24 máj 06, 15:30:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Dragon Ball GT  (Megtekintve 49359 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #150 Dátum: 12 jún 05, 13:44:44 »

Mert asszem úgy volt, hogy régen mikor kami és piccolo nem eggyesültek, akkor készítette ezeket, de mivel szétváltak deaktiválódtak.Mikor újra eggyek lettek, akkor ismét életre keltek.Legalábbis pilaf v nem tudom ki de ilyesmit mondott.Piccolo azért ölte meg magát, hogy hogy még egyszer senki se gyűjthesse össze őket.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Trunks
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 193



« Válasz #151 Dátum: 12 jún 05, 14:54:38 »

Nem arra a sárkányra gondoltam (az a Fekete Kristálygömbök sárkánya volt, de nem gonosz)

Amire én gondoltam a 47. részben van (21:54)

Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #152 Dátum: 12 jún 06, 05:32:05 »

Erre nemis emlékszem.. de nem találom a 47.részben pedig újra akartam nézni.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
susanszki
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #153 Dátum: 12 szep 14, 17:48:50 »

http://www.youtube.com/watch?v=XxGQcxPjMuY
szerintem rohadt jó a szinkron(Pan-é nem, de a többi igen ikszdé)
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #154 Dátum: 12 szep 17, 19:34:50 »

Az gáz ha még most is be könnyeztem hogy tudom ennyi nincs többé dragonn ball és goku?
Mindíg mikor meg nézem az utolsó részt, z, gt, be könnnyezik a szemem..
azt hiszem ezt hívják fanatizmusnak.. vagy pedig egy legendának amit sajnálok hogy nincs többé
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
samdav
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #155 Dátum: 12 okt 27, 02:06:38 »

Dragon Ball GT és Dragon Ball GT (Animax szinkron) témák összevonva. Moderátor

Azt vettem észre, hogy goku nem tudja használni az azonnali átvitelt mivel kisgyerek; de akkor hogyan tud repülni és ss-be váltani, mikor egyiket sem tudta gyerekként?  Pojén
Mivel a GT elején Pilaf azt kívánta, hogy legyen újból gyerek, amikor még legyőzte és a sárkány teljesítette is kívánságot, így gondolom, hogy a harci ereje és a többi technikái megmaradtak Gokunak. Nem a Z előtti Gokuról van szó ^^
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 27, 02:13:00 írta samdav » Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #156 Dátum: 12 okt 27, 13:07:09 »

Ez egyfajta szarkasztikus poénja volt a sorozatnak, hogy Pilaf kitörölhette a kivánságát, mert csak azt kívánta , hogy Goku legyen gyerek, nem pedig azt, hogy Goku legyen újra gyerekkori állapotában. Így csak a teste ment össze, és nem az akkor lenyomatává vált Goku.
Naplózva
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #157 Dátum: 13 jún 01, 20:42:55 »

Jó lenne ha ezt az AF sorozatot is meganimálná valaki, mert baromi jó az is.. nincs esetleg valami halvány felvetés valahol..valami folytatás féléről? Márió
Naplózva
samdav
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #158 Dátum: 13 jún 02, 00:43:30 »

Kérdésedet ebbe a témába tedd fel: http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=5972.msg818477#new
Moderátor
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
sannnyiii
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Válasz #159 Dátum: 13 dec 23, 11:54:07 »

Valaki fel tudna homályosítani?  Nevet
Nem vagyok egy nagy DB szakértő, de azért olvasni tudok Nevet
Úgy néztem az oldalon, hogy a GT széria 64 részből áll, tegnap este viszont valami 159. rész ment a GT-ből az animax-on. Ma is 160. rész lesz belőle. Most akkor hogy is van ez??
Csak én nem értem, hogy lehet ez? Mert 64 részből szerintem kissé nehézkes 160. rész leadni Nevet
Szóval remélem valaki meg tudja ezt nekem magyarázni.
Köszike Nevet
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #160 Dátum: 13 dec 23, 12:18:05 »

Fogalmam sincs, hogy az animaxosok mit éreznek, de a GT valóban 64 részes, nincs több pont.
Naplózva

samdav
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #161 Dátum: 13 dec 23, 12:18:33 »

Na kérlek szépen erre két opcióm is van:
1. Ez úgy van, hogy ha felcsapsz egy mondo újságot (igen, voltam én olyan hülye, hogy vegyek, mert érdekeltek a cikkek), a hátulján (az utolsó oldalon), ott vannak a műsorok, és mellette számok, pölö: 00:00: dragon Ball GT 107. Na, és szerintem ez az egyik főszempontja, hogy a tv így adja, és magába a tv-be is így hírezik.

2. Nem lehet annyi rész, mert a GT 64 részes igen, szerintem a Z-re gondolsz, mert az 291 részes és szerintem elírták a tv-ben és a Z-re gondoltak.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
sannnyiii
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Válasz #162 Dátum: 13 dec 23, 17:37:58 »

Köszi a válaszokat Nevet
Nem a Z-re gondoltam. Kicsit utána nézegettem, és valóban a GT részei mennek, csak valami megmagyarázhatatlan oknál fogva a Port berakott a részek számai elé egy 1-est, és így jött ki nekik a 157. rész, ami valójában simán csak az 57. Nevet
Naplózva
samdav
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #163 Dátum: 13 dec 24, 19:31:11 »

Akkor az első pont lépett érvénybe, amit írtam Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
sannnyiii
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Válasz #164 Dátum: 13 dec 26, 13:00:34 »

Lenne még egy kérdésem Nevet
Azt hiszem a múlthét hétvégén láttam egy olyan GT rész, amiben olyasmi volt, hogy Son Goku (aki a 64. rész végén is szerepel) kereste a 4 csillagos gömböt valami erdő félében és 2 medve segített neki. A végén megtalálta a gömböt próbált kívánni, aztán megjelent neki Son Goku (az eredeti) és elmondta, hogy 7 gömb kell a kívánsághoz meg megdícsérte, hogy milyen erős. Utána helikopteren jött az idős Pan, és egy másik figura akit szintén lehet látni a 64. rész végén Pan nagyi mellett.
A kérdés a következő: ez melyik részből van? Nevet
Van egyáltalán ilyen rész, vagy csak álmodtam? Nevet Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!