24 máj 10, 17:25:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 14 15 [16] 17 18 19
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Owari no Seraph  (Megtekintve 51927 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Mizzuki
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 34



« Válasz #225 Dátum: 15 dec 26, 17:07:03 »

Ez a rész egyszerűen mi volt???!!!!!!!!!!! Gyáááá
Ebből is látszik,hogy csak a legközelebbi manga fejezetből derül ki a kellő infó Ike Ezmeg?
Mi Krul célja,miért lett az a jelenet kinémítva??? Ohh My God
Ezek szerint a manga még nagyon hosszú lesz,és majd a kellő kérdésekre idővel választ is kapunk. Noexpression
Yuuban lakozó angyal mégis ki?


Abbadon...érdekes lény. Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 26, 22:20:25 írta Mizzuki » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #226 Dátum: 15 dec 26, 20:34:13 »

Csatlakozva szannya22-höz.

Ez mi a fűzfánfütyülő volt...?! Olyan összecsapott lett, mint állat. Szomorú Oké, hogy lesz folytatás, de ez akkor is gáz.

Azt jól levágtam, hogy Asuramaru úgy űzte ki a szeráfot Yuu-ból, hogy démont csinált belőle?
Gurennel mi van? Kureto meg bátor, hogy Guren közelében mer lenni.
És Krul? Ilyen könnyen el lehetne intézni egy 4.(?) örököst?

És azt a fontos kis mozzanatot is kihagyták, hogy amikor Guren sírni kezd, akkor a mangában mondja is Yuu-nak, hogy húzza el a csíkot, de gyorsan. És utána halljuk (olvassuk) ahogy a démon Guren megfeddi Gurent, hogy most ne ébredjen fel, mert olyan megrázkódtatás éri, amiből sosem épül fel.

Már csak a mangában bízok. Ott remélhetőleg kicsit részletesebb lesz az összes jelenet...

Nem szoktam pontozni, de ez 2/5. Kettőt is csak a grafika miatt kap.
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 26, 20:35:23 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Mizzuki
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 34



« Válasz #227 Dátum: 15 dec 26, 21:43:13 »

Yuuban továbbra is ott lakozik szerintem a szeraf,csak Asuramaru úgy tudta leállítani,ha démont csinál Yuuból.Nem hiszem,hogy az angyalkán ilyen könnyen eltűnne,csak Asuramaru elküldet aludni.ikszdé
Szerintem később még fel fog tűnni a drága,hisz a manga folytatódik tovább.Azt se felejtsük el,hogy még további három fiúban is ott lakozik a szeraf.  Hümm-hümm
Szóval még mindig sok a kérdés,amit a manga előbb utóbb úgy is megválaszol. Pattog
Kurlt,nem hiszem hogy ilyen könnyen el lehet intézni,szerintem csak elveszítette az eszméletét.Szerintem most egyenlőre cellába vetették az árulása miatt,és Lest vette át a helyét. Szerencse
Yuu: A só király.ikszdé Kúl2
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 26, 21:46:52 írta Mizzuki » Naplózva
szannya22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 108



« Válasz #228 Dátum: 15 dec 26, 22:03:51 »

Ja, Yu elég OP lett a végén. Nekem az a rész baromira tetszett.
Meg Kureton lepődtem meg. Átkozottul erős, hogy szembe tudott szállni a szeráffal.
És végre Shinyának is leesett, hogy a halott szerelme újra él. Nevet
Na meg kíváncsi lennék, Báthoryval mit tett Krul vére. Mert kétlem, hogy csak kedv tellésből szopogatta Krullie nyakát.
Krul mellesleg 3. Ős, mint Lest Karr.
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 26, 22:10:34 írta szannya22 » Naplózva

Gyere közelebb, érints meg... de megfizeted az árát! (Császárnő)
Nézz az égre, fentről csapok le! (Torony)
Ne ezt a kezemet nézd, hanem a másikat! (Mágus)
Íme, a Kétségek Hozója! (Hold)
Rettegd a mélységet! (Főpapnő)
Mizzuki
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 34



« Válasz #229 Dátum: 15 dec 26, 22:14:56 »

Mahiru újra él! Pattog
Yuu,tényleg Op volt,de hiányoltam a szárnyait. WTF?
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 31, 19:33:10 írta Mizzuki » Naplózva
Fufika
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #230 Dátum: 15 dec 27, 15:13:13 »

Sziasztok!  Nevet Régóta ismerem az Owari no Serapht, és az oldalt, de még csak mosr regisztráltam. Szerintetek várható 3. évad? Utána olvastam, és valahol azt mondják, hogy lesz, valahol meg azt, hogy nem. Akk most, hogy van? Én is láttam az anime végén a THE END feliratot, de így nem fejezhetik be! Ha ez a vége, akk az anime végét összecsapták, és ha nem lesz 3. évad, akk mi értelme volt az animének?!  Gondolkozik
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #231 Dátum: 15 dec 27, 17:13:40 »

Lesz ennek folytatása szerintem. Mert ki is jelentik a szereplők, hogy mi fog következni. Vagy ha újabb 13 rész nem is, de egy hosszabb mozi, vagy egy néhány részes OVA mindenképp.

Bár nem tudom, hogy az anime mennyire sikeres Japánban. Én pl. hasra nem estem tőle, mert a háttértörténetről szinte semmit sem tudunk meg. Pl. az egész szeráf dolog egy nagy homály.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Mizzuki
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 34



« Válasz #232 Dátum: 15 dec 27, 18:19:40 »

Úgy olvastam,hogy elég sikeres japánban. Hamarosan egy musical is lesz az animéből. Hmm?
A szeráfokról a bibliában lehet megtalálni a választ,hogy mik is ők pontosan és milyen szerepet töltenek be.  Gondolkozik
Yuu...mint só király, végül is a tenger sós,nem hiába megy bele a végén.A második szeráf a leírások alapján,a tengere méri a csapást. Noexpression
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 27, 21:20:20 írta Mizzuki » Naplózva
Fufika
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #233 Dátum: 15 dec 27, 18:58:28 »

És ki a rossz? Feridék elárulták Krult, (bár nem mintha Krul nem tette volna meg velük ugyanezt...) de a Hiragi család sem jobb... Gondolkozik Visszatérve a folytatásra... miért nem írták ki a második évad végén, a "continue"-t? Az első évad végén ott volt!
Naplózva
Mizzuki
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 34



« Válasz #234 Dátum: 15 dec 27, 20:42:15 »

Azért,mert pár évet várni kell rá.^^ smirksweat
Naplózva
szannya22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 108



« Válasz #235 Dátum: 15 dec 30, 17:23:06 »

Fufika!
Szerintem itt nincsenek jó-rossz oldalak. Szimplán csak oldalak.
Krul elárulta a vámpírokat. Tény. De jó eséllyel azért, hogy a testvérének segíthessen.
Guren félig-meddig önként vállalta be, hogy démonná válik (mondjuk Mahiru rásegített neki), hogy megmenthesse a barátait, erre most őket árulta el.
Kureto is elég ellentmondásos karakter. Gurennek rengeteget segít, sőt minden lehetőséget megad neki, ugyanakkor most ő is elárult egy csomó mindenkit a sajátjai közül.
Mika álszent, Yu meg egy idióta.
Feridet nem tudom hová tenni (nincs elég infó), Crowley csak jól akar szórakozni.
Mahiru meg... ő tűnik az egyetlen igazán gonosz karakternek (Kureto azt mondja róla, hogy ő egy gyönyörű szörnyeteg, és hogy hozzá képest még belé is több együttérzés szorult). Ugyanakkor ő meg már születése előtt egy emberkísérlet alanya volt, aki végleg megpecsélte a sorsát, mikor megmentette Shinoát, akit szeretett, és eredetileg kedves lány volt, de a vele született démoni énje átvette felette az uralmat.
Naplózva

Gyere közelebb, érints meg... de megfizeted az árát! (Császárnő)
Nézz az égre, fentről csapok le! (Torony)
Ne ezt a kezemet nézd, hanem a másikat! (Mágus)
Íme, a Kétségek Hozója! (Hold)
Rettegd a mélységet! (Főpapnő)
Fufika
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #236 Dátum: 15 dec 30, 22:38:37 »

Hm... Ez érdekes! Köszi az infókat!
(Amúgy miért gondolod, hogy Yuu egy idióta? Azért mert minden áron meg akarja védeni a családját? Tény, hogy a második évad vége felé nekem is egy kicsit elegem lett ebből a "Ők a családom, és megvédem őket" dologból, de hát Yuu az Yuu. Őt így kell elfogadni!  Nevet
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #237 Dátum: 15 dec 31, 02:00:22 »

Nem az a "baj", hogy meg akarja védeni a családját. A baj az, ahogyan. Ha a démona uralkodik el felette, akkor egy gyilkológép lesz, ha a szeráfja, akkor szintén. ^^" Vagyis azzal, hogy meg akarta menteni őket, ő maga sodorta még nagyobb veszélybe...
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 31, 02:00:53 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Fufika
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #238 Dátum: 15 dec 31, 16:32:23 »

Az biztos, hogy meggondolatlan volt az összes esetben... De ha nem tudja irányítani ezt a hatalmas erőt, akkor mi haszna van? Ahogy mondod, átváltozik egy gyilkológéppé, aki nem tud különbséget tenni ellenség és bajtárs között. (Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de én bánom, hogy Yuu tombolását állandóan megállították.  >.<# Lehet ha nem állítják meg, akkor több lett volna a halott, de kaptunk volna akciójeleneteket)
Naplózva
Mizzuki
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 34



« Válasz #239 Dátum: 15 dec 31, 19:18:03 »

Mahiru,mégis milyen emberkísérlet alanya volt? Mégis mi volt a célja,a Hiiragiknak azzal,hogy egy megszállt nőt termékenyítettek meg,ráadásul kétszer is. Technikai KO
Megnyugodtam,hogy legalább a húgát szerette,mielőtt egy őrült démoná vált.De azt viszont nem értem,hogy miért nem hagyta,hogy Shinoa találkozon az apjával. Hmm?
A történet egy része,tényleg a testvéri szeretetre alapszik.Nekem rossz volt nézni,hogy Aoinak ennyit ért a húga.Krulban értékelem,hogy mindent meg tesz a bátyjáért.
Engem is már nagyon idegesített Yuuban,hogy folyton azt vitte "Ők a családom, és megvédem őket",oké a traumája miatt megértem,de akkor is. Hmm...

« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 05:13:43 írta Mizzuki » Naplózva
Oldalak: 1 ... 14 15 [16] 17 18 19
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!