24 máj 05, 08:22:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 17
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Pankráció(WWF/E, TNA, CZW, ROH, stb...)  (Megtekintve 36013 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Dátum: 12 jún 14, 22:48:44 »

Üdvözletem! Először is megkérném a moderátorokat, Cart-ot, hogy ne töröljék ezt a topicot, ha lehet, hiszen, mivel elég tág a fogalom (ergo, sok pankrációs szervezet van) nem hiszem, hogy a sport témában elférne. Ezért bátorkodtam egy topicot nyitni neki ide, ha esetleg nem tartjátok jó ötletnek, lehet törölni...

Tehát ebbe a klubba minden pankráció rajongót várnék, nézze akármilyen szervezet műsorait. Ha lehet, azokat a kijelentéseket, hogy "az egész pankráció kamu" meg hasonlók, kerüljük, ugyan is:

1: Teleszemetelnék a topicot, mivel elhangzana sokszor úgy is.
2: Vannak olyan szervezetek(van egy a topic címében is) amelyeknél nem kispályásan nyomják az ipart, nem minden a WWE. Mosolyog
3: Ha valami sokszor elhangzik egymás után, az csak idegesíti az egyéneket (főleg, ha egymás után többször alá kell támasztani egy-egy állítást a pankráció igaza terén.)

És akkor röviden a klubbról, magamról ezen a téren egy kis történet:

Jómagam 2010 óta követem a pankráció világát, bár ismerek nagyon sokat, mégis csak WWE-t nézek, (meg persze, a 2001-ig tartó WWF-et.) a topicban természetesen bármi hír, infó elfér, ami a témakörhöz tartozik. Ami kikötésem lenne, ha ez megoldható, hogy amikor egy heti adásról lesz szó(értékelés, ilyesmi) a leírt dolgokat vagy spoilerbe, vagy pedig kisbetűvel írjuk le, hogy ne legyen látható. Ha esetleg megengeditek, hogy a téma maradjon, nemsokára rangokat is írok majd ki, és mivel nincs warez, így ha valakinek kellene linkje egy adásnak (Akár Raw, akár SmackDown, akár Pay-Per-View) Az kérem, intézze privát üzenetben a linkek megosztását (Engem is kereshettek, ha akartok linket, csak írjatok egy privátot.)

Kezdésnek ennyi. Mosolyog

Tagok:

Dawe
Renato
Ecklair
Zer0
Gery0704
Ishida
Aton14


Támogatom a téma működését. Ha nagyon inaktívvá válik, akkor törlésre kerül, de reméljük erre nem kerül sor.^^

További jó fórumozást!

Moderátor

« Utoljára szerkesztve: 12 júl 12, 00:28:03 írta Dawe » Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #1 Dátum: 12 jún 15, 20:24:09 »

Hát én február környékén kezdtem el a WWE adásait követni, de olyan 1-2 évre visszamenőleg bepótoltam mindent Nevet

Írnék pár kedvencet is:
Raw: CM Punk
SmackDown: Sheamus
Tag Team: régi: D-Generation X (Triple H és Shawn Michels); új: szeretnék két olyan pankrátor által alkotott tag teamet is írni, akik még viszonylag aktívnak mondhatók, és tetszik is amit művelnek, viszont a jelenlegi felhozatal igen... karcsú :/  talán Dwayne 'The Rock' Johnson és John Cena aktívnak mondható..
Díva: AJ Lee
Meccs: Extreme Rules 2012 - CM Punk vs. Chris Jericho (Chicago Street Fight)

Akiket nem szeretek:
Raw: Santino Marella (viccet csinál a US Champion címből)
SmackDown: Daniel Bryan (nem kell magyaráznom, két kedvencemet is felcseszte)
Tag Team: Awesome Truth
Díva: Eve Torres (nagyszerűen játsza a heel karaktert, ez dicséret számára Nevet)
Meccs: valószínűleg a mostani No Way Out-ról lesz a Triple Threat, de jelenleg még a Wrestlemania XXVI. - Shawn Michels vs. The Undertaker (Streak vs. Career) - megjegyezném, hogy ez alapjába véve az egyik legjobb meccs, de Shawn volt az egyik régebbi kedvencem)

Az eddigi legnagyobb csalódásom az egész WWE-ből szerintem a Rock vs. Cena meccs lett. Átlátszó volt, és hosszadalmas, többet vártam volna azért két ilyen kaliberű alak találkozásától.

Itt a Viasat6-on lévő adásokat kommentáljuk, vagy az Amerikában futókat?
Ha az amerikait:
Ez a No Way Out izgalmasnak ígérkezik, Big Show-n múlik, hogy Big Johnny marad-e a GM székben, vagy sem. McMahon hétfői akciója vicces volt, tetszett ahogy cseszegette Johnny-t Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 15, 20:25:05 írta renato » Naplózva
Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #2 Dátum: 12 jún 15, 20:36:16 »

Juhé, na jöttem is fangirl effektemet kiélni ebbe a topicba is. Pojén
Dawe: Visszatérve AJ - Kane akciójára (amin én még mindig ki vagyok akadva - egyszerűen nem bírom feldolgozni...) olvastam olyan reakciókat, hogy majd DB-t fogja választani, csak hülyíti Punkot, meg Kane-t.
Erről mi a véleményetek?

Ami engem illet WWE témában vagyok egy kicsit otthon: olyan 2010 júliusától, bár most 3 hónapig csak éppen figyelgettem a híreket és az utóbbi másfél hétben tévelyedtem vissza (hát a vizsgák ugye....) Amúgy Sheamus (face inkább), Marella, Zack Ryder és Kharma fan vagyok - talpnyalók közül a Bella ikrek, Miz és Christian a favoritok Nevet
(Mellesleg AJ-től, Kelly Kellytől, Ortontól és Cenától az idegbaj kerülget - sorry)

Tag Teamet annyira sose figyeltem, de a Kofi - R-Truth érdekes kombó.

Dawe: Arról a részről lemaradtam: Miért rúgták ki Big Showt? Mert oké kötötte a "szuperszerződését" és hú de jó, de amúgy nem igazán értem sajnos mi volt ez...
A másik meg: a végén még kiderül, hogy Kane-nek van szíve? Mi a fene...

renato: Én az amcsit pártolom ^^
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #3 Dátum: 12 jún 15, 20:45:58 »

Ha jól tudom (bár ez nem biztos, mert nem nagyon nézegettem a Raw-SD részeket az Extreme Rules-Over the Limit között) felcseszte Big Johnny agyát, majd nem kért bocsánatot, ezért kirúgták.
Orton kapott 60 nap pihit+lehet vissza sem tér már. Erősebbnek hitte magát a piruláktól, mint a konditól, erre viszont felfigyelt a WWE Nevet

Ha AJ Bryan-t választja, akkor tényleg szappanopera feeling lesz úrrá a WWE-ben. Véleményem szerint most Kane elnyeri a WWE címet, majd megjelenik Dwayne, és bejelenti, hogy a Wrestlemania XXIX-en szeretne egy meccset Kane-nel az övért, ezek után eltűnik, ahogy szokott, és örökké bajnok lesz Nevet Vagy a gyorsított verzió: a Money in the Bank 2012-n hívja ki, így lesz egy oltári főmeccsünk, ahol nem kell 'Mr. Hustle, Respect, Loyalty' pofáját bámulni.
Naplózva
Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #4 Dátum: 12 jún 15, 21:00:44 »

Mondjuk Show sokáig volt face - már ami azt illeti.
Orton bácsi történetét ismerem, mindenesetre köszi - Evan bácsival lepacsizhatnak Nevet
Ha már szappanopera: én néztem az This week összefoglalót amikor még nem volt meg a csók és mondja a csávó hogy jajj hát Punk - AJ - Daniel trió... és benyögi hogy volt egy Big Show - Edge - (és itt hidaltam le teljesen) Vickie Guerrero (elnézést ha elírtam) ugyanilyen szerelmi hármas.

Már nem azért, de az egész asszonyból az EXCUSE ME! felkiáltás, ami megmaradt - meg, hogy kikapott Clay ellen táncversenyben és Kelly Kelly egyszer eltángálta.
Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #5 Dátum: 12 jún 15, 21:27:30 »

Máris beindult itt az in-ring action! Nevet

Renato: Jó a kedvenc felsorolásod, jelenleg én úgy érzem hogy Tag Teamből Ziggler  és Swagger párosa is ígéretes lehetne, kevés időt kapnak egy adásra.  A jelenlegi Raw, SD sztároddal egyet értek, diva-ból nekem is tetszik AJ, bár szerintem egy kissé túl kislányos az arca. Meccs, ami mostanában volt, az nekem a Brock Lesnar vs John Cena volt Extreme Rules-en, eszméletlen jó hangulata volt az egésznek. Ami pedig legnagyobb favorit azt azt hiszem 1997 Royal Rumble-n volt, The Rock vs Mankind i quit match, meg The Undertaker vs Mankind hell in a cell match-e(az egy másik PPV-n volt, de most lusta vagyok megkeresni, melyik pontosan) Eve nem csak jó, mint heel, de gyönyörűen néz is ki, nagyon szépen kivan mindig csinosítva.Van még egy jó ötletem, valahogyan ketté kellene választani a dolgot, vagy is, valamiféle limitet kellene szabni. Igazából főként az angolnak nyitottam a topicot, (ugye azért van annyi szervezet a címében is, mert az főleg angol) és jó lenne, ha leginkább azzal maradna kapcsolatban, mert ez így naprakész, illetve nem futnak bele a tv6-on nézők egy-egy nagyobb spoilerbe. Hétfőn rohadt nagy volt, mikor jött a boss, és ledobta John tolószék féleségét. xDD Az öreg még mindig tartja magát, régen nem szórakoztam így Raw-n, mint akkor. Szerintem bizony Lóri itthagyja a WWE-t, nem látom szükségét annak, hogy maradjon, csak idegesít azzal a dohányos hangjával. Igen, azért vágták ki Big Show-t, mert gúnyolta Lóri hangját. Vickie-ből nekem is csak az a felkiáltás maradt meg, meg valami olyasmi, 2011 közepe tájékán egy SmackDownról, hogy Cena lesmárolta! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 15, 21:32:02 írta Dawe » Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #6 Dátum: 12 jún 15, 21:42:20 »

Én egy heel Santino-t megnéznék Nevet
CM Punk összes Wrestlemania ellenfelét kezdik felfüggeszteni. Először Mysterio, utána Jericho, most pedig Orton Nevet
Big Show-Edge-Vickie? te jó isten xD Valahogy örülök, hogy csak 2012-re kaptam rá a WWE-re Nevet
Nekem még az maradt meg, mikor Cena egy adás után elénekelte neki a Happy Birthday dalt, Punk meg az arcába nyomott egy tortát xD

Dawe: végre valaki, aki nem szidja Punk-ékat Nevet Akárkivel próbálok beszélni mindig azzal jönnek, hogy ilyen-olyan legyőzhetetlenek, meg így-úgy megérdemelnék, hogy elveszítsék az övet, holott már rengetegszer bizonyított Punk is, és szerintem Sheamus is. Érdekelne melyik nagy állat tudná lenyomni Zigglert négyszer egymás után úgy, hogy még a bíró is ellene van (persze tudom, hogy forgatókönyv van, meg minden, de én most konkrétan a karakterről beszélek, nem a mögötte megbúvó Phillip Brooks-ról Nevet).
Ziggler-Swagger párosnak nincs jövője, Ziggler karaktere tipikus "én mindenre képes vagyok" típus, nem tudna összedolgozni senkivel. Ráadásul egyre többször fordulnak egymás ellen (lásd: legutóbbi Raw-on az Elimination Fatal Four-Way meccs, vagy a US Championship Triple Threat, de ha jól rémlik még egy tag team meccsen is felcseszte Jack Dolph agyát). Amúgy csak én érzem úgy, hogy hamarosan kapunk egy face Dolph-ot? Nevet
Az Extreme Rules meccs pedig iszonyat jó volt, csak felcseszett, hogy Cena megint főnix módban nyomatta, és a halottaiból feltámadva verte le Lesnart. Apropó Lesnar: egyik kedvenc jelenetem, mikor a Kimura-val eltöri HHH karját Nevet


Ezt a képet most találtam, szerintem nagyon nagy xD
http://lolbyte.com/wp-content/uploads/2010/12/photo-2.jpg
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 16, 11:50:20 írta renato » Naplózva
Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #7 Dátum: 12 jún 16, 16:02:49 »

Látom fiúk összefoghattok - nagyon nem egyforma az ízlésünk ikszdé Remélem betéved erre még egy hölgy ^^

Dawe: Jesszusom, Cena hogy bírta...  Technikai KO Még max Zigglerrel tudnám elképzelni - jó nézni ahogy kiabálnak egymással ikszdé
renato: Mysterio felfüggesztett? Na várjál én ott maradtam le, hogy megsérült és azért nincs. Jerichoról olvastam: visszajön, villant kettőt, aztán dádá. Marella heel? Te komolyan tudnád venni? Így legalább vicces... Olyan, mint Super Mario ikszdé
Ha már dalok: Jaaaaj hát a Punk "Lóri" Nananana - Saaaay Good-Bye! dal volt még hatalmas Nevet
Amúgy visszatérve Ziggler-Jack duóra: Szerintem sincs jövőjük, és előbb hiszem el, hogy "Jackie a jófiú" (bocs a tré viccért Nevet) és Ziggler marad heel. Jelenleg nem látom át, hogy is tudna csak úgy face lenni.
Amúgy Mizzel mi a szitu? Az még megvolt, hogy R-Truthal szétmentek, utána Miz el-eltünedezett és pukk. Ugye mostanában nézegetem és nem látom. Sérülés?
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #8 Dátum: 12 jún 16, 16:24:42 »

Rey is erősebbnek gondolta magát a piruláktól. Mondjuk ha jól tudom ez már lejárt egy ideje, de neki is volt balhéja.
Pont ezért lenne poén Nevet valami olcsó "most kicseszek mindenkivel, de a végén úgyis megszívom" poént ki lehetne hozni belőle, tipikus szerencsétlen karakter, jól is állna neki a bajba kerülés.
Azért gondoltam Zigglerre, mert Big Show személyében egy face szereplő került a heel karakterek közé, így a heel-ek közül is átjöhetne egy a face-ek közé. Ez pedig a mostani lázadó Zigglerre férne rá, régen volt már olyan story-ja, aminek a végén győztesen került ki.
Miz-zel nem tudom mi van. Szerintem egy ideig pihentetik a karakterét, már nem tudnak belőle sokat kisajtolni úgysem :/

Ha már dalok: kinek/kiknek bevonulója tetszik nektek? Nekem Sheamus és Christian theme-je tetszik a legjobban.
Naplózva
Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #9 Dátum: 12 jún 16, 17:38:40 »

Ne már... csalódtam Reyben asszem Szomorú
Hát ha már heelből face: R-Truth "megjavult" nem? Én olyat hallottam, hogy face Mark Henry  Technikai KO (nem tudom elképzelni, nekem mindig is heel marad)
Ha már zene: Sheamus egyértelműen, Zack Ryder és Mason Ryan (ő is eltűnt... Neeem Ted is) ja meg nem tudom miért, de nekem fekszik Great Khali zenéje is ikszdé

Cena heel-t akarok ikszdé - Hiányzik Miz Szomorú Imádtam, hogy ugyanilyen kis görény, mint Christian, amikor Mark Henry háta mögé bújt állandóan. Főgonosznak tényleg gagyi volt de a csicska szerep jól állt neki.
Hihetetlen, eltűnik az összes kedvencem pár hónap alatt.
Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #10 Dátum: 12 jún 16, 17:53:51 »

Mostanában, én is azt vettem észre, hogy akik még egy éve nagy tehetségnek örvendtek, ma már nem igazán vannak "használatban". Itt egy példa: Tavalyi Mania-n Miz még nagyon is rendben volt, sőt main eventerré vált Cena ellen. Mára már egy igen szerencsétlen jobber szerepe van, és azt hiszem 2011 közepétől talán most februárig egy meccset sem nyert.  Sokáig azt hittem, Cenaból heel lesz, mikor Lesnar meg Tensai is szétszedte szegény flótást, de maradt face. Ja meg Kane "embrace the hate" vonszolása után is így gondoltam, közel járt hozzá. Ma este nézem meg szerintem csak a heti SmackDown-t, szokásos közepes adásra számítok, hiszen, SD-n nem nagyon építenek storykat, nem úgy, mint még régebben... Nekem Shane McMahon theme-je a kedvencem, meg persze Vince-é, epic, mikor mondjuk éppen haverodhoz tartassz, becsengetsz, bemész, kiderül hogy nincs otthon, aztán, mikor megy haza, gyorsan kiszaladsz, megvárod míg bemegy, vársz 5 percet, bemész Shane zenéjére, és a szobája előtt elhangzik hogy: "Here comes the money..." Nevet
NWO-ot én is várom nagyon, hála az égnek, már nyári szünet van, és remélem, Lóriból sem kapunk már többet.
Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #11 Dátum: 12 jún 16, 17:59:32 »

Cena heel a karaktere ellen vallana. Maximum ha most lesérítenék Big Show ellen, majd visszatérne a "megtörtem, nincs több hustle respect loyalty" dumával. Bár ez is csak akkor következhet be, ha visszatér Dwayne, és pár hónapig ő lesz a WWE arca, mert Cena nélkül (bárki bármennyire utálja) nincs WWE, ő jelenleg az egésznek a teteje, nélküle fele olyan jó sem lehetne a show.

Khali zenéje tényleg jó, bár fingom sincs, hogy miről szól Nevet
Naplózva
Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #12 Dátum: 12 jún 16, 18:04:44 »

A bibi, hogy Cenából szerintem most már soha többé nem lesz heel - kivéve ha már szinte senkit sem érdekel, de ez kizárt, szóval renatonál a pont -  Hát amíg nincs Miz (face Miz kérlek, kérlek, valaki...  Szomorú ) addig beérem a 2. kedvenc főtalpnyalómmal, Karizma Kapitánnyal. Remélem ő még mindig a heel oldalt erősíti, ugye?

Amúgy Dawe: Én most nézem a SD-t, sok ismétlés van benne ami (nekem) jól jön.

Azt nézem: Kelly Kelly hova lett? (na nem mintha hiányozna...) Kész kincs az az egy Aksana meccs amit láttam ^^ Kharma is visszajött a szülésből, kiijesztette Cole-t a gatyájából és felszívódott. Valami a díváknál sincs rendben. Beth meg mehetne már nyugállományba... nem hiszem el, hogy rajta kívül a díváknál nincs igazi boss. (De azért jó volt nézni, ahogy megtépték Kelly Kellyt Natalyával) Hümm-hümm

Kane-t viszont meg fogom kedvelni, ha összejön AJ-jel ^^
AJ-t meg csak akkor fogom megkedvelni, ha netán benyögi, hogy bocs Punk, Danielt csipázom, átvágtunk ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 16, 18:06:23 írta Ecklair » Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #13 Dátum: 12 jún 16, 18:30:32 »

Régen szerettem a dívákat, mikor még a LayCool aktív volt. Sajnos Michelle visszavonult, így már ez sincs meg.
Kelly-t én se hiányolom. Ha nem nézne ki úgy, ahogy, akkor semmi keresnivalója se lenne a dívák közt. Általában némított hangfallal szoktam nézni a meccseit, hogy a dobhártyám megmaradjon utána Nevet Sheamus White Noise-át kicsit átalakítva használja: ő TÉNYLEG a hangjával győzi le az ellenfeleit smirksweat

Cap'n Charisma most eléggé köztes. Igazából Cody-val rivalizál, a többieket meg letojja. Bár inkább a heelek sorát erősíti, mert Laurinaitis oldalára állt volna a Wrestlemania-n, csak ugye CM Punk kicsit megdolgozta a vállát.
Naplózva
Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #14 Dátum: 12 jún 16, 19:12:18 »

Renato jó az új fórumdizájnod Nevet
Cody... jaj szegény szerencsétlen. Igazából szerintem ő sokkal keményebb gyerek, mint Ziggler és mi van? Zigglert tolják, Cody-t meg "le-tojják"... Na belőle lehetne egy igazi "szemetes" ellenfelet csinálni, de ezt a részt sikerült telibe eltolniuk. Mondjuk ha Christiannal lespanolnának akkor lehetne egy remek evil team Kúl
Hát de álmodik a nyomor ikszdé

Amúgy a díva meccseket én se nézem meg - csak akkor, ha olyan ember van benne aki érdekel.
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 ... 17
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!