24 máj 04, 21:40:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 432
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Család, barátok...  (Megtekintve 638863 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Dátum: 12 feb 17, 17:58:36 »

Üdv idegen!

A család kortól függetlenül bárkit szívesen lát, amit mi ajánlunk az egy baráti közösség, jó hangulat és egy hely ahol életre szóló, de legalábbis baráti kapcsolatokat építhetsz ki más fórumozókkal.



Szabályzat:
  • A családhoz csak az csatlakozhat, aki előzőleg valamelyik tagot felkérte mesternek és a kiszemelt igenlő választ adott, valamint, ha beházasodik, ebben az esetben a jövendőbelinek és annak szüleinek kell igenlő választ adnia!
  • Csatlakozhatnak újabb tagok örökbefogadás útján is, tehát, ha egy pár gyerekének választja őt!
  • Automatikus felvételt nyernek azok akik párként kívánnak csatlakozni!
  • Amennyiben bármilyen csatlakozás történik azt a csatlakozni vágyó(k)nak illetve annak a szóban forgó tagnak kell jeleznie akivel a kapcsolat létrejön, méghozzá egy P.Ü. keretében a mindenkori anyakönyvvezetőnek!
  • Párt csak férfi és nő tag alkolthat! (Minő meglepő.)
  • Csak pároknak lehet gyereke!
  • Minden családtagnak maximum három tanítványa lehet!
  • Mindenkinek csak egy mestere lehet! (Ezért jól gondold meg, hogy kit választasz.)
  • Szüleidet bölcsen válaszd meg, mert ők az örökkévalóságig azok is maradnak! (Kivéve, ha kitagadnak. Nevet)
  • Mesterváltásra csak és kizárólag továbbképzés esetén van lehetőség!
  • Akinek van családi vagy tanítvány-mester kapcsolata, az írja ki az aláírásában is!
  • A témán belül csak a család életéről, eseményeiről és minden azzal kapcsolatos dologról lehet beszélni!

Tisztségviselők:


Kicsiny vallásunk:

Kezdetben vala az ötlet, majdan megvalósult, s később módosult is, s a többi már történelem.
Ezért kérlek INNEN kezd el olvasni a témát, üdvözöl téged az alapító.
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 01, 12:22:24 írta Hiei D. Legend » Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1 Dátum: 12 feb 17, 18:47:35 »

Van három kérdésem:
Szóval, akkor nem kell belépni, hogy írhassak a topicba?
Ha nem vagyok tag, mindenki meg fog itt vetni?
Mért adod át olyan könnyedén bárkinek a vezetői poziciót?
+1
SZükséges, hogy legyen vezetőtök?
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #2 Dátum: 12 feb 17, 18:49:06 »

Ezt nem értem ha négy kérdésed van mért így írtad? Nevet

Amúgy én most néztem 38 napom van ,de hogy hogy azt nem tudom , hogy számolja ez?
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3 Dátum: 12 feb 17, 18:50:19 »

Cart-donot írd bele. Ő AZ isten. Megteremtette a oldalt és a fórumot. Fő Angyalok: Chakra Angyalai: Shiro, Aes Arkangyal: Hiei.
Dancsa pedig Atlasz mivel ő tartja a hátán a földetXD
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 17, 18:51:10 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #4 Dátum: 12 feb 17, 18:55:03 »

Nekem szimpatikus a dolog. De miért jó nekem ha belépek? :3 Mert szinte végig csak a csatlakozási feltételek vannak leírva.
Meg ez:
"A közösség célja a jó hangulat kialakítása illetve annak megőrzése, itt a fórumon. Ezen célból hozzuk létre a mi kis családunkat, ahova bárkit szeretettel várunk, ismerkedés, beszélgetés vagy csak egyszerű marhulás céljából."

De ez nem árul el túl sokat Mosolyog Akkor ez egy mini dumatopic? Nevet

Amúgy szerintem csatlakoznék. Nevet 56 napom van kacsint
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #5 Dátum: 12 feb 17, 18:59:28 »

Hehe Nevet Hiei sama ikszdé Dancsa egy mutáns óriás is meg egy könyv amit az ágyam alatt tartok ikszdé

Hmm, rangnak nekem jöhet a jounin ^^ aztszeretem szín maradjon fekete, de legyen dőlt és comic sans ms ikszdé majd hozok pár tanítványt is x) 18 napja és 13 órája vagyok fenn Nevet

STM: minden birkának kell vezér, engem meg tegnap lebarizott egy csaj, szal... Nevet gyarapítsuk a Szabad Bárányok Társaságát Nevet
ha nem vagy tag nem vetnek meg
Idézet
Ez nem azért van, mert jobbnak gondoljuk magunkat bárkinél, hanem, hogy a dolognak tétje is legyen.

Na.

Szerk: Ritli: egy csomóan a Duma Topicban csak futólag beszélgetnek épp azzal aki fennvan, az Én témát meg nem nagyon olvasgatják sztem a népek (én sem) Itt meg olyan na. Kis összetartozás és mindenki jobban megismeri egymást, a Duma Topicot meg 1000 oldalanként törlik, itt meg remélhetőleg megmarad Mosolyog vagy nem ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 17, 19:01:31 írta ^^ » Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #6 Dátum: 12 feb 17, 19:01:10 »

Ezt nem értem ha négy kérdésed van mért így írtad? Nevet

Amúgy én most néztem 38 napom van ,de hogy hogy azt nem tudom , hogy számolja ez?

Először három volt, aztán eszembe jutott még egy, és nem volt kedvem átírni. Ebbe msot tényleg szükséges volt belekötni?  Nevet

A topic célja meg nyilván az, hogy csak a kiválasztottak beszélhessenek itt elkülönülve a pórnéptől.
Kb. mint azok a topicok, amiket csak más kiválasztottak láthatnak.

Akkor mi  is a tétje a dolgognak?
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 17, 19:02:49 írta STM » Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #7 Dátum: 12 feb 17, 19:02:32 »

STM: de neeem Nevet nem pórnép ikszdé de nem állok le itt vitázni, ha neked így esik le az egyéni probléma Hmm? Mosolyog
Naplózva

Putir
Vendég
« Válasz #8 Dátum: 12 feb 17, 19:04:48 »

a Duma Topicot meg 1000 oldalanként törlik, itt meg remélhetőleg megmarad Mosolyog vagy nem ikszdé
Tévedsz egyszer mintha olvastam volna hogy nem törlik már hanem csak lezárják ,bár ez nem biztos.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #9 Dátum: 12 feb 17, 19:05:26 »

Van három kérdésem:
Szóval, akkor nem kell belépni, hogy írhassak a topicba?
Ha nem vagyok tag, mindenki meg fog itt vetni?
Mért adod át olyan könnyedén bárkinek a vezetői poziciót?
+1
SZükséges, hogy legyen vezetőtök?

Nem szükséges, mindenképpen szívesen látlak itt.
Nem hinném, de, ha tag vagy, akkor lehet tanítványod.
Nem szándékom a Despotizmus bevezetése csak egy közösség magvait szeretném elvetni a fórum remélhetőleg termékeny talajába.
Annyiban szükséges, hogy legyen aki vezeti a taglistát.

A tagság kiváltság, de semmire nem kötelez, azért írhat bárki, hogy, ha esetleg neki is megtetszik egy kisebb beszélgetés után a dolog, akkor tudjon csatlakozni.

Hiei, jól vagy? Nevet
Mit is szeretnél pontosan?

Ritli, végül is igen, meg tulajdonképpen nem is.
A lényeg, hogy mivel nincs adott téma itt így bármiről lehet beszélgetni és nem kell feltétlen 3-4 oldal után átmenni egy másik topicba, illetve valóban a barátibb hangulat kialakítása egy adott társasággal akik remélhetőleg a fórum virgoncabb rétegéből valóak.
Ami még fontos, hogy nincs kori, nemi vagy egyéb diszkrimináció nem számít, hogy 11 éves vagy-e vagy 24, hogy ez lehetséges legyen nem adtam meg témát.

Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #10 Dátum: 12 feb 17, 19:06:17 »

Elvileg csak láthatatlanná tezsik a hszek száma megmarad meg ilyesmi. Archívumba vagy mibe kerül Nevet

Hívtam 2 embert, ha jönnek akkor elvileg én leszek a mesterük, ugye? Ördögi
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #11 Dátum: 12 feb 17, 19:07:16 »

Jó, de ha már a tiéd az első hsz, csak te, vagy egy moderátor/admin tudja szerkeszteni a listát, egy mezei fórumozó hiába nyer vezetői titulust, nem.

A tanítványok meg nem jók semmire. Csak ellened fordulnak és megölnek.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 17, 19:07:53 írta STM » Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #12 Dátum: 12 feb 17, 19:08:47 »

A moderátor bácsik csak megtudják csinálni aztat nem?
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #13 Dátum: 12 feb 17, 19:09:13 »

Mit nem értettél? Meg alkottam a vallást amiben hinni fogtokxD Példa: Nem hiszed el, hogy Cart az isten ebben a világban?Nevet A létezésed teljes mértékben eltudja tüntetni xD Miért vagyunk mi angyalok nos Cart-sama adott nekünk hatlmat, hogy az eltévedt bárámnyokat terelgessük majd pedig levágjuk Ördögi

STBSTBSTB. Értem?ikszdé

A vezető ír nekünk egy pü-t és beírjuk a hozzászólásba. Ennyire egyszerű. Azért van 5 ember a fórumon aki szerkesztheti a hszeket.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 17, 19:09:54 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #14 Dátum: 12 feb 17, 19:11:52 »

^^, ha nincs meg nekik a 10 nap, akkor igen, más esetben csak, akkor, ha ők is így akarják.

STM, annyi barátságos moderátor van, valaki majd átírja, ha megkérik, de, ha csak ezen múlik, akkor, ha már nem én leszek a vezető, majd felveszem a könyvelő pozíciót és átirkálom én.
Ne mindig Sasuke-ből indulj ki.

Hiei, ha szeretnéd beírlak titeket azon ne múljon, de, akkor azt írd vagy írd be te magad. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Oldalak: [1] 2 3 ... 432
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!