

Na végignéztem és talán életemben utoljára leírom a véleményemet ebben a témában! Nevet
Nekem nagyon tetszett, a harcos jelentek eszméletlen jók voltak, ami problémám volt hogy nekem kicsit rövidke volt így az egész, illetve hogy sokakkal ne értsek egyet, nekem a The last volt a teljes lezárás, most ezek után én szívesen nézném újra a Narutot, mert az új karakterek, illetve a régiek megváltozott személyiségei sokkal jobban tetszenek, mint ami az eredeti szériában volt.  Sasuke karaktere hatalmas pozitívum volt, mert őt a mangában rohadtul utáltam... Sarada sokkal jobb mint Sakura, miközben azért sok közös tulajdonságuk van. Kicsit többet vártam volna az uzumaki családtól, mármint lejött hogy Hinata jó anya, de valahogy olyan semmilyen volt nekem kicsit... Na és akkor Naruto és Boruto karatereivel totál egyetértek, nekem nagyon tetszett a megoldás, az eltávolodásuk, tipikus tükre a mai társadalomban tapasztalható kapcsolatoknak, és ez nagyon bejött. Boruto személyisége engem nem idegeseített, sőtt! nagyon is tetszett a makacssága, illetve az volt a kedvenc részem mikor örült annak, hogy Naruto egyáltalán hozzászólt, ezzel egyértelműen leírták hogy milyen is ő valójában.
Összességében nagyon jó volt Nevet szívesen nézném még tovább, de sajnos fel kell nőnöm nekem is, hiszen az elmúlt évek alatt sajnos ez is bekövetkezett, szóval nehéz szívvel, de a gyerekkorom egyik fontos részétől búcsúzok ezzel a mozival.
Köszönöm hogy feltettétek! Mosolyog Sziasztok!
Naplózva

"Naná, hogy az emberek zabálják a mesét, amely rendelkezik egy plusz dimenzióval: a szabadságéval; ott még van kristálytiszta igazság, mi több, győzhet is."
vakama08
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 81



« Válasz #563 Dátum: 15 nov 01, 01:30:04 »

Valahogy éreztem, hogy mit akar mondani Mistuki arra a kérdésre, hogy ki a szülei, csak nem gondoltam volna, hogy a végén elsütik ezt a poént Nevet Sarada kérdése meg jogos: ő most az apja, vagy az anyja? Nevet (tudjuk, egy kapszulában született, csak miként gondol rá? :d)
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #564 Dátum: 15 nov 01, 08:59:54 »

...tudjuk, egy kapszulában született...

Én ebben nem lennék olyan bizos. Orochimaru Karakterének pont az volt a lényege a háború vége felé, hogy figyelte Sasukét, hogy merre is tart az ő életútja, mert Kabuto miatt rájött, hogy az ő saját eddig helyesnek tartott gondolkodásmódja nem vezet végtére is sehová.
Ezek mellett bőven el tudom képzelni, hogy a tesztalanyai közül valakivel csinált rendesen egy babát, vagy ha a horror verziót akarjátok, akkor őneki csinált az egyik egy babát rendes normális módon. És ha azt vesszük, hogy Mitsuki hogyan gondolkodik róla kötve hiszem, hogy elhanyagolta volna.
Tudom, hogy Orochimaruról van szó, de szerintem Mitsuki rendesen született és Orochimaru törődött vele annyira, amennyire az tőle emberileg kitelik, mielött elküldte konohába. Ezt mi sem bizonyítja jobban, mint hogy a film végén ott van az egyik háztetőn, hogy lecsekkolja, hogy minden rendben van-e vele a csata után, pedig tudjuk, hogy folyamatos megfigyelés alatt áll via Yamato.
Naplózva

majeci
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Válasz #565 Dátum: 15 nov 13, 07:33:29 »

Nyaa-n már fönt is van.Kuro küldi.
http://www.nyaa.se/?page=view&tid=750055

A jelszót megmondanád? Köszzii
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #566 Dátum: 15 nov 13, 09:38:23 »

Milyen jelszó? Letöltöd azt megnézed.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #567 Dátum: 15 nov 30, 15:50:58 »

http://www.shonenjump.com/next_generation/
Ebből mi lesz?
Dec. 19-e szombat, 16 óra ha jól számoltam.
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #568 Dátum: 15 nov 30, 17:17:17 »

Nem jelentettek be semmit, hogy lenne. Majd kiderül.
Igazából bármi lehet. Majd a jump festán kiderül.
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 30, 17:19:56 írta Exkirion » Naplózva

Red Tiger
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #569 Dátum: 15 dec 27, 23:31:55 »

Nekem mindig kifagy ha elindítom. Tudtok ajánlani valami megoldást? 2-3 percnél tovább soha nem megy. És ha megáll, akkor már nem is lehet elindítani...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 36 37 [38] 39 40
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!