24 máj 05, 03:00:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 8 9 [10]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: NSFC  (Megtekintve 45080 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #135 Dátum: 12 dec 28, 01:28:33 »

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
nem olvasom többet ezt a topicot..
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #136 Dátum: 12 dec 28, 11:40:22 »

Azistenit... most olvastam el ezt a  fejezetet. Hát komolyan... még a Tobi = Obito dolgot is alig hevertem ki, erre most ez? Kishi nagyon kezdi felcseszni az agyam. Nem hiszem el, hogy tényleg ez lesz a vége...
Naplózva
Norgreid
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 152


Totálisan Klinikai Agyhalott


« Válasz #137 Dátum: 13 máj 23, 10:09:35 »

Drága elvtársaim! Hát csak én vigadok egyedül, amiért vééégre ebben a kilátástalan kézfogdosós helyzetben megint kaptunk egy kis NaruSakut??? Bár ahogyan a mestert ismerem ezután majd bevág valami NaruHina momentumot aztán megint egy kis NaruSakut... erősen megalapozott gyanúm van rá, hogy szórakozik velünk és még élvezi is! ikszdé

Őszintén reménykedek benne, most hogy Sasuke visszatért nem fog nekem itt belerondítani Sakura elméjébe, akkor nagyon zabos leszek.
Naplózva



\\\\\\\\\\\\\"There is nothing either good or bad, but thinking makes it so."\\\\\\\\\\\ - William Shakespeare
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #138 Dátum: 13 máj 23, 10:26:37 »

Nem vagy egyedül, én is nagyon örültem neki. *.* <3 Azért csak nem véletlen, hogy Sakura Kushinára hasonlít.  kacsint Sasuke miatt én is aggódom, de mondjuk most Sakura nem vágta le a szokásos sírós formáját a jelenlétében úgyhogy bízom benne, hogy kettejükből nem lesz semmi.  Nevet
Naplózva


hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #139 Dátum: 13 máj 23, 17:47:00 »

Nemtudom, elég "érdekes" szemekkel nézett Sasukéra... Olyasmi volt a tekintetében, mint amikor 2,5-3 év után először látta újra, Orochimaru búvóhelyén.. Az az áhítat, vágy... Ohh remélem csupán túlkomplikálom, és szimplán csak csodálkozott. xD Csak már annyira pesszimista vagyok ezzel kapcsolatban, hogy az valami hihetetlen. Szomorú
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #140 Dátum: 13 máj 23, 17:52:43 »

Saját tapasztalatból mondom ,a gyerekkori szerelem valamilyen szinten mindig megmarad...Optimista akarok lenni ,de ez tény :S Talán Sakura egy Tsundere karakter,aki a lelke mélyén szereti Narutot.Remélem így van.Hajrá Narusaku!!:D
Naplózva

Norgreid
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 152


Totálisan Klinikai Agyhalott


« Válasz #141 Dátum: 13 máj 29, 13:36:17 »

Oké visszaszívtam nem örömködünk, visszatértünk a jól ismert Sasuke utáni nyávogós rendszerbe. Éljen a karakterfejlődés!!!!  Technikai KO
Naplózva



\\\\\\\\\\\\\"There is nothing either good or bad, but thinking makes it so."\\\\\\\\\\\ - William Shakespeare
Oldalak: 1 ... 8 9 [10]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!