24 máj 24, 03:21:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Pankráció(WWF/E, TNA, CZW, ROH, stb...)  (Megtekintve 36315 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Bull
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187



« Válasz #210 Dátum: 13 ápr 15, 06:53:11 »

Szerintem meg talán minden idők legrosszabb WrestleMania-ja volt az idei..

The Shield vs. Team Sheamus-Orton-Show - a Shield eddigi legrosszabb meccse... annyira össze-vissza lett az egész, a végén már beleképzeltem egy Orton heel turnt is a dolgokba, de abból sem lett semmi, igazából mintha egy végig dominált meccset szedtek volna ki a jófiúk kezéből azzal, hogy... nem is tudom igazából mivel.

Mark Henry vs. Ryback - az első Ryback meccs, ahol felhörkentem, hogy "há de mé kap ki Ryback?". Henry már nem nagyon tudja hitelesen kivitelezni a bearhug-ot, olyan volt, mintha végig a szeretet erejével próbálná meg legyőzni Ryback-et. A vége hiteles volt, de maga a meccs... értékelhetetlen.

Team Hell No vs. Ziggy és Big E. - ezzel a meccsel csak személyes gondjaim vannak, mégpedig az, hogy a hell no továbbra is egyben van. Nem értem, hogy miért erőszakolnak két ilyen nagyszerű karaktert csapatba... na mindegy, maga a meccs korrekt volt.

Fandango vs. Jericho - ezt a borzadályt inkább nem kommentálnám. Jericho visszatért jobberkedni, eddig egyedül Bryant verte meg az EC kvalifikációért senki mást..

Del Rio vs. Swagger - mindent kihoztak magukból, kár, hogy ezzel még nem tudtak élvezhető meccset produkálni. Nekem személy szerint a tavalyi WHC meccs jobban tetszett a maga 18 másodpercével.

CM Punk vs. Taker - ezt a meccset nem akarom elismerni... az a bevonulás, az a munka, és mégis Taker nyert... Punk végigküzdötte a meccset, hogy a végén Undertaker nyerjen, mert csak. Asszem a Best in the World gimmick meghalt ezzel.

Brock Lesnar vs. Triple H - korrekt meccs volt, de tőlük azért többet vártam. Pláne a vérfürdő után.

Rock vs. Cena - az est fénypontja volt számomra, lehet, hogy csak azért, mert nem vártam sokat a tavalyi után. Csak az a fránya ölelkezés nem kellett volna a végére...
Naplózva

Bull
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187



« Válasz #211 Dátum: 13 máj 21, 14:15:39 »

Vélemények erről a siralmas videóbírós Del Rio győzelemről? Én majdnem elsírtam magam tőle... ezen kívül szerintem korrekt PPV volt.
Naplózva

ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #212 Dátum: 13 máj 29, 00:11:37 »

A Viasat6 vasárnap leadta a Wrestlemaniat.
Nos, ez szar volt, röviden megfogalmazva. Nem tudom, hogy gondolták ezt az egészet.
Be volt jelentve egy csomó meccs, netes promo videókban még több ilyen bejelentett meccset láttam utólag. Ehhez képest a műsoridő hivatalosan 20:10től tartott 23:50-ig. Csakhogy bekerült a szokásosnál is több reklám, ráadásul az elején 2 beharangozó műsor is volt, fogalmam sincs miért.
Ezáltal a meccsek lerövidültek. Sőt, sokat le se adtak. (Rey vs Cara, Brodus-Tensai-Brodus lányok vs Bella ikrek-Rhodes ösztöndíjasok, Interkonti meccs se volt).
Ráadásul az egész tovább tartott egy órával. Fel akartam venni tesómnak, hogy megnézze, és most először nem állítottam be csak 10 perc plusz időt, mert a Viasat6 általában mindig pontos. Most nagyon nem volt az.

Az erős emberek, Hell-no csapat meccse rövid volt. Undertaker már nyugdíjba mehetne, de azért még elverte Punkot, aki a kitartásáról híres.
HHH meccs egész jó volt. Viszont ahhoz képest, hogy szabályok nélküli volt, alig használtak plusz eszközöket, hiányoltam 1-2 széket, tűzoltókészüléket stb.
Az egyik meccsnél (talán Jerichoénál) meg nem tört össze a kommentátor asztal. Rajta feküdt aszem Fandango, Jericho ugrott a kötélről, eltalálta, de nem tört össze. Ilyet se láttam még. Máskor meg elég ha csak épp hogy rádobják az embert és máris széthullott.
Főmeccsen várható volt Cena győzelme, ennek ellenére sztem jó volt. Amikor Cena beette Rockot az poén volt.

Mindent egybevetve a tavalyi W. sokkal jobb volt mint ez. Remélem a 30.-on lesznek különlegességek, vagy legalább normális meccsek.
Naplózva

....................................................................................................................
Bull
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187



« Válasz #213 Dátum: 13 máj 29, 13:49:00 »

Tévedés. Rey Mysterio sosem volt kiírva Sin Cara ellen a WrestleMania-n, Mysterio az amcsi adások szerint is még a műtéteiből lábadozik.
Az Intercontinental meccs megvolt, csak a pre-show-kat nem kapja meg a Viasat6. Ez egy Youtube-on nézhető meccs volt még márciusban, amúgy a Miz kopogtatta Barrett-et, így ismét Interkontinentális bajnok lett.
A Tons of Funk&Funkadactyls vs. Rhodes Scholars&Bella Twins pedig nem fért bele a műsoridőbe (poén, hogy még így is egy rövidebb, és gyengébb meccset kellett Punknak és Undertaker-nek produkálnia, mert Punk a meccs eleje felé lesérült, szóval amit ott láthattunk, az egy sérült Punk vs. Undertaker volt). De ezt a tag-team meccset le fogják adni a legközelebbi Raw-n. Bár ne tennék inkább...
A WrestleMania mindig 1 órával hosszabb, mint a többi PPV, ez teljesen a helyén volt.

Ez a kommentátor asztalos cucc manapság eléggé bugos amúgy Nevet Punk és Rock alatt idő előtt tört össze, most meg az istenért sem adta meg magát..
Trips vs. Brock amúgy jó meccs volt, de tőlük többet vártam, mint az egész Mania-tól. Az egész match card egy rakat kaki volt.
Naplózva

ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #214 Dátum: 13 máj 29, 14:47:28 »

http://www.youtube.com/watch?v=C_u9e_caGHM#t=0m48s
Ebben a videóban láttam, az említett Rey vs Sin meccs reklámját. Ezekszerint kamu  Szomorú

Mikor sérült le Punk? És melyik részén?

Ja, igen. A Ziggler & Aj csóknál azt hittem megismétlődik, ami tavaly volt  Pojén

Naplózva

....................................................................................................................
Bull
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187



« Válasz #215 Dátum: 13 máj 29, 18:08:00 »

100%-osan kamu volt. Még mikor Mark Henry visszatért, akkor írták ki Mysterio-t, mert nagyon ramatyul volt már.

Pontosan nem tudom hol, de asszem mikor a felső kötélről adta a könyököst a ringen kívül álló Takernek, akkor már sérült volt. Mondjuk én is csak úgy olvastam valahol,szóval ez nem 100%-os infó, de azt tudni lehet, hogy Punk már egy ideje fájlalta a térdét megint.
Naplózva

Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #216 Dátum: 13 aug 20, 15:34:10 »

Na ez a SS elég jóra sikeredett főleg az utána következő Rawwal kiegészülve
Remélem hogy mostantól egy uj korszak elé nézünk ez a heel uralkodó csapat jónak igérkezik
Survivor Seriesre remélem összejön egy face csapat a shield+HHH+Orton ötös ellen Nevet
Ja és Cena pápá pár hónapig
Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #217 Dátum: 13 aug 20, 19:44:21 »

Én még nem láttam a RAW-t, de az SS gála igen jóra sikeredett! Ezt a heel Orton-t várom egy ideje. Egyáltalán nem vagyok utána, viszont heelként jobb, mint faceként. Cena most egy darabig tényleg nem lesz. Talán pont emiatt a sérülés miatt döntöttek Orton mellett? Nem hiszem, hogy ezt tervezték volna.
Naplózva

Bull
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187



« Válasz #218 Dátum: 13 aug 23, 20:45:32 »

Nekem egy bajom volt a SummerSlam-mel: kiszámítható volt. Egyedül a Christian vs. Del Rio meccset nem tudtam megjósolni előre, de azt is csak a naivitásom miatt.
Trips szegmense jóra sikeredett, eléggé minőségi alakítás volt az öregtől. Az meg külön tetszik, hogy nem mentek a várt "Trips vs. McMahon" feud irányába, hanem egyesítették a McMahon családot.

Viszont nálam továbbra is a Money in the Bank az idei év legjobb gálája.
Naplózva

Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #219 Dátum: 13 aug 23, 22:39:33 »

Nekem kifejezetten tetszett a Lesnar-Punk. A Christian vs Del Rio dologról meg az a véleményem, hogy nagyon technikás egy mérkőzés volt. A heti RAW-t is megnéztem már, de az nálam eléggé közepes szinten van. Nem volt semmi egetrengető, de nézhető adás volt!
Naplózva

Bull
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187



« Válasz #220 Dátum: 13 aug 25, 09:07:53 »

Nem azt mondom, hogy nem volt jó a SummerSlam, sőt, kifejezetten jók voltak a meccsek, csak azért hiányzott az a csavar, ami ott volt a Money in the Bank-en.
Naplózva

ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #221 Dátum: 13 szep 06, 22:37:50 »

Mintha csak tükörbe nézne:
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/q71/1236638_328287290642256_293305295_n.jpg

De ha már ittvagyok, akkor írok pár szót a Fogd a pénzt-ről.

A Smack-es táskánál, szinte mindegy volt kinyeri számomra, csak ne Fandango. Erre elvitte Sandow. Végülis egy fokkal jobb. Bár technikailag Fandangot jobbnak tartom, de a személye idegesítőbb.

A díva meccs tetszett, főleg hogy láthattuk mi is a viasat6-n.

Nehézsúly: Del Rio csak 1x próbálta az erőkart (ha jól emlékszem), furcsálltam. De a végén Dolph szépen szopott. Ennyit a tavalyi táskájáról, egy rövid ideig bajnok volt.

Ryback vs Jericho meccsen, utóbbit vártam győztesnek, hátha megint "megríkatja" a monstrumot. Nem így lett.

Mark Henry vs Cena: várható volt.

Nyers táska: RVD-t nagyon vártam, a zenét kikerestem yt-n és megtetszett. Bár magából a pankrátorból nem sokat láttunk, de az a néhány mozdulat ami produkált, az igencsak meggyőző volt. A győztes személye szintén várható volt. Chrinstant vagy Ortont tippeltem, ők mostanában nem voltak annyira rivalda fényben.
Viszont a Punk Heyman fordulat, na az ütött. Nem voltam benne biztos, hogy Lesnar korábban magától ment oda Punkhoz. És most kiderült, hogy tényleg nem. Azért az okokra még kíváncsi leszek a folytatásban.
Naplózva

....................................................................................................................
seiri
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 998



« Válasz #222 Dátum: 14 márc 30, 19:27:44 »

Na, nna! Szeretem az embert aki ezt a témát nyitotta!
Én körülbelül egy éve követem az eseményeket, bár csak a Smackdown-t és a Raw-t figyelem, szigorúan angolul. Szerintem érti miért aki azután hallotta magyarul miután nézte az eredetit. Mint az eredeti Naruto után a Jetix-es.

Bár eleinte csak CM Punk miatt kezdtem el nézni, megtetszett szép lassan az egész, egy jó zacskó tortilla mellé este melóból hazaérve a legjobb. ( ha van sör is azt már mennyországnak hívják Nevet)
Punk mellett kifejezetten kedvelem Christiant, Briant, Barretet, Cody Rhodest újabban Roman Reigns-t a Shieldből, Luke Harpert a Wyatt familyből, elég tehetséges srácok szerintem.
Most kicsit levagyok maradva, de a Royal Rumble-ig képben vagyok, ami tetszett is Batista győzelmét leszámítva.

Van még aki figyelemmel követi? Nem akarom, hogy feledésbe merüljön ez a csudás topik. Mosolyog
Naplózva
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #223 Dátum: 14 márc 30, 19:29:57 »

Én is figyelemmel követem az eseményeket, mindig hoznak valami újat. De mostanába nem volt időm rá annyira. Azt láttam hogy Goldust vissza tért, meg a Pajzs ténykedéseit is figyelemmel követtem. Hú, nagyon nem szeretem őket. Vagyis nem lenne bajom vele, ha Ryback-et békében hagynák aprítani. smirksweat
Naplózva
seiri
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 998



« Válasz #224 Dátum: 14 márc 30, 19:39:23 »

Nekem azok a kedves kis videó bejátszások maradtak meg Rybackről a leginkább, amikor leveseket borogat az emberek fejére. (Meg amikor Heyman megkéri a kezét) Van egy bája az biztos. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!