24 máj 19, 00:45:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 145 146 [147] 148 149 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003190 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Gino
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 119


« Válasz #2190 Dátum: 13 nov 28, 20:48:03 »

Most Kubo túl nyílvánvalóan hagyott jeleket arra, hogy ő itt nem Kyouraku. Ha hiba lenne, nem lett volna ennyire szembetűnő, legalábbis túl kicsi az esélye hogy pont a szemét mutatják ennyiszer és még ráadásul teára hív,,,,

Pontosan, ha hiba lenne az azért eléggé "szembetűnő", mert 1, Kubo nem egyedül csinálja a fejezeteket hanem minimum 2 asszisztenssel, ha mégse így van, vagy épp szüneten voltak vagy valami, akkor a következő ok is kizáró ami viszont meg biztos, szóval 2, a szerkesztője mint mindig minden mangakanak előbb átnézi a fejezeteit még mielőtt beküldenék a nyomdába hogy aztán belekerüljön az újságba!
Szóval itt vagy orbitálisat hibázott nem egy ember (Kubo), hanem minimum kettő, vaaagy tényleg van valami szándéka ezzel, mert ha hiba lenne akkor azért egy szemkötőt, főleg ezt az egyszerű feketét, nem olyan bonyolult felrajzolni még az utolsó pillanatokban sem!
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2191 Dátum: 13 nov 28, 21:11:24 »

Ráadásul Haschwald is elég gyanúsan nézett vissza Kyourakura, mikor megemlítette a teát. Valaki említette is, hogy ő nem nagyon szokott érzelmeket kimutatni, márpedig az a tekintet eléggé ki lett hangsúlyozva. Mintha rájött vagy megsejtett volna valamit.
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2192 Dátum: 13 nov 28, 21:16:55 »

Most egyenlőre teljesen mindegy, hogy Kubo hibázott vagy nem. Ha hibázott akkor sem lesz semmi mert így a történetet pont úgy fogja alakítani, hogy mégsem lesz ebből hiba. Nevet Ha pedig szándékos volt az eset akkor pedig így van jól. Így is, úgy is meg fogja magyarázni, hogy mi történt azzal a szemkötővel akár hiba, akár nem. Ha maga nem is vette észre a hibát mert például rutinból rajzolták de a rész után biztosan kap erről visszajelzést. Mondjuk szerintem sem hiba mert többször is nagyon kiemeli Kyouraku nézését. Tehát valami más lesz itt.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #2193 Dátum: 13 nov 28, 21:28:16 »

Kicsit ettől a témától eltérően. Azon gondolkodtam, hogy Orihime képessége az idő visszafordítása dolgok felett nem? (remélem jól emlékszem)
És azt is tudjuk, hogy ő is edz és ha erősödik is valamit a képességével akár visszaállíthatná SS-t, így kisebb előnyhöz jutnának a Shinigamik míg a quincyk épp ellenkezőleg Mosolyog tudom kicsit vad ötlet de így legalább tudna valami hasznosat tenni a gyógyítgatáson kívül és talán kevesebben is utálnák Nevet Azért jutott ez eszembe mert biztos lesz szerepe neki is de  az már túlzás lenne hogy egy quincy ellen harcoljon Nevet

Egyébként itt a quincyken kívül 100%, hogy van valami mivel BG-9nal és Cang Duval is ha az erőkülönbséget nézzük, a shinigamik jóval följebb vannak, Eleve akik lent vannak SS-ben elbírnak a nagyjával kivéve Hashwald, Ishida és Bach + még 1-2 quincy esetleg akikről nem tudunk, bár Ukitake és Kyoraku végső erejét még nem ismerjük, Ezekhez jönnek még a Vaizardok, a team HM és az égi OP csapat Renji,Rukia (Byakuya?!) és a legfontosabb Ichigo és Kenpachi...

Ha így ezeket a quincyk letudják verni úgy, ahogy most vannak akkor nagyot fogok nézni  >.<#

Jah, és még ottvan Isshin valamint Ryuken mondjuk ő már kérdéses, hogy kihez áll, már ha egyáltalán fog valakihez..
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 28, 21:56:39 írta Asasino » Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2194 Dátum: 13 nov 28, 21:55:10 »

Igaz, hogy most Orihime edz, de Seireitei még így is egy egész város. Nem hiszem, hogy az egészet vissza tudná állítani. Ha meg vissza állítja semmi garancia, hogy Bachék nem cserélik vissza egyből. De nem rossz elképzelés kacsint. Nekem az is elég lenne, ha 100%-osan meggyógyítaná Nelt. Nevet

Lehet, hogy Bach azért végeztette ki a veszteseket, hogy ezzel is ösztönözze a Rittereket a győzelemre. A vereség nem elfogadható. Ha megnézzük Chan-Du-t és BG9-et, akkor mind a 2-en egy-egy kiszemelt kapitányra mentek, de elbuktak és nem teljesítették a küldetésüket. Ha Bambi barátnői nem léptek volna közbe, akkor ő is ki lenne végezve. Lehet, hogy zombi lett belőle, de még van esély rá, hogy életben van/marad. Úgyis kell pár Quincy aki át áll a másik oldalra.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #2195 Dátum: 13 nov 28, 21:59:46 »

Hát ez az Orihimés dolgot csak megálmodtam vagy nemtudom még régebben pattant ki a fejemből Nevet

belépőnek nem lenne rossz, hogy vesztésre állnak a shinigamik és ezt meglépné Nevet

Bach meg trollkodna vele és ahogy írtad egyből visszacserélné  ikszdé ha ez megtörténne kíváncsi lennék a team HM tagjainak fejére Nevet

Mondjuk nyilván az ő belépőjüket nem Orihime fogja badassá tenni, bár kitudja Nevet Nevet
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2196 Dátum: 13 nov 28, 22:23:47 »

Szerintem ez is közrejátszik, hogy ösztönözze a többieket a mindenáron való győzelemre de nekem van egy olyan érzésem, hogy más oka is van ennek. Szerintem ehhez köze lehet az erejének vissza szerzéséhez is. Nem tartom kizártnak, hogy ezek a quincyk is Bachtól kapnak erőt. Így minél több quincy bukik el úgy annál erősebb lesz Bach, hiszen a bukottak ereje visszaszáll hozzá. Lehet, hogy Ishida és így Ichigo is éppen azért különleges mert függetleníteni tudták magukat Bach erejétől. Szóval kialakították vagy kialakult bennük a saját erejük. Persze, ezek csak lehetőségek de ki tudja egyenlőre.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #2197 Dátum: 13 nov 28, 22:58:37 »

Attól függ éppen mire érkezik,vagy kire zuhan. Nevet
Utánpótlás felkészítését,gyógyítását inkább esélyesnek tartom neki,de az ötleted jó.
Lehet Hm ősi romjai és kutatás segít neki hogy a végére ő is feloldja a rejtett még szunnyadó képességeit.
Hát Igen Nel gyógyítás tényleg az egyik elvárás a listán Orihimetől.
De ne feledkezzünk meg Halibelről se.Iker királynők uralkodnának a végén Hm-be,vagy lemond a javára/hal.

Mondjuk olyan végre már gondoltam hogy Amikor a nagy csata után Ichigo és a többiek nyernek.
Olyan Technikát használ ami nagyobb következménnyel jár mint az ereje elvesztése/de egyben mégse.
Anno több lehetőséget is elképzeltem ez hogyan folytatódjon.
Itt van az egyik.
Bár inkább csak a vége kb.
Amikor befejező támadásként a többieké után legyengül szépen lassan kezd szellemi részecskékre bomlani(lehet megszerkesztem).Eközben pedig egyesével elbúcsúzik tőlük és úgymond az "örökségét" rájuk hagyja,emlékképekkel.
Uraharánál lesz/lehet egy rejtett is de erről kicsivel később.
A jelvényét ami az eddigi elhivatottságát,kötelességét,és reményt és szimbolizálta pedig Yuzura és Karinra száll tovább,és talán még Rukiára.A maradék erejét ami még maradt megosztja velük,megadván a lehetőséget hogy felébredjen a Shinigami erejük(a húgok) és átvegyék a helyét.-Nem is lenne rossz mint mint Iker nővérek vinnék tovább a feladtát.Rukia pedig az edzőjük,veeztőjükké lépne elő kacsint
Ezeken felül mindegyikükkel megoszt egy-egy Reiasu "morzsát" ami adott emlékképként is viselkedik,kis ajándék.Ebben Urahara segít.Ezek után pedig szépen lassan-apránként eltűnik az égbe.
Igazából itt van több lehetőség is.Nagy eséllyel nem tűnik el hanem visszakerül a körforgásba de nem biztos hogy a megszokott módon.
Fokozatosan veszítve az erejéből,és az alakjaiból pl Bankai->Shikai stb.Nem mellékesen pedig halványodva visszafelé átélheti az eddigi életének eseményeinek.Az eddig nem látott eseményekre kaphat magyarázatot,és mi is arra  hogy amire nem volt magyarázat ki avatkozott akaratlanul is közbe.Tehát más szemszgöből láthatja a dolgokat,mi is vele együtt.
Kisebb ugrássokkal halad vissza felé egy-egy megálló jelenettel.Amikor már közel eléri a végét,történet elejét akkor Találkozik/fedezi őt fel Urahara.
Minimális magyarázkodás van,de annyira nem sok.Megpróbálja megmenteni,felajánlja a lehetőségét.
De Ichigo már megbékélt vele,nagyrészt.
Unszolásra és utolsó esélyként ad neki egy levelet amit majd az eltűnése napján adjon át.
Urahara még ad neki egy utolsó tanácsot és még egy morzsányi reishi ott marad,ezután pedig eltűnik teljesen.
Ezután kép zavar felébred kicsit átalakulva,Hollowosabban Hueco Mundoban de minden emléke nélkül,és elkezdi az itteni életét,továbbá megpróbál kutatni.Ezek után talán 1-2évvel megtalálja őt Neliel(már felnőtt alak) aki befogadja őt,és együtt élnek majd mint Hm őrei,vezetői.(talán Halibel melett/alatt.)
Ezek után rendesen megy tovább élet ki ki a maga útján.
Későbbi dolgok hogy Urahara felfedheti a titkot hogy Ichigo mégsem halt,és ezek a morzsák a kulcs a megoldáshoz,amin kutatott.Rukia már kapitány és a hadnagyai Karin és Yuzu.Isshin pedig vissza költözött az egyik megüresedett helyre.
Érdekes csavar lehet amikor Hm kell menniük kutatni és találkoznak már már alig felismerhető kicsit rejtélyesebb ichigoval.Itt majd megmutathatják mit tudnak.Ezeket majd inkább később részletezem mostani inkább egy felvezetés röviden,ami éppen még rémlik smirksweat

Itt hozzáfűzném hogy Pesche és Dondochakkara is ráférne egy Orihime idő visszaállítás,remélem megteszi kacsint



Bocsi,régen gondoltam ki,akkor jobban ment. smirksweat
Naplózva

RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #2198 Dátum: 13 nov 29, 00:11:08 »

http://szofron.deviantart.com/art/Bleach-Quincy-Stern-Ritter-Army-307088896  Szofron kiváló munkáját tanulmányoztam, és 4 kvinsit még nem is láttunk egyáltalán. Valami rejtett erőforrások lesznek vagy csak elfeledkezett Kubo, hogy nem használta ki az összes betűt?
Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #2199 Dátum: 13 nov 29, 00:21:01 »

Még az elején vagyunk, nyílván nem fogja az összes karaktert egyből felfedni, én azt tippelném hogy majd a 0. osok érkezésekor lesz felfedve a maradék 4. De az biztos hogy már meg van a kinézetük. Úgy logikus ha az összeset egyszerre tervezi meg még a legelején és kiossza mindenkinek a betűjét és képességét. Ha csak random betűket kihagyna és késöbb tervezné meg, lehet hülyén jönne ki és nem tudna odaillő képességü karaktert csinálni.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 29, 00:28:34 írta Szofron » Naplózva
ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #2200 Dátum: 13 nov 29, 08:41:16 »

Még az elején vagyunk, nyílván nem fogja az összes karaktert egyből felfedni, én azt tippelném hogy majd a 0. osok érkezésekor lesz felfedve a maradék 4. De az biztos hogy már meg van a kinézetük. Úgy logikus ha az összeset egyszerre tervezi meg még a legelején és kiossza mindenkinek a betűjét és képességét. Ha csak random betűket kihagyna és késöbb tervezné meg, lehet hülyén jönne ki és nem tudna odaillő képességü karaktert csinálni.

Anyám ikszdé miért várják a 0-s okat?..világosan megmondták hogy ők nem segítenek nekik a lélek király dimenziójában kell védelmet nyújtani,SS védelme a shinigamik dolga.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2201 Dátum: 13 nov 29, 10:17:23 »

Remélem átjutnak a 0. Osztagosokhoz. Sőt a biztos!
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2202 Dátum: 13 nov 29, 10:27:26 »

A 0.Osztag még jó lehet ellenségnek a Lélekkirály vezetésével. Esetleg Bach vagy Aizen végre eljutna a dimenziójukba, de ott várná a kopasz buddhista, hogy "Jól van fiam, ügyesen feljutottál ide de ideje vissza menned" és egy taslival visszarepítené. Nevet

Kíváncsi vagyok, hogy Kubo mihez kezd az X betűvel. Remélem, hogy még lesz pár menő arc az ismeretlen betűk közt. most beugrott egy olyan lehetőség, hogy Ryuken az egyik ismeretlen Sternritter. Az is érdekes dolgokat eredményezne.

Mondjuk olyan végre már gondoltam hogy Amikor a nagy csata után Ichigo és a többiek nyernek.
Olyan Technikát használ ami nagyobb következménnyel jár mint az ereje elvesztése/de egyben mégse.
Anno több lehetőséget is elképzeltem ez hogyan folytatódjon.
Én úgy hiszem, hogy most már soha nem akar/fog olyan technikát használni, amitől elhagyja minden ereje. Mikor Aizenre ellőtte a FGT-t az utána lévő Nozomis fillerben hasonlóan vesztette el fokozatosan az erejét, ahogy leírtad. Miután elvesztette 18 hónapon keresztül csak szenvedett. Ginjo felkínálta neki a lehetőséget, hogy újra legyen ereje és azonnal megragadta a lehetőséget. mikor ismét erőtlen lett mert Ginjo ellopta az erejét sírva fakadt. Szóval az ilyen technikákat csak akkor fogja használni, mikor már tényleg nincsen más lehetősége.
Az a része bejövős, hogy Yuzu és Karin is Shinigamivá vállnak és Ichi, Nel-el HM-ben van.

Az én rövidített Happy End verzióm.
Bach/Lélekkirály legyőzése után Ichigo és családja felköltözik SS-be és megalakítják a Kurosaki klánt a Shiba klán és Rukia Hümm-hümm segítségével. Ishida, mint a Quincyk új vezetője kölcsönösen megegyezik a Shinigamikkal. Pár Arrancar akik segítettek a végső csatában bejárást kapnak SS-be, hogy bandázhassanak Ichivel és a haverokkal. + Ez aféle kapcsolat tartás/építés is lenne a két fél között, hogy ne csak ellenségeskedés menjen. És mint ahogy valaki írta az utolsó oldalon lennének azok az adatok Ichiről, mint az első rész végén, hogy Kurosaki Ichigo xx éves, haja színe narancs... foglalkozása Shinigami. Kúl
Túl csöpögős? Nevet Szeretem a Happy Endeket, nem tehetek róla. xD
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2203 Dátum: 13 nov 29, 10:47:16 »

Azért ott vannak a vasto lordok is akikről kb annyit tudni hogy lehet ulqi az volt.  Fgt-t én sem remélem hogy fog használni. Ami a hollowok bejárását illeti ill a béke lennd mindenki közt annyiba nem lehetséges hogy a holowok lelkeket esznek. Azért afancar létemre nem nézném jó szemmel hogy gyilkolják őket.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #2204 Dátum: 13 nov 29, 11:25:03 »

szerintem csak Stark volt az , mert ő önerőből vetette le a maszkját
a Kyorakus dologhoz meg annyit hogy el tudom képzelni hogy Urahara átalakította a felfújató póttesteket  hogy SS-ben is használható legyen  /a reigaios fillerben már használta SS-ben /
Naplózva

Oldalak: 1 ... 145 146 [147] 148 149 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!