24 máj 16, 09:17:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 556 557 [558] 559 560
  Nyomtatás  
Szerző Téma: NinjaManager.Com (2 soros szabály! információk az első hsz-ben.)  (Megtekintve 613670 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Kirigi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 169



« Válasz #8355 Dátum: 13 dec 03, 13:29:45 »

Én is azt hittem, ám de amikor resetelni akartam Eventet, hogy visszamenjek Beginner-re és megnézzem tényleg csak ideiglenesen tűntek el, akkor nem bírtam kiválasztani a továbbvivendő LW-ket, mert Eventen nem volt nálam semmi...reménykedtem hogy csak ezen a fokozaton lesz ilyen és alapból megvannak..de nem. Ki kell szednem mindet, újra.
Naplózva


laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #8356 Dátum: 13 dec 03, 15:31:13 »

Ha Event-re mész, akkor minden LW-d eltűnik. Viszont ha ez már megtörtént, akkor vidd végig. Választhatsz egy új FNG-t, illetve ott is kitudod szedni Medium-ig az LW-ket.
Fontos, hogy ne csatold sehova.

Talán 1 hete leütöttem Mifune-t, úgyhogy ő is a csapat tagja. Már csak Hachibi hiányzik, de még a Naruto team-el nem tudom kivégezni.
LW sajnos nem esik, de legalább mindenki szépen fejlődik.
Naplózva

Kirigi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 169



« Válasz #8357 Dátum: 13 dec 03, 19:18:44 »

Már visszamentem beginner-re, nem kezdek újra mediumon, úgyse jönnének már vissza a cuccok, nincs rá garancia :S Alapjábavéve szeretek LW-ket vadászni, csak akkor van gond ha hetekig/hónapokig kell 1-ért szenvedni...így voltam a Demon Hit-tel meg az Immortal Blade-del. De hátha nagyobb szerencsém lesz, elvégre beginner rerun, a ninjáknak is elég egy 25-30-as szint.

Grat Mifunéhez:)
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 03, 19:20:00 írta Kirigi » Naplózva


grandpa666
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 452


Add nekem a fényed!


« Válasz #8358 Dátum: 13 dec 05, 19:59:11 »

grat laci, ezek szerint már elég csak 45-50 szint is hozzá XĐ jó lesz impo után még ez is...

@ Kirigi amint felmész eventre, az LWk eltűnnek (az FNek nem), erre Udon is fel szokta hívni a figyelmet a kiírásoknál, de ha nem vagy biztos benne, kérdezd meg legközelebb, jobban jártál volna...

Közben már van egy finisherünk is, hybrid gobi csapattal és némi pénz segítségével kivitte az eventet Mosolyog én kapaszkodok a top100 aljába, nálam csak 1 magyar van előrébb... apropó, nem tudjátok, ki az? XĐ

impon alszunk
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 05, 20:06:45 írta grandpa666 » Naplózva

bandee_26
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 319



WWW
« Válasz #8359 Dátum: 13 dec 06, 07:28:56 »

Ezt nem értem. Én is voltam már eventen, ahogy itt mindenki, de nem hiszem, hogy mindenki minden alakalommal amikor eventre megy, akkor a rendes csapatának nehezen megszerzett LW-it elveszti. Valamit itt én félreértek tutira... mert akkor semmi pénzért nem mennék eventre többet, hát hogy  a csodába tudnám ujra meg ujra kiszedni pl a levantine-t ?!
Naplózva


MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #8360 Dátum: 13 dec 06, 10:16:40 »

Te érted félre, igen. Akik eventre mennek, azok egy másik accountot használnak, és azt összekötik a fő/alt csapatukkal. Ha jól vettem ki, akkor delikvensünk a fő csapatát vitte az eventre, nem pedig egy másikat kötött össze vele, így pedig az LW-i ugrottak.
Naplózva

laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #8361 Dátum: 13 dec 07, 16:04:34 »

grandpa: Én inkább azt mondanám, hogy elég 40-45 lvl is az FNK-hoz. Egyedül Kage volt 47-48 körül, de pl. FNG Lee el se érte a 40-et.
Nagyon jó ez a HS-LS Tai felállás. Sokkal ütősebb, mint amire én számítottam.

Mindenkinél 2 kör stat volt. Kivéve FNG Lee-t, neki nem vettem. 3db Robust Nunchaku, 400-as illetve 800-as ab-ok. Természetesen rengeteg LW-vel megfűszerezve.

MoonTiger: Nálad kb. hányas szintek kellettek?
Naplózva

grandpa666
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 452


Add nekem a fényed!


« Válasz #8362 Dátum: 13 dec 09, 08:59:14 »

Amúgy aki már kiszedte a Levantinét attól kérdezném, hogy azt hogy a gyászba, mert már laddan egy éve nem akar sikerülni, de még warp knife is csak néha esik... 519 IF nem lenne elég XĐ így lehetetlen haladni...

eventen nem sajnálkozok annyit:

itt haladás van, még kell 2 800-as de már a Peineknél vagyok...
szerk.: 1 kell még és Yondaime Mosolyog nagyon király ez a csapat, ajánlom mindenkinek hogy egyszer próbálja ki ilyen beginner event vagy ilyesmin Mosolyog

2 crit hs csapat van a top100ban előrébb, mint én, de nem igazán értem a ninja választásukat... 4 körüli tai growth mellett hogy lehetne jókat critelni? ilyen pl. Hidan (3,7 tai/szint) hogy lehet jó választás, jobb a ninjutsu growthja is... meg Kisame se az igazi, de ők tudják végül is, szerintem nem mindegy hogy 200 vagy 300 taijutsuval critelsz, nálam 5 tai/szint a minimum...

hard eventen LS tait fogok játszani forbidden mód FNJ szerzés miatt Mosolyog arra már jönnétek, mi? XĐ

ugyanitt ha valakit érdekel egy közepesen ratyi camper csapat az rámírhat! (több részlet privátban, röviden: 3+1 FNG, Luna Sword, Tornado Edge)
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 10, 11:42:07 írta grandpa666 » Naplózva

bandee_26
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 319



WWW
« Válasz #8363 Dátum: 13 dec 17, 13:42:22 »

hard rerun letudva, fm mode elkezdve, a továbbhozott LW-im úgy érzem nagyon jók: revive,immortal,soul blade, masamune, levantine, terrorizer. Így Itachi FNJ megjött a csapatba, az FM módot fng,fnj és fnk itachi-val tervezem kivinni, ezen felül lesz ugye még egy FNK, és a kezdő genin és jounin, akik gaara és yashamaru lesznek elvileg.
Grandpa: sajnos nincs tanácsom levantine-ra, de addig én se mennék tovább amig nem esik ki, viszont remélem kiesik már neked is, hogy haladj egy kicsit a progression-nal, viszont a jó hír, hogy ha meglesz leva, akkor gondolom szépet fogsz haladni vele, mert a csapatod is addigra elég sokat fejlődik.
Naplózva


Dexter91
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5



« Válasz #8364 Dátum: 13 dec 30, 14:55:36 »

Sziasztok. Meddig tart az Event? Pein-eknél vagyok, szerintetek van esélyem ezzel a csapattal megcsinálni?
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
grandpa666
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 452


Add nekem a fényed!


« Válasz #8365 Dátum: 13 dec 30, 17:13:30 »

Szia!
Először is figyelj a 2 soros szabályra Mosolyog
Nem tudni, meddig tart, 52 srác vitte ki eddig, még szerintem simán befejezheted, bár a csapatodon még van mit fejleszteni...
Én is szívesen köztük lennék, van több mint 3% esélyem, majdcsak beadja valamikor... impon szokás szerint semmi nem történik, LW sem esik, haladni sem tudok 50-es kagéval Shinigami ellen
Naplózva

Dexter91
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5



« Válasz #8366 Dátum: 13 dec 30, 17:25:01 »

Remélem még sikerül befejeznem.
És mit fejlesszek a csapatomon grandpa666?
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #8367 Dátum: 13 dec 30, 17:46:14 »

Nem pont így értette a két sort Mosolyog. Ugyanis két teljes sornak kell lennie.

-Summon min. 10-es szintű legyen.
-Dan (Chakra Transfer helyett) és Obito (Great Fireball helyett) kapja még meg a 800-as ab-ját.
-Kakashi-nak és Dan-nak a Shuriken-ek helyett FSP-t adj.
-Nagato-tól vedd el a Demonic Statue-t és a Mighty Shuriken-t add oda.
-Obito-nak is mehet egy FSP, Replacement Technique helyett
-Az sem lenne hátrány, ha Shodai min. 30-as lenne

Első ránézésre ezeket javasolnám. Majd nézz meg egy Basher-t, utána pedig írj. Talán még lehet rajta csiszolni valamit.


Nálam se esik semmilyen LW. AT-ben Kisame állta az utamat a víz elemével. Nem akarok már elemeket váltogatni, így inkább elérjük mindenkivel a 60-as szintet, mielőtt tovább haladnánk.
Naplózva

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #8368 Dátum: 13 dec 31, 12:04:45 »

Jó lassacskán én is haladok extrémmel ,tegnap végre sikerült kivinni Karakurát ,szóval végre rávettem magam ,hogy nekiálljak a kage az új fnj és a summ külön fejlesztésének .
Szóval most jön egy kicsit hoszabb fejlesztési ,célok hogy a kage 30-35 a summ meg 10 es szintet, és ezen csodás időszakom alatt próbálkozhatok pár gyengébb lw beszerzésével.
Komolyabb lw kiszedésével nem akarok itt foglalkozni , a jobban úgy is AT ben vannak és mire annyira felbusztolnám a teamet már ki is vihetném , ebből adódóan kinéz egy új rerun egy új lw sett iránt.


Mivel a mostani ,illetve  az elkövetkező eventeken nem fogok indulni az időhiányom miatt , ezért az eventes teameből unatkozás miatt elkezdtem egy beginnert ,ami kb azonos tempóval halad mint az extrém-es.
Még idazán nem is döntöttem el ,hogy mire fogom építeni ,szóval valszeg valami ls hibrid lesz belőle.
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 31, 12:10:27 írta Verbatimo » Naplózva



grandpa666
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 452


Add nekem a fényed!


« Válasz #8369 Dátum: 13 dec 31, 13:48:12 »

jó végre:

55. helyezést sikerült elérnem, ami nem olyan rossz... főleg hogy megmutattam, milyenféle is a HS critelős csapat, ami tetszett nekem, ajánlom mindenkinek Mosolyog most pedig már a hard eventet várom nagyon, LS tai csapat lesz, kell az olyanféle FNJ forbiddenre :Đ
300 ryot ért az FNG, ennek örülünk, Gobi szintlépése után remélhetőleg sikerül megfejelni a Shinigamit, a Kyuubi ellen szükséges sebzés felénél sem vagyok kb., kéne a jó LW, de még mindig nem esik...

jah és előre is BÚÉK mindenkinek :Đ
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 31, 15:29:06 írta grandpa666 » Naplózva

Oldalak: 1 ... 556 557 [558] 559 560
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!