24 máj 06, 19:35:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 12
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Dragon Ball GT  (Megtekintve 49360 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Dátum: 10 dec 30, 16:04:33 »

Téma a Dragon Ball GT sorozat.
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1 Dátum: 11 jan 15, 16:05:15 »

Mindig is furcsáltam a gt-t , hogy hogy lehet ilyen sz.rt csinálni a Z után. De nemrég tudtam meg ,hogy ez nem is az eredeti szerzö toryjama műve,így már megértem. Nekem ez a gt eggyáltalán nem tetszik, tele van hülyeséggel , pl: a halál és élet közti dimenzio ahol társasjátékozni kell... -.-. Ha nem lenne , a super17 saga, ahol mindenki visszajön, akkor az egész 1 olyan anime lenne , ami teljesen más mint az elödei. Rossz látni , hogy csak Songoku-val foglalkoznak a többi karaktert meg lealacsonyitják. Nekem ez a véleményem róla.
Naplózva

labzo01
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 53


« Válasz #2 Dátum: 11 jan 15, 18:21:10 »

Egy kis, összefoglaló videó a DBGT eseményeiről:
http://www.youtube.com/watch?v=T8LNrGqQEhY - meg kell hagyni, jól összevágták.
Naplózva
unamito
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 11


WWW
« Válasz #3 Dátum: 11 jan 17, 08:50:04 »

Nekem egyedül a Bebi Saga volt a nézhető a GT-ben, a többit tudom miről szól, de nem is érdekelt a történet.
Naplózva

º¤ø„¸¨°º¤ø„¸¸„ø¤º°¨¸„ø¤º°¨
¨°º¤ø„¸DAFTPUNK„ø¤º°¨
„ø¤º°¨FOREVER!!!`°º¤ø
OneTailed
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 66

Saiyan


« Válasz #4 Dátum: 11 jan 19, 23:48:06 »

Na jah, bár ugyanazt a hangulatot nem tudta visszaadni mint a Z és a harcok sem voltak olyan fenomenálisak (leszámítva egy kettőt) de nekem nagyon tetszett az a kis nyomott sötét hangulata, ez főleg a Baby sagaban érződött. Amúgy tudtátok hogy a GT-t eredetilek nem is 64 részesre tervezték hanem 100 felülire? Persze ez nem jött össze az alacsony nézettségi mutatók miatt. Alapjaiban véve vissza próbáltak térni ahhoz a megoldáshoz ami régen bevált, Goku és barátai egy újabb fergeteges kalandba keverednek melynek központjában ismét a Dragon Ball-ok vannak (GT-ben black Star Dragon Ballok). Szerintem maga az ötlet aranyos volt mert többek közt és hiányoltam kicsit ezeket a dolgokat ezért is örültem mikor a Z-ben a Cell Tournament előtt összegyűjtötték a gömböket, na az egy kicsit visszaadta a régi feelinget... de ez az ami a GT-nek nem sikerült, sokan csalódtak és másra számítottak ezért megapasztották a részek mennyiségét, az emberek nem tudták bevenni ezt az egész univerzumban gyűjtögetős dolgot. De én ennek ellenére szerettem a GT-t, bár a végét nagyon de NAGYON elcseszték, de ez az én privi véleményem.
Naplózva

Az igazán nagy dolgok az apró részletekben rejlenek.
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #5 Dátum: 11 jan 20, 18:00:08 »

Jah , OneTailed igazad van a vége nekem se tetszett. Goku elrepül a sárkánnyal... .Olyan szomoru volt , hogy Pan is hiányolta. Nem értem , minek kellett Gokunak elmenni a világ végére Shenlonnal , miközben 1 ilyen hatalmas családja és remek barátjai vannak. Mondjuk Goku alapbol ilyen harc őrült volt , és örült ha ellenség van. De mondjuk a Z is hasonloan ért véget , szal a Fanok a GT-t ugyanarra a befejezésre jutatták , mint Toriyama a sorozatot , mégpedig Goku távozására :S
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 20, 18:02:20 írta Csabi28 » Naplózva

vegetto
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


« Válasz #6 Dátum: 11 jan 21, 20:56:26 »

Na hogy egy kicsit én is beleszoljak a dolgokba elöször a GT-ről Ugye azt mindenki tudja hogy a GT-t nem toriyama készítette csak ötlet adó volt meg pár karaktert rajzolt meg. Nevet  A GT utolsó részté ami neketek nem tetszik azt pont hogy maga toriyama akrta így hogy így legyen vége mert ezzel akarta lezárni a Dragon Ball-t (persze ez nem jelentiazt hogy nem lehetne kitalálni folytatást) Szóval toriyama csak enyit foglalkozott a GT-vel.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 26, 17:14:08 írta samdav » Naplózva

Mindörökké Dragon Ball!!!
Victory1995
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 67



« Válasz #7 Dátum: 11 ápr 22, 09:29:40 »

Az tényleg igaz hogy a Dragon Ball GT-t idén le fogják adni az ANIMAX-on? Gondolkozik
Naplózva

Akkor is nekivágok, ha nincs reményem, s akkor is kitartok, ha nem kecsegtet siker.
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #8 Dátum: 11 ápr 22, 09:49:45 »

Ezt már 2 éve mondják , szóval nem biztos.
Naplózva

Darklight
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 38



« Válasz #9 Dátum: 11 máj 04, 14:49:54 »

azt az SSJ4-es szintet valami jobbra kellett volna megrajzolni, nekem nem nagyon jött be a szőrös test és a kihúzott szem :S
ha az alkotók kicsit még törik a fejüket, talán valami jobbat is kitalálnak, így elég félelmetesek =(
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #10 Dátum: 11 máj 04, 15:32:36 »

Hát a mai világban már nem divat a szőrös test. Ha mostanában csinálták volna a GT-t, Goku haja visszavált feketére és lelapol mint az emóknak meg elveszti az izomtömegét. Nevet
Naplózva
Infy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 212



WWW
« Válasz #11 Dátum: 11 máj 04, 15:58:20 »

Szerintem jól eltalálták az SSJ4-et, hiszen szorosan kapcsolódik az Oozaru formához.
Nekem egyedül a már említett "kihúzott szem" nem tetszik. Ezen kívül ütősre és ötletesre sikerült.
Naplózva

Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #12 Dátum: 11 máj 04, 16:25:59 »

Amit külön imádok, az az hogy az SSJ4-hez külön ruha is jár ikszdé
Amúgy a szemüknek a "kihúzott" része az nem szőr? ikszdé Mert ugyanolyan színű mint az a szőr ami a testüket fedi. Ha az, akkor viszont nem értem, hogy hogyan nőtt szőr a szemükön >.< (Micsoda érdekfeszítő és értelmes kérdések ikszdé Bocs mindenkitől, ma nem vagyok magamnál ikszdé )
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
vegetto
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


« Válasz #13 Dátum: 11 máj 04, 21:18:05 »

Szerintem semmi gond nincsen az SSJ4-el a Gt-ben nem ez volt a legnagyobb gond hanem hogy Goku kicsi lett Nevet
Naplózva

Mindörökké Dragon Ball!!!
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #14 Dátum: 11 máj 08, 16:46:45 »

Gt-ben eggyértelmüen a mindenki visszatér a pokolból történet a legjobb.
Nagyon bírom ahogy Gotenék lelövik c19-et , meg amikor Vegita újból a túlvilágra küldi Nappát xD
Naplózva

Oldalak: [1] 2 3 ... 12
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!