24 máj 06, 23:09:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 7
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Dragon Ball Kai  (Megtekintve 38497 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
szotyola
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #15 Dátum: 11 feb 10, 22:19:55 »

hey srácok,  az a helyzet hogy én a DBZ-t úgy a cell arc végéig láttam még régebben. most a kai-al akarom bepótolni azokat a részeket amiket nem láttam. közben azért követem a DBZ mozikat amiket az NKWT csinál. valaki mondja meg hogy a cell arc után még kb menyi rész van és benne lesznek ezek a fúzios dolgok is?
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #16 Dátum: 11 feb 12, 01:17:51 »

Hát anno a Z-ben a 191. részben ölték meg Cellt. És összesen 291 epizóddal büszkélkedett a sorozat.
Szóval egy kemény 100 darab epizódnyi dragonball töltet vár rád, melyben a fúziók mellett más érdekességek is tökéletes kikapcsolódást nyújtanak.^^
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
OneTailed
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 66

Saiyan


« Válasz #17 Dátum: 11 feb 20, 22:27:25 »

Hogy a Kai-ból mennyi lesz azt nem tudom de minden benne lesz amit csak szeretnél, a fúzió is mindkét megjelenési formában (potara, dance ikszdé ) sőt az egyik legepicebb harc is azaz Majin Vegeta Nevet legalábbis én imádtam.
Naplózva

Az igazán nagy dolgok az apró részletekben rejlenek.
Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #18 Dátum: 11 feb 20, 22:31:02 »

Azt én is imádtam Mosolyog Az az önfeláldozós rész az egyik kedvencem... Mosolyog
Egyébként csak nekem tűnik úgy, vagy a Kai-ban már egyre kevésbé vágják meg a részeket?  Gondolkozik Az elején elég durván sok mindent kivágtak, de most mintha lassulna a történet...
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
OneTailed
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 66

Saiyan


« Válasz #19 Dátum: 11 feb 20, 22:57:26 »

Ez az én elméletem szóval ha valaki máshogy gondolja oks: Ugye az elején nagyon sok volt a sablon főleg a Saiyan sagabán de a Namek sagaban is, itt most hogy cell ellen harcolnak sok olyan dolog történik amit egyszerűen nem lehet kihagyni, Gohan tombolása, C-16 önfeláldozása a Cell Juniorok megjelenése, apróbb dolgokat kivágtak de nem sok mindent, ezért is van az hogy nem 100 részes lesz én nagyjából 140-150-re saccolom amúgy. De a meglátásod igaz
Naplózva

Az igazán nagy dolgok az apró részletekben rejlenek.
rudi12
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #20 Dátum: 11 feb 26, 14:44:04 »

sziasztok !

Szóval azt tudjuk már, hogy a Toriko anime indulásával a Dragonball Kainak vége szakad. (bár azt nem hogy véglegesen-e) De úgy néz ki a képernyőről nem kerül le, ugyanis a Fuji TV második adóján heti készeri alkalommal ismétlés lesz.


haverom írta ma
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #21 Dátum: 11 feb 26, 14:50:26 »

Lassan minden héten más hírt olvasok a Kai folytatásával kapcsolatban...
Naplózva
vegetto
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


« Válasz #22 Dátum: 11 márc 01, 20:35:04 »

Aki kíváncsi hogy a Kaibol mit vágtak ki mit nem és mit fognak, az olvassa el a mangát mert csak a fillereket szedték ki.
Naplózva

Mindörökké Dragon Ball!!!
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #23 Dátum: 11 márc 05, 02:28:59 »

Meg a történet utolsó nagy fejezetét, Majin Buuék megérkezését. Mivel a Kai állítólag egy "rendezői változata" a DBZ-nek, ezért ott fog befejeződni, ahol Toriyama - másodszor - drasztikusan meg akarta fordítani a történetet. Ahol Gokuu elpusztul, és a helyére Gohan áll, mint főszereplő. Ezt én sajnálom a legjobban, mert így sajna a Kai nézői nem láthatták Videlt.  Szomorú
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #24 Dátum: 11 márc 05, 09:54:31 »

Szerintem nem olyan rossz ötlet a Cell-sagaval befejezni a Kai-t. Legalábbis, ez a befejezés nekem jobban tetszik mint a Buu-saga utáni, hogy Goku fogja magát, elhagyja a családját és elhúz a világ végére hogy egy kissrácot eddzen ikszdé
Meg egyébként is, a Kai csak egy tisztelgés az eredeti mű előtt, egy vágott verzió. Azok, akik még nem ismerték a DBZ-t, de a Kai megtetszett nekik, azok valószínűleg meg fogják nézni a Z-t is kacsint
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
vegetto
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


« Válasz #25 Dátum: 11 márc 07, 20:20:25 »

Én még nem mondanék le a kai-rol mármint hogy végleg befejezik mert lehet egy időre szüneteltetik, de késöbb lehet befejezik végig hogy tovább legyen a nézettség:D
Naplózva

Mindörökké Dragon Ball!!!
Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #26 Dátum: 11 márc 07, 20:25:11 »

Végülis lehetséges Mosolyog Lehet, hogy azért szüneteltetik, mert a Buu-sagára több időt akarnak szánni, hogy szebbek legyenek az effektek, a grafika meg minden. Lehet hogy nagy volt a nézettsége és úgy gondolják hogy megéri több időt rászánni a jobb minőségre. Vagy ennyi volt. Vagy ki tudja ikszdé
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
labzo01
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 53


« Válasz #27 Dátum: 11 márc 10, 17:59:32 »

A Zedben volt ilyen, hogy több részen át erőlködtek az ellenfelek...
Szerencsére a Kai-ban hamarabb túl vannak ezen.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 26, 19:47:17 írta samdav » Naplózva
Infy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 212



WWW
« Válasz #28 Dátum: 11 márc 20, 20:14:56 »

A Kai az Z 20. évfordulójára, az Toriyama mangához hűen vágva készült.
Mivel a GT csak animeként létezik, és már Toriyama-nak kevés köze volt hozzá, így nem hiszem, hogy rövid időn belül lesz belőle bármilyen feljavított változat. Legalábbis TV-ben nem hiszem. Talán egyszer kiadnak egy Blu-Ray gyűjteményt.

Beatreex írta:
Idézet
a Kai csak egy tisztelgés az eredeti mű előt
Igen, csak az eredeti mű nem a DB Z hanem a Toriyama Akira féle Dragon Ball manga amiben benne van a Buu-saga... Mosolyog


Amúgy az a véleményen, hogy ha a Call-saga után nem is rögtön, de szerintem idővel elkészül a Buu-saga is. Lesz rá igény szerintem. Remélem van kint annyira sikeres a Kai, hogy idővel megcsinálják a Buu-sagat is.

Remélem hamarosan lesz valami hivatalos bejelentés ezzel kapcsolatban. Bár először vészeljék át a katasztrófát, addig le van tojva a Kai. Van most a Japán embereknek fontosabb dolga is, mint a Kai jövője.

Aztán ha végül nem készül el a Buu-saga a Kai részeként még mindig ott van az eredeti filler mentes manga Nyelvesít Nyelvesít Néha nem árt olvasni egy kis mangát Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 20, 20:17:25 írta Infy » Naplózva

banyai01
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #29 Dátum: 11 márc 22, 07:41:05 »

Hali.Nemrég kezdtem el nézni a Dragin Ball Kait, és a 86-95 közötti részeket nem találom sehol, valaki meg tudná mondani honnan tudom leszedni?
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 7
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!