24 máj 04, 20:58:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 46 47 [48]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: DEÉSz  (Megtekintve 116831 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #705 Dátum: 12 máj 08, 16:48:07 »

Ja, Föciből meg Matekból emelteztem, hogy fel tudjak vágni a sok bónusz ponttal, amit ezekért kaptam. Nevet
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #706 Dátum: 12 máj 08, 17:21:50 »

Huh basszus kulcs gyerekek... nagyon drukkoljatok hogy vmit amit ráfirkáltam összeszerzek 20 pontot mert megnéztem egy megoldókulcsot és alig volt néhány helyes megfejtésem... NEM AKAROK SZÓBELIRE MENNI MATEKBÓL!  crybaby

Még annyit: véleményem erről az egészről hogy iszonyatosan nehéz volt, és szinte olyan feladatokkal tűzdelték tele amikben mindig gyenge voltam! Szomorú
Most vhogy nem vagyok optimista.... Hmm?
Naplózva
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #707 Dátum: 12 máj 09, 06:57:43 »

Reméljük, hogy pozitív eredményetek lesz.

Amikor én érettségiztem, azt hittem alig lesz 2-es a matek írásbelim, erre 4-es lett...
Aztán kiszivárgott, így írhattuk újra. mondhatom a második mindenkinek rosszabb lett, de legalább senkinek sem kellett szóbeliznie matekból.  ikszdé  Az 3-as lett.
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Morause
Vendég
« Válasz #708 Dátum: 12 máj 09, 17:13:26 »

Na meg lett a töri... méghozzá nagyon durván, olyan könnyű volt hogy én magam sem hittem el. Rákosi vs. Kádár vagy A vallásról voltak képek meg jellemzők és írjuk be melyik valláshoz tartoznak, ipari forradalom és még a 48-49-es szabadság harcról is volt a rövid feladatokban, de minek is írom le... nézzétek meg! Mosolyog

http://eduline.hu/erettsegi_felveteli/2012/5/9/Tortenelem_erettsegi_2012_feladatsor_es_meg_IM93Y4
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #709 Dátum: 12 máj 14, 13:06:13 »

Megy valaki bioszból középszintűre? Csak legyen már kinek elpanaszolnom holnap este, milyen szörnyűséges feladatok voltak. Nevet
Naplózva
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #710 Dátum: 12 máj 16, 08:57:52 »

Na ma cseszettül szurkoljatok, mert cseszettül megyek földrajz érettségizni 14.00-tól még sok sorstársammal.
A célkitűzés 95% feletti érettségi, de rápályáznék a 100%-ra. Szorítsatok Nevet
Naplózva



 
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #711 Dátum: 12 máj 16, 09:12:13 »

Nyugi van!
A közép föci olyan gyerekes, mint a töri, aki egy nagyon picit is ért hozzá, az csuklóból megcsinálja 90% fölöttire.
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #712 Dátum: 12 máj 16, 09:16:27 »

Nikuccia én bioszból csináltam tegnap, szerintem kicsit oda nagyon erős volt! Mivel én két éves felnőtt képzésen voltam nekem tavalyi anyag az az állat és növényvilág, de ez már túlzottan a részletességre kérdezett rá, volt amit józan paraszti ésszel próbáltam megválaszolni... mondom hátha!
Neked hogy sikerült?

Szanisz én drukkolok neked, őszintén bevallom lehet jobban jártam volna ha én is földrajzot választok! Mindenesetre minden földrajzból érettségizőnek: SOK SIKERT!! Mosolyog
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #713 Dátum: 12 júl 08, 14:20:37 »

Most jutott eszembe hogy szóljak azért hogy tudjátok megszereztem az érettségit, csak annyira térnék ki hogy töriből külön dicséretet kaptam mert csak! A többi úgy sikerült ahogy sikerült, lényeg a lényeg hogy ez után a 2 év után végre megszereztem azt a flancos kis kék könyvet!
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #714 Dátum: 12 júl 08, 17:06:58 »

Jajjj nekem is sikerült Nevet Nálunk csak ma rakták ki az eredményeket  Nevet De boldog vagyok  Partyyy Asszem ma lesz ivászat  ikszdé
Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #715 Dátum: 12 júl 08, 17:14:55 »

Ne emlékeztess rá kérlek... nekem nem volt rá lehetőség! Szomorú Semmi ünneplés, ez annyira rosszul esik. crybaby
Naplózva
Oldalak: 1 ... 46 47 [48]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!