24 máj 05, 00:45:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16
  Nyomtatás  
Szerző Téma: ♥♥ KoCkA kLuBb ♥♥  (Megtekintve 48533 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Lilith
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51


« Válasz #210 Dátum: 12 aug 14, 07:54:22 »

Szerintem simán kacsint

Valahogy a wow nem jön be Mosolyog Pedig én aztán szeretem a szerepjátékokat. Inkább Gates of Andaron párti vagyok Mosolyog
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #211 Dátum: 12 aug 14, 11:42:29 »

Lilith az én emberem, én egyenesen utálom a WOW-ot ikszdé Régen ment nálam a MMORPG (Muonline, MonsterMu, Metin - hú ez de szar volt, sötöbö), most már csak simán RPG (Fallout 3, Titan Quest, Fable, Torchlight, sötöbö) Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Morause
Vendég
« Válasz #212 Dátum: 12 aug 14, 11:45:21 »

Hogyan untál bele, nem tetszett hogy iszonyat lassan fejlődsz és nem történik semmi csak ölsz, fejlődsz, ölsz fejlődsz? Hmm?
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #213 Dátum: 12 aug 14, 11:57:18 »

Morause: melyik játékról beszélsz most éppen? Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Morause
Vendég
« Válasz #214 Dátum: 12 aug 14, 12:07:38 »

A konkrét MMORPG társadalomról beszélek, meg hát az is érdekel mért rühelled a wowot.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #215 Dátum: 12 aug 14, 12:15:29 »

Nem untam bele az RPG játékokba, az MMORPG játékokba igen, mert már mindegyik szinte ugyanarról szól és ezért inkább  maradtam a single módban játszható RPG-kel.

Miért utálom a WOW-ot? Mert unalmas, siralmas az eleje és számomra nekem a világban úgy jött le, hogy ez a játék divat lett, mivel bárkit, akit megkérdezek, hogy mondana egy jó online szerepjátékot, az azonnal rávágja a WOW-ot. Valahogy a hangulata se fogott meg és a játszhatósága se tetszik. Egyik ismerősöm azt mondta, hogy fel ne tedd, mert hú nagyon rászoksz... Felraktam, rá fél óra múlva le is töröltem. Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Morause
Vendég
« Válasz #216 Dátum: 12 aug 14, 12:25:25 »

Hát na ízlések pofonok, én nem tagadom meg magamtól a wow örömeit, viszont az egyszerű RPG-ket sem vetem meg, néha nagyobb szórakozást tud nyújtani mint egy online játék.
Bár ha igazán jó RPG-ét szeretnél szerintem próbáld ki a SpellForce részeket, vagy csak legalább 1-et, ha az order of dawn részt végig viszed, lehet megpróbálod a többit is mert nagyon király (mintha a diablot és egy age of empires-t öntöttek volna egybe).
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #217 Dátum: 12 aug 14, 13:01:24 »

Ott a pont, a sima RPG-k már nálam jóval nagyobb szórakozást tudnak nyújtani, mint az MMORPG-k. Spellforce... hm... ismerős a játék neve, majd biztos ki fogom próbálni, mert érdekel Mosolyog Diablót szintén nem szeretem, Age of empires-t szeretem, főleg a 2-őt Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
zsagia
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


« Válasz #218 Dátum: 13 aug 18, 18:45:51 »

Hát ide jó ideje nem írt senki, azért bepróbálkozok...
A wow számomra is egy visszataszító játék, a diablót nagyon szerezzem, míg ki nem jött a 3. Azonnal megvettem, de hatalmas csalódás volt a számomra, a játék legkisebb örömeitől is megfosztottak Szomorú szikora inkább áttoltam a stratégiai játékokra. Nem tudom ismeritek-e a starcraftot, ha nem és nem vagyok haragban a stratégiával ajánlom figyelmetekbe, eddigi legjobb játék szerintem Mosolyog
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #219 Dátum: 13 aug 18, 18:55:13 »

Saját topicjában linkeltem streamet, most volt európai verseny, persze koreai nyert, de senkit nem érdekelt itt fórumon.  Szomorú

egyébként az a vicc, hogy pont most akartam belekezdeni megint a brood war-ba.  Nevet
Naplózva
zsagia
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


« Válasz #220 Dátum: 13 aug 18, 18:58:58 »

Akkor jól emlékeztem, hogy te is írták oda Mosolyog válaszoltam rá, hatalmas rajongó vagyok Nevet sokat hátasok vele és sokat is néztek streameket és bajnokságot a twitchtv-n Nevet végre egy rokonlélek Mosolyog
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #221 Dátum: 13 aug 18, 19:37:26 »

könyvekkel hogy állsz?

legutóbb a dark templar saga-t olvastam, az elég jó volt és volt benne sok érdekes infó xelnagák életciklusáról, és a hibridekről is.

sajnos a hots-ot még nem tudom elkezdeni kompatibilis gép hiányában, de már párszor megnéztem a walkthrough videókat.  Nevet

a sztori nem igazán tetszett, mert elmegy warcraft 3-as irányba csak átültetve sci-fi környezetbe.
Stukov tetszett a legjobban, meg Kerrigan emberi vívódásai.

Naplózva
zsagia
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


« Válasz #222 Dátum: 13 aug 18, 19:49:21 »

3 könyvet olvastam, miatt meg nem mondom melyeket, de amit te említették még nem, esetleg a pontos címét és írót meg tudod mondani?

A starcraft 2 története nekem se tetszett annyira de én igazából a ranked meccsek miatt szeretek vele játszani nem a single miatt. Ha lesz géped mindenképp kezd el, egy örök élmény Mosolyog
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


Re:
« Válasz #223 Dátum: 13 aug 18, 20:03:12 »

Christe Golden: The dark templar saga

http://starcraft.wikia.com/wiki/The_Dark_Templar_Saga

Óhh kár, pedig épp akartam írni pár kérdést a sztorival kapcsolatban, engem meg inkább az érdekel, a multi meccseket meg casual szinten nézem.

Azért en taro Tassadar!
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 18, 20:05:22 írta Syzygy » Naplózva
zsagia
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


« Válasz #224 Dátum: 13 aug 18, 21:38:04 »

Hmm nem hangzik rosszul, ha kikerülök a kórházból el kezdem olvasni, tudom a single mozzanatait, de majd ha te magad viszed végig és úgy tapasztalod meg az sokkal nagyobb élmény mintha elmesélném Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!