24 máj 06, 15:44:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Dragon Ball Z  (Megtekintve 27826 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Dátum: 10 dec 30, 16:04:16 »

Téma a Dragon Ball Z sorozat.
Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #1 Dátum: 11 jan 09, 13:58:06 »

Hát, elöször is nagyon tetszik az új Dizi, és az új oldalak! De visszatérnék a témához.... Szerintem ezt az animét magyarország 90%-a szereti. Nekem föleg a Cell Saga a kedvencem, mert eléggé pörgös, és akció Dús. És a Buu Sagaban Gohan, hát hihetetlen. Mosolyog És a tesóim is hiába felnöttek, velük nézem most a Z-t, nem csoda, hisz kultusz anime.
Naplózva

vegetto
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


« Válasz #2 Dátum: 11 jan 12, 21:38:20 »

Ez egy örökzöld anime amit még 100 év múlva is megfognak nézni Nevet
Naplózva

Mindörökké Dragon Ball!!!
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #3 Dátum: 11 jan 15, 16:17:49 »

A Dbz az vmi hihetetlen jó. A legjobb a 3 sorozat közül. Igaz a története elég gyenge, de a rengeteg fantasztikus harcok, hát vmi elképesztőek. Épp ezt szeretem ebben, hogy a készítők , nem csapták össze a harcot a főszereplők és a főellenségek ellen , mint a többi animében. Nekem a Freeza és Cell saga-k a kedvenceim , nagyon imádom őket nézni. A Buu saga is jó lenne nagyon, de eléggé levitték a színvonalat. A harcok itt is nagyon jók , de hogy Piccolo leesett állal nyög, hogy mi lessz meghalunk ,  ez eggyáltalán nem volt jellemző rá. Meg , hogy ez a 2 kis taknyos Goten , meg Trunks , nem tetszik , hogy ilyen nagyon táposra csinálták. Trunks is ( a kis 8éves) picit nagyon erösebb, mint a jövöböl jött Trunks ( pedig az a 10 év különbség befigyel) xD. Buu-t viszont imádom , hogy mindig alszik , meg jó a képessége is ( trutyi-gumi ember ) , eggyik kedvenc ellenségem. De nálam akkor is a Freeza és Cell saga viszi a pálmát. Végül annyit , hogy imádom  a Z-t ez szeretette meg velem az animék világát. Mosolyog
Naplózva

labzo01
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 53


« Válasz #4 Dátum: 11 jan 15, 18:31:23 »

Jó a DBZ, de a beszólások, pl. "minden pénzemet felteszem a fiamra" (Son Goku) illetve "Víziszonyom van" (C18) és többi, az nagyon odatesz. A fordításban, gondolom, Satan, helyett Herculest mondanak (azért fura, hogy Satan volt kiírva) és Piccolo, csak Juniorként vehetett részt, mert a fordítás szerint, a "Szívtelen sátán" túl ijesztő volt (nem lehet, hogy eredetileg azért, mert foglalt volt a Sátán név).
Szóval, igen, jó sorozat, de attól, voltak benne érdekes jelenetek (pl. Son Goku-t beviszik a regeneráló kamrába és a közelében meglátja az injekciót, máris minden baja van), beszólások.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #5 Dátum: 11 jan 15, 18:52:41 »

Kedvenc jelenetem (ami filler Nevet) amikor Gokut Chichi elküldi, hogy tanuljon meg vezetni és Piccolot is vele küldi, hát az nagyon nagy poén, de az még nagyobb, ahogy Piccolo vezet, vagy az, hogy Goku hány kocsit tör össze.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
vegetto
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


« Válasz #6 Dátum: 11 jan 17, 19:31:38 »

Nagyon nagy jelenet még amikor a Gokuék a nagytornán vannak és emberek leforgatták azt hogy hogyan győzte le cell-t Mr Satan Nagyon állat jelenet:D:D
Naplózva

Mindörökké Dragon Ball!!!
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #7 Dátum: 11 jan 17, 20:44:26 »

Nem tudja valaki, hányadik részben van ez az autóvezetős dolog?
Elég hiányosan láttam a Z-t, és ez valahogy kimaradt, de már többször  hallottam róla, és érdekelne.
Naplózva
daremo
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 39

Kagekage


« Válasz #8 Dátum: 11 jan 18, 03:30:37 »

125.

betűvel kiírva: százhuszonöt


(csak a kötelező terjedelem miatt)
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #9 Dátum: 11 jan 18, 20:01:12 »

Nekem is egy ilyen kérdésem lenne. Azt nem tudja valaki hogy a Cell által rendezett Budokai hányadik résznél kezdődik?
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #10 Dátum: 11 jan 18, 21:21:57 »

175. résztől kezdődik nagyjából. ^^
Naplózva
OneTailed
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 66

Saiyan


« Válasz #11 Dátum: 11 jan 19, 00:52:04 »

Nektek amúgy melyik a kedvenc Sagatok? Nekem a Buu mert ott történt a legtöbb átváltozás és csavar az egész animeben. Egyik kedvenc jelenetem mikor Vegita mondja: Trunks, Bulma..... I Done This for you... and even for you.. Kakarot.
Na ez nálam nagyon levágta a biztosítékot, kár hogy az ellenfele nem volt túl méltó a befejezéshez
Naplózva

Az igazán nagy dolgok az apró részletekben rejlenek.
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #12 Dátum: 11 jan 19, 16:46:42 »

Nekem is a Buu saga a kedvencem. Volt benne minden ami csak kellhet. Poénos megoldások(Kiordítják magukat a tér-idő szobájából) , szívszorító pillanatok(Vegita önfeláldozása) , Idegesítő boss legyőzés(Alapszinten Genki Dama , majd SSJ1ben egy kis tunning... -.-") .
Naplózva
OneTailed
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 66

Saiyan


« Válasz #13 Dátum: 11 jan 19, 23:38:34 »

Igaz, de azért az nagyon epic moment volt el kell ismerni, a zene a térhatás és ha belegondolunk Genki Dama mégiscsak erős hisz még Omega Shenront is azzal ölte meg de amúgy igazad van kissé sablonos Mosolyog Elképesztően jo saga volt, nekem külön tetszett hogy nem használták újra a Fúzió technikát és saját erejükből küzdöttek, bár Vegita itt már nem volt olyan befolyásoló tényező mégis ő is kelett hogy sikerüljön a genki dama. De a legnagyobb meglepetés Mr. Satan volt ikszdé A végén mégiscsak "megmentett" mindenkit és még a bátorságát is megcsillantotta Nevet
Naplózva

Az igazán nagy dolgok az apró részletekben rejlenek.
Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #14 Dátum: 11 jan 20, 15:53:10 »

Nemcsak Vegeta és Mr Satan, de azért kövér Buu is sokat segített Mosolyog Egyébként Mr Satanról az jutott eszembe, hogy tulajdonképpen ő az egyetlen ember a Z-ben, aki nem halt meg egyszer se, nem? Már nem vagyok biztos benne, mert elég régen láttam utoljára a Buu saga-t, de nekem úgy rémlik, hogy Buu kiírtotta az egész emberiséget, csak azok menekültek meg, akik eljutottak a Kaio-shinek világába, és Mr Satan köztük volt. Elnézést ha tévedek, de ha mégsem, az azért elég vicces xD
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
Oldalak: [1] 2 3 ... 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!