24 máj 05, 07:17:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 429 430 [431] 432
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Család, barátok...  (Megtekintve 639462 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Kirito
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 138

Dead


« Válasz #6450 Dátum: 13 máj 21, 14:57:56 »

Nyuuu~ gomen' Ritli-hime, Boldog Születésnapot ! Nevet

És tájékoztatok mindenkit, Ritli-hime még csak most 18!!:DD :'P
Naplózva


Gazdám: Lina Lisana (Én a hű pokemon) Mesterem: Hiname Shion
Petem:(Csincsillám)  dreamfolow Akinek a második leghűbb társa vagyok: Hidetada

Járd végig az utam. Botladozz mindenhol ahol én. Utána ítélkezhetsz felettem. És kész:) "Sírj. Könyörögj. De nem érdekel, véged"!
piros mogyi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 180


senseiem: STM


« Válasz #6451 Dátum: 13 máj 23, 22:38:06 »

Kedves TH!

Találtam neked valamit, de tele a postafiókod, ezért csak itt tudlak zaklatni: Van Tsunadés amv-m, (romantikus típusú) ha érdekel. Cserébe azért a korábbi jó cselekedetedért.
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #6452 Dátum: 13 aug 10, 23:09:20 »

Nos a téma, fénykorában fantasztikus volt, pörgött. Barátságokat segített elő és még annál is többet. Sajnos haldoklik a téma, nem is kicsit, hisz senki sem ír, ami elég szomorú. Viszont annak aki létrehozta (és aki férjem Pirul) ma van a születésnapja, s ennek tisztelete jeléül írom eme hozzászólásomat.

Boldog születésnapot Szabi, alias heo (- sama)!  Pirul  Ámor

Itteni "ajándékom" Ő lenne, ott tartod ahol akarod. Ráadásképpen, vagy inkább, a hab a tartán pedig ->>  Happy Birthday honey
Naplózva


heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6453 Dátum: 13 aug 11, 14:23:50 »

Köszönöm szépen!

Igen...

Fénykorában szövődött itt mindenféle. A fórumtól független helyeken is láttam, hogy zárkózott, szégyenlős emberek barátokat találtak itt. Talán csak szeretném hinni, hogy részben emiatt is történt mindez, de remélem így van. A téma teljesen elérte a célját.

Éppen a napokban láttam képet, ahol olyan emberek ölelkeznek és nevetnek együtt, akik valószínűleg soha nem találkoztak volna egymással, ha nincs ez a fórum. Ezen kevés ember az itteni család tagjai is. Eléggé biztos vagyok benne, hogy nem emiatt a téma miatt kezdtek el levelezni és beszélgetni ilyen-olyan formában, de örülök, hogy megtették.


Ami biztos, hogy a kezdeti generáció felnövőben van már, s másutt tartják a kapcsolatot, vagy egyszerűen csak másfelé rajzottak szét. Örömmel látom, hogy mindezek ellenére nem tűntek el az aláírások, a rokoni kapcsolatok és a már fórumról kitiltott tagok is benne vannak még néhány családfában.
Mindezek ellenére és mivel úgy hiszem, hogy maga a topic megléte nem tesz már hozzá semmit sem a további fejlődéshez, gyarapodáshoz -mellesleg elég hosszú ideje- arra kérem azt az unatkozó moderátort, aki ezt olvassa, hogy zárja le a topicot és tegye át a lomtárba, de lehetőleg semmiképpen se törölje! (Hogy ezt mikor teszi meg, azt rábízom, de várhat még vele egy kicsit.)

Nekem sok kedves emlékem van itt. Sok mosolyt csalt és csal az arcomra jó néhány írás melyek itt vannak. Hajnalokon át tartó beszélgetések. Fikciókban lévő ökörködések, fellengző és pökhendi viselkedés és még sok más is. A lényeg, hogy szeretem. Teljesen véletlenül beleolvasni is vicces, mert látható az értelmek kinyílása, az emberek megnyílása és az összetartás, mint egy igazi családban. Ettől nem kell több szerintem, hiszen ez volt a cél.

Egy baráti közösség.

Köszönöm mindenkinek, aki itt volt, s van még.

Természetesen amint lezárják a témát semmiféle szabály nem vonatkozik már az itteniek közül egyik tagra sem. Az aláírások is nyugodtan törölhetőek. Viszont, ha valaki írna még a lezárás előtt. Akkor, mint "vezető", most feloldom a másfél soros szabályt. Vandálkodjatok nyugodtan, amíg még lehet!
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 11, 14:31:49 írta heo » Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #6454 Dátum: 13 aug 19, 14:36:32 »

Mesteeer :c Jaj meghatott amit írtál. Elnézést egyébként mostanában teljes mértékben eltűntem, erre a hsz-re is csak felhívták a figyelmem. Elég szomorú hallani, hogy vége lesz a témának.
Én tényleg csak ennek a témának köszönhetem, hogy pl. Dettyt megismertem és azóta is fontos része az életemnek, már találkoztunk is meg minden. És az itteniek közül többet is nagyon megszerettem, nem is tudom miért szakadtam el innen őszintén szólva.
De akárhogyan is sajnálkozunk már tényleg nincs meg az a szerepe ami lenni kéne.  Szóval megértem ha lezárjátok de az aláírásomat biztosan nem fogom sosem kitörölni, és elfelejteni sem foglak titeket, még ha nem is vagyok itt.

Sokat köszönhetek nektek, köszönöm. : )

Mester utólag boldog szülinapot, elnézést, szégyen, hogy korábban nem köszöntöttelek fel. És boldog névnapot is. xD az méggázabb. Meg mindenkinek mindenféle felköszöntést xd

Nos, ha vége lesz a témának akkor szia, család, barátok Nevet
Én igen sajnálnám, szóval egy utolsó nagy összejövetelt még csinálhatnánk itt, visszatérnék ebbe a témába én is.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6455 Dátum: 13 aug 19, 19:36:15 »

Akkor már én is írok pár sort...
Tényleg megható volt most ez a szöveg, amit írtál, heo... Annyi mindent/mindenkit köszönhetek a fórumnak és ennek a témának.. Szabival pl. minden nap beszélek, találkoztunk is már párszor, és kijelenthetem, hogy az egyik legjobb barátom. ^^ És rajta kívül még vannak, akikkel összefutottunk már, sőt, nagyon szoros baráti kapcsolatot ápolunk. Mosolyog
Nem értem, miért hanyagolom én magam is a fórumot.. Talán már a hangulat nem olyan, mint ami anno volt, amikor nagyon aktív voltam, abba a hangulatba "szerettem bele" és élveztem feljárni.. Persze, nem lehet mindig ugyanolyan valami, hiszen minden változik idővel.. De mostantól majd talán megpróbálok aktívabb lenni, hiszen azért nekem szokott hiányozni a fórum és a fórumozók. Mosolyog
Én is köszönök mindent, és ha tényleg be lesz zárva a téma, akkor ez esetben sziasztok, én szeretnék a család része maradni, és eszem ágában sincs kivenni az aláírásomból senkit. Nevet
Így utoljára szeretném nektek megmutatni az egyik képet, amit nagy nehézségek árán összehoztunk az első nagy találkozónkon, amit már 1 éve szervezgetünk. ^^
Balról: Arián (D3VON), Szabi (drszabi), Adri (Neirda), és én, Detty. Szeretet Nagyon jól éreztük magunkat és sok-sok ilyet szeretnénk még. Mosolyog
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
D3VON
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 599

In my eyes you're already dead.


« Válasz #6456 Dátum: 13 aug 19, 20:01:53 »

Én se tudom megállni, hogy mondjak pár szót... Mosolyog
Hiába mondtam, Detty, hogy ne rakd ki a képet, mert olyan buta fejem van rajta, hogy az valami hihetetlen.... ezért még számolunk xD

Ennek a témának köszönhetem barátaim többségét, akik már lassan jobban ismernek mint én magam... sose gondoltam, hogy lesznek ilyen személyek az életben Mosolyog remélem másoknak is okozott ilyen/hasonló élményt ez a fórum.
Naplózva


Room! Shambles!
Mesterem: hanii Gazdám: drszabi
Tanítványom: Neirda
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #6457 Dátum: 13 aug 20, 17:51:12 »

Ennél azért több aktivitásra számítottam ikszdé. Hát nem csoda akkor, hogy bezáratik a téma, így már értem. Mindenesetre legyetek jók  bye bye

*milyen rég hallottam már a hanii szót, tiszta nosztalgikus.  Nevet

Ja és még a képről meg annyit, hogy csak azért nem vagyok zöld, mert múlthéten egy gonosz veigar elátkozott. ikszdé
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6458 Dátum: 13 aug 20, 18:17:46 »

No igen, ha megnézed, akkor az én ej de megható soraimra is csak 8 nap múlva érkezett válasz...

Az utolsó 3 oldalon meg van vagy fél évnyi időkülönbség.

Valamit még szervezünk majd, élőben is minimum egyszer, szóval senki se játszon varázslósat és ne váljon köddé!

Akkor Hiei, ha erre jársz majd akkoriban a hónap végén kérlek tedd meg a lezárást és áthelyezést!

Veigar? Erre tanítottalak? Ej, ej, ej... No sebaj, majd levadásszuk.

Örülök neki, hogy barátok lettetek és már hanii sem írja mindig oda, hogy milyen ocsmány a képen. ikszdé (Előtte sem volt az.)
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 20, 18:54:17 írta heo » Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #6459 Dátum: 13 aug 20, 20:08:29 »

Nagyon aranyosak vagytok amúgy. De egyet kell értenem, hogy ideje bezárni, mint látszik hónapok óta csak a születésnapokról van szó, néha 3 hsz. kicsit bele megy a szerepjátékba, de ennyi. Tartott amíg tartott, viszont az tény, hogy amíg ez a topic pörgött, addig az rohadt jó volt. Hajnalokon át tartó beszélgetések, aztán mire felkelt az ember, megint betelt vagy 10 oldal. Nevet Kicsit durva időszak volt amúgy, ha úgy vesszük, de látszik milyen jó hatása is lett.
Nagyon örülök, hogy ilyen jó barátok letettek és a képeket látván (a többit facebookról) még inkább megbizonyosodik róla az ember.

Detty, micsoda előre lépés, hogy már TE úgy írod a neved, hogy Detty, anno nagyon titokzatos akartál pedig lenni... ej ezek a gyerekek, hogy felnőnek.  Be van tépve

Én megértem miért hanyagoljátok magatokat a fórumról, de csak azért mert velem is megesik. Nincs értelme, mindennap feljönni, mindenki tart "szünetet" akár kis időre, akár sok időre, vagy örökre. Ez így normális, azért mert néhány ember hiányzik, nem érdemes feljönni, csak akkor, ha tényleg úgy jöttök fel, mint régen mert akkor tényleg lesz kedvetek.
Habár, örülök, hogy valaki írt legalább.

Nos, egy élmény volt az biztos, ha lezárják, ha topicot, ha nem, mindig jó emlék lesz. Pirul

Ui.: Ritli mama, HOL VAGY? Nem látlak sehol amióta utoljára beszéltünk.  Johhny Depi
Naplózva


A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #6460 Dátum: 13 aug 20, 21:47:27 »

Örömmel látom, hogy Miniszabi megtartotta a csigát avának. Nevet

Nekem nemcsak a családom, a mesterem, de a tanítványaim is eltűntek. Mind, egytől egyig. Néha a macska előkerül, meg anyám is, de az édes kevés. Úgy vagyok vele, mint hanii. Ha úgy lenne mint rég, akkor feltételezem, engem is többet lehetne látni, nem csak a rajzos témában.
Még ha fel is jövök minden nap, akkor sem tudok általában sok mindenhez hozzászólni, vagy csak nincs kedvem. Lehet, az épp fennálló témával van bajom, a témázókkal vagy a magam hülyeségével, lényegtelen. Az a banda, amit megismertem az elején, nincs itt, legalábbis nagy része hiányzik; nélkülük meg már nem olyan.
A családos dolgot sajnálom, visszaolvasgatni a hülyeségeinket jó lenne olykor, ha nem törlik ki a témát. Én örülnék, ha megmaradna. :3
Viszont kíváncsi lennék, hogy az első fórumos családnak, amit Hiei az alapításkor említett is hasonló vége lett-e. Ők is csak úgy eltűntek?
Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #6461 Dátum: 13 aug 21, 13:23:10 »

Ohh látom be lesz zárva hamarosan  a  topic. :/ Mondjuk tényleg nagyon kihalt, de amikor aktív volt az tényleg jó volt. Főleg amikor nálunk volt bál. Nevet Az volt a topic karrierjének csúcsa ez nyilvánvaló.  Kúl Nevet Mondjuk én itt megismert emberekkel  nem taliztam még legalábbis nem sokukkal, de ami késik nem múlik.  Mosolyog Vki emlékszik még, hogy a bál kb mikor volt? Mert azt visszaolvasnám. Nevet De az én koromban ilyeneket már nem tud észben tartani az ember.  Pirul
Naplózva


Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #6462 Dátum: 13 aug 21, 16:45:36 »

Nem csodálom Seva, de nem gond, azért vannak a lelkitársak, hogy segítsenek neked,főleg, ha az elméddel van a probléma. Nevet
Gondolom erre gondolsz, más party nem nagyon volt. Jó volt amúgy, tényleg...  Lepiál

Maaaajd csak lesz egy találkozó, egy-két emberrel. Plusz akik akkoriban fiatalok voltak, kicsit megnőttek sokan egy oylan korba, hogy a szüleik elengedjék őket pár órára.  Be van tépve
Naplózva


M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #6463 Dátum: 13 aug 24, 10:57:07 »

Hány éve nem voltam fórumon kb? Nevet Sajnálom, de egyszerűen elfelejtettem feljönni. Nevet Elég sok mindenről lemaradhattam. Nevet
És tényleg vége lesz a topicnak? :o
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 24, 10:57:51 írta M. Bogi » Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6464 Dátum: 13 aug 24, 14:45:42 »

Nem tudom hány éve nem voltál de Ahrit szeretem, tehát keblemre.

Tök fölösleges bezárni a topicot mert néha még aktívak vagytok.. de ti tudjátok.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 429 430 [431] 432
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!