24 máj 06, 11:50:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 22 23 [24]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Dragon Ball Z mozifilmek  (Megtekintve 97661 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Dave SSJ4
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20


« Válasz #345 Dátum: 15 okt 15, 11:45:35 »

Hát igen, a Buu saga után járunk kb. 1-2 évvel, ahol Gohan a második legerősebb volt SSJ3 Goku után, bár az is lehet, hogy kb. egy szinten volt vele. Itt meg kétségesnek tartotta, hogy megy-e neki az SSJ1-be változás Nevet. Gohan mondjuk nem az a fajta aki önszántából edz, így erősebb biztos nem lehet mint anno volt, de azért... Cell legyőzése után sem edzett semmit sem, kicsit bóhóckodott Gotennel a nagy torna előtt, itt is vesztett kicsit az erejéből, Vegeta meg is jegyezte, hogy amikor legyőzte Cell-t akkor nagyobb volt az ereje, de simán ment neki az átváltozás SSJ2-be, pedig itt 5 év telt el kb.


Mondjuk a movie-ban nem derül ki, hogy milyen erős valójában, mert Freezával nem harcol, az úgy üti ki, hogy Gohan nem készült fel rá, figyelmetlen volt.
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #346 Dátum: 15 okt 15, 19:54:50 »

Nekem nagyon tetszett a film, megmondom őszintén eddig talán ez volt a legjobb DBZ mozi számomra. Mindig is imádtam Freezát mint karaktert és ellenséget, de hogy csináltak egy mozifilmet vele, az maga volt a mennyország. Nekem abszolút nem hiányzott Goten és Trunks, valamiért amúgy is idegesítenek a karaktereik, tehát még egy plusz pont, hogy nem rakták bele őket.

Az animáció/grafika egyszerűen lenyűgöző volt, a zenék szintén vitték a prímet és a szinkronhangok is hozták a tőlük megszokottat.

Az egész DBZ Univerzum teli van logikai bukfencekkel és ellentmondásokkal, érződik benne az, hogy rajongói nyomásra készült a manga "Z része", és nem úgy, ahogy Toriyama eredetileg megálmodta, így ezeknek az ellentmondásoknak az áldozata ez a film is, ami abszolút nem zavar. A DB-ben már megszoktam, hogy nem érdemes komolyabb összefüggéseket keresni, így inkább csak élvezem a harcokat, az alapsztorit, és a karakterek egyéniségét.

Pont a csapattagokkal figyeltük meg, hogy ez a film rengeteg rejtett utalást is tartalmazott:
Kuririn -> One Piece opening a csengőhang a mobilján -> seiyuu
Jaco the galactic patrolman > Toriyama tavalyi mangájának főszereplője is szerepelt a filmben.
Goku egyik ütése > Bruce Lee - 1 inch punch
Whis > Mantist használt
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 15, 19:55:56 írta Cartnecker » Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #347 Dátum: 15 okt 15, 20:25:23 »

Nekem sem volt vele különösebb problémám. Egyedül Gohan elgyengítése nem tetszett, de ennyit kibírok. Az új hajszínhez is hamar hozzászokott a szemem szerencsére.  Mosolyog
Pilafék meg hatalmasak voltak. ikszdé
Naplózva
Dave SSJ4
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20


« Válasz #348 Dátum: 15 okt 16, 07:21:15 »

Én úgy gondolom, hogy egy olyan saga kellene a sorozatba, ahol nem egy erős ellenfél jön, hanem három (1 Gokunak, 1 Vegettának, és 1 Gohannak + egypár katona, de azért ne olyan gyengék mint Freeza katonái Nevet, hogy a többiek se maradjanak ki). Így senki se maradna ki a harcból, és a fenyegetés hatalmas lenne.
Gohan ne változzon SSJGodba, mert az már túlzás lenne, inkább legyen Ultimate SSJ3, ami kb megegyezne egy sima SSJGod erejével.
 
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #349 Dátum: 15 okt 16, 08:56:45 »

Gohan már nem harcol egy ideje ö már családos ember lesz , a normális emberi életet választotta .
A 2 harc mániás örült az a Guku meg Vegita Nevet
Naplózva
BRON94
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72


« Válasz #350 Dátum: 15 okt 16, 13:47:50 »

Megnéztem ,és elég középszerű lett számomra .  
Maga a"történt" hozta a szokásos DB színvonalat ,de a végén az a rengeteg baromság  totál ki akasztott  Leüt.
Naplózva
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #351 Dátum: 16 jan 03, 14:44:14 »

A legújabb film végén amikor Freezát legyőzte Son Goku, az a kövér csicskás hogy tudta olyan súlyosan megsebesíteni Gokut?
Azt értem hogy lesből támadt, de Goku akkor még "kék" volt.  Szóval szerintem meg se kellett volna éreznie a támadását. :S
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #352 Dátum: 16 jan 03, 16:51:33 »

Wish elmondta Goku egyik gyengesége, hogy leengedi a védelmét.....
Naplózva
samdav
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #353 Dátum: 16 jan 03, 20:38:34 »

Ami a túlzott önbizalmához vezethető vissza. Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Oldalak: 1 ... 22 23 [24]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!