24 máj 05, 02:46:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 45 46 [47] 48
  Nyomtatás  
Szerző Téma: DEÉSz  (Megtekintve 116843 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #690 Dátum: 11 jún 05, 09:24:51 »

Nah és hogy sikerült?
Am én megszeretném köszönni minden itteni szorítást ikszdé már csak a pontszámítás eredményét várom, hogy hogyan bírálják el az itthoni éretségi eredményeim, de asszem 440 tuti megvan és esdsélyes a 480 *-* Van egy olyan sanda gyanúm hogy mindenképp Corvinus ÉTK-s leszek ikszdé
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Morause
Vendég
« Válasz #691 Dátum: 12 máj 05, 20:35:41 »

Na akkor asszem rajtam a sor h ide is beírjam... érettségi alig több mint 1 nap múlva, állítólag ez sokkal nehezebb lesz mint az ezelőttiek, mivel sokat változtattak a rendszeren stb. de még így sem izgat!
Pont remélem hogy matekból vmit tudok alkotni bár ha abból 3-ast csinálok már boldog ember leszek, az angol nálam kaput... olyan angol tanárom van ami nem átadja a tudást hanem elveszi vazz... két évet elb*sztam vele!

A töri meg magyar és biosz miatt nem aggódom mert ezek nekem könnyen megtanulható tantárgyak, innentől már csak bízok magamban meg a szerencsében h nem most hagy el.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #692 Dátum: 12 máj 05, 20:37:58 »

Sok sikert kívánok mindenkinek  Nevet Nekünk még van 3 hetünk a suliból, az érettségi pedig csak június vége felé lesz. Úgyhogy még nem parázok.
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #693 Dátum: 12 máj 05, 21:33:16 »

Sok sikert mindenkinek. Nevet És a hagyományoknak megfelelően, idén is elmondom az alap igazságot: az érettségi könnyű.
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #694 Dátum: 12 máj 05, 21:37:37 »

Sok sikert mindenkinek! Én nem tom, még nem érettségiztem, de szerintem se lehet több 2 kilónál.  Faceg
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #695 Dátum: 12 máj 05, 21:51:29 »

Sok szerencsét mindenkinek Mosolyog. Én nekem az érettségim még bizony messze van ikszdé. Kb 8-9 év.
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #696 Dátum: 12 máj 05, 21:58:26 »

Majd esetleg én tőlem is vártok vmi jelentést június végére szóbelivel mindennel együtt?
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #697 Dátum: 12 máj 05, 23:00:20 »

Köszi Morause, eddig nem féltem de ezzel a mondatoddal: "állítólag ez sokkal nehezebb lesz mint az ezelőttiek" Megnyugtattál. ikszdé
Bár én nem félek, van 4 testvérem akik semmi tanulással komolyan semmi tanulással átmentek, és jó is lett a bizijük. Nevet Nem félek tőle, meg semmi csak a tanárok akasztanak ki, hogy úgy adják elő, mintha a világ nehezebb vizsgája lenne. -.- Én érettségiztem 10.-ben és ... nem volt az. Nevet
Naplózva


Morause
Vendég
« Válasz #698 Dátum: 12 máj 07, 20:53:04 »

Gondoltam most így estére ezt belinkelem mert idevág pöppet: LINK

Csak nézzétek meg a kérdezőt mikor írta a kérdést (segítek akkor írta mindenki a 2. felét a magyarnak ami fogalmazás és ebből amit ő kérdezz az az érvelés volt [én is azt írtam Nyelvesít])!!
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #699 Dátum: 12 máj 07, 22:05:24 »

Sok sikert mindenkinek! Mosolyog

Akár naponta is beszámolhattok az eseményekről. Nevet Én szívesen olvasom. Nevet
Naplózva
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #700 Dátum: 12 máj 08, 07:25:15 »

Hackeljétek meg az éreccségit. Én majd 16-án csatlakozom földrajzzal Nevet Addig is támadási stratégia:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=lLFoRzQMurk" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=lLFoRzQMurk</a>
Naplózva



 
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #701 Dátum: 12 máj 08, 09:13:32 »

Én is kíváncsi vagyok az idei érettségire, meséljetek illetékesek Mosolyog
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #702 Dátum: 12 máj 08, 16:21:43 »

Idézet
Na. Itthon vagyok. Ez a matek O.o K*rva nehéz volt. Legalábbis nekem. Olyan 3-as körülire saccolom. Az a durva hogy a régebbi ( 2008,2009,2010,2011 ) matek feladatsorok sehol se voltak ( szerintem ) ehhez képest.
Idézet
Tényleg nem volt könnyű ez a matek, de bőven meg lehetett írni. Az a röhej, hogy szerintem jobb lesz a magyaromnál, pedig 10.-ben még kettes voltam félévkor belőle
Ha már Lew és Lolah is irt valamit, akkor én is, csak mivel nem lehet a Dumába írni, egy-két figyelmetlenség miatt. >_> Ezért a saját topicjába írom a mai csodálatos élményemet a matekkal kapcsolatban.

Lew: Egyet értek, szerintem is nehéz volt, vagyis bonyolult. >_> Mikor a 45perces utána kimentünk a 10perc szünetre figyeltem az osztálytársaimat, és az arcuk mindent elárult. Egyszerűen a 3/4 társaság azon izgul, hogy legyen meg a kettes, még a jó matekosok is, mert nem bíznak benne hogy jó lesz. Én sem bízom benne, sőt, nagyon szomorú vagyok, mert olyan ... számomra alap feladatok, amiket unalomig gyakoroltam, nem jutott eszembe, hogy hogy csináljam meg. És ez nagyon rossz volt. A 130percesnél, nos, az első oldalon lévő feladatot az utolsó órában vettem észre. xD Valahogy átlapoztam. -.-' Pedig még a nevemet is felírtam, na mindegy. Érdekes votl ez a hosszabb, párszor éreztem hogy "na, ez könnyű, sima ügy" máskor meg "tejóég, ezt hogy kell?" Nevet Szóval néha jól ment, máskor meg nem.
Anyukám mesélte, hogy a rádióban mondták, az a B-nél az egyik feladatban valamit elfogalmaztak. O.o Csak enm tudom melyikben már.  smirksweat
AZ poén votl, mikor kijöttem a teremből (11körül) láttam hogy 3-an már végeztek, kimentem hozzájuk, kérdezi az egyik "Akarsz róla beszélni?", mondom "És te?"Nevet És elég is volt.
Viszont sokat ásítoztam a hosszú írása közben, de nem csak én, meg mivel nagyon fáj a tűsarkúban a lábam és ha nem abban megyek be a terembe, akkor rám szólnak, hogy vegyem föl, na de miközben dogát írok, mindig leveszem és mezítláb mászkálok, nagyon élvezem.  Pirul  Be van tépve Elsőnek az igazgató helyettes furán nézett rám, mintha valami bűnös dolgot csinálnék, majd mikor néha benézett ajánlgatta más lányoknak is hogy vegyék le a cipelőjüket >_>

Egyébként más is kap minden reggel, valami gyümölcs levet és csokoládét ajándékba? Kérdeztem a tesóimat és mondták, hogy mikor ők írták anno, akkor nem kaptak, akkor ez csak az én sulimban van?O.o

Szanisz, sok sikert! Nagyon jól teszed, hogy előre hozottan teszed le. Én is azt csináltam 10.-ben és most jöttem rá, hogy milyen bölcs döntés volt ez tőlem.  smirksweat
Naplózva


gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #703 Dátum: 12 máj 08, 16:32:37 »

Nekünk szendvicseket készítettek a tanárok anno.

Ennyire nehéz volt? Pedig a tavalyi szerintem egyész könnyű volt. Ennyit nehezítettek rajta? Lehet majd megpróbálom megoldani, nem árt az ismétlés. Nevet
A töri viszont tuti csak egy kis levezetésnek fog tűnni ezek után.
Am Minagi: mik a választott tantárgyaid? Emeltezel valamiből?
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 08, 16:37:38 írta gman » Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #704 Dátum: 12 máj 08, 16:42:46 »

Tényleg arra nem is válaszoltam amit a Dumába írtál Nevet Azért csak most érettségizem, mert év vesztes vagyok, de örülök hogy idősebbnek néztél akkor. xD

Én Föciből tettem le az érettségit még 10.-ben, és gondoltam hogy most még bioszból is leteszem, de sajnos mivel történt egy kis gond a biosz tanárom és köztem még tavaly,  ezért hanyagoltuk a dolgot. Töriből és magyarból akartam emeltezni, de mikor be adtam a jelentkezési lapot, vagyis úgy igazán erre nem figyeltem, akkor már be volt jelölve a közép szint és késő volt mire észre vették. Így sajnos, egyikből se fogok emeltezni, de valahogy még se sajnálom, mert rohadtul parázós vagyok.  smirksweat
Miért te emelteztél valamiből?

Töri és angol miatt nem aggódom annyira, nem tudom miért. A történelmet nagyon szeretem és csináltam anno állandóan írásbeli feladatokat, gyakorlásképpen és azok jól sikerültek, remélem holnap is menni fog, bár pár osztálytársam, egy-két hülye parázós beszólásával, próbálnak megfélemlíteni. -.-'
Naplózva


Oldalak: 1 ... 45 46 [47] 48
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!