24 máj 11, 18:03:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Legerősebb szereplők listája.  (Megtekintve 49451 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Fantalas
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20


« Válasz #60 Dátum: 13 júl 29, 01:15:17 »

Igen erősödtek egy kicsit, illetve nagyon ezzel tisztában vagyok.  Lehet igazatok van. A CP9 lehet gyengébb illetve a Szalmakalaposok erősebbek bár amikor legyőzték őket akkor nem kevés vért izzadtak velük és egymásnak segítettek be.
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #61 Dátum: 13 júl 29, 09:36:48 »

Sokkal erősebbek lettek, még két év edzés előtt egyetlen "sima" pacifistát az egész csapat alig bírt legyőzni, most meg két év edzés után már egyedül is tök lazán levernek még egy "turbózott" pacifistát is......
Naplózva
Krulszeme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 127


« Válasz #62 Dátum: 13 júl 29, 12:10:40 »

A csapatok nem számítanak  mindenki egyénileg küzd (csak élők és nem szórakoznak hanem komolyan veszik az ellenfelet).
1. Teach
2. Dragon
3. Garp ( ha nem a családja ellen kell küzdenie )
4. Shanks (legénység nélkűl)
5. fő admirális
6. Doffy ( mivel fukitorát nem azzal fenyegette hogy majd ő betöri hanem a fő admirálissal )
7. Luffy és Lav (luffyban nagyobb az erő potenciál, de Lav jobban használja egyenlőre az erejét)
8. Brassolino
A többiek szerintem nem közelítik meg őket érdemben vagy keveset láttunk tőlük (Zoro és Sanji kerülhet feljebb de az még sok idő telik vagy páran elhaláloznak az élmezőnyből )
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 29, 14:32:14 írta Krulszeme » Naplózva
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #63 Dátum: 13 júl 29, 13:53:17 »

Krulszeme:
Teach ha elsajátította a hakit akkor első amúgy a 2. vagy 3. lehet... ( 2 démongyümi + haki az már eléggé OP (overpower))
Szerintem:
1. Dragon (nem hiába nem kapták el eddig még soha szerintem)
2. Teach (ide teszem de hakizik akkor első számomra)
3. Shanks
4. Akainu
5. Kaido
6. a 3 admirális (talán Kizarut kivéve ő hátrébb sorolható)/ Rayleigh-t is ide lehetne sorolni
7. Doffy
8. Grap (mert hát már öreg ő is)
9. Luffy és Law (én egy szinten érzem őket)
10. Kid, Apoo
11. Hawkins
Hát úgy kb. ennyi Dragon és Teach között vacilláltam, de megindokoltam , hogy miért 2. de mondjuk a 2 démongyümi is ütös. De mondjuk egy sima nem démongyümis ellen aki erős hakival rendelkezik elpáholná. (de kihangsúlyozom ha Teach nem tanulta el a hakit, ha igen akkor ő az über boss Nevet)
Naplózva
Krulszeme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 127


« Válasz #64 Dátum: 13 júl 29, 14:30:45 »

Teachnek létszükséglet elsajátítania hakit mivel eddigi tudásunk alapján csak fizikai támadásokkal lehet igazán megsebezni. Ha nem lenne hakija akkor sanks bedarálta volna már régebben, szerintem nem hagyta csak úgy, hogy teach majdnem kivágta a szemét (ekkor még egy gyűmije volt, vagy még az sem).  Úgy emlékeznék még ace is elég tiszteletteljes volt vele szemben, hogy nem-e ő akar parancsnok lenni pedig akkor még gyümije sem volt ). Ebből az szűröm le, hogy volt teachnek  hakija de ha mégsem akkor valószínűleg elsajátította.
Naplózva
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #65 Dátum: 13 júl 29, 14:49:01 »

Most komolyan...egyesek, hogy tudják meghatározni az emberek erejét a semmiből?

Azt se feledjük, el hogy a Yonko tagjai a legerősebbek a kalózok között, az egész világ retteg tőlök.  És mind utálják egymást...ha nagy erőkülönbség lenne köztük akkor már biztos kiiktatták volna egymást.
Szóval én a Yonko tagjait jelenleg ugyanolyan erősnek becsülöm. Dragonnak az erejét pedig ugyanúgy egy Yonko szintjére teszem.( a vérdíja azért lehet a legmagasabb mert a forradalmárok támadásai konkrétan a világkormányt célozzák).

Ha már a Yonkonál tarunk ha Amazon Lilyn az összes harcos tudott hakkit használni (még azok is akik nem kerültek be Hancock legénységébe) , akkor Teach ne tudna használni? Ez már az újvilág...

Listát pedig meg se próbálok írni a jelenlegi infók mellet, mert amit leírtam az sem konkrét, ezt is csak a címek,titulusok alapján kalkuláltam .
Pl.: Rengeteg embertől nem is láttunk semmit Kid, Apoo, Hawkins 2 éve harcolt egy kicsit, Dragon egyszer villantott amikor megmentette a fiát, Kaido és Big mom arcát sem ismerjük, Zoro, Sanji és Luffy teljes erejét sem tudjuk még.

Az utolsó gondolatoknak annyit írnék, hogy sokan lebecsülik a Yonko tagjait. Hiszen mikor Marinefordban megjelent Shanks a "nagy  mindent megteszek az igazságért Sakazuki-san " mint egy jól nevelt (piros)kutya behúzta a farkát. (És nem hiszem, hogy csak azért mert egy 10 napos csata után valahogy Kuzan fölé kerekedett és legyőzte kapott egy rakat tapasztalati pontot és felfejlődött Yonko szintre.  Meg egy 53 éves férfi mit tanulhatna még amitől erősebb lesz és eddig nem tanulta meg?)

Talán 300 fejezet múlva megpróbálok írni egy listát.
Naplózva
Krulszeme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 127


« Válasz #66 Dátum: 13 júl 29, 15:00:25 »

Bocsi lehet félreértettem valamit, de mi az egyéni erősorrendről beszélgettünk. A yonkok (csapatai a vezéreikkel egyűtt) lehet hogy kiegyenlítettek de nem mindegy, hogy hány emberben összpontosul ez az erő pl.: fehér bajusz volt a legerősebb kalóz de voltak akinek legénysége ereje miatt ellensúlyozni tudták fehér bajusz erejét még ha ő maga gyengébb is volt fehér bajusznál.

A másik meg:
"A csapatok nem számítanak  mindenki egyénileg küzd (csak élők és nem szórakoznak hanem komolyan veszik az ellenfelet)."
"A többiek szerintem nem közelítik meg őket érdemben vagy keveset láttunk tőlük"
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #67 Dátum: 13 júl 29, 16:59:18 »

chaoslord3

Big Mom kb Kaidoval egy szinten lehet nem?


Sokan elfelejtik a Gorosei tagjait, szerintem jelenleg ők a legerősebbek, mert azért csak egy világkormányzatot irányítanak.....
Naplózva
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #68 Dátum: 13 júl 29, 20:02:35 »

Beeng: Ezt nem kell halálosan komolyan venni ezek csak egyéni sorrendek nem pontos adatok által felállított sorrend. Ahogy látom neked más sorrended lenne ezért egyéni. Nem kell felháborodni azon hogy "egyesek" megtippelnek egy erősségi listát. Amúgy meg pontosan erre van ez a topic tudtommal... szóval... Az tény, hogy nem sok információnk van eddig még jó sok emberkéről és annak erejéről, de megsaccolni csak meg lehet nem?

jasek89: Hát ez jó kérdés, de ha ezt úgy teszed fel hogy kire fogadnék, hogy nyer én tuti Kaido-ra tennék Mosolyog
Hát az a baj hogy ők azok akiknek az erejét kb sehogy se tudod még betájolni, mert egy yonkou-t már betudsz (Fehérbajusz által), de a Gorosei-t nem tudom hová tenni. De van egy olyan érzésem, hogy ők sem sz*rral dobálóznak. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 30, 08:16:22 írta chaoslord3 » Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #69 Dátum: 13 júl 29, 23:37:37 »

chaoslord3

Még régebben Garp mesélte, hogy a 4 Yonkou majdnem egy szinten van, ők tartották az egyensúlyt, ezért gondolom, hogy nagy különbség nem lehetett Fehérbajusz, Shanks, Kaido és Big Mom között..... Mosolyog
Naplózva
Fantalas
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20


« Válasz #70 Dátum: 13 júl 30, 01:08:46 »

Illetve azt is mondták hogy Mihawk és Shanks többször is megkűzdött és mindig döntetlenül ért véget a csata, de amióta elvesztette a bal vagy jobb (most hirtelen nem tudom) karját, azóta nem hajlandó vele kiállni.

Ebben az esetben ezt nevezhetjük "adatnak" bár tény hogy nagyon kevés ilyen van főleg egy komplett lista felállítására. Mindenesetre érdekes az is hogy ennek ellenére egyesek Shanksot sokkal erősebbnek tartják Mihawknál.
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #71 Dátum: 13 júl 30, 07:35:34 »

Pedig a különbség lehetett nagy köztük, nyilván a fénykorukra gondolok. Garp is egy szinten volt szerintem Fehérbajusszal meg Rogerrel, de már kiöregedett. De attól még lehet lecsapná akainut bal kezével. 

Új szörnyeteg az Kaido lett a time jump után, elvégre Shanksék megpaskolták őket Marineford előtt, most meg dolfi becsinált attól hogy összeakaszkodjon vele. Lehet azóta változott ilyen hibrid valamivé, hogy állítólag nem is ember, valami terminátor lehet.

A yonkou amúgy erős az nem kétséges, de ott van pl Rayleigh aki szintén egy vénség, de felvehetné velük a versenyt bármikor. Majd bejönnek úgyis rejtőzködő, nemtörődöm, visszavonult játékosok, akik reggelire eszik a yonkoukat.
Ha betartja az író a régi erőket marinefordról az ismertekre, akkor kell a vérfrissítés előbb-utóbb.

Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #72 Dátum: 13 júl 30, 16:17:29 »

Illetve azt is mondták hogy Mihawk és Shanks többször is megkűzdött és mindig döntetlenül ért véget a csata, de amióta elvesztette a bal vagy jobb (most hirtelen nem tudom) karját, azóta nem hajlandó vele kiállni.

Ebben az esetben ezt nevezhetjük "adatnak" bár tény hogy nagyon kevés ilyen van főleg egy komplett lista felállítására. Mindenesetre érdekes az is hogy ennek ellenére egyesek Shanksot sokkal erősebbnek tartják Mihawknál.

Annyit valóban tudunk, hogy összecsaptak, de az eredményről fogalmunk sincs tudtommal. Valóban nem sok értelme van olyan embereket megemlíteni akikről semmit nem tudunk. Ettől független Dragon és a Yonkouk se lesznek gyengék. Hiába a sok ember ha gyenge lenne a kutya se követné. 
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #73 Dátum: 13 okt 24, 19:32:49 »

Csináljak listán? Oks:

1. EESmiley
2. Fehérbajszos
3. Roger király
4. Dragon
5. Kaido

Kaidora sokan mondják, hogy gyenge, úgy látom, hát én nem így gondolom, ha gyenge lett volna, akkor szerintem még az Újvilág előtt kellett volna szerepelnie, no, ne igyunk még!
Naplózva
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #74 Dátum: 13 okt 24, 21:14:47 »

Én 2 listát írok.
Az első listán azok szereplenek akiknek megközelítőleg tudjuk, mekkora ereje van/volt. A második listán már azokat is beleveszem akikről tudjuk, hogy erősek, de nem ismerjük az erejüket.
1. Lista:
1.-:Shirohige (Fehérbajusz) - Azt hiszem nem kell magyarázni. Karddal átszúrva, 2 nagy lyukkal a testén képes volt legyőzni egy Admirálist.
2.:Sakazuk i- A háborúban láthattuk mire képes. Flotta admirális lett. Az időugrás után láthattuk, hogy Kurohige a legénységével együtt menekülnek tőle.
3.:Aokiji - 10 napig (ha jól emlékszem) méltó ellenfele volt Sakazukinak.
4:Enel és Kizaru - Ugyan Enelről régen nem hallottunk és elég csúnyán legyőzték, de attól még nagyon erős volt. Luffynak szerencséje volt ellene a gyümölcse miatt. Kizaru pedig Admirális, látattok mire képes.
5.:Ezen sokat gondolkodtam, de végül Luffy lett. Mind a három hakit elsajátította, a gyümölcs képessége erős és sokoldalú.

Akkor jöjjön a 2. lista. (Ide nem írok indokot, az ő pozíciójuk főként megérzésből került ide.
1.: Gol D. Roger és Monkey D. Dragon
2.: Shirohige
3.: Shanks, Kurohige, Sakazuki és Aokiji
4.: Enel, Sengoku
5.: Garp, Kaido, Big Mam
6.: MKihawk, Kuma, Doflamingo és Rayleigh
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!