24 máj 05, 03:01:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 17
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Pankráció(WWF/E, TNA, CZW, ROH, stb...)  (Megtekintve 36011 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #15 Dátum: 12 jún 16, 22:46:46 »

- Mikor Vic megpofozta AJ-t, az a nézés nála, a nyálam majdnem kicsorgott, so much epicness! :DD

- Sheamus/Punk vs Ziggler/Bryan: Elég jó volt, Ziggler nagyot mákolt a végén. Lol gecc, Kane-ék lassan Tarzan és Jane-be mennek át.

- Funka vs Slater: A meccsnek nem volt sok értelme, inkább ami utána történt.

- Fox vs Phoenix: Fél perces meccs, ehh...

- Még egy promo, ez számomra lényegtelen volt, így tekertem.

- CC vs Swagger: Jobbermeccs, egynek elment.

- Rybacket hanyagoltam...

- Kidd vs Sandow: Még egy gyors jobbermeccs,

- Cenaval a végén csak a pofon tetszett. Nevet 3/5


Ez volt a heti SD értékelése. A dívákból is sokkal, de sokkal többet ki lehetne hozni, de nem nagyon akarnak ezért tenni. Belláék is felszívódtak, nem is csodálom. Ha visszajönne Kharma, és hazavágná Beth-et, akkor lenne igazán nagy uralom a WWE-ben, megint. Egyébként, néztem pár régebbi meccsét, még TNA-ból, mert tudniillik, Awesome Kong néven vált ismerté a TNA szervezeten belül, és nem is volt rossz, amit csinált. Rhodes-ben is tényleg van tehetség. Néztem régebben egy ilyen kisfilmet, ahol pár WWE-s arc, (Eve, Cody, meg mittudom én még kicsoda) ejtőernyőzgettek. Hát kajak, Codynak akkora karja van, hogy az nem igaz. Sokkal nagyobb, mint SD-ken látszik. Ahogy most letudtam az adást, a NWO várós lesz, kíváncsi vagyok, mi sül ki a dologból.
Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #16 Dátum: 12 jún 17, 09:15:19 »

Amúgy szerintem míg hárman beszéljük ki a dolgokat, addig mehet minden nagybetűvel, ha betéved egy Viasat6-os rajongó, akkor visszatérünk majd a kisbetűs formához.

Hát igen, ez a SmackDown inkább az eleje miatt volt jó, tovább növelte a feszültséget a Triple Threat résztvevők között.

Ma pedig jön a No Way Out. Hölnap délelőttre már fent lesz valami torrent oldalon, mindig ez szokott lenni, remélem addig nem szopom be az összes meccs eredményét.

Rhodes jól nyomja, a baj, hogy csak az Interkontinentális övre hajt. Jó, szép, és jó dolog az is, meg minden, de azért a WWE övnek és a Nehézsúlyú övnek a közelében sincs sok szempontból. Cody számára egy Tag Team bajnoki övet tudnék még huzamosabb ideig elképzelni. Összeállna valami állattal (pl.: Mark Henry, Big Show, Cena, The Rock, Triple H, vagy Ezekiel Jackson), és tarolnának, mert lenne egy mozgékony Cody, és egy izomállat valaki a csapatukban.  Olyanok lehetnének, mint régen a DX.

Apropó No Way Out. Ki merne velem fogadni, hogy Triple H kihívja a Money In The Bank 2012-re Lesnart? Nevet

Ecklair: köszönöm, Sheamus-ről keresgéltem képeket, majd megtaláltam ezt a siget, megtetszett, avát meg nem volt nehéz találni hozzá Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 17, 09:27:03 írta renato » Naplózva
Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #17 Dátum: 12 jún 17, 10:15:17 »

Ami a nagybetűt illeti: egyet értek renatoval. Nem hinném hogy túl sok pankráció fan lenne a fórumon de ha igen, akkor majd jön és megoldjuk. Mosolyog
Dawe: AJ-t inkább hibbantnak, találtam mint szexinek... >.<# Aksananak jobban ment a dolog Nevet
Hajrá Kane!  Ördögi Azért a kiscsaj vele is flörtöl rendesen. Még akkor is, ha nem el akarja terelni a figyelmét - lsd. csók.
Mondjuk valószínűleg azért is teljesen más a látókörünk, mert szerintem azért nem lehet elmenni amellett, hogy némelyik díva és pankrátor milyen jól néz ki. Ha meg már tetszett AJ nézése......akkor megjegyezném, hogy Cody nyugodtan ölelgethetne engem is azzal az izmos karjával...
Én leszoktam a fogadásról azóta mióta kiderült, hogy állandóan mellé tippelek ikszdé
Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #18 Dátum: 12 jún 17, 13:22:55 »

Akkor nálam T/V: (Tippek/Vágyak)

Díva: Layla/Beth
Santino vs Ricardo: Szép időnk van, de most komolyan! Mosolyog
Otunga vs Clay: Clay
Cena vs Show: Cena/Cena
CC vs Rhodes: CC/CC
WHC: Sheamus/Ziggler
WWE: Bryan/Punk

Jó kis szórakozásra számítok, kellő bohóckodás is lesz benne. Talán, ha lesz valami elő cucc, mint ahogy múltkor az ER-t néztem, fent maradok megnézni. Vagy legalább egy részét megnézem, érdekel nagyon hogy marad-e Lóri(remélem, nem.)
Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #19 Dátum: 12 jún 17, 13:26:29 »

Punk álrészegsége muhaha, már az elején tudtam, vagyisgondoltam, hogy ilyesmi lesz. am jó az új póló (szürke), bár nekem a fehér a favorit. Vkinek megvan? Mennyiért, honnan?
Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #20 Dátum: 12 jún 17, 13:28:30 »

Nekem nincsen pólóm, de van egy hely, ahonnan lehet rendelni. Egy internetes bolt, és olyan 4.500-ft körül van, mind a jelenlegi, mind a Best in the World pólója. Mosolyog Linket ide nem írok, ha érdekel, dobj egy pü-t. Mosolyog
Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #21 Dátum: 12 jún 17, 14:33:19 »

Írok én is egy tipp/vágy listát a NWO-ra:
Díva: Beth/Layla
Tuxedo match: sérüljön le mindkettő Nyelvesít
Nyitómeccs: Funkasaurus/Fankasaurus
Cena vs. Big Show: Big Show (de valahogy megmarad Cena)/Cena
Intercontinental Championship: Christian/Christian (bár igazából csak azért szeretném, hogy Charisma Captain nyerjen, mert úgy Cody-nak több esélye van face-szé válni)
World Heavyweight Championship: Sheamus/Sheamus
WWE Championship: Kane/Punk

Amúgy valahol online lehet majd nézni? Csak fizetőset találtam, de annyit nem ér, akkor várok holnapig. Ha mégis tud valaki ilyen lehetőséget, akkor egy PÜ-t megköszönnék

Zer0: te csak Viasat6-ot nézel?
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 17, 14:38:06 írta renato » Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #22 Dátum: 12 jún 17, 15:02:54 »

Estére kell nézegetni oldalakat,  amik sugároznak közvetítést, elég a google-t használni, hogy megtaláld, de azért küldök egy privátot, ahonnan én szoktam nézni, avagy, ha adsz valami elérhetőséget(fb, steam, msn, akármi) és ha este nézni fogom, akkor belinkelem majd neked is az élő-t.
Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #23 Dátum: 12 jún 18, 06:38:32 »

renato: igen, csak viasat6on általában. Elég ritka hogy eurosportot nézek. Azt sem tudom, hogy ott milyen rendszer szerint adják.

Dawe: megköszönném, ha elküldenéd a linket püben.
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #24 Dátum: 12 jún 18, 13:23:48 »

Végül mégsem néztem egyenes adásban a No Way Out-ot, de mostanra már bepótoltam. Kicsit kifejteném a véleményemet róla, úgyhogy aki nem látta még az adást, halassza el az olvasást.

No Way Out 2012

Brodus Clay vs. David Otunga:
Ennyire szánalmas vereséget nem érdemelt volna Otunga. Kimegy a ringből, és megvárja, hogy kiszámolják? Inkább illet volna a karakteréhez egy vascsöves megnyilvánulás.
Viszont amíg harcoltak, addig nekem tetszett a meccs.
Összességében adnék rá egy 5/10-et.

Sheamus vs. Dolph Ziggler:
Az elején fel mertem volna tenni az egyik vesémet Sheamus győzelmére. Ziggler csak rohangált, meg bénázott. Aztán jött a fordulat, mikor Ziggler került fölénybe, rengetegszer nyerhetett volna, ám a Great White mindig kikecmergett a bajból. Aztán jött egy White Noise, utána a Brogue Kick, klasszikus Sheamus.
Elég érdekes harc volt, ha Ziggler nem ment volna a submission-re, akkor 10/10-es lehetne, ám túl sokat fetrengtek a földön, ami meg ugye ebben a műfajban nem túl izgalmas dolog. 8/10.

Santino Marella vs. Ricardo Rodriguez:
A fórumszabályzat miatt inkább kihagyom a véleményezést. Kaphatna már Ryder egy meccset, vele legalább egy hangyafasznyi érdekesség volt a US Champion címben.

Christian vs. Cody Rhodes:
Cody kitartó volt, ám Captain Charisma fölénye az egész meccsen látható volt. Cody kitartása díjazandó, viszont én a helyében lemondanék egy időre az Interkontinentális bajnoki címről. Mehetne US Champion-nek Nevet
7/10.

Fatal Four-Way Tag Team meccs:
A meccs nem tetszett, sosem szeretem mikor ilyen másodosztályú embereket küldenek egymás ellen. Amúgy most komolyan Kofi és R-Truth ellen indul az a két szerencsétlen? Oh God, why?

Layla vs. Beth Phoenix:
Végre egy díva meccs, amin nem unatkoztam. Akció dús, kemény, fordulatos. Mi kell még?
Díva mércén 10/10 volt nálam ez a meccs, a normál mércén viszont csak 7/10.

Sin Cara vs. Hunico:
Hiányolom Sin Cara régi mozgását. Most is fürge, de még nem rázódott rendesen vissza. Meg is szorongatták.

CM Punk vs. Daniel Bryan vs. Kane:
Az este legjobb meccse következik. A bevonulóknál azon gondolkodtam, hogy ha valaki feladásra kényszeríti Kane-t, akkor az méltó lehet a bajnoki övre. Bár feladás nem történt, végül sikerült Punknak pinnelni Kane-t, így megvédte az övet. Epic volt, ahogy felkapta azt a 120+ kilós állatot Punk, és adott neki egy GTS-t Nevet Nekem nagyon tetszett ez a meccs, az AJ ügy pedig tovább bonyolódik. Mondjuk láthatóan Punk győzelme megmosolyogtatta AJ-t, de a bajnok nem mutatott semmi elkeseredést sem amiatt, hogy Kane felkapta, és elvitte a dívát.
10/10, az este legjobb meccse.

Ryback vs. senkik:
Értékelhetetlen, nézhetetlen, unalmas. Tipikus Ryback meccs.

John Cena vs. The Big Show
Istenem az égbe, megint egy Cena-val több volt a ringben, mint kéne. Agyonverik, csak menekül, aztán rácsapja a fejére Laurinaitis az ajtót, Big Show leüti, aztán ahelyett, hogy kérne egy bírót és utána pinnelné, elkezdi próbálgatni, hogy hol tud kijutni. Természetesen az összes áldozata megtámadja, és végül egy hangyafasznyival előbb jut ki Cena, mint ő. A meccs magában lapos volt, ám amiért megkapja a 9/10-et az Mr. McMahon utolsó mondata:
John Laurinaitis... YOU'RE FIRED!
Mindent vitt Nevet

Triple H pedig bejelentette amit jósoltam, az időt nem találtam el egyedül. Augusztusban a Summer Slam-en Brock Lesnar vs. Triple H, nagy csata lesz, remélem valami Hell in a Cell, vagy Steel Cage, vagy Extreme Rules meccs lesz.
Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #25 Dátum: 12 jún 18, 17:58:12 »

Íme tőlem a PPV értékelése. Szintén spoiler, aki nem látta, ne olvassa el!

- Sheamus vs Ziggler: Ziggler nagyon sok lehetőséget kapott, már ezért volt jó a kezdés. Plusszba Sheamus vérzett egy picit.Mosolyog

- Ricardo vs Santino: Mini poénfaktornak elment.

- Rhodes vs CC: Egész fogyasztható meccs volt, a végén levő counterek meg nagyon jók voltak!

- Tag Fatal 4: Justin munkája tetszett a legjobban, de már is PPV-n Titusék, +#1 C-k is, azt a rohadt, kapják a push-t. Nevet

- Tripla duma: Ugye, hogy ugye? SS Main eventet neki! Nevet

- Beth vs Layla: Édesség hiányában meg se néztem volna. Elment egynek.

- Hunico vs Sin Cara: Nagyon élvezetes meccset hoztak össze, grat a srácoknak!

- Kane vs Bryan vs Punk: Rohadt jó volt, élveztem nagyon, és nagy + hogy AJ mekkorát kapott, na majd holnap hallgathatom RAW-n, hogy mennyire megutálta Kane-t. Nevet

- Rybacket PPV-re, minek?

- Cena vs Show: F*sza meccs volt, Ace meg át egy asztalon, na, így a sirály! Nevet

4/5
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 18, 17:58:49 írta Dawe » Naplózva

Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #26 Dátum: 12 jún 19, 18:13:39 »

Üdv az uraknak már majdnem én is befejeztem a NWO-t még a Show meccs van hátra, de szerintem abban tekerek egyet mert, egyik ember sem szimpatikus igazán.

Szóval:
- Ziggler nagyon kitett ám magáért! Tetszett az a meccs, főleg a kis majmos amivel ki akart tolni Sheamussal.
- A tuxedo-t megnéztem, de szegény Ricardo részéről azért ez már elég durván alázós lett, semmint meccs így annyira nem jött be a dolog.
- A Cody meccs Christian oldaláról látványos lett, Codyt ma nem éreztem olyan jónak, de az egészben az zavar hogy ők ketten olyanok mintha külön univerzumot alkotnának... sehova nem tudom kötni.
- A Kane - Daniel - Punk meccsért oda voltam. Azt tudni kell rólam, hogy vágtam már videókat és némelyik promója ritka jó lett a WWE-nek de amit ez előtt a meccs előtt lenyomtak, azt azonnal le is kukáztam YT-ről! Ja ráadásul ez az AJ féle mindenkit körbenyalizok dolog... Daniel is bele van esve még mindig, de én megmaradok az AJ + Kane kicsi zászlócskák gyártásánál Nevet
(Bocsi bocsi, hogy ennyit nyáladzom a romantika vonalra, mostanában nagyon szentimentális vagyok és kifejezetten tetszik, amit most csinálnak a fiúk - Kane, hogy lekapta bakker...!  Szeretet)

A többi meccsnek a végébe néztem bele, és elolvastam az összefoglalót - semmilyen téren nem voltam benne érdekelt.
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #27 Dátum: 12 jún 19, 21:14:27 »

2012. 06. 18. - Monday Night Raw
(ismét spoileres, aki nem látta még, az ne olvassa)

Kezdés: mi lehetne jobb annál, minthogy kijön az új ideiglenes GM, Mick Foley személyében? Mindig is bírtam a csávót, örülök, hogy egy kis időre GM-mé vált. Amúgy igazán jó húzás lenne a WWE részéről, ha Edge-t visszahoznák, és mint General Manager tevékenykedne valamelyik gárdánál. Longot se bírtam nagyon soha, nem kapnék szélütést, ha nem kapná vissza a régi SmackDown-os pozícióját. Így jár az, aki telhetetlen, és nagyot akar kaszálni smirksweat

Tag team meccs: annyira erőltetik mostanság ezt a Sheamus+Punk kombinációt, hogy várom mikor jönnek elő a "tag team meccs a WWE és a WHC címért, X kapja győzelem esetén ezt, Y pedig azt az övet" ötlettel. Vagy hogy mikor indul Punk és Sheamus a Tag Team Champion címért Pojén (álmodik a nyomor xD).
Mindenesetre egy igen jó meccset kaptunk, mind Punk, mind Sheamus beletett apait-anyait, és győzelmet is arattak. Ez a Go To Sleep+Brogue Kick combo nekem nagyon tetszett, remélem legközelebb is hasonló módon végzik ki áldozatukat Nevet
Kane AJ pedig igen nagy volt, nem tudtam, hogy sírjak-e, vagy nevessek hirtelen xD Szó mi szó, elég randa volt, ám felettébb szórakoztató is Nevet

Dolph Ziggler vs. Jack Swagger: hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem bizonytalanodtam el a meccs nézése közben, de végig Ziggler győzelmében hittem, be is jött. Utána pedig nagyon csúnya dolog történt... hogy tudta Ziggler megcsókolni Vickie-t? Az öreganyja lehetne (hacsak nem valóban az). Mindenesetre összeillenek, remélem behozzák még majd valahogy Mark Henry-t is a képbe, úgy soha nem látott poént kapnánk szerintem ikszdé

Töltelékek: egy kalap alá veszem őket, nem nyújtottak nagy élményt ezek a meccsek. Igazából olyannyira bénának tartom/tartottam őket, hogy nem is emlékszem már rájuk.

Marella vs. Del Rio: egy meccs, ahol Del Rio-nak drukkoltam. El is verte Santino-t, ahogy azt kell.

Big Show, David Otunga, Big Johnny vs. Little Johnny: a Big Show dumáját átpörgettem, mert hosszabb volt, mint maga a meccs. Lényegében ha jól vettem ki lerázta Johnny-t, Otunga röviden szarrá verette magát, majd fölénybe került, bement Lóri a ringbe, emberkedett, majd meglepődve konstatálta, hogy Cena még bizony mozog. Ekkor David faképnél hagyta, ami nekem nagyon tetszett, majd az STF-ben feladatta a meccset.

Összességében nem volt rossz rész, ám jó se.
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #28 Dátum: 12 jún 20, 07:40:57 »

Számomra ami fontos volt:
Sin Cara vs. Hunico: Ha Sin Cara ringben van, élvezet nézni amit csinál.
CM Punk vs. Daniel Bryan vs. Kane: Mint tiszteletbeli CM Punk fan nagyon tetszett a meccs, az egyetlen irritáló személy AJ.
Cena vs. BigShow: Nem kedvenc egyik sem, de ha választani kéne inkább Cena, és ez is nagyon jó volt. A vége koronázta meg az egészet ^^

Egyébként Bigshow nem kap 500.000-es büntetést a bíró megütéséért? Ha nem az szerintem igazságtalan lenne Sheamussal szemben.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 20, 07:42:52 írta Zer0 » Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #29 Dátum: 12 jún 20, 08:40:26 »

Azért nem mindegy, hogy Cena kihajol az ütése elől, és ezzel kapja el Big Show a bírót, vagy Sheamus felcseszett aggyal a kivégzőrúgását pontosan a bíróra irányítva kicsinálja azt. Akkor lenne jogos a büntetés, ha odament volna, és chokeslam-elte volna.

Amúgy csak én sajnálom, hogy sok bajnoki címet kiszedtek? Régen volt egy csomó, ma meg csak ez a 4, abból is 2 dominál, az Interkontinentális úgy-ahogy megvan, a US bajnoki cím meg a kutyát sem érdekli :/
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 20, 09:11:54 írta renato » Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 17
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!